• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن عمومی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
عمومی (بازدید: 12253)
يکشنبه 25/4/1391 - 14:48 -0 تشکر 472899
مسابقه بزرگ تابستان 91 انجمنها

کاربران عزیز انجمنها سلام 
روز گرم تابستانی شما بخیر 
برای همگی شما آرزوی سلامتی و شادمانی داریم
 
 
 
امسال نیز مثل سال گذشته، تدارک مسابقه ای بزرگ در انجمنها دیده شده است. مسابقه ای 50 روزه که آغاز آن همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان خواهد بود و  تا 20 شهریور ماه ادامه خواهد داشت. 
 
این مسابقه به صورت امتیازی طراحی شده است و کاربران شرکت کننده باید بکوشند تا بیشترین امتیاز ممکن را کسب کنند. 
امیدواریم این مسابقه با استقبال شما کاربران عزیز مواجه شود و برگزاری آن باعث گردد که علاوه بر پویایی بیشتر انجمنها و جذب کاربران جدید توسط کاربران قدیمی، بتوانیم مهارت تعامل خود با کاربران دیگر را بهبود بخشیم و بر اطلاعات و دانش خود افزوده و تخصص و توانایی خود را با دیگران به اشتراک بگذاریم. 

 

 
 
 
در ادامه از قوانین این مسابقه آگاهی می یابید: 

 

1- شرکت کنندگان مسابقه باید در ثبت مبحث در انجمن اهتمام ورزند. ثبت هر مبحث برای آنها 10 امتیاز به ارمغان می آورد. مبحث ثبت شده برای احراز امتیاز می بایست غیر تکراری بوده و با قوانین انجمنها مطابقت داشته و در انجمن مرتبط با موضوع آن، ثبت شود.

 

همچنین ثبت مباحث آموزشی و تعاملی و خلاقانه که حداقل ثبت کننده آن بیش از 10 پاسخ در راستای هدفمند ساختن مبحث و تعامل با دیگر کاربران ارائه کند 50 امتیاز خواهد داشت . این مباحث می بایست بار کیفی مناسبی داشته باشد تا بتواند از این امتیاز برخوردار شود. لازم به ذکر است که هر پاسخ ثبت شده نیز جداگانه امتیاز خواهد داشت.

توجه: هر کاربر در هر روز ،فقط مجاز به ثبت حداکثر 15 مبحث می باشد. در صورتی که بیش از این تعداد مبحث ثبت نماید، مباحث اضافی تایید نشده و امتیازی به آن تعلق نمی گیرد.

این قانون از تاریخ 5 مرداد اجرا می شود.


 

 

2-  پاسخی که هر شرکت کننده جهت تعامل با دیگر کاربران و یا تکمیل مطلب در ذیل مبحث خود یا مباحث دیگر کاربران  ثبت می کند  8 امتیاز به جمع امتیازات او اضافه خواهد نمود. لکن این پاسخها می بایست حاوی محتوایی ارزشمند یا نظر کاربر پیرامون موضوع مورد بحث باشد و در صورتی که پاسخ ثبت شده فقط حاوی تشکر باشد و یا مفهوم آن به تنهایی قابل درک نباشد فاقد امتیاز خواهد بود.

 

 

3- جذب هر کاربر جدید توسط شرکت کننده در مسابقه، 50 امتیاز خواهد داشت. با این شرط که کاربر جذب شده حداقل می بایست مجموعا 10 مبحث و پاسخ در انجمنها ثبت نماید. (جذب کاربری که تا قبل از سال 91 کمتر از 20 مبحث و پاسخ در انجمنها ثبت نموده باشد نیز  جذب کاربر جدید به حساب می آید)

 

 

4-  فعالیتهای کاربران جدید جذب شده توسط هر شرکت کننده، تاثیر مستقیمی در امتیازات ایشان خواهد داشت. بدین ترتیب که  به ازای مجموع هر 10 مبحث و پاسخی که کاربر جدید در انجمنها ثبت می نماید، 5 امتیاز به  شخص معرفی کننده اضافه خواهد شد.

 

 

5- همچنین هر شرکت کننده پس از گذر از مرز ثبت 50 مبحث،  30 امتیاز و پس از ثبت 500 پاسخ، 200 امتیاز  بعنوان پاداش دریافت خواهد نمود. (به عنوان مثال کاربری که در این مدت 1500 پاسخ ثبت کند مجموعا  600 امتیاز به عنوان پاداش دریافت می نماید)

 

 

 

 6- هر کاربر شرکت کننده در این مسابقه می بایست حداقل در پنج  انجمن به فعالیت بپردازد و کاربرانی که در بیش از پنج انجمن فعالیت نمایند به ازای هر انجمن که بر این حداقل اضافه شود 50  امتیاز به خود اختصاص می دهند.


 

7- مباحث یا پاسخهایی که صرفا تصویری باشند و یا با تصویر ثبت شوند ، تصاویرشان می بایست در تبیان آپلود شده و ثبت شوند.  مبحث تصویری که تصاویرش در غیر از سایت تبیان آپلود شده باشد فاقد امتیاز خواهد بود.

 

 

8- ثبت جملات کوتاه و خواندنی که از اندیشمندان است و یا جک و لطیفه  در این مسابقه بعنوان پاسخ یا مبحث امتیازی ندارد  چرا که این گونه مطالب به کرات درانجمن ثبت شده اند. 

 

9- شرکت کننده ای که بتواند در این مسابقه بیش از 25000 امتیاز کسب کند، عنوان برترین کاربر مسابقه را به خود اختصاص می دهد. همچنین از میان کاربرانی که بتوانند بیش از 12000 امتیاز کسب نمایند، بر اساس میزان امتیازات 6 کاربر به عنوان برگزیدگان دیگر مسابقه انتخاب شده و  به این 7 نفر جوایزی نفیس تعلق خواهد گرفت.

 

 

10- برترین کاربر مسابقه در جمع امتیازات خود می بایست حداقل امتیاز جذب پنج کاربر را در انجمن به خود اختصاص دهد . و شش نفر کاربری که امتیازات ایشان از مرز 12000  بگذرد  نیز می بایست حداقل امتیاز جذب سه کاربر را در جمع امتیازات به خود اختصاص دهند. 

جوایز در نظر گرفته شده برای برندگان این مسابقه: 

 

جایزه نفر برتر: 300000 تومان کمک هزینه ی سفر سوریه


جایزه ی نفر اول:کارت هدیه به ارزش 100000 تومان 

جایزه ی نفر دوم:کارت هدیه به ارزش90000 تومان

جایزه ی نفر سوم:کارت هدیه به ارزش 80000 تومان 

جایزه ی نفر چهارم:کارت هدیه به ارزش 50000 تومان 

جایزه ی نفر پنجم:کارت هدیه به ارزش 50000 تومان

جایزه ی نفر ششم:کارت هدیه به ارزش 50000 تومان 

 

 


توجه: جهت شرکت در این مسابقه می بایست ابتدا در تاپیک زیر ثبت نام نموده و اعلام آمادگی کنید تا به عنوان یکی از شرکت کنندگان در این مسابقه بتوانید با کاربران دیگر به رقابت بپردازید.

 

http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=17257&threadID=472908

 

همچنین سوالهای خود پیرامون این مسابقه را می توانید در ادامه این مبحث مطرح نمایید

 

 


يکشنبه 12/6/1391 - 10:1 - 0 تشکر 540318

mani_pit گفته است :
[quote=mani_pit;428582;525087]با سلام.

آیا مباحثی که قبلا مورد بررسی قرار گرفته اند و امتیاز به  آن ها تعلق قرار گرفته است، در صورت تکمیل آن مبحث امتیاز آن ها دوباره مورد بررسی قرار نمی گیرد؟یعنی زمان موجود برای تکمیل مطالب همان یک هفته می باشد؟

با تشکر

با سلام و ادب 
mani_pit گرامی، معمولا اکثر مباحثی که توسط کاربران مختلف ثبت می شوند در چند روز ابتدایی پس از ثبت مبحث، مورد توجه کاربران مختلف قرار می گیرند و تکمیل می شوند. لذا سپری شدن چند روز از ثبت مبحث، باعث می شود که توجهات لازم به آن شده باشد  و کاربر ثبت کننده و دیگر کاربران فرصت کافی برای تکمیل آن مبحث و تعامل بر سر موضوع مبحث را داشته باشند. 
لذا برای امتیاز دادن به یک مبحث، یک هفته زمان کافی به نظر می رسد. 
موفق باشید.

يکشنبه 12/6/1391 - 10:5 - 0 تشکر 540323

ghandeasal گفته است :
[quote=ghandeasal;376894;521928]پس كی امتیازات رو اعلام میكنید؟؟؟؟؟

با سلام و ادب
کاربر گرامی برای اعلام امتیازات مبحثی جداگانه به آدرس زیر اختصاص داده شده است 
موفق باشید 


يکشنبه 12/6/1391 - 16:35 - 0 تشکر 540862


با سلام و ادب از همه شرکت کنندگان عزیز مسابقه خواهشمندم که توجه داشته باشند که با توجه به قانون 10 مسابقه بزرگ انجمنها( برترین شرکت کننده مسابقه در جمع امتیازات خود می بایست حداقل امتیاز جذب پنج کاربر را در انجمن به خود اختصاص دهد . و شش نفر کاربری که امتیازات ایشان از مرز 12000  بگذرد  نیز می بایست حداقل امتیاز جذب سه کاربر را در جمع امتیازات به خود اختصاص دهند. )  برندگان مسابقه شرکت کنندگانی هستند که علاوه بر  کسب امتیازات لازم به جذب حداقل 3 کاربر اقدام کنند.  لذا به عزیزانی که هنوز به جذب کاربر اقدام نکرده اند اعلام میدارم که در صورت عدم معرفی 3 کاربر جدید ، با وجود کسب امتیازات لازم به عنوان برنده این مسابقه اعلام نخواهند شد. تا پایان مسابقه فقط 8 روز باقی مانده است. در این فرصت به جذب کاربر جدید اقدام کنید. با تشکر 

يکشنبه 12/6/1391 - 21:18 - 0 تشکر 541481

با سلام چطور میتوانیم كاربران دیگر را به انجمن دعوت كنیم
شما از كجا متوجه میشید كه ما این اسم هایی رو كه میگیم واقعا از طرف ما دعوت شده اند

what`s life?life is love.
شنبه 18/6/1391 - 13:8 - 0 تشکر 550401

ghandeasal گفته است :
[quote=ghandeasal;376894;541481]

با سلام چطور میتوانیم كاربران دیگر را به انجمن دعوت كنیم
شما از كجا متوجه میشید كه ما این اسم هایی رو كه میگیم واقعا از طرف ما دعوت شده اندبا سلام و ادب
شما می توانید دوستان مجازی و حقیقی خود، نزدیکان خود، همراهان خود در شبکه اجتماعی و ... را به فعالیت در انجمنها دعوت نمایید. کاربران جدید جذب شده در زمان برگزاری مسابقه، می بایست حداقل مجموعا 10 مبحث و پاسخ در انجمنها ثبت کنند. با ثبت مجموع 10 مبحث و پاسخ توسط این کاربر جدید جذب شده توسط شما، امتیاز جذب کاربر جدید به شما تعلق می گیرد.
موفق باشید


سه شنبه 21/6/1391 - 9:21 - 0 تشکر 558683

با سلام و ادب 

با تشکر از تک تک شرکت کنندگان در مسابقه بزرگ انجمنها و آرزوی موفقیت برای همه این عزیزان، مسابقه بزرگ تابستان 91 انجمنها به پایان رسید.

همانطور که قبلا اعلام شده بود، این مسابقه تا پایان 20 شهریور ادامه داشت که با توجه به این مساله، پایان مسابقه اعلام می شود. 
 توجه:  لازم به ذکر است که امتیازات شرکت کنندگان تا پایان روز 20 شهریور محاسبه می گردد و فعالیتهای ایشان بعد از زمان اتمام مسابقه، امتیازی نخواهد داشت
با توجه به اتمام مسابقه، این مبحث قفل می شود.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.