انجمن ها > انجمن طنز و سرگرمی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
طنز و سرگرمی (بازدید: 903)
دوشنبه 26/5/1388 - 17:1 -0 تشکر 142653
انفولانزای خوکی اومده بدو ببینم

بچه ها حدود سه هفته یش برای تغیییر اب هوا به قولا از هوای پاک استفاده ببرم تصمییم گرفتم به یکی از روستاها که اونجا اشنا هم داشتیم برم تو شهرستان که رسیدم تا با یکی از این ماشینها برم به همون روستا برم هوای شهرستان الوده بود همه ماسک زده بودند البته نه همه کس .با راننده سر صحبت را باز کردم گفت انفولانزای خوکی اومده من تعجب کردم گفتم نه. بعد این راننده ی خوش خیال ما گفت اینجا انفولانزا خوکی اموده من هم به خاطر این هم ماسک زدم به بعد یکی از دوستاش دید گفت انفولانزا اومده شما حتما برید ماسک بخرید اونم رفت من این وسط مات مونده بودم چون خیلی خیلی جدی گرفته بودند گفتیم اومدیم اب وهوا عوض کنم حالا بیا درست کن انفولانزا این جا اومده بعدش همین طور که فکر کردم حالا فهمیدم چی شده هوا خیلی الوده شده بود به خاطر همین مردم ماسک زدند این اقا هم زیاد اخبار میدیده به اشتباه خیال کرده مردم برای انفولانزا می ذاشتند این اقا به هرکسی میرسید میگفت انفولانزا اومده مردم هم باور می کردند وسط راه خنده م گرفت نمی دونستم چه کار کنم از شایعه ی خنده دار اقای راننده باورکنید از خنده نزدیک بود حالم بد بشه بعد جریان روکه از اهالی پرسیدم دیدم همین طورهوا الوده است نکته ی جالب هم اینجا بود چند روز بعد به روستای اقای راننده هم رفتم اهالی روستا باورکرده بودندانفولانزا اومده می دونید چی شد من فیلم شب های ببره یادم اومد ولی نزدیک بود سکته کنم گفتم اینچه انفولانزایی که شیراز نیومده به این روستای کوچلو اومده

شما جای من بودید خنده تون نمی گرفت

 

                             /کجايند ان مردان بي ادعا/

دوشنبه 26/5/1388 - 23:34 - 0 تشکر 142827

به نام خدا

سلام

یارعلی عزیز جالب بود

عجب اقای زود باوری بوده

دوشنبه 26/5/1388 - 23:58 - 0 تشکر 142841

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

سلام علیكم

اقا یكی منو بگیره.........

 ..................................................

یاعلی مدد التماس دعا

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی