• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
زن ریحانه آفرینش (بازدید: 2891)
جمعه 18/12/1385 - 21:25 -0 تشکر 9151
زن !؟ ماشين !؟ رانندگي!!!1؟

چرا زنا دوست دارن راننده شن

 

جمعه 12/7/1387 - 18:55 - 0 تشکر 62410

دوست عزیز مگر رانندگی کردن خانم یا آقا ؟

جمعه 12/7/1387 - 19:26 - 0 تشکر 62420

به نظر من مشکلاتی که خانم ها ا ان دست مطرح می کنند اصلا مشکل نیست و بعبارتی مشکل خودشون هست نه مشکل اجتماع

موضوع اینجاست که بعضی کارها و فعالیت  خانم ها در اجتماع تازگی داره و خیلی ها نمی خوان باور کنن که خانم ها توانایی کارهایی از این دست رو دارند ولی باز ایراد و مشکل واقعی این نیست مشکل خود خانم ها هستند که اعتماد به نفس ندارند و یا اعتماد بنفسشون ضعیف هست تا یک نفر چیزی بشون میگه سریع خودشون رو گم می کنند و یا شدیدا ناراحت میشن برید از خانم های موفق سوال کنید چطور به موفقیت های بزرگ رسیدند بدون شک خواهند گفت با اعتماد بنفس بالا و صبر در برابر مشکلاتی که شاید درصد کمی از اون این برخوردها باشه که اونم طبیعی هست چون تا به حال نبوده وگرنه در شهرهایی که رانندگی خانم ها زیاد هست مسلما کسی به رانندگیشون گیر نمی ده و یا اذیتشون نمی کنه مثل شهر اصفهان که من به شخصه خیلی از رانندگی خانم ها خوشم اومد و اینکه خانم ها  خیلی طبیعی و مانند اقایون بدون هیچگونه مشگلی رانندگی می کنند

جمعه 12/7/1387 - 21:3 - 0 تشکر 62471

سلام . به نظرم اصلا هیچ اشکالی نداره که خانوم ها هم رانندگی کنن. اما رعایت حجاب باید الزامی باشه .

راستی خانوم ها درسته خیلی هم رعایت میکنن اما یه مشکل کوچک هستش که اونم استرس هستش البته بعضی ها خیلی خونسرد هستند . استرس فکر میکنم به خاطر رانندگان جنس مخالف باشه . چون شاید زن ها خودشون رو دست کم میگیرند در برابر رانندگیه آقایون . البته شاید . همون استرسه هم باعث بروز این تصادفات البته خفیف میشه .

با تشکر .

کاش میدانستم که کجا دلها به ظهور تو آرام خواهد گرفت  

جمعه 12/7/1387 - 23:33 - 0 تشکر 62555

سلام

به نظر من آقایونی که نمیخوان قبول کنن که خانوما توانایی انجام خیلی از کارارو دارن اینجوری برخورد می کنن. بعضی از آقایون هنوزم نمیتونن ببینن که یه خانوم پشت فرمون نشسته و داره رانندگی می کنه واسه همینم هست که از حرصشون برخورد نامناسبی با اون خانوم می کنن. ضمن اینکه وقتی زورشون به راننده های مرد نمیرسه عقده شونو سر راننده های زن خالی میکنن.

دست آخرهم این که همه میدونن که خانومهای ما مأخوذ به حیا هستن و خیلی کم پیش میاد که جواب آقایونو بدن و همین باعث میشه که یک سری از آقایون سوء استفاده بکنن از این مطلبو نسبت به اونا بی احترامی بکنن.

و همه اینا ناشی از این فرهنگه که زن رو ضعیف تر از مرد و ناتوان تر قلمداد کرده و توانایی های زن رو به عنوان یک انسان زیرسئوال برده و وقتی عده ای می بینن که علیرغم باورهایی که باهاش بزرگ شدن، زنها در خیلی از کارها زمام امور رو از دست مردها گرفتن از سر حرص و حسادت تبلیغات منفی میکنن!!!

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

شنبه 13/7/1387 - 0:21 - 0 تشکر 62568

سلام

پناه ِعزیز تو درست میگی رانندگی کردن خانوما هیچ مشکلی نداره ولی فک نمیکنم دیگه امروزه روز اونجوری که تو میگی کسی ایراد بگیره و توهینی کنه مگه خیلی کم که اونم از بی فرهنگی خودشونه و البته تعداد اینجور آدما روز بروز داره کمتر میشه خوشبختانه

عشق ، به امپراتوران عرصه ي بخشش تعلق دارد نه گدايان ويرانه هاي توقع و انتظار

گل
شنبه 13/7/1387 - 2:3 - 0 تشکر 62573

...

افضل العبادة انتظار الفرج‏

یاران همه رفتند جامانده ام من           ازکاروان عشق وامانده ام من

شنبه 13/7/1387 - 2:45 - 0 تشکر 62578

فکر میکنم خیلی سال هست که موضوع رانندگی خانم ها در ایران حل شده. الان عربستان هم کم کم داره به زنان اجازه رانندگی میده!


شنبه 13/7/1387 - 16:26 - 0 تشکر 62716

هوالباقی...

سلام چی شد؟ تاپیك ادغام شد؟

danial_848 گرامی؛«اول این که شما این آمار دقیق رو از کجا آوردین؟!»چند وقت پیش اخبار اعلام كرده بود! ببخشید كه یادم رفت نام اون مجله ی خبری رو به یاد بسپارم!

«وقتی یه آقا تو ماشین هست عاقلانه ست که خانم پشت فرمان بشینه؟» خوب این نه ولی وقتی یه خانومی تنهایی تو ماشینه چی؟

moffline گرامی؛به نظر شما نداره؟

mahdi 313 گرامی؛یه جورایی منطقی گفتید! ولی «به نظر من مشکلاتی که خانم ها ا ان دست مطرح می کنند اصلا مشکل نیست و بعبارتی مشکل خودشون هست نه مشکل اجتماع » اینكه یه آقایی یه برخورد نامناسب با یه خانمی داشته باشن به نظر شما مشكل از كجاست؟

C_H_E_L_S_E_A گرامی؛این یه مورد. از طرف آقایون اونوقت مشكلی نیست نه؟

tear drop عزیز؛ «دست آخرهم این که همه میدونن که خانومهای ما مأخوذ به حیا هستن و خیلی کم پیش میاد که جواب آقایونو بدن و همین باعث میشه که یک سری از آقایون سوء استفاده بکنن از این مطلبو نسبت به اونا بی احترامی بکنن. »خب! منم منظورم همین بود!

«بعضی از آقایون هنوزم نمیتونن ببینن که یه خانوم پشت فرمون نشسته و داره رانندگی می کنه واسه همینم هست که از حرصشون برخورد نامناسبی با اون خانوم می کنن »خداییش اینو با چشمای خودم دیدم! حتی تو همین تهران كه دوستان تبلیغ خوووب ازش می كنن!

__LikeMoon__ عزیز؛ «ولی فک نمیکنم دیگه امروزه روز اونجوری که تو میگی کسی ایراد بگیره و توهینی کنه» عزیزم ولی من یه پنج شیش باری با اینجور صحنات روبرو شدم!« البته تعداد اینجور آدما روز بروز داره کمتر میشه خوشبختانه» ان شاءالله!

دوست گرامی ؛ «سانتی مانتال »

میشه بفرمایید این یعنی چی؟


researcher گرامی؛ ما بحثمون سر ایرانه كه مشكلاتش تمومی نداره نه عربستان !

در پناه یزدان پاك...

و او تنها پناه  همه ي ماست...
شنبه 13/7/1387 - 18:0 - 0 تشکر 62732

من فقط جهت طرح پاره ایی از سوالات فنی خدمت رسیدم دوباره!!!!

این تاپیک قبلآ مال پناه نبود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا من اشتبا میکنم؟؟؟؟؟؟؟ چقد بی حواس شدم من!!!!!

عشق ، به امپراتوران عرصه ي بخشش تعلق دارد نه گدايان ويرانه هاي توقع و انتظار

گل
سه شنبه 16/7/1387 - 18:6 - 0 تشکر 63665

هوالباقی...

سلام

لایك مون عسیس ؛خدا از دهنت بشنوه خواهر! واقعاً مثه اینكه تاپیك ادغام شداااااااا! واقعاً واقعاً!!!!هوووووم؟!

به اسم كوچیك صدات نكردم گفتم شاید دلت نخواد!

ولی خیلی عذر میخوام خانم آقایی. متوجه ربط تاپیكی كه ثبت كردم با این تاپیك نشدم! البته یه ربطای كوچول موچولی داشته... ولی نمی دونم انگاری یكم فرق می كنه! اگه برام توضیح بدید ممنون میشم!

در پناه یزدان پاك...

و او تنها پناه  همه ي ماست...
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.