انجمن ها > انجمن طنز و سرگرمی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
طنز و سرگرمی (بازدید: 353)
چهارشنبه 20/11/1389 - 20:10 -0 تشکر 281533
موارد صرف اضافه كاری

 21%  از كل بودجه سالیانه اختصاص یافته به اضافه كار كاركنان جهت پرداخت دیون پیمانكاران و خسارتها و تعهدات مالی برداشته می شود؛

19%  آن در قالب بدهیهای معوقه به بازنشستگان سه سال گذشته پرداخت می شود؛

17%  جهت تأمین هزینه های برق گاز آب و خطوط تلفن و اینترنت ساختمانهای تابعه كنار گذاشته می شود ؛

15%  جهت هزینه های سوخت وسائط نقلیه و همچنین تعمیر و نگهداری ساختمانها و ماشین آلات و خودروها مصرف می شود؛

13% جهت تأمین مخارج جشنها سمینارها بزرگداشتـها و نشستهای علمی تخصصی و شركت در راهپیمائی ها و انجام امور خیریه و همچنین جهت گردشهای علمی تفریحی و زیارتی خرج می شود؛

11%  جهت ذخیره اضافه كاری سال آینده پس انداز می شود؛

با این تفاصیل تنها 4 % از كل بودجه اختصاص یافته به اضافه كاری باقی می ماند. از آنجائیكه طبق قانون اضافه كار ساعات اضافی حضور در محل كار ملاك تخصیص اضافه كار به هر فرد است طبیعی ست كه از این 4 % بیشترین سهم از آن مدیرعامل؛ معاونین او؛ مدیران ارشد و معاونینشان؛ مدیران استانها و معاونینشان؛ رؤسای ادارات و معاونین آنها و كارشناسان خواهد بود؛ چرا كه طول زمان حضور این عده در محل كار از سایرین بیشتر است؛ می دانید چرا؟! چون این عزیزان یا ساعت ورود و خروج خود را پانچ نمی كنند- چون كسر شأن ایشان و به دور از شخصیتشان است- یا اینكه دیرترین ساعت خروج متعلق به آنهاست – چون خانه شان نزدیك و چسبیده به اداره است!- با این اوصاف به تقریب تنها نیم درصد ( 0.5 % )از كل بودجه برای سایر پرسنل باقی می ماند!

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی