• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 2688)
سه شنبه 24/10/1387 - 9:34 -0 تشکر 82570
سید محمد خاتمی : یا من می آیم یا میرحسین

سیدمحمد خاتمی:
یا من می‌‌‌آیم یا میر حسین

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد خاتمی ‌‌‌گفت: من به همه اصلاح‌طلبان و نیز کسانی که ممکن است جزء اصلاح‌طلبان نیز نباشند ولی دلشان می‌‌‌خواهد در وضع کنونی تحولی ایجاد شود، ضمن احترام به همه کسانی که کاندیداتوری خود را اعلام کردند یا اعلام خواهند کرد، می‌‌‌گویم به یاری خداوند یک نفر از میان من و آقای مهندس موسوی نامزد خواهد شد.


به گزارش روابط عمومی‌ ‌‌دفتر خاتمی، رییس بنیاد باران که در دیدار با اقشار مختلف استان ایلام سخن می‌‌‌گفت، با بیان این مطلب افزود: ما دوره‌‌های مختلفی را در این مملکت طی کردیم. دوره ده ساله اول انقلاب که تؤام با جنگ و ترور و سختی بود که عظمت و نقش ممتاز امام توانست این مملکت را از تهدید‌‌های داخلی و خارجی حفظ بکند. رییس‌جمهور سابق کشورمان تأکید کرد: در دوره مهندس موسوی بود که بعضی کارهای اساسی شد و افتتاح بعضی از پروژه‌‌های دوره آقای هاشمی‌ ‌‌سرمایه‌گذاری دوران مهندس موسوی بود. در دولت سازندگی نیز انصافا کار‌‌های بزرگی صورت گرفت و جهت آن بود که مملکت از امکاناتش استفاده کند، خرابی‌ها جبران شود و جامعه به سوی پیشرفت حرکت کند و این جهت‌گیری درست بود.
وی در ادامه گفت: در دوره اصلاحات نیز علاوه بر ادامه کار سازندگی و تقویت بنیه کشور بر توسعه همه جانبه، بخصوص توسعه سیاسی تاکید شد، چرا که معتقدیم توسعه سیاسی که مهمترین شاخصه آن پایدار شدن دموکراسی و مردم سالاری است از اهداف بزرگ انقلاب بود. وقتی که من روی کار آمدم ما در وضعیت بین‌المللی خوبی نبودیم. بسیاری از سفرای کشورها ایران را ترک گفته بودند و حتی احتمال حمله نظامی‌‌ ‌به ایران وجود داشت. می‌‌‌بایست در این وضع تغییر داده شود. تصمیم مردم چهره ایران را عوض کرد و خیلی از مسائل حل شد. از جمله زمینه برای ورود سرمایه و تکنولوژی خارجی در ایران ایجاد شد و تحول عظیمی‌‌‌ در کشور به وجود آمد که نمونه‌اش تاسیس عسلویه و پارس جنوبی و بسیاری از طرح‌های مهم و در عرصه‌‌های بین‌المللی و سیاست داخلی هم تحولات درخور توجهی پدید آمد.
رییس بنیاد باران در ادامه گفت: بعد از آن درآمدهای نفتی شگفت انگیزی طی سه سال گذشته برای کشور حاصل شد که سابقه نداشت. جا دارد بپرسیم با این درآمد چه تحولی در کشور رخ داده است؟
سید محمد خاتمی ‌‌‌تاکید کرد: معتقدم اگر برنامه چهارم با این درآمد نفتی که در سال‌های اخیر داشتیم درست اجرا شده بود، مطمئن بودم اهداف چشم انداز نه در 20 سال که در 10 سال تحقق پیدا می‌‌‌کرد و امروز معتقدم نه تنها 4 سال جلو نرفتیم، بلکه از 4 سال پیش هم عقب‌تر افتاده‌ایم. و این وضع نگران‌کننده است.
وی گفت: کم هزینه‌ترین و مطلوب‌ترین وضع این بود مسوولان و دست‌اندکاران متوجه شود روند کنونی درست نیست و آن را اصلاح کند. مگر اشکالی دارد از مردم عذرخواهی کنیم؟ اگر از مردم عذرخواهی کنیم، آنها می‌‌‌بخشند. ولی وقتی از آنها عذرخواهی نمی‌‌‌شود و این احساس نمی‌‌‌شود که مسوولان تشخیص داده اند که روند کنونی غلط است، می‌‌‌گوییم باید اوضاع تغییر پیدا کند و این وظیفه اسلامی، انقلابی و ملی ماست. و این روند متناسب با شان انقلاب و کشور ما نیست. سید محمد خاتمی ‌‌‌تصریح کرد: انتخابات از جاهایی است که همه باید نسبت به آن حساس باشیم. رییس‌جمهور سابق کشورمان گفت: خدا می‌‌‌داند که وقتی می‌‌‌گویم برای آمدن یا نیامدنم در حال تامل هستم به این معنی نیست که از زیر بار مسوولیت بگریزم و یا عافیت طلبی کنم بلکه صحبت سر این است که چگونه می‌‌‌توان خدمت کرد و روند را به نفع انقلاب و کشور و مردم تغییر داد و خدمت کرد.
سید محمد خاتمی‌ ‌‌در پایان خاطر نشان کرد: معتقدم اگر در انتخابات آزادی باشد و از امکانات موجود سوء استفاده نشود، سخت گیری‌‌های بیجا نشود و واقعا رای مردم مورد حرمت قرار گیرد، تردید ندارم وضع طور دیگری خواهد بود و حتی کسانی که امروز سر کار هستند و می‌‌‌خواهند دوباره بیایند باید شعار‌‌های خودشان را عوض کنند. به هر حال آنچه باید مورد احترام باشد رای مردم است که در فضای آزاد و با استفاده از آنچه قانون معین کرده است ابراز شود و مورد حمایت قرار گیرد. نتیجه هر چه باشد مبارک است.

دنیای اقتصاد

دوشنبه 30/10/1387 - 22:20 - 0 تشکر 83912

آقای خاتمی شما اگر گفته های خودتان را قبول دارید به خاطر دورانی که بنابود قانون حاکم باشد ولی حزب مشارکت حاکم بود به خاطر شعارکه شمادانستن حق مردم است بودولی در عمل نبود وبه خاطر مدرک جعلیتان از مردم عذر خواهی کنید لطفاً

پنج شنبه 3/11/1387 - 23:24 - 0 تشکر 84365

جناب داراب لطفا در مورد لهجه ی شیرین انگلیسی استاد خاتمی هم بنویسید چون من با شنفتن این لهجه یه دل سیر خندیدم

حتما بعدا در انجمن زبان در این مورد صحبت کنید .

و اینکه قضیه ی هسته ای ایران در زمان خاتمی چی میشه ؟ چون تمامی رسانه های کشورهای غرب به اصطلاح چشم امیدش به اینه که جناب خاتمی هسته ای رو تعلیق کنه و فقط برای همین کلی عاشق چشم و ابروش شدند .

در پناه حق

جمعه 4/11/1387 - 19:15 - 0 تشکر 84549

با سلام خدمت دوستان

من زیاد دیگه تو انجمن نمیام ولی یه چیزی دیدم که جناب داراب گفتند لازم دیدم مطلبی بنویسم

تو بحث انگلیسی صحبت کردن جناب خاتمی ایشون گفتند که آقای خاتمی یک روحانی است من بعنوان یک طلبه می خواهم بگویم طلبه ها هم اکثرا ایشون رو بعنوان یک روحانی قبول ندارند به دلایل متعدد که بعضی رو می گویم :

1- روحانی که بگوید اگر دین در مقابل آزادی قرار بگیرد دین محکوم به شکست است . یعنی حتی اصلی ترین مبانی دینی را یا بلد نیست و یا به آن پشت کرده چون دین یعنی محدودیت ولی محدودیت هدفمند برای رسیدن به کمال . پس دین دقیقا مخالف آزادی غربی است.

2- اگر فرض کنیم فیلم دست دادن خاتمی با زنان نامحرم ساختگی باشد نمی توان دست زدن ایشان به شانه دختر جوان چادری را نادیده گرفت و همین کار برای خلع لباس کردن ایشان کافی است .

3- عکس بسیار معروفی دارند که وقتی ایشان رفتند برای خون دادن زنی دست ایشان را گرفته و از ایشان خون می گیرد و خاتمی هم کاملا به چهره زن که حجاب کاملی هم ندارد نگاه می کند در حالیکه همه علما می گویند اگر مرد بتواند مردی را برای مراجعه لمس کند یا به بدن او نگاه کند نباید زن این کار را بکند .

اینها فقط مسائل بسیار روشنی است که نوشتم و قابل انکار نیست حالا از فیلمهایی که ساخته شد و مطالبی که در زمان ایشان در روزنامه ها نوشته شد و کتابهایی که چاپ شد بگذریم .

یه مطلب دیگه جناب ریسرچر شما به کی رای دادید ؟

چون می بینم شما تمام تلاشتان را می کنید تا از دولت نهم اشکال بگیرید اگر طرفدار خاتمی هم نباشید من در حسن نیت شما شک می کنم .  

و بخاطر اینکه به آنها رحمت کند آفریدشان 

جمعه 4/11/1387 - 19:39 - 0 تشکر 84557

جناب ریسرچر یا هرچیز  دیگه:1-شماچرا اون دومورد دیگر راجواب ندادید

2-هیچوقت نوروز 76 رافراموش نمی کنم که ویزه نامه ی روزنامه سلام رابه دستم دادند که نوشته شده بود"دکتر خاتمی "ادعاشده بود که ایشان دکترای فلسفه دارند ودرنهایت دروغ بودچرا آن زمان که اول کاربود اطلاعیه ندادند تاوزارت کشور اخطاریه داد؟؟

3-بهتر است قضاوت نهایی راوزارت علوم انجام دهدشما بااین مدارکی که به قول خودتان روکرده ایدکه بدتر آبرو ریزی شد یک جا"خاتمی" پاک شده یکجا" حاتمی" خورده بنده خودم نتوانستم تشخیص دهم جایی خواندم که تاریخ تولدشان هم1326خورده است درحلی که تولد ایشان 1322است با این حا ل اگر واقعا این خبر کذب بودبنده پیشا پیش عذر خواهی میکنم ولی خوب بودآقای خاتمی به خاطرآن دورانی که به بهانه توسعه سیاسی همه چیز دردولتشان زیر سوال رفت وایشان هم با سکوتشان تایید کردند وعواطف بسیاری از مردم ایران را جریحه دار کردند ابتدا از پیشگاه خدا وبعدهم از مردم عذر خواهی می کردند

شنبه 5/11/1387 - 19:18 - 0 تشکر 84737

به نام خدا

صحبتهای دوستان رو نخونده بودم در این تاپیک که الان نکاتی رو راجع بهشون به ذهنم رسید عرض کنم

ابندا یک جمله از صحبتهای جناب خاتمی : ""
دلشان می‌‌‌خواهد در وضع کنونی تحولی ایجاد شود""

الله اکبر ! تحول !... دریغ از یک سر سوزن تحول "مثبت" جدای از باند بازی و رقابت های قدرتی !

اما دوستان عزیز
ابتدا جناب هادی تک عزیز ؛

اینکه دولت نهم ضعفها و مشکلاتی داره بر کسی پوشیده نیست . هیچ موقع وعده وعیدهای جناب احمدی نژاد رو فراموش نمیکنیم که در اولین سال اقدامات این دولت ، میزان تورم "تک رقمی" میشود !

اون موقع ماها تازه دانشجوی رشته های مرتبط با اقتصاد بودیم و به این حرف خیلی خندیدیم ! اما الان که .... دیگه هیچی !

شاید هم بالا بردن توقعات مردم و خاطره های آن وعده وعیدها باعث بروز مشکلات میشند که وقتی من حرفم رو نتونم اجرایی کنم صددرصد پیامدهای بیشتر و بدتری رو شامل میشه . این هم به نظر من بر عهده دولت نیست ببلکه حواشی و جو سازی های منفی ، این گونه شکل به جامعه میده

بنده خودم شخصا به این دولت رای دادم اما از وضعیتی که همکنون میبینم اصلا راضی نیستم ! این عدم رضایت هم ابتدا برای مسائل اقتصادی کشور هست و موارد بعدی اقدامات عجیب غریب دولت برای مذهبیون حتی !!

البته شاید من به عنوان یک جوان این مملکت اضافی باشم ! یا نباید انتظاری داشته باشم یا بالاخره هر چه هست ، مشکل از وجود منه!!!! و اگر من نباشم چنین توهمات و توهین هایی رو به دولت کشورم نسبت نمیدهم !

اما جناب ریسرچر عزیز ؛
این که میفرمائید برای من نوعی این کشور دروغ ، مهم تر از دست زدن نامحرم به .... است ؛

اگر قبول کنیم کشورمان اسلامی! باشه دروغ حدی از مجازات داره که دست زدن به نامحرم حد دیگر !

دروغ در همه جوامع شاید یکی از دلایل انتقاد باشه اما در کشور ما که میخواهیم بالاتر باشیم میخواهیم رخ اسلامی بودن رو به جهان معرفی کنیم هیچ وقت قابل مقایسه با جوامع دیگر نیست فلذا قباحتی که در مورد دومی دیده میشه بدتر از مورد اولیست

اون هم از طرف رئیس جمهور باشه دیگر هیچ ! فاتحه اسلامی بودنمون خوانده است !
پس بریم اسم کشورمون رو عوض کنیم ! اسم جمهوری اسلامی بودن رو تغییر بدیم که لااقل فکر و ذهنمون هم راحت تر باشه !

اینجوری هم برای امثال ما راحت تره هم برای اونهایی که در خیابان ها پرسه میزنند برای اقدامات این شکلی ! اونها هم برند خوش باشند و به قول معروف ککشون نگزه که مملکتمون چی هست و چی نیست !

در کل مقایسه من برای جناب احمدی نژاد و خاتمی که شاید زیاد مربوط به این بحث نباشه اینه که ، اگر اقای احمدینژاد دلسوز تر از اقای خاتمی نباشه یقینا کم تر نخواهد بود و این دلسوختن به حال مملکت و مردم رو در جایی باید بفهمیم که از هزینه های هنگفت بیت المال و اسراف و از بین رفتن اون صدها برابر نسبت به اقای خاتمی بیشتر جلوگیری میکنه و این یعنی همان مبارزه با راند خواری و باند بازی های افتضاح که در دوره خاتمی به هیچ عنوان شاهدش نبودیم

بنده هیچ موقع به امثال خاتمی رای نخواهم داد . حالا چه خود ایشان باشند و چه شبیه و از جناحهای ایشان که بر اساس جناح بندیهای شخصیشون بخوان مملکت رو اداره کنند ! اگر من رای دهنده هستم باید من در اولین اولویت کاندیداها باشم نه اصلاح طلبان و نه اصول گرایان و نه هیچ بند و بساط ساختگی !

"" سید محمد خاتمی : یا من می آیم یا میرحسین""
پیشنهادم به خاتمی و امثال خاتمی این است که هیچ گاه قدم در راه کاندیداتوری برندارند!
کشور ما به امثال شماها که تنها 200 میلیون تومان و بلکه بیشتر صرف افتتاح تنها یک فرودگاه میکنید نیازی نداره!

علی علی

آقا جان اگر قرار باشد من هم مثل ژول ورن دور دنيا را درهشتاد روز بچرخم ،
ترجيح ميدهم دور تو بچرخم
چون تو هم دنياي مني هم عقبي مني
يکشنبه 6/11/1387 - 6:18 - 0 تشکر 84797

جناب حیاه طیبه

با سلام

ببخشید که وارد بحث شما و آقای ریسرچ می شوم اما می خواستم نکته ای را بگویم.

اول اینکه من دست زدن آقای خاتمی به نامحرمها را خودم ندیده ام. اگر شما عکسی دارید یا فیلمی با حجم کم برای دانلود لطفا در اینجا بگذارید. اما اتفاقا آقای احمدی نژآد را دیده ام که دست معلم زنش را برای اینکه نشان بدهد مردمی است و غیره بوسید و خانم معلم هم او را در آغوش کشید. خوب شما ممکن است بفرمایید که آن خانم دستکش دستش بوده، اما این توجیه خوبی نیست. آیا راه دیگری برای ابراز علاقه به معلم نبود؟؟؟ پس بیایید از احمدی نژاد طرفداری بیجا نکنید. من و خانواده ام اشتباهی بزرگی کردیم و به ایشان رای دادیم. ای کاش به لاریجانی رای داده بودیم. الان همگی متاسفیم و انشاالله این اشتباه را تکرار نخواهیم کرد و به مدد حضرت ولی عصر (عج) مردم تکرار نخواهند کرد.


درمورد جمله ای که درباره دروغگویی گفتید هم واقعا متاسف و غمگین شده ام. چه کسی به شما گفته است که دروغ گویی گناه کوچکی است؟ این از معاصی کبیره است که به آن وعده مستقیم عذاب داده شده و در کتاب گناهان کبیره شهید دستغیب خواهید خواند که بزرگترین گناهان و کلید همه بدی ها دروغ است. دروغگو دشمن خداوند است.چه کسی به شما گفته که اگر کشور ما دروغ بگوید بازهم "اسلامی" است؟ آیا راستگویی نشانه مهمتری از اسلام است یا یک اپسیلون تماس پیدا نکردن دو نامحرم با یکدیگر؟ به خداوندی خدا سوگند می خورم که گناه دروغ گفتن، آنهم به مردم یک جامعه که می شود یک دروغ ضرب در تعداد مردم شنونده، از تماس کوچک خاتمی با خانم چادری (اگر اتفاق افتاده باشد) و همین معصیتی که احمدی نژآد در این عکس مرتکب شده، به مراتب بالاتر است.

برادر عزیز من! بزرگواری کنید و چهره اسلام را برای طرفداری از سیاسیون (آنهم کسی مانند احمدی نژاد که به سختی قابل دفاع است) خدشه دار نکنید. اسلام دین صداقت است. اگر کسی با نامحرمی حتی تماس عمدی پیدا کرد، گناهی شخصی کرده و می تواند در خلوت خود استغفار کند و خداوند غفار است. اما اگر کسی به میلیون ها نفر دروغ گفت، خداوند استغفارش را نیز نمی پذیرد تا آثار اجتماعی و دیونی که بواسطه آن دروغ متضمن شده نیز رفع و ادا گردد که کار ساده ای نیست.

--------------------------

ظهور کن که ابرهاي ظلماني فتنه احاطه مان کرده است.

 

يکشنبه 6/11/1387 - 6:35 - 0 تشکر 84798

نکته ای را در مورد برادر ارجمندم haditak هم عرض کنم که فرمودند به عنوان یک طلبه خاتمی را به عنوان روحانی قبول ندارند و اکثر طلبه ها هم همینطور فکر می کنند.

من به عنوان فردی که توفیق طلبگی دارم و پس از فراغت از تحصیل دانشگاهی در یکی از مدارس علمیه تهران -که بواسطه عالم ربانی بزگواری، اسس علی التقوی، تاسیس شده- شرف تحصیل علوم حقه مکتب جعفری (ع) را دارم، عرض می کنم که خاتمی را به عنوان یک روحانی که چهره ای مناسب از اسلام در عالم ارائه کرد قبول دارم و خیلی از طلبه ها و علمایی که حتی در قم زیارت کردم را موافق ایشان می دانم، چرا که ما تا به حال چهره نذیر اسلام را به دنیا معرفی کرده بودیم و خاتمی روی بشیر سکه را به جهانیان عرضه کرد و کاری گران سنگ بود. اگر چه ایراداتی نیز به این سید وارد است و ممکن است در انتخابات نیز فردی دیگر را انتخاب کنیم، اما آنگونه که مورد تایید بیت حضرت امام (ره) و خیلی ازمراجع و علما هست، ما نیز به صورت کلی تاییدشان می کنیم و با کمال احترام، با جمله شما مبنی بر اینکه اکثریت طلاب ایشان را حتی روحانی نمی دانند موافق نیستم.

ضمنا برادر گرامی. بر من و شماست که بیشتر روحیه طلبگی را رعایت کنیم. تواضع علوی (ع) ما را به تاسی می خواند. شما نباید اینطور از بالا به انسان ها نگاه کنید و در موردشان حکم صادر کنید یا بهشان شک کنید یا در صدد استنطاق و تفتیش عقاید برآیید. من و شما باید پایین بیاییم و در کنار مردم با ایشان مصاحبت و در مباحثشان مداقه کنیم، و الا آنچه می ماند، بی اثری کلام است برای طرف مقابل و رخوت است و هواس نفس برای خود و اینجاست که باید تلنگری بر من و شما باشد که نکند اول مبدا از مبادی، تهذیب را، به خوبی طی نکرده باشیم که حضرت امام (ره) فرمود: علم توحید هم بدون تهذیب گره گشا نیست.

--------------------------

ظهور کن که ابرهاي ظلماني فتنه احاطه مان کرده است.

 

دوشنبه 7/11/1387 - 14:28 - 0 تشکر 85126

با سلام خدمت دوستان 

یکی از اشتباهاتی که ما کردیم این بود که واقعیاتی که در زمان خاتمی می دیدیم و لمس می کردیم را در خیلی از موارد بصورت مستند در جایی جمع نکردیم تا چهره ایشان کاملا برای نسل جوان الان معلوم شود . ولی باز هم مطالب بسیار زیادی هست که چهره ایشان را نشان دهد .

جناب بهروز اگر شما طلبه هستید باید بدونید کسی که می گه اگر دین در مقابل آزادی قرار بگیره دین شکست می خوره ( این جمله ای است که اتفاقا خیلی هم معروفه و خاتمی این جمله رو در روز داشنجو در دانشگاه تهران گفته و عکس العمل خیلی از علما رو در پی داشت) یعنی اولین چیز رو آزادی قرار داده و دین رو در مرحله بعد اما من از شما می خوام یک آیه بیارید که در مورد آزادی صحبت کرده باشه مگه تکیه خدا این همه بر این نیست که انسان آفریده شده برای بندگی ؟نفرمایید که آزادی منظور آقای خاتمی آزادی دینی هست چون نه رفتارشون اینطور می فهمونه و نه کلامشون . وقتی ایشون دین رو در مقابل آزادی قرار می دن و آزادی رو پیروز می کنند یعنی قواعد دین  نباید آزادی افراد رو محدود کنه در حالیکه قواعد دین سرشار از محدودیت هست چون دین می خواد از راه محدودیت هدفمند انسان رو به کمال برسونه نه اینکه او را آزاد بگذاره تا هر کاری می خواد بکنه . وگر نه اصلا لازم نبود دینی بیاد.

شما که یک طلبه هستید باید بدونید که شبهه انداختن بین مردمی که قادر نیستند به شبهه ها جواب بدن حرامه و این باید در مباحث علمی مطرح بشه نه در روزنامه اما در روزنامه های زمان خاتمی به اسم آزادی روزانه شبهات فراوان و توهین ها ی آشکار به علمای دین انجام می شد و کسی هم جلودار نبود .

ایشان به بهانه تسامح و تساهل و اینکه دین باید ساده به مردم عرضه شود دین را تعطیل کرد و احکام اسلامی را هم در عمل خود و هم در نوع رفتار وزرای ارشادش به انزوا کشاند و این مساله ای نیست که یک فرد عادی چه برسد به طلبه بتواند انکار کند .

آزادی بیان ایشان راه را برای توهین های فراوان به اسلام و علما باز کرد سوال من این است که اولا : کجای اسلام آزادی بیان داریم یعنی اینکه هر کسی آزاد باشد هر چیزی بگوید ؟ دوما اگر آزادی بیان بود چرا برای علما نبود و وقتی آیت الله مصباح حرف می زد با توهین ها ی فراوان نشریات مواجه می شد که یکی از آنها کشیدن کاریکاتور استاد تمساح بود و حوزویان تحصن کردند و خاتمی آنها را آدم هم حساب نکرد.

جناب بهروز اینکه من به آقای ریسرچر می گویم که به شما شک می کنم بخاطر این است که من ندیدم ایشان یک بار از خیانتهای خاتمی به اسلام چیزی بگوید اگر حق طلب است چرا فقط به احمدی نژاد حمله می کند؟ البته شاید ایشان از نظر اطلاعات اسلامی در حدی نباشد که مثل یک طلبه بتواند ضرباتی که خاتمی به اسلام زد را متوجه شود اما این حرف از شما بعید است که بگویید اسلام خاتمی اسلامی بود که خوب عرضه شد . این که ما فکر کنیم باید اسلام را آنقدر ضعیف کنیم و از آن دست برداریم تا کفار از آن خوششان بیاید حرف غلطی است اسلام درست اسلامی است که همانطور که از مومنان حمایت کند و در مقابل دشمنان اسلام سرسختانه بایستد ولی در دولت ایشان به علما ی اسلام و احکام اسلام حمله می شد .

اسلامی که ایشان و همفکرانش آن را پرورش دادند همان اسلام آمریکایی است که سکولار است و شما نمی توانید انکار کنید که در زمان ایشان سکولاریسم و پلورالیسم در حد وسیع در دانشگاهها و روزنامه ها ترویج می شد و همین جمله ایشان که گفت اگر دین در مقابل آزادی قراربگیرد دین شکست می خورد کاملا اسلام سکولاریسم را ترویج می کند . واقعا اگر شما نمی دانید که اسلام سکولار نیست و سکولار بودن اسلام یعنی خواندن فاتحه برای اسلام پس باید در آنچه از اسلام خوانده اید تجدید نظر جدی نمایید چون قرآن پر است از احکام سیاسی و اجتماعی و اسلام بدون مسائل سیاسی اسلام  بی خاصیتی است که کفار را نه تنها ناراحت نمی کند که خشنود هم خواهد کرد .

مطالب من طولانی شد ولی چون فرمودید طلبه هستید لازم دیدم این نکات را ذکر کنم . من از آقای احمدی نژاد دفاع می کنم ولی نه کاملا و معتقدم ضعف هایی هم دارد اما این مساله با کاری که خاتمی با اسلام کرد خیلی متفاوت است و ضربه ای که خاتمی زد به این زودی جبران نمی شود. 

و بخاطر اینکه به آنها رحمت کند آفریدشان 

سه شنبه 8/11/1387 - 1:0 - 0 تشکر 85305

با سلام

جناب بهروز ؛ پست قبلی من علاوه بر شفافیتی که داشت بدور از هر گونه طرفداری خاص بود. علاوه بر اینکه پیشنهاد میکنم باز هم اون رو بخونید نکات دیگری خدمتتون عرض میکنم

اولین سوال من اینه که کشورمون اسلامی هست یا نه ؟ اگر نه که حرفی ندارم اما اگر هست ، به سوالاتم پاسخ بدید .

میفرمائید طلبه اید؛ همیشه سوالم از روحانیون این بوده که "زنا" حکم بدتری داره یا "غیبت" ؟؟؟؟؟؟

اگر غیبت هست که طبق اصل ما هم همین مشخصه لطف کنید بگید در جامعه ما کدوم رواج داره ؟ و کدوم بیشتر پرده حیا رو دریده ؟
فرت و فرت توی زبونمون ریخته و کسی کاریمون نداره اما اون موقعی که اون گناه صورت بیگیره یا سنگسار میکنند یا اعدام یا ...

نمونه ی دیگه ؛ پادشاه عربستان هر اقدامی و هر عمل خلاف و زشتی رو که تاثیرات به سزایی داشته باشه انجام بده بدتر هست یا وقتی در دیدار با جرج بوش ، ظرف شرابش رو به ظرف او میزنه ؟

همه این مثالها نشان میده که در هر اتفاقی، مهم جلوه جهانی و اثراتی هست که بر عموم و بر جمع میگذاره .

شما اگر هم از حرفهای من متاسف باشید چندان تفاوتی نمیکنه چون انتظاری از من نیست !
حال اونکه مطمئن باشید اگر امثال شما نتونه بین گناهان رئیس جمهور تفکیک پذیری کنه ، تاسف هزاران نفر امثال مثل من پشت سر شماست

خدا رو شکر که بنده وام دار هیچ گروه یا شخص خاصی نیستم و خودم رو این جور نمیبینم . تنها و تنها برای خون عزیزانی که برای مملکتم ریخته شده ارزش کامل رو قائل هستم و عقیده دارم برد اصلی رو اونها داشتند

اما باز هم میگویم اگر خاتمی ها بخواهند بر سر این مملکت حکومت کنند ، حکومتی سراسر جناح بندی ، باند بازی ، توافقهای گروهی ، زد وبند و .... خواهد بود !!! همانطور که بارها و بارها شاهد این کش مکش ها بوده ایم!

اگر قرار باشد با این اقدامات ، ""تحول"" ایجاد کنند و در وضع موجود تحرکی ، بهتره زحمت حضور نکشند!
یادم هست جناب خاتمی بعد از پایان ریاست جمهوریشون ، هر سوالی پیرامون اقتصاد و کشور و مردم ازشون میشد ، میگفت من فعلا خسته ام!

نیاز به چند روزی مسافرت دارم!!

همگان شاهدند از آن موقع سفرهای فرانسه و امریکا و کانادا و افریقا و .... اقای خاتمی شروع شد !!
سوال ؛ هزینه های این سفرها از کجا تامین میشد ؟؟؟؟
حال چه شده که باز به فکر تحول افتاده اند الله اعلم

حداقل این دل خوشی من از دولت نهم هست که با چشم خودش روستاها رو میبینه !

مردم رو میبینه

فقرا رو میبینه

و ارزش خاصی برای ثروتمندان به قله دنیا رسیده قائل نیست !

حال پیدا کنیم طرفداری های شخصی رو !

یا علی مدد

آقا جان اگر قرار باشد من هم مثل ژول ورن دور دنيا را درهشتاد روز بچرخم ،
ترجيح ميدهم دور تو بچرخم
چون تو هم دنياي مني هم عقبي مني
چهارشنبه 9/11/1387 - 10:10 - 0 تشکر 85583

آقای ریسچ بنده مشاهدات شخصی خودم را ازجریانات منتهی به دوم خردادگفتم  یعنی یازده سال پیش شما که ظاهرا اهل تحقیق هستید اگر رجوعی گذرا به حواث آن زمان داشته باشید این جریانات را ملاحظه خواهید کردحیف که ویژه نامه روزنامه سلام رادور انداختم  2-اینجا داد گاه نیست بنده هم قصد تخریب کسی را بوسیله آلوده کردن خودم به گناه" دروغ" ندارم3-این ماجرا یکی ازدروغ های مدافعان جناب آقای خاتمی درآن زمان بود موارد دیگری هم برای بنده که تبلیغات رابرای انتخاب "خودم" دنبال می کردم رو شد که فعلا قصد پرداختن به آنها را ندارم.4-این که فرموده ایدآیا این ماجرا با رضایت خودشان بوده است یا نه ؟؟؟این ماجرا درتبلیغات انتخاباتی که برای ایشان انجام می شد اتفاق افتاداگر بدون رضایت ایشان انجام شده یعنی اینکه ایشان قدرت کنترل مجموعه ای راکه باید زیر نظرشان باشندونظرات ایشان رامنتقل کنندرا نداشته اندپس وای به حال .... 

5-واما تکذیبیه ما که ندیدیم ولی آنچه مسلم است اگر تکذیبیه ایشان قبل ازاخطاریه وزارت کشور بوددیگر دلیلی برای اخطار وزارت کشور باقی نمی مان"دچون آن زمان این تخلف تنها از ایشان بود"آنهم وزارت کشور دولتی که بسیج شده بود تاسلامت انتخابات راتضنین کند تامبادا یک رای از آراءآقای خاتمی کم شودباز هم بهتر است رجوع کنید به سخنان جناب آقای ها شمی رفسنجانی درآن زمان در مورد تضمین سلا مت انتخابات 6-شما آمده ایدیکسری مدرک ارائه کرده اید وقضاوت را به عهده ی خوا ننده گذاشته اید بنده هم بر اساس همین مدارک نظر دادم حالااینکه ایشان باچه مدرکی سربازی رفته اندو...ربطی به این مساله نداشت بعلاوه اینکه شبهه ایی که ایجاد شده مربوط به حیثیت وزارت علوم است که باید برطرف شود

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.