• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن نجوم > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
نجوم (بازدید: 6283)
شنبه 26/11/1387 - 10:16 -0 تشکر 90435
موجودات فضایی در بریتانیا

بر اساس اسنادی که اخیرا از حالت محرمانه خارج شده و دولت انگلیس منتشر ساخته است موجودات فضایی بارها بر فراز شهر لیورپول مشاهده شده اند و حتی یکی از فضاپیماهای موجودات فضایی بر فراز پل واترلو در قلب شهر لندن پرواز کرده است.این پرونده ها که برای نخستین بار منتشر شده اند صد ها مورد مشاهده اجسام پرنده ناشناخته(ufo) بر فراز بریتانیا را به طور کامل و دقیق توضیح می دهند و جالب اینجاست که تعداد مشاهده فضایی ها پس از اکران((برخورد نزدیک از نوع سوم)) (استیون اسپیلبرگ)در سال1977افزایش قابل ملاحظه ای داشته است.

بلند اسمان جايگاه من است

دوشنبه 19/12/1387 - 21:57 - 0 تشکر 96931

اصلا ufo میدونید چیه؟ ufo مخففی از Undefine Flying Object هست یعنی اشیا پرنده تعریف نشده و هر چیز هوایی که یه کشور بسازه و بقیه کشورها ندیده باشنش رو بهش یوفو میگن

ثانيه فرصت زيستن ميخواست

                     اما....

                     عقربه ها خود خواهتر بودند

سه شنبه 27/5/1388 - 16:46 - 0 تشکر 143054

سلام سلام سلام

بیش از پنج میلیون سال است كه هرازگاهی اخباری از رویت بشقاب پرنده‌ها و انسانهای فضایی گزارش شده است. تاكنون هزاران برگ پرونده محرمانه برای اثبات وجود این پدیده‌ها تحت بررسی قرار گرفته‌اند ولی هنوز هم بسیاری از جوانب مربوط به <فضایی‌ها> ناشناخته باقی مانده است. موضع دانشمندان نسبت به این گزارشات نیز وضعیت را بغرنج‌تر می‌نماید. به نظر می‌رسد كه آنها میل دارند این حرف‌ها را رد كنند ولی باز هم چندان به حرف خود اطمینان ندارند. فضایی‌ها ارتباط نزدیكی به ارتش، علوم و سیاستهای تحقیقاتی قدرتهای جهانی دارند و این موضوع در برخی از مدارك محرمانه موسسات سری دولت‌هایی همچون آمریكا مثل CIA، FBI، وزارت اطلاعات، ناسا و > NORADفرمانداری دفاع هوایی آمریكای شمالی) وجود دارد.
برخی بر این باورند كه این موسسات نه تنها از وجود فضایی‌ها آگاه هستند بلكه سعی دارند تكنولوژی‌هایی شبیه به تكنولوژی فضایی‌ها را نیز بسازند و ظاهرا به دانشمندان گفته شده است چشم خود را بر روی این موضوع ببندند و در نتیجه موسسات سری به راحتی آزمایشات مخفی خود را انجام می‌دهند.
<لئوناردو اسپرینگ> فضایی‌شناس آمریكایی از طریق منبعی موثق >كه میل دارد نامی از او ذكر نشود) مدركی به دست آورد كه حكایت از وجود موجودات فضایی داشت. این مدرك متعلق به شانزدهم جولای سال 1947 است و ظاهرا قطعه‌ای از یك <شی پرنده> است. در آن سال پس از كشف این شی وقتی واحدهای نظامی و نیروی هوایی آمریكا این قطعه را مورد بررسی قرار دادند، به این نتیجه رسیدند كه به دلایل مختلفی ممكن نیست ساخت كشور آمریكا باشد و با اطلاعات دقیقی كه دارند، شوروی نیز نمی‌توانسته آن را بسازد. وقتی كارشناسان نظامی آن شی را دقیق‌تر مورد بررسی قرار دادند، قطعه‌ای شبیه به یك موتور اتمی درون آن یافتند. احتمالا این نیروگاه شبیه به یك تبادلگر حرارتی عمل می‌كرده است. یك قطعه پرنده نیز در قسمت جلویی این شی قرار دارد. دلایلی در دست است كه نشان می‌دهد این شی با كنترل از راه دور هدایت می‌شده است. آیا این وسیله دلیلی بر وجود آدم فضایی‌های كاملا پیشرفته نیست؟ و به گفته این محقق جالب اینجاست كه آن موسسات سری ابرقدرت‌های دنیا از این وسیله بهره گرفته‌اند و از روی آن بمب‌های اتمی را ساخته‌اند.آدم فضایی‌ها در ماه
در سال 1969 سفینه <آپولو >11 به ماه فرستاده شد. گروه فضانوردان از جمله <آرمسترانگ>، <كالینز> و <اولدرین> پس از چندین ساعت حركت به سوی ماه، خبر دادند كه چند گلوله نورانی اطراف پایه‌های سفینه هستند و با همان سرعت به دنبال آن حركت می‌كنند. این گزارش كاركنان مركز كنترل را نگران كرد. سه روز گذشت و هیچ انفجاری رخ نداد و آنها به ماه رسیدند.
دستیار آرمسترانگ سالها بعد در این باره می‌گفت: <گلوله‌های نورانی در فاصله سه فوتی ما بودند. سه بشقاب پرنده به قطرهای پانزده تا سی‌متر. مثل این كه از یك مخزن اصلی جدا شده بودند. صداهای عجیبی از فرستنده‌ها می‌آمد. آرمسترانگ موج فرستنده را عوض كرد و به اوپراتور گفت: <می‌خواهم بدانم جریان چیه؟> اوپراتور خبر نداشت چه شده است و پرسید: <چی شده؟ آنجا اوضاع خوبه؟> یكی از فضانوردان گفت: <قربان، یك چیزهای بزرگی كنار دهانه انفجار سفینه هستند. خداوندا! مثل این‌كه روی آن نشسته‌اند. انگار از روی ماه دارند به ما نگاه می‌كنند.> پنج ساعت بعد كه روحیه‌ها كمی بهتر شد آرمسترانگ و اولدرین تصمیم گرفتند از سفینه خارج شوند و به كالینز گفتند در سفینه آماده بماند تا در صورت بروز خطر به سرعت از ماه فراركنند. دو فضانورد از سفینه خارج و در تاریكی گم شدند. در حالی كه خانواده‌هایشان با چشمان هراسان بر روی زمین به مونیتورها خیره مانده بودند. زمان به كندی میگذشت تا این‌كه بالاخره آرمسترانگ و اولدرین باز گشتند و آرمسترانگ آن جمله تاریخی را گفت <برای یك مرد قدم كوچكی است ولی برای بشریت پرشی بلند.> آنها اثری از آن شی‌های فضایی پیدا نكرده بودند اما سالهای پس از آن فضانوردان بارها و بارها چیزهای مشكوكی را در اطراف خود دیده‌اند.

آیا فضایی‌ها وجود دارند؟
در حالی كه هرگز سند مطمئنی از وجود موجودات سیارات دیگر در دست نیست ولی بسیاری از مردم نمی‌توانند قبول كنند كه در كهكشانی به این بزرگی كه اندازه آن در حدود صد هزار سال نوری است، هیچ موجود زنده دیگری نباشد. این موضوع تا حدی پیش رفته است كه در سالهای اخیر توجه خیلی‌ها به دولت آمریكا و ارتباط آن با فضایی‌ها جلب گشته و در این رابطه داستان‌های زیادی بر سر زبانها افتاده و فیلم‌های زیادی ساخته شده است و راست یا دروغ افراد بسیاری گزارش داده‌اند كه با چشمان خود آدم فضایی‌ها را دیده‌اند.

تجربه بعد از طوفان
نام من <لیندون> است و در <سا***> استرالیا زندگی می‌كنم. مدتی پیش وقتی سگ‌هایم را بعد از طوفان برای هواخوری برده بودم، اتفاق خیلی عجیبی برایم افتاد. وقتی طوفان تمام شد توجهم به آسمان جلب شد. دو ستاره برخلاف بقیه ستارگان نور سرخ رنگی داشتند و سوسو می‌زدند و كاملا نزدیك سطح زمین بودند. این نورها تقریبا ده دقیقه ادامه داشتند تا این‌كه من تصمیم گرفتم به خانه برگردم. وقتی به سوی خانه می‌رفتم به عقب نگاه كردم و دیدم كه نور آن دو ستاره خیلی شفاف و سرخ شده است. بعد ستاره كوچك‌تر به سمت ستاره بزرگتر رفت. نور هر دوتایشان مثل ضربان نبض كم و زیاد می‌شد. بعد ستاره كوچك‌تر دوباره به جای قبلی خود بازگشت و پس از چند ثانیه به سرعت برق جهش كرد و به سوی آسمان رفت و ناپدید شد و كمی بعد خط سرخ رنگی كه از آن باقی مانده بود نیز محو شد. چیزی كه می‌دیدم برایم باور كردنی نبود به همین خاطر با خود گفتم حتما اشتباه كرده‌ام. ولی روز بعد در روزنامه‌ها خواندم كه زنی یك بشقاب پرنده را كه نور قرمز رنگی داشته در آسمان دیده است. این زن حتی پنجره‌های این بشقاب پرنده را نیز دیده بود.


حادثه در اودسا32
سال پیش بود. برای این‌كه بتوانم قرضم را بدهم خیلی كار كرده بودم. خیلی خسته بودم. به همین خاطر وقتی به خانه رسیدم كمی خوابیدم. آن روز یك روز آفتابی تابستانی بود و تمام اتفاقات در روز روشن افتاد. مادربزرگ من در جنوب شهر <اودسا> زندگی می‌كرد. وقتی خواب بودم او به همسرم تلفن زد و گفت: به استنلی بگو برود بیرون را نگاه كند. یك بشقاب پرنده دارد به سمت خانه شما می‌آید. من خارج از شهر زندگی می‌كردم و آن موقع خانه‌های زیادی آن جا نبود. وقتی بیدار شدم نشستم و كمی در این مورد فكر كردم و با خود گفتم مادربزرگ آدم جدی است. او شوخی نمی‌كند. بیرون رفتم به اطراف نگاه كردم و ناگهان در سمت غرب شهر، درست بالای برج رادیو و حدودا در یك مایلی خانه‌ام، آن را دیدم. هیچ صدایی نداشت. من و همسرم خیلی هیجان‌زده بودیم. به سمت رادیو دویدم و آن را روشن كردم و موج‌ها را عوض ‌كردم. در یكی از موج‌ها گوینده داشت می‌گفت: شنوندگان عزیز الان درست بالای سر ما یك بشقاب پرنده است. این بشقاب پرنده تقریبا 20 دقیقه همان بالا بود. من و همسرم با اتومبیل به سمت برج رادیویی رفتیم. با سرعت در اتوبان پیش می‌رفتیم. بعد به یك جاده میان‌بر رسیدیم كه به سمت محل بشقاب پرنده می‌رفت. وقتی كمی جلوتر رفتیم ناگهان اتومبیل خاموش شد و به هیچ صورتی روشن نمی‌شد. فكر می‌كنم این كار از طرف بیگانگان صورت گرفته بود. بشقاب پرنده كه به رنگ استیل بود، چرخی زد و به سمت شمال رفت و به سرعت از نظر ما پنهان شد.


RCAF pilot Childerhose 1956 UFO Photo

Salem, US Coast Guard, 1952 UFO Photo


تعطیلات در لهستان
این حادثه تابستان امسال اتفاق افتاد. زمانی كه برای تعطیلات به <كوزوو> در لهستان رفته بودیم. ما هر شب بعد از شام برای پیاده‌روی با چند نفر از اعضای فامیل بیرون می‌رفتیم. آن شب هم به دشت و جنگلی كه در نزدیكی محل اقامتمان بود، رفتیم. هوا تاریك بود و ما فقط با نور چراغ قوه می‌توانستیم جلوی پایمان را ببینیم. یكی از پسرعموها یك دفعه گفت: سمت چپمان روی دشت گردباد شده است. به آن جا نگاه كردم ولی چیزی ندیدم. چند دقیقه بعد دوباره همان حرف را زد، من دوباره با بیحوصلگی به آن طرف نگاه كردم و برخلاف تصورم چشمم به گردبادی افتاد كه انگار تازه شكل گرفته بود. آن گردباد به شكل سه حلقه دیسك مانند بود كه بزرگ‌ترین آنها بالاتر از همه قرار داشت و هر سه با سرعت‌های متفاوتی به دور خود می‌چرخیدند. اول زیاد مشخص نبودند ولی وقتی بیشتر به آنها نگاه كردم واضح‌تر شدند. كمی از آسمان روشن‌تر بودند، پدرم نور چراغ را به روی آن شی انداخت. انگار آن حلقه‌ها فلزی بودند چون از نور چراغ قوه انرژی گرفتند و رنگشان مثل رنگهای شبرنگ براق‌تر شد. همه‌مان ترسیدیم و به سرعت به خانه برگشتیم. ولی آن شی هم دنبالمان آمد، دیگر مطمئن شده بودیم این نور متعلق به چیزی زمینی نیست. وقتی به خانه رسیدیم، هنوز آن جا بود.
روز بعد هوا با همیشه فرق می‌كرد. آن روز باد تندی می‌وزید و از صبح یك درخت شكسته روی جاده افتاده بود. نمی‌دانم آن چیزهایی كه در آسمان دیدیم چه بودند ولی برای پذیرفتن وجود موجودات فرازمینی برای من كافی بودند.
منبع: مجله خانواده سبز

عکس ها را خودم پیدا کردم و قرار دادم


حالا سوال اینجاست موجودات فضایی اگر هستند چرا این همه راه می ایند و با زمینی ها ارتباط برقرار نمی کنند و اگر هم نیستند پس این شواهد و تصاویر چه چیزی را بازگو می کنند فکر نکنم دیگه دلایل نظامی در این جا مطرح باشد

در وفای تو چنانم که اگر خاک شوم / آید از تربت من بوی وفاداری تو . . .

منتظر شما در وبلاگ دل شکسته
سه شنبه 27/5/1388 - 23:34 - 0 تشکر 143199

قصه ی موجودات فرا زمینی مثل مسائل دیگه برای مردم كشورهای غربی مخصوص آمریكا خوبه تا سرگرمشون كنه و اونها رو توی یه دنیای مجازی و خیالی قرار بده تا سیاستمداران بتونن سیاستهاشون رو پیش ببرن.
حالا این حرفها به كنار. من یك سوال خفن دارم !!!
چرا همه ی این موجودات فرازمینی توی كشورهای غربی و مخصوصا آمریكا و منطقه 51 دیده میشن و سقوط میكنن ؟!!! . چرا به عنوان نمونه یكیشون توی روستای ما دیده نمیشه ؟!!!!!!
البته جوابش كاملا معلومه چون اونها هالیوود رو دارن.واقعا غیر از اینه ؟

اسب‏ها، اين اسب‏ها يالشان آشفته است
در نگاه سرخ شان پرسشي ناگفته است

بر زمين، سم مي‏زنند خشمگين، شيهه‏کشان
گويي آتش مي‏جهد از تن چالاکشان


اسب‏ها زنداني‏اند آه زير سقف‏ها
اسب‏ها کي مي‏شوند باز آزاد و رها ؟

چهارشنبه 28/5/1388 - 10:49 - 0 تشکر 143270

به نام خدایی که همین نزدیکی هاست

سلام

تا امروزه هیچ منبع رسمی وجود موجودات فضایی و یا بشقاب پرنده ها رو تائید نکرده!
ولی این سوال برای منم جالبه، چرا این موجودات فضایی بیشتر در آمریکا و اروپا اونم در دهه های بین 70 تا 90 میلادی بیشتر مشاهده شده و دیگر هیچ...!
به نظر من دولتمردان اون کشور ها برای اینکه بتونن به صورت یواشکی کارهای نظامی و سری خودشون رو انجام بدن، به بهونه بشقاب پرنده ها و داستان هایی همچون این، ذهن مردم رو آشفته کردن که نتونن به موضوعات دیگر فکر کنن تا اینا در فراغ بال کامل به کارهای خودشون برسن.

سربلند و پیروز باشین...

التماس دعا

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
چهارشنبه 28/5/1388 - 19:19 - 0 تشکر 143455

راجع به مسائلی مثل موجودات فرازمینی كاملا واضحه كه اهداف سیاسی پشت اون پنهان شده
خیلی نمیخوام این مساله رو سیاسی كنم اما به نظر من كشوری مثل آمریكا از دو دسته تشكیل شده : دسته ی اول آدمهای معدودی هستند كه باهوش و تا حدی نابغه هستند اینها كسانی اند كه هیچ نشانی ازشون نیست و در واقع دستهای پشت پرده هستند و همینها هستند كه سیب زمینی رو رنگ میكنند و به جای زرافه میفروشند !!!!! دسته ی دوم هم كه معلومه باقی مردم هستند كه چیپس رو از پفك تشخیص نمیدن !!!!! رییس جمهورهاشون هم مثل عروسك خیمه شب بازی هستند
دسته ی اول نه تنها مردم خودشون بلكه خیلی از ممالك دنیا رو با سیاستهای تو در تو و عجیب و غریبشون فریب میدن.
خدا اون روز رو نیاره كه ما جزو دسته ی دوم باشیم !!!
........................................................
........................................................
جناب Mamal92 من میخواستم اون سوال خفن !!! رو توی یه تاپیك جداگانه مطرح كنم اما این مساله پیش اومد و اون رو توی پاسخ به بحث مطرح كردم خواستم بپرسم كه اون سوال قابلیت اون رو داره كه توی یه بحث جداگانه مطرح بشه یا در همین حد كافیه ؟
با تشكر از شما
منتظر پاسخ هستم

اسب‏ها، اين اسب‏ها يالشان آشفته است
در نگاه سرخ شان پرسشي ناگفته است

بر زمين، سم مي‏زنند خشمگين، شيهه‏کشان
گويي آتش مي‏جهد از تن چالاکشان


اسب‏ها زنداني‏اند آه زير سقف‏ها
اسب‏ها کي مي‏شوند باز آزاد و رها ؟

چهارشنبه 28/5/1388 - 19:31 - 0 تشکر 143458

به نام خدایی که همین نزدیکی هاست

سلام

jeneral_silent گرامی؛ شما سوال خودت رو در تاپیکی مستقل مطرح کنین تا به صورت تفضیلی در موردش بحث و تبادل نظر بشه.

سربلند و پیروز باشین...

التماس دعا

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
پنج شنبه 29/5/1388 - 14:21 - 0 تشکر 143768

«به نام خالق کمربند سیارکها»

توی این دنیا با این عظمت که فکر درباره ی اندازه اش هم شگفت انگیزه، بعید نیست که همراهان دیگری هم داشته باشیم.

همه ی ما دوست داریم که بدانیم آیا کشور هایی که الان مرزهایی از فضا را پیموده اند اطلاعاتی در مورد دیگر ساکنان جهان دارند؟

همان طور که می دانیم چندی پیش یک هکر که به سیتمهای نظامی آمریکا و ناسا نفوذ کرده بود، علت اقدامش را بدست آوردن اطلاعاتی در موردUFO(unknow flying object) ها اعلام کرده بود.

شاید تا سالهای آینده در خانه هایمان از مهمانانی فضایی پذیرایی کردیم!!!!

پنج شنبه 29/5/1388 - 21:56 - 0 تشکر 143941

به نام خدایی که همین نزدیکی هاست

سلام

(رابی) گرامی؛ تا الان هیچ سندی بر اثبات وجود زنده در غیر زمین تائید نشده و هیچ موجود فرازمینی شناخته نشده!
شاید وقتی دیگر...

سربلند و پیروز باشین...

التماس دعا

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.