انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 693)
دوشنبه 10/10/1386 - 0:40 -0 تشکر 21368
القاعده

بنام خداوند شکست ناپذیر مهربان

القاعده

چقدر القاعده را می شناسید؟آیا واقعا بن لادن مسلمان اسـت؟مسلمان واقعی کیست؟

اگر بدانیم که مسلمان واقعی کیست با اطمینان خواهید گفت که بن لادن یک مسلمان نیست.اسلام دین برادری،برابری و اعتدال است.خداوند در قرآن کریم مسلمانان را به رعایت انصاف،کمک کردن به دیگران ،خضوع و خشوع،تقویت کردن روابط بین انسانها و خوشرو بودن فرمان داده با این تفاسیر باز باید گفت بن لادن یک مسلمان است؟

همان طور که می دانید بن لادن قبل از حوادث 21سپتامبر در آمریکا بوده و روابط نزدیکی با سردمداران کاخ بظاهر سفید داشته ،بی گمان او یک غیر مسلمان عرب تبار و جاسوس سیا می باشد که در راستای سیاستهای غرب برای نشان دادن چهره اسلام بعنوان یک دین جنگ ستیز و دشمن بشریت است. همان طور که می دانید دهه اخیر یک موج اسلام خواهی بین مسیحیان و یهودیان غربی شکل گرفته با این سیاست هم جلو این موج رو می خواهند بگیرند و هم برای اینکه بتوانند کشورهای ثروتمند خاور میانه را چپاول کنند بهره برداری می کنند.

اما حکایت طالبان از القاعده جداست آنها هم اسیر سیاست آمریکا شده اند حتما حکایت قارون را شنیده اید .قارون مرد عابدی بود.

شیطان در شکل یک پیرمرد مومن ظاهر گشت و با دوستی با قارون توانست نظر او را به خود جلب کند و کم کم او را از راه حق منحرف وتا انجا پیشرفت که مستوجب عذاب الهی قرار گرفت. بن لادن هم مثل شیطان طالبان را اسیر خود کرد و تا انجا پیش رفت که حالا می بینید.

مسلمانان باید بهوش باشند و متحد تا اسیر سیاستهای غربیها نشوند ترور بی نظیر بوتو یکی از سیاستهای آمریکا بوده تا با این حربه راه را برای مداخله در امور پاکستان را بدست آورند و یک جورایی ایران را از هر طرف به محاصره خود در اورند ما باید جلوی این مداخلات را بگیرم تاگرفتار شعله های سرکش نفاق و برادر کشی نشویم از رهبران مذهبی و سیاسی جهان اسلام می خواهم به جا گفتگو بین ادیان ،گفتگو بین سران و رهبران دینی و مراجع مذهبی را در اولویت خود قرار دهند و باعث پیوند و اتحاد بین مسلمانان گشته و سیاستهای آمریکا و هم پیمانانش را به بن بست بکشانند.

الهی در راه خود اول زخودم بی خود کن

                                     بی خود چو شدم زخود به خود راهم ده

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.