• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن دانشجویی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
دانشجویی (بازدید: 2671)
پنج شنبه 25/7/1387 - 23:42 -0 تشکر 65564
تخلیه احساسات و کمبود های عاطفی دانشجویان

   

 

سلام عرض می کنم خدمت دوستان عزیز و گرامی

امیدوارم این تاپیک مورد تایید انجمن قرار بگیره.من که هنوز نفهمیدم تایید مباحث کار سیستم هموشمند سایت هست یا کار یکی از اعضای سایت که انقدر دیر ارسال ها تایید میشن!!!!

هدف از ایجاد این تاپیک همون طوری که از اسمش پیداست تخلیه احساسات و کمبود های روانی دانشجویان عزیز سایت هست که امیدوارم با استقبال مواجه بشود و دوستان دانشجو هم از بیان مشکلات عاطفی خود خجالت نکشند وجمع رو خودمونی تصور کنند.

برای شروع من خودم اولین حرکت رو انجام میدم و میخوام کمبود روحی یکی از دوستان انجمن دانشجویی رو جبران کنیم!

قضیه از این قراره که من هیچ مو قع دوست نداشتم که جوانان این مملکت دجار ضعف شخصیتی بشن و بخوان خودشونو به یه نحوی بر سایرین برتری بدهند.

بنابراین من میخوام همه با هم بگیم:شما هم می تونید ادای ریاست رو در بیارید.این که مسئله مهمی نیست.اینجا هم میشه رئیس بازی کرد.البته اگر ریاستی وجودداشته باشه!

دوست عزیز شما خودتون رو ناراحت نکنید.من می خوام از همین جا بگم که شما مگه چی تون از بقیه کمتره؟شاید شماهم یه روزی تونستی به خودتون نگاه کنید و بگید ایول رئیس شدم!ایول من بر بقیه برتری دارم.نه اصلا یه چیز دیگه من می تونم خیال کنم که مثل آقایون هستم یا اینکه من هم سرمایه هایی که تو وجودم هست با آقایون برابره؟!!چه خیال باطل و گزافی!!!!!وبا همین حرفا دلتون رو خوش کنید که چی؟من رئیسم و می تونم به بقیه زور بگم و یا اینکه بقیه منو قبول دارن و...

پس همه با هم یک صدا برای جبران کمبود بچه ها:رئیس رئیس.رئیس رئیس

خوب بود؟

موفق باشیدو سعی نکنید بر سایرین و به ویژه آقایون گرامی اظهار فضل کنید.

مادر نزاییده کسی که بتونه به مردها زور بگه!

موفق باشید.

 

خواهشا سانسورش نکنید.مرد باشید و تایید کنید.مجبورم کردین این حرفا رو بنویسم.

از فردا به فکر این می افتم که کارت دانشجویی ام رو باطل کنم تا هم کیش بعضی ها نباشم.افت داره برام.

در نگاه کسي که پرواز رانمي فهمد هر چقدر که بالاتر روي کوچکتر مي شوي!

شنبه 27/7/1387 - 14:58 - 0 تشکر 65937

به نام خدا .. سلام

دوست عزیز من چند بار بگم از کسی دلخور نیستم ؟؟؟ و چرا باید عصبانیتمو از یکی دیگه رو سر دیگری خالی کنم ؟

شما منظورمو از اون جمله نگرفتین ! منظور من از " مدیریت انجمن " ؛ پست و مقامی که شما فکر می کنین نیست !!!!!!!!!!!!!!!!!!! منظور کار مدیریتیه ! شما مگه زندگیتونو مدیریت نمی کنین ؟ منم دارم انجمن رو مدیریت می کنم ! اصلا فکرشو نمی کردم یه همچین برداشتی هم بشه ! مدیریت برای من مقام نیست .. این وظیفه ای بوده که من به عهده گرفتم ! پس اسمش وظیفه ست نه مقام !!!! که شما حرف از حس برتری جویی زن یا مرد به میون میارین ! اینجا ما اینهمه مدیر خانم داریم ! مدیر سیستم ، منشی انجمن اینا هم خانوم هستن ! پس دیگه کسی نیاد فعالیت کنه دیگه ! الان دارم به ارزش کلمه " مسئول " که جناب مکلارن استفاده می کردن پی می برم ! شاید اگه می گفتیم مسئول بهتر بود ! ما کادر مدیریتی برای اموری که در انجمنی که به دست گرفتیم باید پاسخگوی مدیر سیستم باشیم ، ما این وظایف رو به عهده گرفتیم که انجمن ها با دست خودمون پیشرفت کنن . من که دیوونه نیستم با دست خودم کاربر تازه وارد رو فراری بدم ! اما نمی دونم چرا هر وقت میخوام طبق اساسنامه تذکر بدم به همه بر میخوره ! باور کنین منم یه روز یه کاربر تازه وارد بودم که ممیزی بودم ، کسی رو نمی شناختم اما از همون اول طبق مقررات پیش رفتم که هیچ مدیری به من تذکر نداد تا حالا که یه عالمه دوست خوب دارم از انجمن .

من چقدر گفتم از کنایه دار حرف زدن بدم میاد .. انتقاد دارید بیاید به خودم بگید . اما اخیرا شما همش کنایه دار حرف زدین ، مخصوصا این تاپیک که چه عرض کنم ؟! من خودم از اول به تمام قوانین پایبند بودم و می دونم هم کار مشکلی نیست ، پس انتظار دارم اونایی که تو انجمن دانشجویی هستن قوانین رو رعایت کنن . ماها دانشجوئیم پس باید لحن صحبت کردنم جوری نباشه که دارم به یه دبیرستانی تذکر میدم یا صحبت می کنم . من بی نظمی رو دوست ندارم و باهاش مقابله می کنم ، وقتی ببینم یه حرفی یا کاری داره به روند انجمن خلل وارد می کنه جلوشو می گیرم چون این وظیفه منه ( منه نوعی ) .

من اگه در امضام چیزی از مدیریت انجمن نمی نویسم به خاطر اینه که بقیه با من احساس راحتی داشته باشن و فکر نکنن چون من مدیر فلان انجمنم با من رو در بایستی داشته باشن و باهام سنگین برخورد کنن بعد اونوقت بیام مدیر بودنمو به رخ بکشم ؟ اینجا ما رئیس و مرئوس نداریم !

من نمیخوام هیچ کدورتی در میون باشه چون در شان دانشجوهامون نیست که به خاطر این مسائل جو رو متشنج کنن . 

برای هزارمین بار میگم ایمیل انجمن ؛ خودمونی های انجمن و تابلوی اعلانات انجمن رو جدی بگیرید .

شاد باشید

شنبه 27/7/1387 - 15:30 - 0 تشکر 65948

سلام

واااااااای عشق آبی تو مدیر انجمن دانشجویی هستی؟ من تا امروز که این مطلبو خوندم نمی دونستم!! صندلی داغتو نصفه نیمه خونده بودم و یادم نمیاد چیزی در اینمورد دیده باشم.

خیلی بی انصافیه که یه نفر نسبت به تو این فکرو داره، من تو این مدت جز صمیمیت و یکدلی ازت چیزی ندیدم ، با اینکه نمیشناسمت ولی فکر میکنم که خیلی آشنایی ، چون خیلی حرفات به دلم می شینه، چون هیچوقت تو هیچ مطلبی حس نکردم که میخوای نسبت به دیگران ادعای بزرگی و برتری کنی، از این دوست گرامی هم میخوام که نسبت به حرفایی که زدن کمی تجدید نظر کنن چون واقعاً کمال بی انصافیه این جور قضاوت کردن!

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

شنبه 27/7/1387 - 16:3 - 0 تشکر 65957

....وخدایی که در این نزدیکی است.

دوستان سلام

دوست عزیزی که انتقادتون رو مطرح کردید ایمیل انجمن و همین طور صندوق انتقاد و پیشنهاد هر انجمنی برای همین کار گذاشته شده . اولا که شما نباید انتقادتون از مدیر محترم انجمن رو تو یه تاپیک مطرح کنید .ثانیا عشق آبی عزیز هم نباید اجازه تائید چنین مطالبی رو بدن که البته حالا لطف کردن و این بحث رو تائید کردن تا مشکل شما حل بشه.یه نکته دیگه که دوستان هم عرض کردن اینه که ما نباید انتقاداتمون رو اینطوری مطرح کنیم

این جمله شما یعنی چی؟من می تونم خیال کنم که مثل آقایون هستم یا اینکه من هم سرمایه هایی که تو وجودم هست با آقایون برابره؟!!چه خیال باطل و گزافی!!!!!

غیر از اینه که دارید شخصیت خانمها رو با این حرفتون زیر سوال میبرید ؟حواستون باشه مدیر انجمن زنان اجازه چنین کاری رو نمیده ( البته این قسمتش شوخی بود .) خلاصه کلامم اینکه لطفا من بعد انتقاداتتون رو به این شکل مطرح نکنید .کمی مودبانه تر و با شخص مورد نظر نه به عنوان تاپیک در کل انجمن .

عشق آبی عزیز این چه حرفیه؟یعنی اگه اسم مدیر در امضامون باشه دوستان راحت نیستن باهامون؟ من که اینطور فکر نمیکنم .اگه اینطوریه که من امضامو تغییر بدم.

كاش معشوق ز عاشق طلب جان میكرد

تا كه هر بی سر و پایی نشود یار كسی

کد بازاریاب :424322

شنبه 27/7/1387 - 16:12 - 0 تشکر 65960

به نام خدا

- مادر تیردراپ واقعا نمی دونستی ؟ ممنون که هوامو داری

- نه زهره جان ! شما عوض نکن ! اون نظر شخصی خودمه .. اونجوری  راحت تر میتونم فعالیت  کنم . هر دو نوعشو امتحان کردم دیدم اگه تو امضام چیزی نباشه بهتره . شما راحت باش

شاد باشین

شنبه 27/7/1387 - 16:29 - 0 تشکر 65963

سلام

دوستان عزیز همه تون منو حلال کنید مخصوصا آقا جعفر گل

من یه کم بی مورد اعصابم ریخت به هم!یه مدتی هست که زود از کوره در میرم.فشار عصبی بیرونیه!دست خودم نبود والا من خیلی اهل مدارا کردن هستم و خیلی کم جوش میارم.

فکر می کنم تند صحبت کردم.

امیدوارم دیگه همچین صحبت هایی پیش نیاد و حرمت ها حفظ بشه و البته دوستی بچه ها.

یا علی

در نگاه کسي که پرواز رانمي فهمد هر چقدر که بالاتر روي کوچکتر مي شوي!

يکشنبه 28/7/1387 - 16:36 - 0 تشکر 66168

به نام خدای خوبم سلام

خوب ماجرا به خیر و خوشی تموم شد .. ما همه با هم دوست هستیم و وقتی از راه مسالمت آمیز میشه با هم حرف زد دعوا چرا ؟

- - - - - - - - - -

دوستان هر نکته ای که لازم بود من بدونم رو حتما بهم بگین چون برای پیشرفت انجمن به وجود شما نیاز داریم

از طرق زیر هم آماده شنیدن حرفاتون هستیم :

Anjoman.Daneshjooei@Tebyan.Org

+++ تابلوی اعلانات انجمن دانشجویی +++

// خودمونی های انجمن دانشجویی //

 والسلام

شاد باشین

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.