• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
سينما و تلویزیون (بازدید: 3845)
شنبه 16/11/1389 - 0:48 -0 تشکر 279578
اخبار جشنواره 29

سلام

با توجه به این که امروز آغاز جشنواره 29 فیلم فجر هست با اجازه دوستان این تایپیک رو شروع کردم تا هرکس اطلاعاتی در مورد جشنواره اگر داشت اینجا قرار بده.

به سایت وبلاگ سیتی بیاید و تجربیات وبلاگ نویسی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

www.weblogcity.ir

 

سه شنبه 19/11/1389 - 1:20 - 0 تشکر 280714

گزارش نشست خبری فیلم فرزند صبح به کارگردانی افخمی هنوز بر روی پرتال جشنواره درج نشده اما اخبار رسیده از این نسشت میگوید که این فیلم جنجالی ترین و حاشیه دار ترین فیلم پخش شده تا الان بوده و همه اهالی رسانه منتقدان سینما گران و عکاسان و خبرنگاران به این فیلم و کارگردان اعتراض کردند
این فیلم درباره زندگی حضرت امام هست و اعتراض در این زمینه هست که فیلم اصلا قصه ندارد و هی ربطی به زندگی این شخصیت ندارد و تنها نام امام را دربر دارد.
صدا گذاری به شدت مورد انتقاد است چون لهجه مردم خمین اشتباه است و صداها به چهره شخصیت ها نشسته .
کارگردان هم هیچ چیزی را گردن نگرفته و اشکالات را به عهده تهیه کنندگان گذاشته.

به سایت وبلاگ سیتی بیاید و تجربیات وبلاگ نویسی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

www.weblogcity.ir

 

سه شنبه 19/11/1389 - 1:22 - 0 تشکر 280715

گزارش نشست خبری فیلم «ورود آقایان ممنوع»؛
رامبد جوان: قرار نبود در «ورود آقایان ممنوع» گره‌ای را باز کنیم
رامبد جوان گفت: قرار نبود ما در فیلم «ورود آقایان ممنوع» گره‌ای را باز کنیم. تمام گره‌ها باز بود و ما تنها می‌خواستیم داستان‌مان را بگوییم.

به گزارش ستاد خبری بیست و نهمین جشنواره بین‌المللی جشنواره فیلم فجر، نشست نقد و بررسی فیلم سینمایی «ورود آقایان ممنوع» با حضور رامبد جوان (کارگردان)، علی سرتیپی (تهیه کننده)، ویشکا آسایش (بازیگر)، بهاره رهنما (بازیگر)، پیمان قاسمخانی (نویسنده)، داود امیری (مدیر فیلمبرداری) و رضا عطاران (بازیگر) در سالن سعدی برج میلاد برگزار شد.
در ابتدای این نشست رامبد جوان با بیان این که پیمان قاسم‌خانی بهترین فیلمنامه‌نویس کمدی ایران است ،گفت: این فیلمنامه قرار بود به کارگردانی مرضیه برومند و تهیه کنندگی منوچهر محمدی ساخته شود که هر دوی آنها از ساخت این فیلمنامه انصراف دادند و فیلمنامه دوباره به قاسم‌خانی بازگشت. بعد از آن که خانم حکمت و آقای سرتیپی تصمیم به ساخت این فیلم گرفتند از میان قرعه نام من برای ساخت این فیلم بیرون آمد.
سرتیپی تهیه کننده این فیلم نیز با اشاره به این که با ساخت فیلم‌هایی مانند «نیش زنبور» و «پوپک و مش ماشا ا...» می‌خواستیم فیلم‌هایی در ژانر کمدی بسازیم که سطح فعلی کمدی را بالا ببریم، گفت: این فیلم به نسبت دو فیلم دیگر موفق‌تر بود که این مرهون فیلمنامه پیمان قاسم‌خانی و کارگردانی رامبد جوان است. این فیلم در فضای آلوده فیلم‌های کمدی نمونه‌ای خوب است که می‌توان آن را مثال زد.
رضا عطاران نیز با بیان این که «ورود آقایان ممنوع» یکی از متن‌هایی است که در این چند ساله خواندم و بدون قید و شرط بازی درآن را قبول کردم، گفت: فیلمنامه قاسم‌خانی به قدری خوب بود که با هر تلاشی قادر به خراب کردن آن نبودیم و خوشحالم در این پروژه حضور داشتم.
پیمان قاسم‌خانی نیز در ادامه با اشاره به این که نوشتن فیلمنامه «ورود آقایان ممنوع» یک سال به طول انجامید ،گفت: این گونه نیست که به راحتی و 20 روزه بتوان یک فیلمنامه کمدی نوشت. برای هر سکانس شاید بیش از 30 بار متن را تغییر داده‌ام و جان کنده‌ام تا متن این گونه نوشته شود. من در هنگام نوشتن به خودم سخت می‌گیرم تا حاصل کار درخشان شود.
ویشکا آسایش نیز این نقش را یکی از نقش‌های متفاوتی دانست که تا به حال بازی کرده است و گفت: عطاران کمک زیادی کرد تا این نقش خوب درآید.
بهاره رهنما نیز با اشاره به نقش کوتاهی که در این فیلم بازی کرده بود، گفت: بازی در نقش‌های کوتاه و تاثیرگذار را به نقش‌های اصلی که هویت متنی ندارند، ترجیح می‌دهم. رامبد جوان یکی از سالم‌ترین کارگردان‌ها از لحاظ روانی است که بازیگر را از نظر روحی پشتیبانی می‌کند.
داود امیری فیلمبردار فیلم سینمایی «ورود آقایان ممنوع» هم وعده داد در عید نوروز که این فیلم اکران عمومی می‌شود نسخه بهتری با رنگ‌های مشخص‌تر به روی پرده رود.
در ادامه این نشست رامبد جوان در پاسخ به این پرسش که این فیلم قرار است چه گره‌ای را بازکند و این که چرا گاهی گره داستانی فیلم گم می‌شود؟، گفت: قرار نبود ما در این فیلم گره‌ای را باز کنیم. تمام گره‌ها باز بود و ما تنها می‌خواستیم داستان‌مان را بگوییم. داستانی که پیمان قاسم‌خانی با تمام جزئیات آن را نوشته بود.
وی ادامه داد: مخاطبی که قاسم‌خانی برای فیلمنامه خود تصور کرده است، مخاطب هوشمندی است که شوخی‌ها را در ذهنش ادامه می‌دهد و می‌خندد. نکات ظریفی در این فیلمنامه است که درک آن نیاز به هوش بالایی دارد.
رامبد جوان این انتقاد که تحول شخصیت مدیر بسیار ناگهانی بود را پذیرفت و گفت: این نکته به فیلمنامه بر نمی‌گردد بلکه مربوط به مشکلاتی است که در هنگام تولید به آن برخوردیم و تهیه‌کننده قول داده است آن هنگام اکران عمومی آن را رفع کند.
کارگردان «ورود آقایان ممنوع» با شرح بخش حذف شده فیلم، روند منطقی تحول مدیر مدرسه را توضیح داد و گفت: مشکلاتی که در اکران جشنواره‌ای این فیلم وجود داشت در اکران عمومی آن حل می‌شود.
قاسم‌خانی نیز در خصوص شباهت این فیلم به فیلم سینمایی«مدرسه راک» گفت: مچم را گرفتید! در خصوص سکانس آخر که مربوط به مینی‌بوس‌سواری دانش‌آموزان بود این فیلم مدنظرم بود و به آن فکرکردم.
قاسم‌خانی در زمینه عنوان این فیلم گفت: نام «ورود آقایان ممنوع» را خانم برومند انتخاب کرده‌اند.
این فیلمنامه‌نویس درباره پایان داستان که بر خلاف انتظار تماشاگر است ،گفت: من به سینمای کمدی –رمانتیک علاقمندم اما از پایان کلیشه ای آن پرهیز دارم. یک سوم این کمدی‌ها به جدایی ختم می‌شود و در فرودگاه احساس پشیمانی به سراغ شخصیت اصلی می‌آید و.. برای این که این کلیشه را بشکنیم، به تماشاگر رودست زدیم و جای عشق‌های بازیگران را عوض کردیم. در اکران‌هایی که تا به حال شده است، ندیده‌ام که تماشاگر از این رودست خوردن ناراحت باشد.
عطاران نیز در این نشست خبر از کلید خوردن اولین کار بلند سینمایی‌اش در سال جدید داد و به طنزگفت: در این مدت که مریض بودم برای درمان بازیگری می‌کردم.


به سایت وبلاگ سیتی بیاید و تجربیات وبلاگ نویسی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

www.weblogcity.ir

 

سه شنبه 19/11/1389 - 1:31 - 0 تشکر 280716

http://fajrfestival.ir/29th/pe/cinema
در این لینک میتوانید برنامه نمایشی سینماهای نمایش دهنده جشنواره را مشاهده کنید.

به سایت وبلاگ سیتی بیاید و تجربیات وبلاگ نویسی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

www.weblogcity.ir

 

چهارشنبه 20/11/1389 - 1:24 - 0 تشکر 281163

مدیر سینما آزادی عنوان کرد؛
استقبال مردم از «آقایوسف»، «سعادت آباد» و «ورود آقایان ممنوع»
مدیر سینما آزادی گفت: در سه روز نخست جشنواره، فیلم‌های «آقایوسف»، «سعادت آباد»، «ورود آقایان ممنوع» نسبت به دیگر آثاری که تاکنون به نمایش گذاشته‌اند بیشتر مورد استقبال قرار گرفته‌اند. رضا سعیدی‌پور مدیر سینما آزادی در گفت‌وگو با ستاد خبری بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر، گفت: استقبال از سینما آزادی تاکنون نسبت به سال گذشته بسیار خوب بوده است و مخاطبان و علاقه‌مندان تا امروز مشکلی بابت تهیه بلیت فیلم‌های منتخب خود نداشته‌اند.
وی ادامه داد: مردم برای تهیه بلیت برخی فیلم‌ها مثل فیلم «جدایی نادر از سیمین» ساخته «اصغر فرهادی» که فردا از سینما آزادی نمایش داده می‌شود لحظه‌شماری می‌کنند چراکه از امروز برای تهیه بلیط آن جلوی سینما صف کشیده‌اند.
سعیدی‌پور با اشاره به فیلم‌هایی که بیشتر از سوی مخاطبان مورد استقبال و توجه قرار گرفته بود، اظهار کرد: فیلم‌های «آقایوسف»، «سعادت آباد»، «ورود آقایان ممنوع» نسبت به دیگر آثاری که تاکنون به نمایش گذاشته‌اند بیشتر مورد استقبال قرار گرفته‌اند.
مدیر سینما آزادی در ادامه با اشاره به یک مشکل قدیمی بر سر اکران جشنواره‌ای فیلم‌ها گفت: زمانی که فیلم‌ها برای اکران دیر به سینما می‌رسند و گاه با تاخیر به نمایش گذاشته می‌شوند مردم گله‌مند می‌شوند چون می‌خواهند فیلم‌ها را در رأس ساعت مشخص شده ببینند.
وی در پایان صحبت‌های خود گفت: از آنجا که تعداد و کیفیت فیلم‌ها نسبت به سال گذشته بیشتر است، مخاطبان از جشنواره فیلم فجر امسال راضی هستند.به سایت وبلاگ سیتی بیاید و تجربیات وبلاگ نویسی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

www.weblogcity.ir

 

چهارشنبه 20/11/1389 - 1:27 - 0 تشکر 281164

«گلچهره» و «آلزایمر» برنده جایزه بین‌الادیان و بیرق طلایی شدند
وحید موسائیان و احمدرضا معتمدی برای دو فیلم «گلچهره» و «آلزایمر» جایزه بین‌ الادیان و بیرق طلایی را به دست آوردند. به گزارش ستاد خبری بیست و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، در ادامه مراسم اختتامیه جشنواره در بخش بین‌الملل و پس از اجرای موسیقی محلی گروه رستاک که با تشویق حضار همراه بود، «ایرج نوذری» مجری مراسم به حرفه فیلمسازی که به نوعی عشق وعلاقه است اشاره کرد و گفت: فیلمسازی کاری بسیار سخت ودشوار است و تنها عشق وعلاقه است که باعث گرد هم آمدن افراد و ساخت فیلم می‌شود.
در ادامه نوذری با معرفی داوران بخش بین الادیان از آنها خواست تا جایزه این بخش را اهداء کنند.
در این بخش جلیل عرفان منش عضو ایرانی داوران بین‌ الادیان بیانیه این داوران این بخش را قرائت کرد. در این بیانیه داوران این بخش ضمن تقدیر از کلیه فیلمسازانی که به مذاهب و آموزه‌‌های دینی پرداخته‌‌اند، با قدردانی از دو فیلم «آینه‌های روبرو» ساخته نگار آذربایجانی و «آسمان محبوب» ساخته داریوش مهرجویی، جایزه ویژه بین‌الادیان را به فیلم «گلچهره» به کارگردانی وحید موسائیان اهدا نمودند.
بنا بر این گزارش، در ادامه مراسم جایزه بیرق طلایی (جایزه ویژه مصطفی عقاد) با حضور مهدی مسعودشاهی و موفا روی سن به احمدرضا معتمدی برای فیلم سینمایی «آلزایمر» اهداء شد.

به سایت وبلاگ سیتی بیاید و تجربیات وبلاگ نویسی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

www.weblogcity.ir

 

چهارشنبه 20/11/1389 - 1:33 - 0 تشکر 281165

جوایز سینمای آسیا برای بازیگران «آلزایمر» و عوامل «راه آبی ابریشم»؛
«مادر مغولی من» بهترین فیلم جلوه‌گاه شرق شد
فیلم سینمایی «مادر مغولی من» ساخته نینگ کای بهترین فیلم بخش جلوه‌گاه شرق جشنواره بیست و نهم فیلم فجر شد.

به گزارش ستاد خبری بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم فجر، در ادامه مراسم آئین اختتامیه بخش بین‌الملل جشنواره فیلم فجر داوران بخش جلوگاه شرق (مسابقه سینمای آسیا) در جایگاه حاضر شدند.
داوران این بخش محمد الدراجی، علیرضا شجاع‌‌ نوری، ناصر سعید اف، جبار پاتل بهترین دستاورد فنی یا هنری را به دلیل طراحی تولید فوق العاده به «پروین صفری» برای فیلم راه آبی ابریشم (محمد بزرگ‌نیا) اهدا کردند.
جایزه فیلمبرداری این بخش به فیلمبرداری فوق العاده بهرام درخشانی برای فیلم «راه آبی ابریشم» تعلق گرفت.
هیئت داوران جایزه ویژه بهترین بازیگر این بخش را تقدیم چهار بازیگر فیلم سینمایی «آلزایمر» (مهتاب کرامتی، مهران احمدی، فرامرز قریبیان و مهدی هاشمی) کرد.
در این بخش نورا هاشمی فرزند مهدی هاشمی و نیز مهتاب کرامتی جوایز را تحویل گرفتند ضمن آن که مهتاب کرامتی جایزه قریبیان را هم گرفت در ادامه مهران احمدی روی صحنه آمد و پس از دریافت جایزه خود گفت: سلام، خبردار و با احترام می‌ایستم در مقابل باورهای فردی محترم به نام احمدرضا معتمدی.
در این بخش جایزه ویژه هیئت داوران برای فیلم «دهکده یک نفره» ساخته سیون الحابه به خاطر سبک نامتعارفی از به تصویر کشیدن روستایی در لبنان تعلق گرفت.
جایزه فیلمنامه به لوجیان فان و نینگ کای برای فیلم «مادر مغولی من» از کشور چین به به خاطر تصویر درونی‌ترین لحظات انسانی اهدا شد و امیر باقری به عنوان نماینده فیلم این جایزه را دریافت نمود.
جایزه بهترین کارگردانی برای فیلم «در اعماق ابرها» به لیو جیه از چین اهدا شد.
جایزه بهترین فیلم بخش جلوه گاه شرق نیز به «مادر مغولی من» از چین و مغولستان تعلق گرفت

به سایت وبلاگ سیتی بیاید و تجربیات وبلاگ نویسی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

www.weblogcity.ir

 

چهارشنبه 20/11/1389 - 1:45 - 0 تشکر 281166

http://fajrfestival.ir/29th/pe/news/ekhtetam/471-gallery
http://fajrfestival.ir/29th/pe/news/ekhtetam/472-gallery
گزارش تصویری اختتامیه بخش بین الملل

به سایت وبلاگ سیتی بیاید و تجربیات وبلاگ نویسی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

www.weblogcity.ir

 

چهارشنبه 20/11/1389 - 1:48 - 0 تشکر 281167

جمال شورجه برای «33 روز» برنده جایزه حقوق بشر شد
جمال شورجه برای فیلم سینمایی «33 روز» جایزه حقوق بشر را به دست آورد.

به گزارش ستاد خبری بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم فجر، در ادامه مراسم پایانی بیست و نهیمن جشنواره فیلم فجر در بخش بین‌الملل جایزه حقوق بشر توسط جواد شمقدری (معاون امور سینمایی وزیر ارشاد) و تیری میسان (فرانسه) به جمال شورجه برای فیلم داستانی «33 روز» اهدا شد.
شورجه در این بخش گفت: ضمن تشکر از هیئت داوران و مسئولان جشنواره، متاسفانه نسخه ناقصی ازفیلم ما آماده شده بود و من تا بعدازظهر مشغول میکس کار بودم و در حقیقت کپی DVDارزیابی شده است... من تشکر می‌کنم که این جایزه را به من دادند و از همه عزیزانی که زحمت کشیدند، خصوصا بازیگران ارزشمند لبنان وسوریه و نیز یکی از عزیزان پیرگابر که اینجا حضور دارند و خواهشمندم ایشان را تشویق بفرمایید.

در این بخش جواد شمقدری معاون امور سینمایی یک جلد قرآن با ترجمه انگلیسی به دلیل علاقه کاترینا پالوو به کتاب آسمانی مسلمانان به ایشان اهدا کرد وی به دلیل علاقه اش با وجود آنکه مسیحی است بخشی از قرآن را حفظ کرده است .

او در ادامه از مهمان نوازی و لطف بی‌دریغ مردم ایران تشکر کرد و گفت: تاریخ و انقلاب شما عجیب و غریب است. انقلاب وتاریخ شما برای ما خوب جا نیفتاده و امیدواریم تنها انقلاب قرن بیستم نامیده شود.


به سایت وبلاگ سیتی بیاید و تجربیات وبلاگ نویسی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

www.weblogcity.ir

 

چهارشنبه 20/11/1389 - 1:53 - 0 تشکر 281168

در بخش «جام جهان‌نما»؛
مهرجویی و «لولا» برنده سیمرغ بهترین کارگردانی و بهترین فیلم شدند
داریوش مهرجویی و فیلم «لولا» برنده سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی و بهترین فیلم بخش بین‌الملل (جام جهان‌نما) شدند. به گزارش ستاد خبری جشنواره بیست و نهم فیلم فجر، در ادامه مراسم پایانی جشنواره بیست و نهم فیلم فجر داوران بخش جام جهان نما (بین الملل) با معرفی ایرج نوذری در جایگاه حاضر شدند؛ دانلد رانوو، پوران درخشنده، آن دمی ژروئه، نیکولای بورلیائف، رستم ابراهیمبکوف و جوایز این بخش را بدون حضور پوران درخشنده اهدا کردند:
لوح افتخار: «پسر بابل» به محمد الدراجی محصول عراق.
سیمرغ بلورین بهترین فیلمنامه: فیلم «عسل» محصول مشترک ترکیه و آلمان.
در ادامه مراسم برای بهتری اجرای نقش دوبازیگر در نظر گرفته شد: دیپلم افتخار به گروه بازیگران فیلم «لولا»
دیپلم افتخار بهترین دستاوردهنری به پاول برای فیلمبرداری «چگونه تابستان را گذراندم» که نماینده سفارت روسیه جایزه وی را تحویل گرفت
در ادامه «رستم ابراهیمبکوف» عضور آذربایجانی هیئت داوران گفت: قبل از اینکه جایزه بهترین کارگردانی را اهدا کنم درباره اعضا داوران باید بگویم که کار ما بسیار دشوار بود. ما بحث زیادی داشتیم و هر یک از اعضای هیئت داوران بدون دخالت بیرونی اظهارنظر کردند. با توجه به این که دو اعضا داوری مسلمان و بقیه مسیحی بودند، اما دوستانه همکاری داشتند. با توجه به تجربه‌ای که از ایران داشتیم با سینمای ایران و از ایران تعریف خواهیم کرد؛
در بخش بهترین کارگردانی بخش مسابقه بین‌الملل، سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی به داریوش مهرجویی برای فیلم «آسمان محبوب» اهدا شد.
داریوش مهرجویی در سالن حاضر نبود و تهیه کننده فیلم یحیی منصورموید جایزه وی را دریافت کرد.
سیمرغ بلورین جایزه ویژه هیات داوران نیز به فرشته طائرپور تهیه‌کننده و نگار آذربایجانی کارگردان فیلم «آینه‌های روبرو» اهدا شد.
سیمرغ بلورین بهترین فیلم به «لولا» به کارگردانی برلیانت مندوزا محصول کشور فیلیپین اهدا شد.
در پایان مراسم اختتامیه بخش بین‌المللی جشنواره بیست و نهم فیلم فجر نیز پس از پذیرایی، فیلم «لولا» (بهترین فیلم جشنواره امسال) برای حاضران نمایش داده شد.


به سایت وبلاگ سیتی بیاید و تجربیات وبلاگ نویسی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

www.weblogcity.ir

 

چهارشنبه 20/11/1389 - 1:55 - 0 تشکر 281169

یک مصاحبه طنز با رضا عطاران در جشنواره فجر

فارس سینما-به سراغ رضا عطاران بازیگر طنز و محبوب سینمای کشور ایران می رویم تا یک مصاحبه طنز با او در جشنواره فیلم فجر داشته باشیم.
دوست داشتید که حرف های کلن را در تهران می زدید؟
رضا عطاران:صدایش را در نیاورید وگرنه فیلم به این خوبی را توقیف می کنند(باخنده).حالا ما یک حرف هایی زدیم باور کنید همه آن حرف ها شوخی بود جان شما ,تمامی آنها را با خنده گفتیم.
آخه نگفتید در یک رادیو پرطرفدار دارید مصاحبه می کنید و بعد جنجال می شود؟
رضا عطاران:والا فکر کردیم یک رادیو محلی بی بخار هستش ولی بعد سه ساعت به من زنگ زدند گفتند رضا گل کاشتی تازه فهمیدم چی شده!!
عکس های شما هم منتشر شد در این مورد چه نظری دارید؟
رضا عطاران:دیگه استرس وارد نکنید,عکس ها هیچ عیبی ندارند همه با کیفیت خوب و با کلاه(با خنده).
این کلاه همان کلاه آلمان هستش؟
رضا عطاران:نه جان شما, اون کلاه یکم تیره بود ولی این روشن تر هستش تازه مارکش هم فرق می کنه(با خنده).

منبع فارس سینما

به سایت وبلاگ سیتی بیاید و تجربیات وبلاگ نویسی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

www.weblogcity.ir

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.