• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن روانشناسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
روانشناسي (بازدید: 7845)
سه شنبه 6/7/1389 - 19:45 -0 تشکر 236221
ساطع کردن انرژی از بدن؟!

 

 به نام او که همیشه و همه جا نظاره گر ماست...

امروز دیدمش....

اولش با سلام و احوالپرسی گرم شروع شد مثل همیشه....اما دوباره مثل همیشه انگار من و اون دو انرژی متضاد داریم ساطع میکنیم! حالم داشت بد میشد....هرچی بیشتر میخندیدم...بیشتر حالم بد میشد...یک چیزی تو سرم سنگینی میکرد!

نمی دونم چرا قبل و بعد از اون با چندین نفر سلام و احوالپرسی کردم، اما این حسو نداشتم و جالب اینجاست که همیشه همینطوریه! یعنی در عین اینکه قیافش مهربون و افتادست اما یک جورایی میزنه تو هسته ی سلولهای سرم که مجبور میشم یه جوری رفتار کنم که دوست ندارم!

 حالا جالبتر اینه که با این وضع توان اتمام مکالمه از دستم خارج میشه! یعنی نمیتونم بگم خداحافظ!!!!

مشکل کجاست؟
تا حالا با چنین اتفاقی رو برو شدین؟

جدی معتقدین بعضی ها انرژی منفی ساطع میکنن و بعضی ها مثبت....؟

شما از کدوم دسته ای؟
اصلا چرا اینجوری میشیم ماها....

 

خدايا در برابر هر آنچه انسان ماندن را به تباهي مي کشاند مرا با نداشتن و نخواستن رويين تن کن. (علي شريعتي)

.

.

"مدير انجمن زن ريحانه ي آفرينش"

"جانشين انجمن زبان انگليسي"

پنج شنبه 8/7/1389 - 18:59 - 0 تشکر 237161

درود بر گیاه شناس عزیز.
به مورد بسیار خوبی اشاره کردید.

پنج شنبه 8/7/1389 - 18:59 - 0 تشکر 237162

شاید شما جز كسانی باشید كه بدن مادی را تنها واقعیت میدانید. توجه كنید وقتی بدن می میرد چه اتفاقی برای انرژی می افتد، نیروی حیاتی كه به بدن فیزیكی تان حیات می بخشد و به حواس معنا می دهد.
قانونی در فیزیك حاكم است مبنی بر این كه در جهان انرژی هرگز از بین نمی رود،صرفآ تبدیل می شود. نیروی كار موجود در پس بدن مادی با تمام عملكردهایش شامل مجموعه ای از انرژی است كه بدون آن بدن فیزیكی نمی تواند موجودیت داشته باشد. این سیستم شامل سه بخش است:

بدن های لطیف یا بدن های انرژی

چاكراها یا مراكز انرژی

نادی ها ویا كانال های انرژی

نادی ها (Nadi-eye)
در این سیستم نادی ها به منزله شبكه ظریفی از شریان ها هستند. اصلاح نادی در سانسكریت به معنای نی، رگ یا سیاهرگ است. نادی به عنوان كانال های انرژی، انرژی حیاتی یا پرانا را در تمام سیستم انرژی لطیف انسان حمل می كند. مهم ترین كانال های انرژی سوشومنا، آیدا و پینگالا نامیده می شوند. در بعضی متن های قدیمی هندی و تبتی به 72000 نادی اشاره شده است.
این كانال ها به موازات ستون مهره (آیدا و پینگالا) و یا در ستون مهره(سوشومنا) از لگن تا سر امتداد دارند و تمام چاكراهای اصلی و بسیاری از چاكراهای فرعی را مستقیمآ و همچنین تمام بخش های دیگر سیستم انرژی را به صورت غیر مستقیم به هم وصل می كنند.
این اتصال به خصوص برای چاكراهای ریشه و چشم سوم اهمیت دارد. زیرا انرژی ها بر حسب نیاز چاكرای چشم سوم، مستقیمآ از منطقه لگن به حركت در می آیند.
سوشومنا كانالی است كه نیروی به اصطلاح كندالینی در آن به سمت بالا جریان دارد.
نیروی كندالینی در انتهای ستون مهره ها در پایین ترین نقطه مانندِ "مار چنبرزده" خوابیده است و از راه مركز انرژی ریشه وارد سیستم می شود و شكل بسیار نیرومندی از انرژی قطبی حیات و نشان دهنده ی انرژی كیهانی خلاق است.
در اغلب افراد ، جریان نیروی كند الینی در سوشومونا در حد قطره قطره است. در اثر رشد آگاهی كندالینی بیدار شده و مانند رودی متلاطم از سوشومنا بالا می آید و چاكرها را فعال می كند و بسط می دهد. به عبارت دیگر كندالینی برای چاكراها امواجی را كه انسان در طول دوره تكامل نیاز دارد تا به انرژی های مختلف و توانایی های مادی و تلفیق این دو دست یابد، تامین می كند.
پینگالا حامل انرژی خورشیدی و سرشار از گرما و شوق است. از سمت راست چاكرای ریشه شروع و در بالا ترین نقطه سوراخ سمت راست بینی پایان می یابد. آیدا حامل انرژی ماه، سرد و آرام است و از سمت چپ ریشه شروع و در سوراخ سمت چپ بینی خاتمه می یابد. این دو نادی در طول مسیر از چاكرای ریشه به طرف بینی به دور سوشومنا می پیچند. آیدا و پینگالا قادرند مستقیمآ پرانا را از هوا و از راه تنفس بگیرند و مواد سمی را همراه با بیرون دادن نفس به خارج تخلیه كنند.

بدن اتری
بدن اتری از نظر شكل و ابعاد، مثل بدن فیزیكی است و عهده دار نیروهایی مثل شكل دادن به بدن فیزیكی، انرژی حیاتی و خلاق و تمام حس های فیزیكی است. انرژی حیاتی را از راه چاكرای شبكه خورشیدی از خورشید و از راه چاكرای ریشه از خاك می گیرد، نگهداری و تقویت می كند و از چاكرها و نادی ها به طرف بدن فیزیكی جریان می دهد. این دو فرم انرژی زندگی متعادلی را برای سلول های بدن تضمین می كند. وقتی اندام های بدن انرژی كافی دریافت كردند، بدن اتری انرژی اضافی را از راه چاكراها و منافذ پوست به بیرون می فرستند. انرژی كه از پوست خارج می شود برای كسانی كه مهارت در دیدن هاله ها دارند، اولین لایه ایست كه می بینند. این تشعشعات، بدن فیزیكی را مثل لایه ای محافظ در بر می گیرد و از ورود میكروب های بیماری زا و مواد زیان آور به بدن جلوگیری می كنند و همزمان جریان پایداری از انرژی حیاتی را به اطراف ساطع می كنند.
انسان موانعی را در زندگی خود خلق می كند از قبیل: افكار و احساسات منفی(خشم، حسادت، ترس و...) ، عدم هماهنگی شیوه ی زندگی با آنچه بدن به طور طبیعی نیاز دارد (استرس، رژیم غذایی ناسالم، الكل و مخدر و...) كه این موانع جریان انرژی زندگی را در چاكراها و نادی ها قطع می كنند و این گسیختگی بر جریان انرژی هاله ای حول بدن تاثیر می گذارد. انرژی هاله ای همچون حفاظی است كه در برابر بیماری ها كشیده شده است. وقتی كه انرژی هاله ای تخلیه و تهی می شود ، بیماری ها شروع به آشكار شدن در قالب فیزیكی می كنند.
به دلیل ارتباط نزدیك بین شرایط فیزیكی و تشعشعات انرژی بدن اتری، بدن اتری اغلب به عنوان هاله سلامت خوانده می شود. بنابراین بیماری قبل از این كه در بدن فیزیكی عارض شود، در هاله اتری خود را نشان می دهد.
از دیگر عملكرد های مهم بدن اتری نقش آن به عنوان رابط بین بدن های انرژی بالاتر و بدن فیزیكی است. اگر بدن اتری ضعیف شود این ارسال دچار مشكل می شود و فرد ممكن است از نظر احساسی و ذهنی بی تفاوت شود.

شارژ بدن اتری
گیاهان مخصوصآ گل ها و درختان از نظر انرژی شبیه به انرژی بدن اتری انسان هستند و می توانید با این تشعشعات هاله خود را دوباره سرشار از انرژی كنید. می توانید وارد حوزه انرژی گیاهان شوید ، به این منظور زیر هر درختی دوست دارید بنشینید ، پشت به درخت یا به صورتی كه تمام بدنتان با آن تماس داشته باشد، حالا نیروی درونتان را كاملآ با انرژی درخت هماهنگ كنید.
دراز كشیدن روی چمن یا زیر شكوفه های عطر آگین و حتی بودن در كنار شاخه های چیده شده گل ها ، به شما انرژی حیات بخش و هماهنگ كننده خواهد بخشید. گیاهان نسبت به عشق شما واكنش نشان می دهند و با ساطع كردن انرژی از خودشان، از شما قدر دانی می كنند چون یكی از عملكردهای آنان كمك به انسان است كه به این صورت انجام می گیرد.

معنی بیماری
بیماری از بزرگترین نیروهای منفی در جهان شمرده می شود. اما آگاهی ما درباره معنی درونی بیماری ، رنج و درد بسیار محدود است. بیماری در ظاهر گرچه ظالم به نظر می آید اما در ذات خودش برای ما سودمند است. بیماری جسمی همیشه به نحوی نشان دهنده یك موضع گیری اشتباه در امور روانی و معنوی است. بدن های ما در كل همه زندگی ما ، انعكاس احوالات و نمود آگاهی درونی ما هستند.
بدن و روح ما برای سلامت و تكامل به طور طبیعی نیاز به چیزهایی دارد كه راه ما را به سوی كمال مشخص می كند. علائمی كه همراه با بیماری آشكار می شود ، نقطه ای را نشان می دهد كه راه وحدت را ترك كردیم.
یك علامت ، نوعی واسطه اطلاعاتی است و به ما كمك می كند تا جنبه هایی از هستی خود را كه از آن بی خبریم یا آن را سركوب كرده ایم را بشناسیم و انسجام بخشیم. این عدم آگاهی است كه ما را بیمار می كند.
چگونه می توانیم به علائم بیماری پی ببریم و كمبود آگاهی خود را جبران كنیم؟
مهم ترین چیز آن است كه بیماری را رد یا سركوب نكنیم و از آن جهت كه ما را از وجود مشكلی آگاه كرده است، از بیماری شكر كنیم.
اگر در مرحله وحدت با هستی نباشیم ، یقینآ بخش های اصلی وجود خود را دائم سركوب و نفی كرده و نادیده می گیریم و با سركوب همواره تنش و فشاری ایجاد می شود كه جریان آزاد زندگی را در ما متوقف می سازد و بدتر از آن، فشار همواره ضد فشار ایجاد میكند. برای مثال در اتاقی هستید و دیوارها را فشار می دهید زیرا می خواهید آزاد شوید ،هرچه بیشتر دیوار را فشار دهید ضد فشار افزایش می یابد و انرژی شما را میگیرد. اگر فشار دادن را رها و نگاهی به اطراف بیاندازید متوجه در اتاق شده و انرژی تان را به جای تلف كردن در جنگی بیهوده ، به شیوه ای منطقی و سازنده استفاده می كنید.
بنابراین مهم ترین كار این است كه سركوب عواطف و بخش های اصلی وجود خود را متوقف كنید و فقط شاهد آنچه درونتان می گذرد باشید. به رنج ها ، خشم و ترستان توجهی مهر آمیز كنید؛ یقینآ نفوذی كه بر شما دارند ناپدید خواهد شد.
به یاری ریكی می توان احساس تمدد اعصاب نمود و این مساله كمك می كند كه هیجان ها، احساس تدافعی و جدایی را از خود برانید. غالبآ در حین درمان عواطف و مسایل سركوب شده به آگاهی باز می گردند، باید به آن ها خوشامد بگوییم.
دكتر باخ می گوید: بیماری ها هیچ گاه با شیوه های مادی كنونی شفا نیافته و از میان نرود، زیرا بیماری اصلآ مادی نیست و آنچه كه ما بیماری می نامیم حاصل نهایی نیروهایی است كه عمیقآ و در دراز مدت عمل كرده اند.

معنی علائم بیماری از دیدگاه ماوراالطبیعه:

سردردها:
سردردها مبین فشار مفرط هستند. شاید این سردرد ها، حاصل بلند پروازی های افراطی و تلاش برای كمال باشند. از دیگر دلایل شایع این است كه شما باری اضافه بر اندیشه ، فكر و قوای عقلانی خود می گذارید و به حد افراط درگیر افکار خود هستید.آگاهانه و با دنبال کردن احساسات درونی تان تعادل خود را باز می یابید. برای مدتی، وقتتان را صرف خود كنید و فقط اجازه بدهید كه همه چیز به شیوه خود پیش رود. بدون قضاوت كردن، هر آنچه را كه رخ می دهد بپذیرید. این مساله فشارها را رها و فضایی برای صلح ، عشق و شادی ایجاد می كند.
خود را دوست بدارید و تایید كنید و بدانید كه ایمن هستید.

مو:
مو نماد آزادی، نیرو و قدرت است. اگر مشكلی در موها وجود دارد از خود بپرسید آنچه را كه واقعآ می خواهید انجام دهید چیست ؛ البته بدون توجه به توقعات دیگران از شما.
فشار و ترس و عدم اعتماد به جریان زندگی، از دلایل ریزش مو هستند. فشار نشانه ضعف است. آرام و ملایم و متمركز بودن، نشانه قدرت و امنیت است.
خود را دوست بدارید و به زندگی اعتماد كنید.

چشم و گوش:
گوش ها نمایانگر گنجایش شنیدن هستند و مشكل از این ناشی می شود كه چیزی در جریان است كه نمی خواهیم بشنویم. گوش درد در كودكان متداول است چون در خانواده مجبورند به آنچه می گذرد علی رغم میلشان گوش دهند.
چشم ها نمایانگر گنجایش دیدن هستند و مشكل آنها بدین معناست كه نمی خواهیم چیزی را درباره خود یا درباره زندگی، و یا گذشته و حال یا آینده، ببینیم.
به درون خود نظری افكنید و به صدای درونی خود گوش فرا دهید.

گلو:
نمایانگر قابلیت ما برای این است كه بتوانیم آنچه را می خواهیم بگوییم و... هرگاه در ناحیه گلو ناراحتی داشته باشیم معمولآ به این معناست كه احساس می كنیم حق نداریم حرف خود را بزنیم یا توان آن را نداریم كه حق خود را بگیریم. هنگامی كه خلاقیت ما سركوب شود و ناكام بماند و ما كاری را که دوست داریم ، انجام ندهیم و سراسر عمر را برای دیگران زندگی كنیم اغلب ناراحتی های گلو پیدا می كنیم.
باید یاد بگیریم رنجش و خشم خود را (در مقابل دیگران) به روش دیگری بیان كنیم. احساسات خود را بپذیریم و خود را مجبور به قبول شرایط و مسئولیتی كه برایمان دشوار است نكنیم.

قلب:
قلب نمایانگر محبت است و خون نمایانگر شادی. قلب ما با محبت، شادی را به سراسر تن ما تلمبه می زند. هرگاه خود را از شادی و محبت محروم كنیم قلب ما چروك، خشك و سرد میشود ؛ در نتیجه جریان خون كند و آهسته شده و ما به سوی حمله قلبی، كم خونی و... پیش می رویم.
به خود فرصت دهیم تا از شادی های زندگی بهره مند شویم و كارها را با علاقه انجام دهیم.

معده:
همه عقاید وتجربه های تازه ما را هضم می كند. ناراحتی های معده نشانه آن است كه نمی دانیم چگونه تجربه تازه را هضم كنیم ؛ می ترسیم ، زخم معده هیچ چیز جز ترس نیست ، ترس مفرط از به اندازه كافی خوب نبودن و اضطراب برای جلب رضایت دیگران.
باید خود را به روی آنچه زندگی برایتان به همراه می آورد بگشایید و باز و پذیرا باشید.كسانی كه خود را دوست دارند و تایید می كنند هرگز زخم معده نمی گیرند.

كلیه ها:
اگر كلیه های شما مشكل دارند ، احتمالآ مشكل ها و كمبود هایتان را به دوشِ همراه و شریك خود و یا دیگران می اندازید. در نتیجه غالبآ خیلی حساس، نا امید ، پریشان و در حال انتقاد از دیگران هستید. اگر به جای حل مشكلات خود آن را به دوش دیگران بیاندازید خود را مسموم كرده اید.
مشكلات قدیمی را رها كنید. آنها را به گردن دیگران نیندازید. ببینید مشكلات می كوشند چه محدودیت هایی را به شما نشان بدهند، هر آنچه را كه یافتید بپذیرید.

دست ها:
نمایانگر توانایی و گنجایش در آغوش كشیدن تجربه زندگی است. بازوان با گنجایش و ساعدها با توانایی ما ارتباط می یابند. آرنج ها نشانه انعطاف پذیری ما در تغییر جهت هستند. ترس از تغییر و چسبیدن به موقعیت ، ترس از كمبود و از دست دادن ، مشكلات دست را به وجود می آورند.
بپذیرید آن چه از شماست نمی تواند از شما پس گرفته شود. همه تجربه هایتان را با محبت و مسئولیت اداره كنید.

پاها:
پاها ما را در زندگی پیش می رانند. ناراحتی های پا اغلب نشان دهنده آن است كه از پیشروی در مسیری خاص می ترسیم. وقتی نمی خواهیم كاری را انجام دهیم، ناراحتی های جزیی تر پا را می آفرینیم. واریس نمایانگر ماندن در شغل یا مكانی است كه از آن نفرت داریم.
مشكلات پا نماد ترس قطعی از آینده است كه حاصل عدم درك قوانین زندگی است.
خود را تایید كنید و به خود اجازه پیشروی بدهید و در صورت ضرورت استراحت كنید

پنج شنبه 8/7/1389 - 19:6 - 0 تشکر 237165

می تونم بگم انسان های زیادی رو تا حالا دیدم که انرژی منفی داشتن،
و یا بهتر بگم،
اونهایی که انرژی مثبت ساطع می کنند اغلب اندکند، چون افراد به این مورد توجه نمی کنند که کلام اونها و فکر اونها حاوی انرژی ست.
البته اینکه کسی انرژی منفی ساطع کنه، ابدا معنیش این نیست که آدم بدیه!
ولی خب دلایل زیادی می تونه داشته باشه.
طبیعت، منبع انرژی مثبته.
طبیعت بکر که نشانه ای از انرژی لایزال حضرت حق است، بهترین جا برای دریافت انرژی مثبت و بازگشت به خوی زیبای انسانی است.

پنج شنبه 8/7/1389 - 19:8 - 0 تشکر 237166

حالا اینکه چطور میشه انرژی منفی رو دور کرد!
باز متنی که فکر میکنم می تونه کمک بکنه رو براتون می ذارم.

پنج شنبه 8/7/1389 - 19:8 - 0 تشکر 237167

● تکنیک پوشش محافظ
پس از انجام ورزش‌ها، تنفس‌های ریلکس شدن، گفتن ذکر و رفتن به وضعیت آلفا برای کسانی‌که تاکنون با ما همراه بوده‌اند (اگر تاکنون نیز با ما همراه نبوده‌اید، فقط در شرایطی مناسب و آرام قرار بگیرید، چشم‌های خود را ببندید و پس از انجام چند دم و بازدم عمیق با ما همراه شوید) در ذهن خود تصور کنید که یک پوشش محافظ از جنس انرژی الهی درونتان را به‌طور کامل گرفته و فرض کنید که این پوشش به شکل یک تخم‌مرغ شیشه‌ای از جنس انرژی الهی و بسیار بزرگتر از جسم شما است و بعد به خود پیام دهید. من این پوشش محافظ را در خود می‌کشم تا مرا در برابر تمامی انرژی‌های منفی بیرونی محافظت کند.
● تکنیک تخلیهٔ انرژی منفی و تبدیل آن به انرژی شفابخش الهی
باز هم پس از انجام ورزش‌ها و تنفس‌های ریلکس شدن، گفتن ذکر و وارد شدن به وضعیت آلفا در محیطی آرام و مناسب و پس از بستن چشم‌ها، تکنیک را شروع می‌کنیم (باز هم برای دوستانی که با ما همراه نبوده‌اند، فقط در جای مناسبی از صدا، نور زیاد گرما یا سرمای زیاد قرار گیرید. به‌صورت نشسته و یا درازکش، چشم‌ها را ببندید و از این پس با ما همراه شوید). پس از بستن چشم‌ها باتدا در ذهن خود به دور خود یک پوشش محافظ بکشید. این پوشش از جنس انرژی الهی و شفای الهی و به شکل یک تخم‌مرغ شیشه‌ای که هیچ منفذی به بیرون ندارد و بسیار بزرگتر از بدن جسمانی ما است، ساخته می‌شود، ولی این بار این پیام را به خود می‌دهیم که این پوشش محافظ باعث می‌شود تا هیچ انرژی منفی از من به بیرون سرایت نکند و تمامی انرژی‌های منفی که از من ساطع می‌شوند، در تماس و برخورد با این پوشش، تبدیل به انرژی شفابخش و مثبت می‌گردند و دوباره از طریق پوست و یا تنفس به من بازمی‌گردند.
● تکنیک پاک کردن حسادت‌ها، کینه‌ها، بغض‌ها و خشم‌ها
حال پس از کشیدن پوشش محافظ به دور خود و پیام دادن به خود و پوشش محافظ که این پوشش می‌تواند تمامی انرژی‌های منفی ساطع شده از من را تبدیل به انرژی شفابخش و درمانگر الهی سازد و من می‌توانم بار دیگر آن را از طریق تنفس دریافت کنم؛ می‌توانید تکنیک بعدی را اضافه کنید.
۱) یک گل‌سینه را از هر نوعی که باشد، تصور کنید که در مقابل سینهٔ خود در دست گرفته‌اید. حال تمامی خشم خود را به درون گل بریزید و به خود بگوئید من تمام یخشم خود را به درون این گل می‌ریزم. کمی صبر کنید؛ حال با چشم‌های بسته ببینید که چه اتفاقی برای این گل افتاد، آن را به خاطر بسپارید.
۲) دوباره در تصور خود یک گل سفید را مقابل سینهٔ خود نگاه دارید و این بار بگوئید من تمام کینهٔ خود را بر روی این گل می‌ریزم و باز توجه کنید که چه اتفاقی برای این گل می‌افتد.
۳) این بار یک گل سفید دیگر را مقابل سینهٔ خود تصور کنید و به خود بگوئید من تمام حسادت خود را به روی این گل می‌ریزم. چند لحظه صبر کنید و باز توجه کنید که چه اتفاقی برای گلتان می‌افتد.
۴) گل سفید دیگری را در مقابل سینهٔ خود تجسم کنید. به خود بگوئید من اکنون تمام غصه‌ها، دردها و رنج‌های خود را به روی این گل می‌ریزم و باز توجه کنید که چه اتفاقی برای گل می‌افتد.
▪ توجه: بهتر است این تکنیک را در ساعت ۱۰ صبح یا ۱۰ شب انجام دهید. ما می‌خواهیم افراد زیادی این تکنیک را همزمان در این ساعت‌های خاص انجام دهند تا انرژی یا انرژی جسمی ایجاد شود. انرژی جمعی به شما کمک می‌کند تا این شرایط را بیشتر و عمیق‌تر درک کنید.
● تکنیک انرژی شفابخش الهی
حال در ذهن خود هر ۴ شاخه گل را دوباره روبه‌روی خود در دست بگیرید. سپس از انرژی شفابخش الهی بخواهید تا بر این گل‌ها بتابد. انرژی الهی قادر است تا از پوشش محافظ عبور کرده وارد آن شده و بر گل‌ها بتابد. حال توجه کنید که چه اتفاقی برای گل‌های شما می‌افتد.
تست بعدی را پس از اینکه این مدیتیشن را انجام دادید، بخوانید و نتیجهٔ کار را در رابطه با مطالب بعدی بررسی کنید.
در زمانی‌که خشم و کینه، حسادت و یا غم و غصهٔ خود را به روی گل می‌ریزیم، اغلب گل یا پژمرده می‌شود و یا تیره و حتی سیاه می‌گردد. از این طریق خواستم به شما نشان دهم که این انرژی‌های منفی با روح و چشم ما چه می‌کنند و یا زمانی که از افکار، احساس‌ها و یا کلام ما ساطع می‌گردند، چه بلائی بر سر محیط اطراف و خانواده‌مان می‌آورند. در ضمن، زمانی‌که نور الهی و انرژی شفابخش الهی را به آن می‌تابانیم به یکباره سالم شده، به رنگ سفی بازگشته و یا حتی بسیار زیاد می‌شوند و به این شکل نیز دوباره شما می‌توانید شاهد باشید که انرژی شفابخش الهی وقتی وارد بدن ما شود، چه اتفاقی می‌افتد.
شما می‌توانید هر یک از این تکنیک‌ها را به‌طور جداگانه نیز اسفاده کنید ولی برای تخلیهٔ انرژی منفی به‌طور حتم به دور خود پوشش محافظ بکشید تا محیط خانهٔ خود را مسموم نسازید.
تخلیهٔ انرژی منفی و گرفتن انرژی الهی می‌تواند در ایجاد آرامش و سلامت و درمان و جذب برکت و نعمت (طبق قانون جذب و تابش) به زندگیمان، به ما کمک کند.
حضور انرژی الهی که همه شفا، برکت، عشق، رحمت، آرامش و سرور است، نیز خود ما و محیط اطرافمان را به‌طور کامل تغییر خواهد داد.
ضمن آنکه با این تکنیک‌ها می‌توانیم به مرور، تمامی خشم‌ها، حسادت‌ها، عصبانیت‌ها، کینه‌ها، غصه‌ها و بیماری‌ها را از روح و جسم خود پاک نمائیم.
در ضمن می‌توانیم از تکنیک پوشش محافظ و انرژی الهی برای افراد خانواده‌مان، دیگران و حتی کشورمان نیز استفاده کنیم.
ولی هرگز روی تخلیهٔ انرژی منفی افراد دیگر کار نکنید. به خودتان یاد بدهید تا خودشان برای خود کار کنند

پنج شنبه 8/7/1389 - 19:10 - 0 تشکر 237170

امیدوارم اطلاعات مفید بوده باشه!!

جمعه 9/7/1389 - 9:29 - 0 تشکر 237262

سلام دوست عزیز،
ممنونم به خاطر مطالب جالب و خواندنی که گذاشتید. حقیقتا بیشتر دوست دارم مباحثه صورت بگیره و نظرات بقیه دوستان رو هم بدونم.
با تشکر.

 

خدايا در برابر هر آنچه انسان ماندن را به تباهي مي کشاند مرا با نداشتن و نخواستن رويين تن کن. (علي شريعتي)

.

.

"مدير انجمن زن ريحانه ي آفرينش"

"جانشين انجمن زبان انگليسي"

جمعه 9/7/1389 - 16:19 - 0 تشکر 237369

البته من هم همین رو می خواستم.

يکشنبه 18/7/1389 - 12:48 - 0 تشکر 240429


بعضی ها باهاشون که هستی بخاطر اینکه عقاید مثبت دارن و همش چیزای خوب میگن و نا خود اگاه به آدم انرژی مثبت میدن ولی بعضی ها هم با عقاید منفی که همش مطرح میکنن یا به همه شک دارن باعث میشن که ناخوداگاه انرزی منفی به ادم بدن و حس کسلی به ادم منتقل کنن
با آدمای دسته ی اول که آدم باشه که خوش میگذره و نتیجه ی خوبی میده
ولی امان از دسته ی دوم بعد ازیه مدتی که با این جور آدما باشی فقط حس تنفر از همه چی و همه کس بهت دست میده و به همه بدبین میشی

خورشید آرزوی منی گرمتر بتاب
سه شنبه 14/10/1389 - 20:1 - 0 تشکر 270605

نمی دانم چرا بعضی ها انرژی منفی دارند من هروقت یکی از همکاران را می بینم احساس خفگی می کنم چه کار کنم که این حس از من برود

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.