• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 8400)
چهارشنبه 26/10/1386 - 10:21 -0 تشکر 24798
چند خبر سیاسی

خبر اول اینکه
عصر ایران مدعی شد:
گفته می شود یكی از پیشنهادهای مطرح شده برای بررسی بودجه سال ٨٧ كل كشور این است كه این بودجه اصلا بررسی نشود و به جای آن بودجه سال ٨٦ برای سال آینده تصویب و تنها به هریك از دستگاه ها ٥ تا ٦ درصد اضافه اعتبار برای سال ٨٧ در نظر گرفته شود.

خبر دوم

از قم خبر می رسد با توزیع دفترچه هایی با عنوان « قمه زنی سنت یا بدعت » عده ای درصددند قمه زنی را امری جایز جلوه دهند. ماموران انتظامی قم شب سه شنبه دو نفر از این افراد را درحالی كه حدود 140 جلد از این دفترچه ها را همراه داشتند دستگیر و جهت انجام تحقیقات به كلانتری منتقل كردند . همچنین ماموران انتظامی در ساعات اولیه بامداد تعداد 12 جلد از این دفترچه ها را برروی خودروهایی كه در شهرك امام حسین پارك شده بودند پیدا كردند. ظاهرا دستگیر شدگان قصد داشتند جزوه های مذكور را در محله های عرب نشین قم پخش كنند.

خبر سوم
مردی كه مدعی ارتباط با ائمه بود و خود را امام زمان معرفی می كرد داخل یك مسجد در قیامدشت دستگیر شد. به گزارش مركز اطلاع رسانی نیروی انتظامی تهران بزرگ روز دوشنبه ماموران كلانتری 174 قیامدشت با تماس تلفنی شهروندان اطلاع پیدا كردند فردی در خیابان ولیعصر قیامدشت با حضور در مسجدی مردم را دور خود جمع كرده است و خود را امام زمان معرفی می كند . به دنبال این تماس ماموران كلانتری 174 قیامدشت باعزیمت به محل فرد مدعی را دستگیر و با انتقال به كلانتری تحقیق از وی را آغاز كردند. با مشخص شدن هویت متهم به نام مرتضی غ پرونده ای در این ارتباط تشكیل شد و تحقیق درباره او ادامه دارد.

خبر چهارم
فردی كه از طریق دعانویسی و ادعای درمان دردهای استخوانی با اطو كشیدن بر بدن مراجعان مبالغ هنگفتی وجه نقد از آنها دریافت می كرد توسط پلیس آگاهی یزد دستگیر شد. در پی اعلام خبری ماموران انتظامی یزد مطلع شدند مدتی است فردی به هویت معلوم از طریق دعانویسی و ادعای درمان دردهای استخوانی با اطو كشیدن بر بدن مراجعان مبالغ هنگفتی وجه نقد از آنان دریافت می دارد لذا مراتب به صورت ویژه در دستور كار پلیس آگاهی قرار گرفت و با انجام یكسری كار اطلاعاتی و پلیسی نهایتا متهم دستگیر شد . متهم اعتراف كرد تاكنون 9 فقره كلاهبرداری به این روش انجام داده كه حاصل آن مبلغ 200 میلیون ریال بوده است .
 
منبع: سه خبر فوق روزنامه جمهوری اسلامی 26 دی صفحه دوم ستون جهت اطلاع

خبر پنجم

ریخت‌وپاش سایت آقای نماینده! ‌

شنیده شده كه‌ یك سایت خبری، تحلیلی كه زیر نظر یكی از نمایندگان شاخص اصولگرای مجلس هفتم فعالیت می‌كند، اقدام به جذب گسترده خبرنگاران و نویسندگان به صورت حق‌التحریر و با پرداختی فوق‌العاده بالا‌ نموده ‌است. به گزارش آفتاب، مسوولا‌ن این سایت طی ایمیل‌هایی كه برای بسیاری از خبرنگاران و روزنامه‌نگاران كشور از هر دو جناح سیاسی فرستاده‌اند، از آنها در آستانه انتخابات مجلس هشتم دعوت به همكاری نموده‌اند
منبع: روزنامه اعتماد ملی 25 دی صفحه آخر ستون زمزمه

خبر ششم
مصباح یزدی استعفا کرد
 در خبرها آمده است محمدتقی مصباح یزدی از ریاست موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) کناره گیری کرده است. به گزارش «الف» علت این استعفا «عارضه میگرن» وی عنوان شده و قرار است تا تعیین رئیس جدید این موسسه، حجت الاسلام رجبی مدیریت و هدایت آن را بر عهده بگیرد.

خبر آخر
امتیازدهی به قالیباف و رضایی
شنیده می شود جبهه متحد به خاطر افزایش نگرانی از ارائه لیست مستقل توسط قالیباف، رضایی و لاریجانی پیشنهاد داده در ازای شکل نگرفتن جبهه فراگیر دوم حاضر است 15 نماینده تهران را به طیف دوم اصولگرایان اختصاص دهد. اما افزایش اعتراض های رایحه خوش خدمت به این تصمیم جبهه متحد موجب شده فعلاً طیف دوم اصولگرایان در برابر این سهم سکوت کند.
منبع دو خبر فوق  روزنامه اعتماد 26 دی صفحه آخر ستون پیدا و پنهان

پنج شنبه 11/11/1386 - 10:50 - 0 تشکر 27620

خبر اول اینکه

دیدار مشرف با ضدانقلا‌ب‌ها ‌

شنیده شده كه یك پایگاه اینترنتی ضدانقلا‌ب از دیدار محرمانه رئیس‌جمهوری پاكستان با دو ضدانقلا‌ب ایرانی در فرانسه خبر داد‌ه است. به گزارش سایت جهان، پرویز مشرف در پاریس دیداری محرمانه با دو ایرانی داشته كه قرار است <دولت در تبعید ایران> را تشكیل دهند و گفته می‌شود كه آنها داعیه احیای سلطنت پهلوی در یك <ایران فدراتیو> را دارند‌. بنا بر این خبر مشرف از دو هفته پیش و به بهانه یك سفر دیپلماتیك، كشورش را به مقصد بلژیك ترك كرده است و در این مدت علا‌وه بر خبر دیدارهای وی در بلژیك، خبر كوتاهی هم درباره سفرش به فرانسه منتشر شده بود
منبع: روزنامه اعتماد ملی 11 بهمن صفحه آخر ستون زمزمه

خبر دوم
احتمال تبرئه دوباره موسویان
بازپرس پرونده حسین موسویان وی را مشمول اتهام جاسوسی هسته یی ندانسته و اعلام کرده است چنانچه موسویان از مقام های رسمی کشور نیز طرح شکایت کند مورد رسیدگی قرار گرفته می شود. به گزارش فارس مدیرمسوول سایت عدالتخانه که در پی شکایت حسین موسویان از وی به شعبه 12 دادسرای کارکنان دولت احضار شده بود با اعلام این خبر گفت؛ در این جلسه پس از ارائه لایحه دفاعیه، از سوی بازپرس قرار آزادی به قید وثیقه صادر شد که به دلیل نبود امکان فراهم کردن وثیقه یا وجه نقد، بازپرس قرار بازداشت صادر کرده و نامه معرفی و انتقال به زندان اوین صادر شد ولی با کفالت یکی از همراهان، اجرای این قرار تا صبح پنجشنبه به تعویق افتاد.
منبع: روزنامه اعتماد 11 بهمن صفحه آخر ستون پیدا و پنهان

خبر سوم
گفته می شود برگزاركنندگان انتخابات می گویند مسئولان بلند پایه آموزش و پرورش به دلیل مطالبات معوقه مربوط به انتخابات  گذشته از همراهی و همكاری در برگزاری انتخابات خودداری می كنند به همین دلیل دولت ناچار است از گروه های دیگر در این زمینه كمك بگیرد.
منبع: روزنامه خراسان 11 بهمن صفحه آخر ستون انعکاس

خبر چهارم
جهان مدعی شد:
شنیده شده مهدی كروبی در راستای تصمیم جلسه مشترك هاشمی، خاتمی و كروبی هفته آینده به دیدار مقام معظم رهبری می رود.

خبر پنجم
الف مدعی شد
شنیده شده یك متهم به اختلاس و ارتشاء در صنعت نفت با ارتقای پست، به عنوان رئیس حسابداری مركزی پالایشگاه نفت تهران منصوب می شود

خبر آخر
الف مدعی شد:
بررسی عملكرد دولت در كمیسیون تلفیق، مشخص كرد كه وزارت نفت بر خلاف قانون بودجه تا پایان دی ماه سال جاری، حدود یك میلیارد و ٣٠٠ میلیون دلار بیشتر از اجازه قانونی خود برای واردات سوخت پرداخت كرده است. نمایندگان وزارت نفت در این باره اعلام كردند، این كار را از منابع داخلی وزارت نفت و با دستور رئیس جمهور انجام داده اند.

شنبه 13/11/1386 - 15:16 - 0 تشکر 27957

خبر اول اینکه
جهان نوشت:
گفته می شود به تازگی در برخی معابر و مكان های پررفت و آمد تهران برگه هایی بین مردم توزیع می شود كه سوالاتی درباره انتخابات و سطح معیشتی درآن طرح شده كه حاوی پرسش هایی قابل تامل است.

خبر دوم
«تابناك» مدعی شد:
در حالی كه اعلام خبر صدور حكم اعدام درباره چهاركارمند گمرك مهرآباد و اعدام یكی از آنان سه شنبه هفته گذشته از سوی سخنگوی قوه قضاییه مطرح شد، بررسی ها حاكی ازآن است كه این پرونده مربوط به ١٠ سال پیش است.

خبر سوم
ناکامی فرصت طلبی امارات درباره جزایر ایرانی
شنیده می شود که اماراتی ها که از هر فرصتی برای تکرار ادعاهای بی اساس خود درباره جزایر سه گانه ایرانی استفاده می کنند; در نشست بین المجالس اسلامی در قاهره هم درصدد تحمیل این ادعاها بر دست اندرکاران اجلاس بودند که دراین راه ناکام ماندند.به گزارش العالم، در حالی که سران مجالس کشورهای اسلامی برای بررسی مشکلات مهم جهان اسلام به ویژه محاصره ظالمانه مردم فلسطین از سوی رژیم صهیونیستی و توطئه خطرناک این رژیم برای یهودی کردن بیت المقدس اشغالی درقاهره گردهم آمده بودند; هیئت اماراتی، ادعاهای بی پایه واساس خود درباره جزایر سه گانه ایرانی(ابوموسی،تنب بزرگ و تنب کوچک) را در این نشست تکرار کرد که با مخالفت اجلاس ناکام ماند.در همین حال طرف ایرانی در پاسخ به ادعاهای امارات تاکید کرد: این مسئله نباید در این اجلاس مطرح شود.
منبع: روزنامه افرینش  13 بهمن ستون غیر رسمی

خبر چهارم

تخلف انتخاباتی یك كاندیدای مجلس هشتم

آخرین شنیده اینكه یك كاندیدای انتخابات مجلس هشتم مبالغ زیادی را به برخی ادارات و ارگان‌ها داده كه این مبالغ به صورت بن یا وجه نقد در اختیار كارمندان قرار می‌گرفت.‌ یك مقام آگاه به سایت جهان‌نیوز گفته ‌پرونده تخلفات انتخاباتی توسط یكی از كاندیداهای نمایندگی مجلس در یكی از شعبه‌های ویژه رسیدگی به تخلفات انتخاباتی در حال رسیدگی است‌.‌ ‌
منبع: روزنامه اعتماد ملی 13 بهمن صفحه آخر ستون زمزمه

خبر آخر
آفتاب خبر داد:
در حالی كه انتشار فیلم حضور زلمای خلیل زاد در یكی از جلسات مباحثه اجلاس داووس در كنار وزیرخارجه كشورمان در سایت یوتیوب بازتاب گسترده ای در رسانه های آمریكایی داشته است سخنگوی وزارت امور خارجه آمریكا گفته كه اقدام سفیر ایالات متحده در سازمان ملل در كنار مقام های ایرانی «مجاز» نبوده و به معنای تغییر در سیاست  آمریكا نسبت به ایران نیست.

يکشنبه 14/11/1386 - 14:50 - 0 تشکر 28141

خبر اول اینکه

دكتر غلامعلی حداد عادل رئیس مجلس شورای اسلامی در جریان سفر به قاهره طی مصاحبه ای با بنگاه سخن پراكنی انگلیس « بی . بی . سی » در جواب این سئوال خبرنگار رادیو دولتی انگلیس درباره از سرگیری روابط ایران و مصر و اینكه آیا نامگذاری خیابان ها هنوز هم مانعی بر سر این راه است گفت : « آن مساله قابل حل است یعنی آنهم از مسائلی است كه مطرح است ولی مساله مهمی نیست . » منظور سئوال كننده و پاسخ دهنده خیابان شهید خالد اسلامبولی در تهران و خیابانی به نام شاه پهلوی در قاهره است . اینكه مهم نیست نام شهید خالد اسلامبولی از روی خیابان وی در تهران برداشته شود لابد از ویژگیهای اصولگرائی از نوع جدید است ! ضمنا مصاحبه كردن با « بی .بی .سی » هم گویا فقط برای دیگران اشكال دارد.

منبع: روزنامه جمهوری اسلامی 14 بهمن  صفحه دوم ستون جهت اطلاع

خبر دوم

امام ‌جمعه دورود از رقابتی نبودن انتخابات مجلس هشتم ابراز نگرانی كرد ‌

خبر شنیدنی اینكه‌ حجت‌الا‌سلا‌م حسین رجایی‌پور روز شنبه در مراسم بزرگداشت دهه فجر در مدرسه امام(ره) دورود، گفت: برای برگزاری انتخابات حداكثری نیاز به رقابتی بودن انتخابات است، در حالی كه در این حوزه انتخابیه اینگونه نیست. به گزارش بهارستان ایران، وی اظهارداشت: بسیاری از كاندیداها در این حوزه به عنوان عدم داشتن التزام عملی به اسلا‌م رد صلا‌حیت شده‌اند. به گفته وی، این نوع رد صلا‌حیت‌ها چیزی به جز بردن آبروی دیگران به همراه ندارد. او گفت، ارزش آبروی افراد از خون آنها بیشتر است و وقتی چنین اتفاقی بیفتد، به منزله ریختن خون آنهاست
منبع: روزنامه اعتماد ملی 14 بهمن  صفحه آخر ستون زمزمه

خبر سوم
بهارستان مدعی شد:
محمد ناصیف معاون بشار اسد رئیس جمهور سوریه چندروز پیش در سفری فوری به ایران درباره اوضاع لبنان و همچنین روابط دمشق و ریاض كه از چندی پیش دچار تنش شدید شده است با مقام های ایران گفت و گو كرد.

خبر چهارم

جهان مدعی شد:
گفته می شود كتابی با عنوان ع. به قلم ح.م توسط نشر نی در قالب رمان و با موضوع دفاع مقدس، منتشر شده كه نویسنده توهین ها و اهانت های بسیاری به رزمندگان ٨ سال دفاع مقدس كرده است.

خبر پنجم
پارسینه مدعی شد:
؛شنیده شده است كه در جریان مراسم استقبال از دكتر غلامعلی حدادعادل به مصر كه برای شركت در پنجمین اجلاس اتحادیه بین  المجالس اسلامی انجام شد، طرف مصری برخلاف شئون و مقررات دیپلماتیك و تشریفاتی عمل كرده است.

خبرششم

ابراز نگرانى ابطحى از مصاحبه هاى كروبى

محمد على ابطحى رییس دفتر و معاون خاتمى گفت: از مصاحبه ها و خبرهایى كه این روزها از كروبى در رسانه ها و صدا و سیما پخش مى شود خیلى ها نگران هستند.

ابطحى طى مطلبى در پایگاه اینترنتى خود نوشت: امروز با جماعتى از دوستان كه بیشتر از اعضاى حزب اعتماد ملى بودند با آقاى كروبى صحبت مى كردیم. از مصاحبه ها و خبرهایى كه از وى در صدا و سیما پخش مى شود خیلى ها نگران هستند. به عقیده خیلى ها از این مصاحبه ها در این شرایط براى ایشان كه همواره از رهبران اصلاح طلبى بوده است برداشت خوبى نمى شود.

در ادامه این مطلب ابطحى تلویحا كروبى را به افراطى گرى متهم كرده و نوشته: قابل انكار نیست كه آقاى كروبى در مواردى با بخشى از اصلاح طلبان اختلاف نظر داشت و دارد و بعضا هم به صورت افراطى آن ها را اعلام مى كند.


خبر آخر

تبلیغات قهوه خانه اى با دسر قلیان

دو تن از نمایندگان مجلس هفتم كه كاندیداهاى مجلس هشتم نیز هستند، از آغاز فعالیت دوباره قهوه خانه ها به خوبى بهره بردند. به گزارش جهان، این روزها نامه اى با امضاى دو تن از نمایندگان، در قهوه خانه ها توزیع شده است كه در آن با گوشزد كردن آمار بیكارى ناشى از جمع آورى قلیان ها به رییس جمهور، از احمدى نژاد خواسته شده است قلیان ها را به قهوه خانه ها برگرداند. آنان دستور مشروط رییس جمهور به دایر شدن مجدد قلیان در قهوه خانه ها را به حساب خود گذاشته و اعلام مى دارند كه دستور رییس جمهور به خاطر نامه و تلاش هاى آنان بوده است منبع دو خبر فوق روزنامه جوان 14 بهمن ستون برداشت

دوشنبه 15/11/1386 - 15:13 - 0 تشکر 28308

خبر اول اینکه
گفته می شود انتشار عكسی توسط خبرگزاری فارس كه یكی از جوانان بوشهری را در حال بوسیدن دست احمدی نژاد نشان می دهد، موجب تماس فوری دفتر رئیس جمهور با مدیرعامل تازه منصوب این خبرگزاری و تذكر جدی به وی شده است. پس از این دستور، مدیرعامل خبرگزاری غیررسمی دولت، ضمن توبیخ عوامل انتشار این عكس، آن را از روی خروجی خود برداشت.
منبع: روزنامه خراسان 15 بهمن صفحه آخر ستون انعکاس

خبر دوم
عصر ایران مدعی شد:
شنیده شده با نزدیك شدن به انتخابات مجلس هشتم، یكی از نامزدهای مجلس هشتم اقدام به سفارش تولید روسری و تی شرت در تركیه و چاپ نام وی بر روی آن ها كرده است. این نامزد حجم عظیمی از این روسری ها و تی شرت ها را پس از تولید در تركیه وارد كشور كرده است و هم اكنون در محلات فقیرنشین حوزه انتخابیه خود توزیع می كند.

خبر سوم

فردا مدعی شد
حسامی مدیرعامل شركت هواپیمایی ایران ایر ( هما) اعلام كرد: كشور ونزوئلا از تحویل هواپیماهای خود به شركت هما، با وجود قراردادهای دوسویه منصرف شده است. خبرها حاكی از آن است كه ونزوئلا هواپیماهای خود را هم سو با تحریم ایران پس گرفته است.

خبر چهارم
 تبلیغات انتخاباتی در مدارس
شنیدیم مسوولان برخی ارگان ها در برخی از مناطق تهران نیروهای تحت امر خود را به دبیرستان های مختلف گسیل کرده اند تا در سخنرانی برای نوجوانان به تخطئه و انتقاد از هشت سال ریاست جمهوری خاتمی بپردازند و آن دوره را دوره «واپسروی، عقب ماندگی و بی بند و باری» توصیف کنند. در پایان نیز فرم های نظرسنجی درباره انتخابات مجلس هشتم توزیع می کنند.
منبع: روزنامه اعتماد 15 بهمن صفحه آخر ستون پیدا و پنهان

خبر پنجم

استاندار خوزستان گفت : طی سه هفته اخیر گروهك تروریستی منافقین در پوشش خبرگزاری هایی بانام های جعلی به كسب و جمع آوری اطلاعات از وضعیت عمومی كشور و بررسی زمینه های نفوذ در داخل فعال شده اند. » وی با اعلام این خبر در جلسه شورای اداری استان افزود : « این گروهك تروریستی تحت عناوین جعلی خبرگزاری « ایران مهر » و « هما » و شبكه ماهواره ای به ظاهر آلمانی به نام و موسسه نظرسنجی با برنامه های هدفمند و هدایت شده اقدام به بررسی دیدگاهها و نظرات مردم نموده اند كه متاسفانه چند تن از TSN كارمندان فرمانداری های دو شهر استان خوزستان را تخلیه اطلاعاتی نموده و مقدار زیادی اطلاعات جمع آوری كرده اند. » گروهك تروریستی منافقین هم اینك توسط سازمان سیا و ارتش آمریكا در عراق سازماندهی شده و بعنوان عوامل جاسوسی در داخل كشور و از طریق تلفن و برخی سیستم های ارتباطی عمل می كنند. ادارات و دستگاههای دولتی باید با هوشیاری بیشتری مواظب این گونه اقدامات جاسوسی دشمنان باشند.

منبع: روزنامه جمهوری اسلامی صفحه دوم ستون جهت اطلاع

خبر آخر

تشابه اسمی و گرفتاری آقای كاندیدا؛
تشابه اسمی یك نامزد انتخاباتی با مداح معروف تهرانی موجب برهم خوردن نظم یك مراسم ختم در كرج شد. به نوشته جهان، در یك مراسم ختم، مداح به گمان اینكه این شخص همان مداح معروف تهرانی است از حضور این مداح در مراسم ختم تشكر كرد و خود را شاگرد این استاد دانست كه تمام آموخته‌های خود در زمینه مداحی را مدیون اوست! مداح مذكور پس از چند دقیقه مداحی در مراسم ختم از آقای كاندیدا (البته به عنوان مداح) نیز دعوت كرد كه برای بزرگداشت مرحوم مداحی كند. كاندیدای نامبرده نیز كه سابقه مداحی نداشت وقتی در این وضع قرار گرفت به ناچار مراسم ختم را به همراه حامیان خود ترك كرد!
منبع: روزنامه قدس 15 بهمن ستون اخبار ویژه

سه شنبه 16/11/1386 - 12:45 - 0 تشکر 28537

خبر اول اینکه

اخیرا حضور زنان معلوم الحال ایرانی در كاباره ها و اماكن معروف شهرهای مختلف كشور چین به نحو چشمگیری افزایش یافته و هر روز به تعداد آن ها افزوده می شود. به گزارش « آریا » برخی از تجار و بازرگانان ایرانی كه به كشور چین مسافرت می كنند در این خصوص اظهار نارضایتی می نمایند. به نظر می رسد پس از شیخ نشین دبی كه یكی از مقاصد اصلی زنان روسپی به منظور كسب درآمد نامشروع می باشد هم اكنون كشور چین كه در سالهای اخیر رشد اقتصادی مناسبی را تجربه كرده و باعث جذب سرمایه گذاران شده است پاتوق افراد مذكور شده است كه در شان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خصوصا شیعیان نمی باشد.

خبر دوم
پایگاه اینترنتی شبكه ماهواره ای العربیه « العربیه نت » در اقدامی شیطنت آمیز خبری درباره رهبر گروه تروریستی « انصارالمهدی » موسوم به یمانی (كه مدعی است پیك حضرت مهدی (عج ) و از یاران ایشان می باشد) منتشر كرده است درحالی كه تصویر همراه این خبر متعلق به طرفداران و اعضا ارتش مهدی وابسته به مقتدا صدر می باشد. شبكه خبری العربیه كه همواره مبلغ پنهان اندیشه های وهابی رژیم پادشاهی عربستان سعودی است تلاش می كند شیعیان عراق را افرادی عقب افتاده خرافاتی تروریست مزدور و عوامل سرویس های جاسوسی سیا و موساد معرفی كند و ناآرامی های عراق را به آنها نسبت دهد. « العربیه نت » در ادامه خبر متعلق به رهبر گروه تروریستی انصار المهدی (یمانی ) می افزاید : رهبر این گروه ترویستی سمبل گروه خود را ستاره شش پر داوود قرار داده و ادعا دارد كه این ستاره همان نمادی است كه امام زمان (عج ) از آن در پرچم خود هنگام ظهور استفاده خواهد كرد و « ایلیا » یكی از پیامبران بنی اسرائیل در ركاب آن حضرت در ارتش ایشان خواهد جنگید. « العربیه نت » به نقل از پلیس بصره درباره فرد مذكور می نویسد : « الیمانی » فردی است به نام احمد اسماعیل صالح الحسن كه هیچگونه نسبتی با خانواده های سادات علوی ندارد و دارای تحصیلات دانشگاهی و حوزوی است و در رشته های هیپنوتیزم جادوگری و تردستی تبحر دارد. این فرد طرفداران خود را از پرداخت خمس به دفاتر مراجع نهی كرده و بوسیله هیپنوتیزم آنها را شستشوی مغزی می كند. قانون اساسی عراق در چارچوب آزادی فكر و بیان اجازه فعالیت به مدعیان دروغین را می دهد و تنها درصورتی كه این مدعیان طرفداران خود را به اقدام مسلحانه و اخلال در امنیت ترغیب نمایند با آنها برخورد می كند.
منبع دو خبر فوق روزنامه جمهوری اسلامی 16 بهمن صفحه دوم ستون جهت اطلاع

خبر سوم

دو پیشنهاد درباره عرضه آزاد بنزین

شنیدیم كه‌ رئیس كمیسیون انرژی مجلس شورای اسلا‌می از بررسی دو پیشنهاد عرضه آزاد بنزین در كمیسیون تلفیق خبر داد. كمال دانشیار در گفت‌و‌گو با ایرنا اظهار داشت: هم‌اكنون دو پیشنهاد در كمیسیون تلفیق مجلس برای عرضه بنزین با قیمت آزاد وجود دارد؛ یك پیشنهاد، ادامه سهمیه‌بندی بنزین با كارت سوخت لیتری 100‌ تومان به همراه عرضه آزاد بنزین لیتری 250‌ تومان است. وی یكی دیگر از پیشنهادها را حذف سهمیه‌بندی و عرضه بنزین آزاد لیتری 200‌ تا 250‌ تومان ذكر كرد
منبع: روزنامه اعتماد ملی 16 بهمن صفحه آخر ستون زمزمه

خبر چهارم
شنیده ها حاكی است، كامران دانشجو استاندار فعلی تهران به زودی به عنوان سفیر ایران در انگلستان معرفی می شود و به لندن می رود. از احمد رسولی نژاد نماینده فعلی دماوند به عنوان استاندار جدید تهران نام برده می شود.
منبع: روزنامه خراسان 16 بهمن صفحه آخر ستون انعکاس

خبر پنجم

كاسبی جدید مسافركشها


پارسینه شنیده شده است، در برخی میادین اصلی شهر تهران از جمله میدان «صادقیه» كه گشتهای ارشاد حضوری دارند، مسافركشهای شخصی با استقرار در جای مناسب و ترساندن زنان و دختران بدحجاب، با گرفتن مبالغی، آنها را به نقاطی دورتر از محل استقرار مأموران منتقل می كنند!

منبع: روزنامه قدس 16 بهمن  ستون اخبار ویژه

خبر آخر
رجا مدعی شد:
گفته می شود عبد الله ناصری سخنگوی اصلاح طلبان در یكی از چند نامه ای كه به رئیس سازمان صدا و سیما نوشته استفاده از لفظ «دوم خردادی» برای اصلاح طلبان را مشمئزكننده خوانده و خواسته از این لفظ در اخبار استفاده نشود.

پنج شنبه 18/11/1386 - 9:18 - 0 تشکر 28865

خبر اول اینکه
پست «غیرتخصصی» مشایی
شنیدیم اسفندیار رحیم مشایی معاون رئیس جمهور، رئیس سازمان میراث فرهنگی و رئیس مرکز مطالعات جهانی به عنوان نماینده رئیس جمهور در کارگروه نفت منصوب شد. به گزارش مهر وی در حاشیه جلسه هیات دولت در پاسخ به اینکه عضویت در این کارگروه چه حد با تخصص مشایی سازگار است، گفت؛ در این حوزه به تخصص نیاز نیست و مساله مهم تخصص مدیریتی است که من به آن نیاز دارم.
منبع:روزنامه اعتماد 18 بهمن صفحه آخر ستون پیدا وپنهان

خبر دوم
پارسینه مدعی شد:
؛شنیده شده به تازگی بعضی از منازل مسكونی به قهوه خانه تبدیل شده است و مشتاقان قلیان در این منازل به «قلیان كشی زیرزمینی» مشغول می شوند. جدیدترین شیوه ارائه قلیان، ارائه مخفیانه قلیان در اتومبیل و در حاشیه برخی پارك های بزرگ شهر تهران است.

خبر سوم

البرز خبر داد:
شنیده شده پروانه فعالیت یكی از آژانس های خدمات مسافرتی تهران به علت توزیع نقشه های منطقه امیرنشین دبی كه قید عنوان جعلی «خلیج عربی» در آن بود به مدت یك ماه تعلیق شد.

خبر چهارم

دیدارآیت الله هاشمی رفسنجانی با مقام معظم رهبری

 شنیده ها حاکی از آن است که آیت الله هاشمی رفسنجانی شامگاه روز سه شنبه با مقام معظم رهبری دیدار کرده است. پیش از این در نشست بزرگان اصلاحات که در آن هاشمی، خاتمی و کروبی حضور داشتند، مقرر شد که هر کدام از این بزرگان به نوبت و در فواصل مختلف با مقام معظم رهبری دیدار کنند و نتایج دیدارها در یک نشست دیگر بررسی شود. بنا بر شنیده های خبرنگار آفتاب در این نشست موضوع ردصلاحیت تعدادی از نیروهای متعلق به جناح اصلاح طلب و میانه کشور مطرح شده است. هنوز هیچ خبر رسمی در این خصوص منتشر نشده اما بنا بر اخبار غیررسمی ممکن است آیت الله هاشمی رفسنجانی در این دیدار به توفیقاتی دست پیدا کرده باشد.

منبع: روزنامه آفرینش 18 بهمن ستون غیر رسمی

خبر پنجم

دلیل انصراف دکتر عارف

در حالی که برخی سایت های وابسته به جبهه دوم خرداد، علت انصراف دکتر عارف از نامزدی انتخابات مجلس هشتم را، اعتراض وی به رد صلاحیت ها عنوان کردند، اخباری وجود دارد که علت انصراف وی ، اختلاف عارف با برخی اعضای تندرو ستاد ائتلاف اصلاح طلبان و شرط و شروط آنها برای سرلیستی وی بوده است.

اخیرا در برخی محافل اصولگرایان احتمال دعوت از عارف برای حضور در فهرست این جریان هم مطرح شده بود.
منبع: روزنامه جام جم 18 بهمن

خبر آخر
برخی دوم خردادیها وعده كشف حجاب داده اند!


فارس شهاب الدین صدر، دبیر اجرایی جبهه متحد اصولگرایان بعدازظهر روز چهارشنبه در سخنانی در نشست مسؤولان بسیج دانشجویی صد دانشگاه كشور در دانشگاه تربیت معلم تهران گفت: یكی از تئوریسینهای جریان دوم خرداد در خصوص اقدامات این جبهه در صورت پیروزی در انتخابات مجلس هشتم، گفته است كه اگر در انتخابات پیروز شوند، دولت را از صدر تا ذیل عوض كرده، در منطقه آرامش ایجاد می كنند و سوم این كه كشف حجاب خواهند كرد!

منبع: روزنامه قدس 18 بهمن ستون اخبار ویژه

شنبه 20/11/1386 - 13:59 - 0 تشکر 29180

خبر اول اینکه
عصر ایران مدعی شد:
در حالی كه طبق قانون، استفاده از رسانه های دولتی برای تبلیغ نامزدهای مجلس شورای اسلامی ممنوع است، روزنامه ایران به عنوان ارگان رسمی دولت، با چاپ عكس ها و مصاحبه هایی با نامزدهای رایحه خوش خدمت كه اسامی آن ها پیشتر در فهرست جبهه متحد اصول گرایان اعلام شده است، عملا به تبلیغ و چهره سازی از این افراد پرداخته است.

خبر دوم
عقاب جاسوس بر فراز سایت نطنز
جهان در حوالی روستای كامو در نزدیكی سایت هسته ای نظنز، پرنده عظیم الجثه ای مانند عقاب مشاهده شده است كه مجهز به تجهیزات شنود و جاسوسی بوده و دستگاهی شبیه تلفن همراه در قسمت سینه این پرنده نصب شده است.

یك منبع آگاه با بیان اینكه شیئ شبیه آنتن كوچك بر روی سر این پرنده جاسازی شده است، اظهار داشت این دومین مورد از این گونه پرندگان مجهز به گیرنده و فرستنده اطلاعات است كه در منطقه مشاهده شده است.
وی افزود: در سالهای گذشته نیز یك باز شكاری كه به این تجهیزات مجهز بود توسط نیروی مقاومت بسیج اردستان به دام افتاد.

منبع: روزنامه قدس 20 بهمن ستون اخبار ویژه

خبر سوم

فردا مدعی شد:
یك منبع آگاه اعلام كرد آیت  الله عمید زنجانی رئیس قبلی دانشگاه تهران، بركنار نشده و ایشان پس از فشارهای متعدد از جانب برخی افراد استعفا كرده است.


خبر چهارم

عدم احراز صلاحیت برادر سرداران شهید

شنیدیم كه یكی از نامزدهای انتخابات مجلس هشتم از شهرستان لنگرود كه برادر دو سردار شهید است و سالها شهردار و مدیر اجرایی در استانهای مختلف بوده با عدم احراز صلاحیت از سوی هیات نظارت برای حضور در عرصه این انتخابات مواجه شده است. گفته میشود كه به دنبال اعلام عدم احراز صلاحیت این جانباز جنگ تحمیلی پدرش به مزار فرزندان شهیدش رفته تا با تخریب قبور، پیكر آنها را بیرون آورد و ثابت كند كه فرزندش به عنوان برادر دو شهید دارای صلاحیت لازم برای حضور در انتخابات است . در این راستا نیروهای بسیجی از این اقدام وی جلوگیری به عمل آوردند كه در حین این ممانعت به وی آسیبهایی نیز وارد شده است. یكی از فرماندهان ارشد نیروهای مسلح در استان نیز در نامهای نسبت به رد صلاحیت این نامزد انتخابات اعتراض كرده و نسبت به بروز مسائل امنیتی در منطقه هشدار داده است.

خبر پنجم

كشف اسلحه مخصوص ترور در خرمشهر

شنیده شده كه مأموران امنیتی در منطقه خرمشهر، موفق به كشف یك قبضه اسلحه كمیاب همراه با سیزده تیر فشنگ شدند. این اسلحه به شكل خودكار است. یك منبع آگاه امنیتی با تأیید این خبر به سایت تابناك گفته است كه این اسلحه از خاك عراق وارد ایران شده و گلولههای آن به سیانور آغشته است. گلولههای این اسلحه كه به صورت انفجاری عمل میكند، بسیار خطرناك است و به هیچ عنوان نمیتوان تشخیص داد كه این خودكار، اسلحه باشد. مالك این اسلحه كه هماكنون در بازداشت است، در بازجوییها اعلام كرده این اسلحه را به قیمت هزار دلار در عراق خریداری كرده است
منبع دو خبر فوق  روزنامه اعتماد ملی 20 بهمن صفحه آخر ستون زمزمه


خبر ششم
رویتر:
سخنگوی وزارت خارجه فرانسه مدعی شد كه راكت كاوشی ایران كه تهران می گوید هدف آن قراردادن ماهواره در فضا است در حقیقت یك موشك است كه نمی تواند در فضا كار كند.براساس گزارش رویتر، وی در ادامه ادعاهای خود گفت: این آزمایش جدید كه مقامات ایرانی آن را نمونه ای از یك برنامه فضایی خواندند، در حالی كه موشك مذكور توانایی های فرااتمسفری ندارد، عامل نگرانی دیگری است.


خبر آخر

آیت ا...محسن موسوی تبریزی كه همزمان در انتخابات هشتمین دوره مجلس از قم و انتخابات میاندوره ای خبرگان رهبری از آذربایجان شرقی ثبت نام كرده بود، در انتخابات خبرگان تایید صلاحیت اما در انتخابات مجلس از سوی هیئت های نظارت رد شد.


منبع: روزنامه خراسان 20 بهمن صفحه آخر ستون انعکاس

يکشنبه 21/11/1386 - 10:32 - 0 تشکر 29319

خبر اول اینکه

 عیدی دولتی؛
شنیدیم دولت نهم به مناسبت بیست و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب مبلغ 29 هزار تومان به کارمندهای خود عیدی می دهد. یکی از بانک های دولتی هم به کارمندانش حقوق 22 روز را به مناسبت 22 بهمن عیدی خواهد داد. این در حالی است که برخی از مراکز دولتی نظیر بورس نیز مبالغی برای عیدی اختصاص داده اند.
منبع: روزنامه اعتماد 21  بهمن صفحه آخر ستون پیدا و پنهان

خبر دوم
جهان مدعی شد:
گفته می شود از چندی پیش بر روی دیوارهای نقاط مختلف یكی از مناطق جنوبی تهران، شعارهایی در ترویج شیطان پرستی نوشته می شود.


خبر سوم

با سه نماینده مجلس همكاری نكنید ‌

شنیده دیگر اینكه علی‌اكبر محرابیان در جلسه اخیر خود با معاونان وزارت صنایع و معادن گفته است با سه تن از نمایندگان شاخص مجلس هیچ‌گونه همكاری‌ای تا پایان دوره هفتم نداشته باشند. به نوشته سایت الف، وزیر صنایع و معادن در جمع معاونان خود تاكید كرده است، با احمد توكلی، الیاس نادران و حمیدرضا كاتوزیان به دلیل مخالفت با برنامه‌ها و طرح‌های وی تا پایان دوره مجلس هفتم هیچ‌گونه همكاری ای نداشته باشند.
منبع: روزنامه اعتماد ملی 21 بهمن صفحه اخر ستون زمزمه

خبر چهارم
گفته می شود برخی رهبران خاورمیانه مایل بودند آمریكا در جریان حوادث اخیر در خلیج فارس، روی قایق های نظامی ایران آتش بگشاید.
منبع: روزنامه خراسان 21 بهمن صفحه آخر ستون انعکاس


خبر پنجم
كشف محموله مشروبات الكلی گران قیمت در بازار چینی ها

چینى ها تجارت در اروند را با مشروب آغازكردند

كشف یك محموله مشروبات الكلی گران قیمت در بازار چینی های منطقه آزاد اروند، خشم مردم را در خرمشهر و آبادان برانگیخت.
به گزارش خبرنگار ما از خرمشهر، كشف یك محموله گران قیمت مشروبات الكلی در یك دستگاه كانتینر 40 فوت متعلق به بازار چینی های منطقه آزاد اروند كه در پوشش موادغذایی وارد گمرك خرمشهر شده بود سبب اعتراض شدید خانواده های شهیدان و ایثارگران آبادان و خرمشهر و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس این دو شهر شده است.
خبرنگار قدس در خرمشهر می افزاید: با هوشیاری مأموران گمرك خرمشهر از یك دستگاه كانتینر 40 فوت بازار چینی ها در منطقه آزاد اروند 259 كارتن انواع مشروبات الكلی گران قیمت را كه تحت پوشش موادغذایی سركه و نمك وارد گمرك خرمشهر شده بود، كشف و ضبط كردند.براساس این گزارش، این مقدار مشروبات الكلی مورد نیاز و مصرف چینی ها نبوده؛ زیرا حجم آن زیاد و هم بسیار گران است و از سوی دیگر حتی آنان مجوز ورود را براساس مقررات ایران ندارند.این گونه به نظر می رسد، این مشروبات برای فروش و عرضه غیرمجاز به بازار منطقه وارد شده است.خبرنگار ما در ادامه می نویسد: منطقه آزاد اروند، تیول برخی باندها و افراد خاص شده است.

منبع: روزنامه قدس 21 بهمن ستون اخبار ویژه

خبر ششم

آریا مدعی شد
شنیده ها از ملاقات های جداگانه آیت ا...سیداحمدخاتمی با آیت ا...هاشمی رفسنجانی و دكتر احمدی نژاد برای ایجاد وحدت حكایت دارد.

خبر آخر
عصر ایران مدعی شد:
شنیده شده از سوی حزب اعتماد ملی پیشنهادی به برخی از اصول گرایان داده شده است كه جمعی از این اصول گرایان در فهرست حزب اعتمادملی قرار گیرند.

سه شنبه 23/11/1386 - 15:31 - 0 تشکر 29682

خبر اول اینکه

شیطان پرستان هم به كمك خرافاتی ها آمده اند. اخیرا گروه های شیطان پرست با راه اندازی سایت های اینترنتی و وبلاگ های متعدد درصدد ترویج اندیشه های خود برآمده اند. براساس گزارش « پارسینه » از چندی پیش بر روی دیوارهای نقاط مختلف یكی از مناطق جنوبی تهران شعارهایی در ترویج شیطان پرستی نوشته می شود و به نظر می رسد تمركز بیشتری بر این مناطق شده است . این گزارش حاكی است بیشتر فعالیت این گونه گروه ها در محله های بسیار مرفه نشین و یا فقیرنشین صورت می گیرد. در دیوارنویسی ها و تبلیغات آنان در كنار این شعارها اشكالی با ادغام ستاره دایره و مثلث نیز ترسیم شده است . این گروه بانفوذ در برخی از محافل مورد توجه جوانان از جمله موسیقی درصدد اغفال آنان است . قبلا افرادی از مروجان شیطان پرستی در شهرستان كرج دستگیر شدند.
منبع: روزنامه جمهوری اسلامی 23 بهمن  صفحه دوم ستون جهت اطلاع

خبر دوم

کناره گیری اعتراضی به خاطر تبلیغ لاریجانی

برخی کاندیداهای شهرستان قم به نشانه اعتراض به اقدام صدا و سیما در تبلیغ علی لاریجانی از کاندیداتوری انصراف دادند.مرتضی مظفریان یکی از کاندیداهای انصرافی با ارسال نامه یی به روزنامه اعتماد اعلام کرد صدا و سیما با نقض قانون به تبلیغ علی لاریجانی کاندیدای انتخاباتی پرداخت که اخیراً حوزه انتخابیه اش را از تهران به قم تغییر داد. مظفریان نوشته است با ابراز تاسف و تاثر شدید از جانبداری صدا و سیما از لاریجانی انصراف خود را از شرکت در انتخابات اعلام می کنم. مظفریان نوشته است تاکنون مبالغ زیادی را هزینه کرده ام اما اکنون به نشانه اعتراض به حمایت صدا و سیما از کاندیدای خاص کناره گیری می کنم.
منبع: روزنامه اعتماد 23 بهمن صفحه آخر ستون پیدا وپنهان

خبر سوم
فردا مدعی شد:
درحالی كه راهپیمایی ٢٢بهمن با شكوه هرچه تمام توسط مردم برگزار شد، یكی از گروه های سیاسی با نام جبهه متحد اصول گرایان كه برای پیروزی در انتخابات آینده مجلس تلاش می كند، با پخش وسیع تراكت های تبلیغاتی در بین مردم به معرفی خود پرداخت. شنیده شده این اقدام با همكاری صدا و سیما پوشش وسیعی یافت.

خبر چهارم
سپهر مدعی شد:
پس از تغییر ریاست دانشگاه تهران و آمدن فرهاد رهبر به جای عمید زنجانی، خبر می رسد كه احتمالا ریاست دانشگاه صنعتی شریف نیز تغییر خواهد كرد. یك منبع آگاه گفت: گزینه هایی برای ریاست دانشگاه شریف در نظر گرفته شده است.

خبر پنجم
تابناك مدعی شد:
درحالی كه «امامعلی رحمان» شنبه وارد تهران شد و مورد استقبال رسمی دكتر احمدی نژاد قرار گرفت، گفته می شود سفیر ایران در دوشنبه، از پرواز عصر شنبه رئیس جمهور تاجیكستان جا مانده است. شنیده شده هواپیما ٣٥ دقیقه زودتر از زمان اعلامی حركت كرده است

خبرآخر


استقبال بى نظیر ضدانقلاب از بیانیه هاى مجاهدین و مشاركت

شنیدیم كه بیانیه هاى سازمان مجاهدین و جبهه مشاركت به مناسبت سالگرد پیروزى انقلاب اسلامى با استقبال بى نظیرى در رسانه هاى خارجى و ضدانقلاب مواجه شده، به طورى كه رادیو بى بى سى مدعى شده این بیانیه ها نشانه رسوخ ناتوانى در انقلاب است.رادیو فردا بنگاه خبرپراكنى سیا هم با تمجید از نویسندگان این بیانیه ها اعلام كرده: این بیانیه ها پیام جدیدى از سرنوشت ایران به جهانیان داد و ثابت كرد روند فروپاشى از درون به مرحله حساس خود رسیده است.

14 پایگاه دیگر اپوزیسیون خارج نشین هم به انعكاس این بیانیه ها پرداختند.سازمان مجاهدین در بیانیه خود به مناسبت سالگرد پیروزى انقلاب اسلامى، اعلام كرده كه شركت در راهپیمایى 22 بهمن به معناى تأیید نظام نیست!
منبع: روزنامه ایران 23 بهمن صفحه سوم ستون دیگه چه خبر

چهارشنبه 24/11/1386 - 10:26 - 0 تشکر 29776

خبر اول اینکه

به دنبال اظهارات یك مقام نظامی در حمایت از یكی از جناح های سیاسی نقدها و اظهارنظرهای موافق و مخالف زیادی در مطبوعات و سایت ها به راه افتاده است . با امید به اینكه تكلیف این بحث با بیانات حضرت امام خمینی درباره روابط قوای مسلح با احزاب روشن شود متن یكی از این بیانات را در اینجا می آوریم .
« برادرها ما باید خودمان خودمان را حفظ كنیم . نباید ما منتظر این باشیم كه قدرتهای خارجی به ما كمك كنند ما از كمك آنها گذشتیم . « مرا به خیر تو امید نیست شر مرسان » ; شر هم بخواهند برسانند ما با آنها مقابله می كنیم . ما باید كلاه خودمان را خودمان حفظ كنیم و حفظ این به این است كه ارتشی و سایر قوای نظامی و انتظامی پاسدار اینهایی كه عشایری هستند اینهایی كه قدرتهای نظامی و انتظامی هستند با هم یكصدا باشند خلاف در بین نباشد. و من عرض می كنم به همه این قوا و به فرماندهان این قوا كه این افراد در هیچ یك از احزاب سیاسی در هیچ یك از گروهها وارد نشوند. اگر ارتش یا سپاه پاسدار یا سایر قوای مسلحه در حزب وارد بشود آن روز باید فاتحه آن ارتش را خواند. در حزب وارد نشوید در گروهها وارد نشوید. اصلا تكلیف الهی ـ شرعی همه شما این است كه یا بروید حزب یا بیایید ارتش باشید; مختارید از ارتش كناره گیری كنید بروید در حزب میل خودتان اما هم ارتشی و هم حزب معنایش این است كه ارتشی باید از ارتشی اش دست بردارد بازیهای سیاسی باید توی ارتش هم وارد بشود. در هر گروهی كه وارد هستید باید از آن گروه جدا بشوید ولو یك گروهی است كه بسیار مردم خوبی هم هستند ولو یك حزبی است كه بسیار حزب خوبی هست لكن اصل وارد شدن در حزب برای ارتش برای سپاه پاسداران برای قوای نظامی و انتظامی وارد شدنش جایز نیست به فساد می كشد اینها را. و من عرض می كنم كه كسانی كه در راس ارتش هستند و كسانی كه در راس سپاه پاسداران هستند موظف هستند كه ارتش را و سپاه را و سایر قوای مسلح را از احزاب كنار بزنند و اگر كسی در حزب هست باید او را از ارتش بگویند یا در آنجا یا در اینجا و همین طور سپاه پاسداران و همین طور سایر قوای مسلح باید وارد در جهات سیاسی نشوند تا انسجام پیدا بشود. اگر وارد بشوید بالاخره به هم خواهید زد خودتان را و بالاخره در مقابل هم خواهید ایستاد و نظام را به هم خواهید زد و اسلام را تضعیف خواهید كرد. تكلیف همه شما این است كه با هم باشید بدون اینكه در یك حزب یا در گروهی وارد شده باشید هر گروهی می خواهد باشد. گروه فاسد كه ان شاالله وارد نمی شوید گروههای خوب هم وارد نشوید. باید شما مستقل بدون اینكه پیوند به یك گروهی داشته باشید مستقل باشید و از حزب الله تعالی شانه . همه افراد ایران موظفند كه با هم باشند. اگر احزاب هستند خودشان را با سایر افراد كشور هماهنگ كنند. افراد كشور هم خودشان را با آنها برادر بدانند. گروههای مختلفی كه اسلامی هستند این گروههای اسلامی هم نباید دخالت در امور ارتش بكنند و نباید در آنجا افراد داشته باشد تا بتوانید یك عضو صالح و یك ارتش و سپاه پاسداران منسجم و صالح وقدرتمند باشید. ورود سیاست در ارتش شكست ارتش است این را باید بدانید و شرعا جایز نیست . و من امر می كنم به شما كه یا در ارتش یا در حزب دوم ندارد كه بخواهید هم ارتشی باشید هم حزبی نمی شود یا مثل سایر مردم هر طوری هستند » .

خبر دوم

زمزمه هائی در مورد اعزام تیم فوتبال زنان به آمریكا به گوش می رسد كه به نظر می رسد نوعی تلاش برای عادی سازی این قبیل اقدامات است . به گزارش خبرنگار مهر سید محمد علی حسینی سخنگوی وزارت امور خارجه در گفتگوی دیروز با خبرنگاران رسانه های گروهی در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینكه آیا تیم فوتبال جوانان بانوان ایران بنابه دعوت غیررسمی و تلفنی به مسابقات المپیك پایتخت های جهان در آمریكا دعوت شده است گفت : تاكنون دعوت رسمی از سوی مسئولان ذیربط واصل نگردیده است . درصورت وصول دعوتنامه مورد بررسی قرار خواهد گرفت . این سوال در شرایطی در نشست خبری دیروز سخنگوی وزارت امورخارجه مطرح شد كه از سوی فدراسیون فوتبال تاكنون خبری در این مورد منتشر نشده است .
منبع دو خبر فوق روزنامه جمهوری اسلامی 24 بهمن صفحه دوم ستون جهت اطلاع

خبر سوم

توهین روزنامه كویتی به ایران ‌

سومین  شنیده  اینكه احمد جارا... مدیر روزنامه السیاسه چاپ كویت در مقاله‌ای با عنوان <رژیم ایران زیر پتك تحریم‌های بین‌المللی>، خواستار افزایش فشار بر جمهوری اسلا‌می ایران شد. به نوشته سایت جهان‌نیوز، وی در این مقاله مدعی شده كه ماهیت جمهوری اسلا‌می ایران تجاوزگرایانه است و ادعا می‌كند كه جهان نیز به این ماهیت آگاه است.
‌ منبع: روزنامه  اعتماد ملی 24 بهمن صفحه آخر ستون زمزمه

خبر چهارم

دردسرهای تشابه اسمی نامزدهای كرجی

تشابه اسمی نامزدهای انتخاباتی هشتمین دوره مجلس در كرج، موجب نگرانی برخی از این نامزدها شده است.
در این شهر، چهار نامزد با نامهای آجرلو، چهار نامزد به نامهای محمدی، چهار نامزد به نامهای كریمی، چهار نامزد به نامهای میرزایی، چهار نامزد به نامهای حسینی، سه نامزد با نامهای انصاری، سه نامزد به نامهای محمدرضا اسداللهی، سه نامزد به نامهای نظری، دو نامزد به نامهای اكبریان، دو نامزد به نامهای جلالی، دو نامزد به نامهای رضایی، دو نامزد به نامهای میرباقری، دو نامزد به نامهای حسینی زاد، دو نامزد به نامهای گودرزی، دو نامزد به نامهای خلج، دو نامزد به نامهای طالب لو، دو نامزد به نامهای بهبهانی و 2 نامزد به نامهای نوروزی وجود دارند.تعدادی از این نامزدها نیز با برخی از شخصیتهای سیاسی و اجتماعی كشور تشابه اسمی دارند كه از جمله مهمترین آنها می توان به محمود فرشیدی تشابه اسمی با محمود فرشیدی، وزیر پیشین آموزش و پرورش و بهروز افخمی با بهروز افخمی، نماینده پیشین مجلس و كارگردان سینما و تلویزیون كشور اشاره كرد.


خبر پنجم
انسولین با ویروس ایدز با نشان ایران!

شیوع اخبار نگران كننده از ورود آمپولهای انسولین حاوی ویروسهای خطرناك به منطقه خودمختار كردستان عراق، موجب قطع صادرات این دارو از ایران شد.
با ورود انسولینهایی كه آلوده به ویروس ایدز بوده و بر روی جمله ساخت ایران حك شده، دستور توقیف استفاده از این داروها صادر و واردات این نوع دارو از ایران به كردستان ممنوع شد.گزارشهای دستگاه امنیتی منطقه خودمختار حاكی است كه تروریستها به منظور خدشه وارد كردن به محصولات ایرانی و جایگاه كشورمان در میان مردم منطقه دست به چنین كاری زده اند.

منبع دو خبر فوق روزنامه قدس 24 بهمن ستون اخبار ویژه


خبر ششم

انتقاد قالیباف از جبهه متحد

محمدباقر قالیباف از فهرست جبهه متحد انتقاد کرد. شهردار تهران با بیان اینکه «فهرست انتخاباتی جبهه متحد قابل دفاع نیست» از اعضای این جبهه خواست در زمان باقی مانده در این لیست تجدیدنظر کنند. وی گفت؛ برخی افراد در لیست انتخاباتی جبهه متحد اصولگرایان هستند که خیلی کارآمد نیستند و کارآمدتر از آنها بیرون از لیست باقی مانده اند.
منبع: روزنامه اعتماد 24 بهمن صفحه آخر ستون پیدا و پنهان

خبر هفتم
ایرانیوز نوشت:
شنیده شده وزارت كشور به بخشی از نامه احمد توكلی نماینده مردم تهران و رئیس مركز پژوهش های مجلس كه در آن عملكرد وزارت كشور را مورد انتقاد قرارداده بود پاسخ داد.

خبر آخر
رجا نوشت:
تام لانتوس رئیس كمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان و یكی از ضدایرانی ترین چهره های كنگره آمریكا شب سه شنبه در سن ٨٠ سالگی مرد.
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.