• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن دانلود > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
دانلود (بازدید: 3668)
سه شنبه 3/9/1388 - 15:54 -0 تشکر 165401
انتقادات و پیشنهادات

در این بخش تمامی پیشنهادات و انتقادات را می توانید مطرح کنید تا در پیشرفت انجمن تاثیرگذار باشید.  

   

 
When the power of love replace with the love of power , world will be in peace.

   هر روز صبح در آفریقا آهویی از خواب بیدار می شود که می داند باید از شیر تندتر بدود تا خورده نشود و شیری که می داند باید از آهو تندتر بدود تا گرسنه نماند.مهم نیست شیر باشی یا آهو ، مهم این است که با طلوع آفتاب با تمام توان شروع به دویدن کنی.

سه شنبه 3/9/1388 - 16:37 - 0 تشکر 165422

به نظر من این تغییرات كمك می كنه تا بحث های اضافی كه در انجمن ثبت شده و گاهاًتكراری بودند حذف بشه و جاش رو به بحث ها مناسب بده و در كل كمك خوبیه برای سازمامدهی بحث ها.

من با این رویكرد مدیر جدید انجمن دانلود موافق هستم.

من مفتخرم که در به رویم وا شد     ماتم کده ی غمت مرا مأوا شد

من مفتخرم نامه عمر سیهم        با اشک غمِ تو شسته و امضا شد

اینجا و میان قبرو محشر گویم     من مفتخرم که مادرم زهرا(س)شد

  http://www.ahlebasyrat.blogfa.com

چهارشنبه 4/9/1388 - 10:47 - 0 تشکر 165533

به نام خدا

سلام

در ابتدا تبریک میگم مدیرشدنتونو و ارزوی موفقیت می کنم.

پیشنهاد من.

این دسته بندی ها خیلی خوبه. به نظرم اینا رو جز بحث های منتخب کنید و بذارید دوستان به روال عادی بحث های خودشونو ثبت کنن و شمام بعد از یه مدت خیلی کم اون بحث رو با یکی از این بحث های دسته بندی شده ادغام کنید.

 

  «همانا این دل ها همانند بدن ها افسرده می شوند، پس برای شادابی دل ها، سخنان زیبای حکمت آمیز را بجویید»

 

حکمت91.نهج البلاغه.امام علی (ع)

 

 

اگر در این روزگار مُردم، بگویید به او بگویند:

*مادرانه ها*

پنج شنبه 5/9/1388 - 15:42 - 0 تشکر 165988

سلام

آنچه که مسلم است، روال قبلی انجمن دانلود مناسب نبود و نیاز به تغییر داشت.

اما به قول قدیمی ها ،شما آمدید ابرویش را درست کنید، زدید چشمش را کور کردید.

کاربران از تبیان انتظار دارند که ثبات داشته باشد، یعنی امروز بحثی را مطرح می کنند بدانند که حداقل تا فردا سر جایش هست. لااقل می شد بحث های مرتبط را با این جدیدترها ادغام کرد.

از طرف دیگر انتظار ما از بخش دانلود در اختیار قرار دادن هر چیز قابل دانلود کردن است، بنابراین واقعا متاسفم که هیچ مبحثی برای قرار دادن کلیپ ها، فیلم های کوتاه و موسیقی قرار داده نشده است.

به امید هرچه بهتر شدن انجمن دانلود .

 ما مي توانيم ....

پنج شنبه 5/9/1388 - 20:23 - 0 تشکر 166071

mahdavi3d عزیز

من هم جواب شما رو با ضرب المثل می دم خشت اول چون نهد معمار کج ... زمانی که اومدم 144 پست جدا وجود داشته که این خود بر سردرگمی کامل این بخش صحه می گذاشت در نتیجه تشخیص بر یک خونه تکونی کامل دادم و خواستم از این به بعد این ثباتی که شما فرمودید وجود داشته باشد چون عملا ثبات در حالت قبلی چیزی جز راه اشتباه نمی توانست باشد.لطف کنید یک مقدار صبر کنید تا با این شیوه وفق پیدا کنید در مورد درخواست دوم شما نمی تونم صریحا قول بدم ولی می تونم قول بدم مطرح کنم آخه قبول کنید یک سری هماهنگی های خاص نیاز هست بدین خاطر که امکان قرار دادن هر فایلی در انجمن ها شخصی یا همون فوروم ها وجود دارد ولی برای تبیان هر فایلی را نمی توان قرار داد ولی به هر حال با رعایت کمی قوانین امکان این کار هم وجود دارد که باز هم پیشنهاد می کنم بگزارید کمی از این تغییرات بگذرد تا انجمن به روال عادی خود ادامه دهد به شما قول می دم که چیزهایی که در این انجمن خواهید دید به روز ترین و درعین حال با کیفیت خواهد بود فقط کمی صبر کنید.     

   

 
When the power of love replace with the love of power , world will be in peace.

   هر روز صبح در آفریقا آهویی از خواب بیدار می شود که می داند باید از شیر تندتر بدود تا خورده نشود و شیری که می داند باید از آهو تندتر بدود تا گرسنه نماند.مهم نیست شیر باشی یا آهو ، مهم این است که با طلوع آفتاب با تمام توان شروع به دویدن کنی.

جمعه 6/9/1388 - 3:3 - 0 تشکر 166159

با سلام

خب مرتضی جان چون میدونم وقت نداشتی و درگیر بودی و مشغلت زیاد بود گیری نمیدم ، وگرنه اگه وقتت آزاد بود هزار جور ایراد میگرفتم ، از این بابت که نباید تمام پست ها رو از حالت تایید در میاوردی نا سلامتی یه مدت خودمون مدیر این انجمن بودیم و اون موقع صفحات این انجمن زیاد بود و خیلی کمش کردیم به هر زوری که بود کمش کردیم ، چون میدونم سرت شلوغه چیزی نمیگم وگرنه فکر نکنی نقاد نیستم :دی

خب اینکه این انجمنم تبدیل کنیم به یه مکان فقط برای دانلود نمیشه ، چون بخش دانلود تبیان خودش برای اینکار ساخته شده و این انجمن برای تجربیات ماها هست ، یعنی اینکه بیا اینجا در مورد نرم افزار و بازی و ... که تا حالا استفاده کردی توضیح بده ، نقد کن ، مشکلاتش رو بگو ، نقاط قوت و ... بیا اینجا با هم فکری هم یه کاری کنیم کارستون یه جوری بشیم که ثابت کنیم ما ما هستیم نه من ! فکر کنم انجمن یه چنین جایی باشه !

خب مباحثی که زدی هم خوبه ولی این همش نیست ، آرشیو بندی خوبه ولی نه اینطوری که یه بحث بزنی تو اون فقط بهش بپردازیم ، خصوصی با هم صحبت کردیم ولی دارم اینو علنی میگم که همه بدونند انجمن چجور جاییه با اینکه قبلا هزار و صد دفه گفتم ولی بازم میگم ، انجمن اینه که تبادل اطلاعات کنیم و یه چیزی یاد بگیریم و از کارمون بهره لازم رو ببریم با هم باشیم و با هم بسازیم !

خب انجمن یه چنین جایی هست ، تو انجمن دانلودم میخوایم در مورد همین مسائل بحث کنیم ، نمیخوایم یه لینک بزاریم که اون یکی دانلود کنه و یه لینک بزاریم این یکی دانلود کنه میخوایم یاد بدیم چطوری میشه با یه نرم افزار کار کرد ، چطور میشه یه نرم افزار ساخت ، چطور میشه یه مرحله از یه بازی رو تموم کرد ، چطور میشه بازی ساخت ، چطور میشه کرک و کیجن و ... ساخت و ... هزاران گفته دیگه همشون تو دانلود خلاصه میشه !

دریافت اطلاعات خوب چیز با ارزشی هست !

خب بیشتر فکر کنید و هدف رو مشخص کنید یا انجمنی باشیم یا وقتمون رو تلف کنیم انتخاب با شماست.

با تشکر آنلاکر

گر مرد رهی ، غم مخور از دوری و دیری / دانی که رسیدن هنر گام زمانست
جمعه 6/9/1388 - 13:51 - 0 تشکر 166212

unloker عزیز

من نگفتم اینجا مکانی فقط برای دانلود می باشد اگر توجه کنی می بینی مکان هایی برای آموزش در انجمن پیدا می شه که می تونین اونجا آموزش ها را بدین یا در مورد بازی بحث در مورد نرم افزار و بازی وجود داره حتی جایی هم بوجود آوردم به نام گفتگوهای اعضا که اگر بحث غیر مربوط به این انجمن بین بچه های انجمن دانلود وجود دارد اونجا قرار بگیرد.حامد عزیزم باید عرض کنم که بحث شما رو متوجه شدم و خودم بر این نکته بسیار تاکید دارم فقط اگر می تونی کمی بازتر نگاه کن محیط رو باز برای گفتگو ببین بعلاوه می تونی اون رو همون انجمن قبلی با شکل و شمایل مرتب تر و بعلاوه پربارتر ببینی البته همه ی این ها با کمک شما که در این کار تجربه دارید و دوستانی که در عرصه های دیگر تجربه دارند رخ می دهد.به عنوان نمونه پست های جدیدی در روز یکشنبه یا شنبه غروب  قرار می گیرد که یک دگرگونی را در بخش انجمن دانلود بوجود می آورد کافیه صبر کنی عزیزم. 

   

 
When the power of love replace with the love of power , world will be in peace.

   هر روز صبح در آفریقا آهویی از خواب بیدار می شود که می داند باید از شیر تندتر بدود تا خورده نشود و شیری که می داند باید از آهو تندتر بدود تا گرسنه نماند.مهم نیست شیر باشی یا آهو ، مهم این است که با طلوع آفتاب با تمام توان شروع به دویدن کنی.

جمعه 6/9/1388 - 23:37 - 0 تشکر 166298

با سلام

خب مرتضی جان من صحبت کلی بود و با همه بودم ، نه فقط با شما ها به خودت زیاد نگیر :پی منظور من با تمام کاربرا بود که یهو اینجا رو با بخش دانلود اشتباهی نگیرند و هی مطالب رو مثله وبلاگای دانلود و عشقولانه و ... با مطالب کپی پیستی پر نکنند !

یه بسم الله و آغاز کارمون !

با تشکر آنلاکر

گر مرد رهی ، غم مخور از دوری و دیری / دانی که رسیدن هنر گام زمانست
شنبه 14/9/1388 - 12:55 - 0 تشکر 167949

اولا سلام 

تو هر انجمنی که بری کاربرا می تونن برای هم پیامی چیزی بفرستن(پیام خصوصی) اما این جا خبری نیست، ثانیا چند تاپیک هستند برای بنده باز نمیشند و این پیغام را می دهند کاربر گرامی شما مجاز مجاز به مشاهده این بحث نیستید

بعدشم، قالب انجمن های تبیان یه جوریه اگه یه قالب دیگه بزنن که بهتر باشه خیلی ممنون میشیم!! 

هميشه فکر کن در دنيايي شيشه اي زندگي ميکني اگر بخواهي بسوي کسي سنگ پرتاب کني اول دنياي خوت از بين مي رود

از وبلاگ من ديدن کنيد ضرر نمي کنيد!!!!!!                        http://rdl2.blogspot.com/

RMinIRI

چهارشنبه 18/9/1388 - 19:23 - 0 تشکر 168657

با سلام

با کسب اجازه و رخصت از مدیر محترم انجمن !

در پاسخ به گفته های جناب RMinIRI باید عرض کنم ، این مشکلاتی که گفته شد ربطی به این انجمن نداره و همش مشکلات فنی سایت و انجمن هست که میتونید با خود سایت تبیان این موضوع رو عنوان کنید و یا در انجمن عمومی تاپیکی در موردش بزنید ، در هر صورت اینجا جای این جور مشکلات نیست !

و در مورد اونا هم باید گفت که تاپیک های مورد نظر یا حذف شدند یا اینکه از دید کاربران محو شدند که فقط مدیر توان دیدنشون رو داره !

با تشکر آنلاکر

گر مرد رهی ، غم مخور از دوری و دیری / دانی که رسیدن هنر گام زمانست
شنبه 19/10/1388 - 12:51 - 0 تشکر 175006

انتقاد من اینه که که در همه سایت ها آخرین نظر اریه شده در اولین صفحه بحث اریه می شود اما در اینجا برعکس این حالت است و اولین نظر اریه شده برای همیشه در اولین صفحه قرار می گیرد. اگر این مرد اصلاح شود خیلی خوب می شود ودوم این که در اکثر سایت ها یک بحث پس مدتی آرشیو می شود اما روال در اینجا به گونه ای است که این کار ممکن نیست ودر ضمن در این روال حداقل بحث هایی که تاریخ مصرف آن ها گذشته است حذف شود خیلی خوب می شود . البته در هر مورد مشکلاتی وجود دارد که کار را سخت میکند اما خواستن توانستن است.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.