• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
زن ریحانه آفرینش (بازدید: 2892)
شنبه 13/8/1385 - 13:8 -0 تشکر 7155
ما خانم ها

خانم ها  آقايون  سلام

مي خوام از دوستان بپرسم از ديد شماچند درصد خانم ها خودشون روباور كردن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

واز آقايون مي پرسم چقدر اين تساوي حقوق را پذيرفتن؟؟؟؟؟

كيمياي ايمان

شنبه 13/8/1385 - 20:28 - 0 تشکر 7166

0 درصد چون خانمها نميتوانند خودشان را باور كنند

يکشنبه 14/8/1385 - 11:37 - 0 تشکر 7171

به نظر من تعداد کمی از خانم ها خودشون رو باور کردن و جایگاه و منزلت واقعی شون رو پیدا کردن.

این دید غلط و برداشت نادرست از اسلام در مورد حقوق زن باعث شده زنان کمتر در امور اجتماعی مشارکت پیدا کنند و در مقابل دید به اصطلاح آزادی گرایانه، باعث به ابتذال کشیدن خانم ها و پایین آوردن شأنشان تا حد وسیله ای برای لذت، شده است که جز افراط و تفریط نیست.

مطمئنا یک مرد با دید اسلامی می تواند تساوی حقوق زن و مرد را درک کند. اما باید توجه داشت که تساوی حقوق، به معنی تشابه حقوق نیست!

سه شنبه 14/9/1385 - 4:26 - 0 تشکر 7637

بعدازانقلاب وضع زنان خيلي بهتر شده وآن افراط وتفريطها ي بي مورد در مورد زن و حقوق زن بهتر شده چراكه يك زمان به صورت افراط گرايانه زن را فقط محبوس در خانه مي دانستند كه فقط مي توانست به كارهاي خانه بپردازد و دوران پهلوي به بعد هم كه به اسم آزادي و تساوي زن ومرد ،سعي در به ابتذال كشاندن زن كردند ولي بعد از انقلاب وضع كاملا فرق كرده و خيلي از زنان با حفظ شئونات و اصالتشان به كارهاي اجتماعي هم روي اورد ه اند هرچند بايد بيشتر دراين زمينه سعي وتلاش شود

                                                                                 احسان

چهارشنبه 29/9/1385 - 15:49 - 0 تشکر 7888

خانمها در حال باور کردن خود هستند

جمعه 1/10/1385 - 12:41 - 0 تشکر 7905

خانم ها بيشتر از آنكه خود را باور كرده باشند از حدود خود تجاوز نموده اند. البته اين مسئله در هر جامعه اي ممكن است اتفاق افتد اما مانند سمي است كه به اين آساني درمان نمي شود. باور كردن اين نيست كه پا را از اخلاق و مسائل ديني و مسائل عرفي صحيح بيرون گذاريم. در به كار بردن اين لغت بالاخص براي زنان بايد كاملاً دقت كرد چون موارد استفاده متعدد و انحرافي زيادي دارد. نقش زن در جامعه در ابتدا مانند هر فرد ديگري در كانون پر محبت خانواده تعيين مي گردد و پس از آن در جامعه مورد بحث قرار مي گيرد. همانگونه كه مردان در ابتدا بايد زندگي را براي خانواده مهيا نمايند و سپس در مسائل اجتماعي حاشيه اي آن وارد گردند. مورد بسيار عالي خودباوري زن حضرت فاطمه (س) است و در صورتي كه زنان جامعه ما به اين راه روند جاي هيچ گونه بحثي ندارد و نمونه متعالي مرداني كه خودباوري زن را قبول نموده اند حضرت علي(ع) است كه باز هم در صورتي كه مردان ما به اين سمت روند جاي هيچ گونه اعتراضي نيست. شايد بهتر باشد مطالعات خود را در مورد اين دو معصوم افزايش دهيم.

شنبه 2/10/1385 - 21:58 - 0 تشکر 7918

خانمها ظرفيتهاي مخصوص به خود دارند اگر قرار است خود را باور کنند نبايد ازاين ظرفيت فرا تر بروند.

جمعه 20/11/1385 - 12:47 - 0 تشکر 8740

چرا دخترها اینقدر خودشون رو دست کم می گیرن مگه از بقیه چی کم دارند من به عنوان یک دختر از این امر خجالت میکشم.

لطفا شماهم نظرتون رو در باره ی این مطلب بگید

سه شنبه 29/3/1386 - 17:30 - 0 تشکر 11000

سلام

فکر می کنم سوالت رو درست نپرسیدی  چون کسی که خودشو و استعدادشو باور نداشته باشه کمتر جرات دست زدن به کاری رو داره و این مردهای حالا که این همه ادعا دارن و منم منم میکنند همشون تربیت شده وپرورش یافته دست همین زن ها هستند مشکل ما بر می گرده به دوره مرد سالاری که هنوز هم تو ذهن ها ریشه داره و کسی که خودشو باور نداشته باشه قدرت تحمل این همه افراط گری های جنس مخالفشو نخواهد داشت بهر حال فکر میکنم سوال درست اینه که

             چرا مرد ها توانایی هایی رو که خداوند به جنس مونث داده باور ندارن؟؟؟؟؟؟

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.