سينما و تلویزیون (بازدید: 172)
جمعه 25/6/1390 - 21:3 -0 تشکر 366557
ارزوی ستاره اسکندری

NewFun.ir Eskandari آرزوی ستاره اسکندری

 

 

ستاره اسکندری:آرزو میکنم بیشتر بخوابم

بیوگرافی ستاره اسکندری

گفتگو با ستاره اسکندری

 با پیری چه کنیم:  

ساختن خانه سالمندانی مخصوص بازیگران از دیگر دغدغه​های من است. سن دغدغه اکثر بازیگران است، چون بالاخره یک روزی تنها می​شوند و سرنوشت​شان تنهایی است، از آنجایی که فکر می​کنم آخر و عاقبت خود من هم تنهایی است. دوست دارم جایی برای دوران پیری داشته باشم. چون تا زمانی که جوان هستیم می​توانیم کار کنیم و زندگی را بچرخانیم. اما باید این فرهنگ نهادینه بشود و بازیگران جوان نیز یاد بگیرند، بخشی از درآمد خود را کنار بگذارند و برای ساختن این خانه سالمندان صرف کنند، باید آینده​نگری داشته باشند.


  شرکت در خیریه​ها تلنگری به من می​زد:   

در روزگاری که آرامش هر زندگی جای خود را به یک شتاب​زدگی بزرگ داده و گاهی انسان حتی دلیل زندگی کردن خود را فراموش می​کند و فقط شب را به صبح و صبح را به شب وصل می​کند،​ وقتی در جشن​های خیریه شرکت می​کنم فرصت این را پیدا می​کنم که کمی بنشینم و فکر کنم با دیدن کودکان سرطانی از خداوند شرمنده می​شوم و از اینکه سلامت هستم خداوند را شکر می​کنم. به جای نداشته​هایم به داشته​هایم فکر می​کنم و از اینکه زده هستم، سلامتم و می​توانم یک حضور موثر فرهگی داشته باشم از خداوند تشکر می​کنم. نمی​دانم چرا اکثر اوقات، اضطراب به جای خود زندگی بر ما حاکم می​شو و همیشه به خاطر چیزهایی که نداریم مشغول دویدن هستیم، در صورتی که این رسم و ذات زندگی نیست.


  ازدواج یک اتفاق است: 

ازدواج هیچ وقت دغدغه من نبوده است. زیرا معتقدم که یک اتفاق است و به زمان خودش رخ خواهد داد. از طرفی گاهی فکر می​کنم، در حرفه ما ازدواج می​تواند کمی به حق طرف مقابل اجهاف کند، زیرا کار ما به گونه​ای است که گاهی شرایطی اتفاق می​افتد که مجبوریم روزها در منزل نباشیم و یا وقتی شب کاریم، شب​ها در کنار خانواده حضور نداشته باشیم. این شرایط برای همسر و فرزند کمی مشکل است. ولی به طور کلی مشکلی با ازدواج ندارم.


خواب: 

همیشه آرزو می​کنم کاش می​توانستم کمی بیشتر بخوابم. اصولا روزگاری شده است که فکر می​کنم. انسان فقط در خواب می​تواند به آرامش برسد و این آرامشی که در خواب به وجود می​آید، در جای دیگری نمی​توان پیدا کرد. گاهی وقتی صبح​ها چشمم را باز می​کنم، با خودم می​گویم خدایا باز یک روز دیگر شروع شد.


  برنامه ریزی خوب:

اصولا همیشه نگران برنامه​ریزی منظم هستند. گاهی اوقات خواهرزاده​ام به من سپرده می​شود و شاید از چند روز قبل دغدغه اصلی من، برنامه​ریزی کردن برای بودن در کنار او و شادکردن او باشد. دوست دارم طوری برنامه​ها را طراحی کنم که از آنها لذت ببرد بتوانند به نحو احسن با من  همراهی کند.


  ساختن یک برج:   

یکی از بزرگترین دغدغه​های ذهن من ساختن یک برج بزرگ برای زوج​های جوانی است که خانه ندارند. به خدا شعار نمی​دهم، دوست دارم برجی بسازم و این امکان را برای زوج​های جوان فراهم کنم که بتوانند ۴،۵سال اول زندگی خود را بدونه اینکه اجاره خانه بدهند، در آنجا ساکن شوند، تا کم​کم بتوانند پول پس​انداز کنند و برای خود یک زندگی آرام بسازند.


  دیدار از دوستان:

گاهی زندگی چنان مرا مشغول می​کند و چنان دچار روزمرگی می​شوم که حتی فرصت نمی​کنم به دوستان صمیمی و نزدیکم زنگ بزنم و یا به دیدن آنها بروم. به همین دلیل وقتی به جشن​ها و یا برنامه​های خاصی مثل خیریه​ها و … شرکت می​کنم، دائما فکر می​کنم که باید به چند تن از دوستانم زنگ بزنم و از آنها بخواهم تا با من در این جشن شرکت کنند تا بتوانیم دیداری هم تازه کنیم.


وای ترافیک: 

هر موقع قصد دارم از خانه خارج شوم غصه ترافیک، بزرگترین غول ذهن من می​شود. واقعا از ترافیک عاصی هستم. گاهی با خودم فکر می​کنم چرا باید جمعه و یا روزهای تعطیل خیابان​ها اینقدر شلوغ باشد و ما همیشه باید زمان زیادی از وقت خود را در ترافیک بگذاریم.


خدایا پول بریز: 

دوست دارم یک کیسه بزرگ پول از آسمان بریزد جلوی پای من. پول​ها را بردارم و دیگر هیچ وقت کار نکنم، با این پول زیاد یک امکانات رفاهی اولیه برای خودم فراهم کنم و بقیه عمر را از زندگی لذت ببرم. اگر خدا یک کیسه پول به من بدهد تا مجبور نباشم کار کنم، قول می​دهم برای دیگران هم موثر باشم و تا حد توانم به آنها کمک کنم.

قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی