• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 2401)
يکشنبه 6/10/1388 - 22:38 -0 تشکر 172395
سنگ پرانی و حمله حامیان موسوی به نمازگزارن ظهر عاشورا

 نمی دونم چی شده
دیگه نمی تونستم وقاحت این گونه افراد را تحمل کنم
با خودم عهد کرده بودم دیگه پامو توی انجمن سیاسی نزارم ولی دیگه با این جریانات ، خون هر آزاده ای به جوش میاد
پیش خودم گفتم باید حتما این تاپیک را بزنم دیگه با این اوصاف عهد معنی ای نداره
اسلاممان داره از دست می ره

 
در میدان جمهوری اسلامی صورت گرفت؛
سنگ‌پرانی و حمله حامیان موسوی به نمازگزاران ظهر عاشورا

حامیان موسوی با حمله به یك هیئت عزاداری در میدان جمهوری اسلامی تهران، به عزاداران حسینی كه در حال اقامه نماز ظهر عاشورا بودند، سنگ پرانی كرده و تعدادی از آنها از جمله امام جماعت را زخمی كردند.


ظهر امروز عده‌ای از حامیان موسوی كه با حرمت‌شكنی از روز شهادت سیدوسالار شهیدان و یاران با وفای ایشان، به خیابان‌ها آمده و برخی اماكن عمومی و تعدادی خودروی عمومی و شخصی را به آتش كشیدند، با حضور در میدان جمهوری اسلامی و مشاهده برگزاری نماز ظهر عاشورا در هیئت رهپویان آل طاها، به عزاداران حسینی حاضر این هیئت هجوم آورده و به سمت آنها سنگ‌پراكنی كردند. 
این افراد كه نمادهای سبزرنگ نیز با خود داشتند، تعدادی از نمازگزاران را نیز مورد ضرب و شتم قرار داده و با سنگ‌پراكنی به سوی "حجت‌الاسلام صالحان " امام جماعت این هیئت، وی را مجروح كردند.
علاوه بر امام جماعت این هیئت، تعداد دیگری از عزاداران حسینی در این هیئت نیز به جهت سنگ‌پرانی و ضرب و شتم این افراد، مجروح شدند.

««« تبیان »»»

 

يکشنبه 6/10/1388 - 23:13 - 0 تشکر 172413

نمی دانم چرا رهبر نمی دانم

مگر انکه امریکا انگلیس و سگ های انها نمی دانند در کشور ایران میلیونها نفر هستند که جان خود را برای رهبر می دهند بعد آنها می خواهند با 300  الی 1000 نفر آدم فریب خورده و مزدور به رهبر اهانت کنند وای به حالشان اگر رهبر حکم جهاد دهد....................

دوشنبه 7/10/1388 - 0:49 - 0 تشکر 172424

سلام

جناب منهم؟ مگه نمیدونید دامن موسوی و طرفداراش پاکتر از اونیه که به این کارا آلوده بشن؟ ایشون راستشو گفته.. چون خودش که دامن نمی پوشه یحتمل طرفداراشم شلواری هستن!!!! حالا معنی شعار یاحسین یا میرحسین رو فهمیدین؟ منتهی " یا" ی دوم به قرینه لفظی تو شعارها حذف شده بود واسه همینم بود که از اول ما گفتیم که اینا به جنگ اسلام اومدن و نقاب اسلام به صورتشون زدن.

سوزاندن بسیجی در آتش و پرتاب وی از بالای پل و زیرگرفتن با ماشین همه اش جزو راه پیمایی آرام و براساس قانون اساسی و حقوق مدنی هست؟ تجمع امروزو کی ترتیب داده بود؟ غیر از اینه که محسن سازگارا و وی او ای؟ پس آقای موسوی بیدارشو که قطار رفت....

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

دوشنبه 7/10/1388 - 4:44 - 0 تشکر 172438

گزارش کیهان درباره کشته شدن خواهرزاده موسوی


مردم مومن و عزادار تهران روز گذشته جمعیت قلیل آشوبگر را كه به طور سازماندهی شده برای توهین به عزیزترین مقدسات شیعه وارد عمل شده بودند، تار و مار كردند.

گزارش های متعدد خبرنگاران كیهان و همچنین گفت وگوهای ما با نهادهای مسئول حاكی از آن است كه جمع كوچكی از آشوبگران صبح روز عاشورای حسینی(ع) با استفاده از فرصت حضور خیل عظیم مردم مومن و جوانان انقلابی در مساجد و حسینیه ها در برخی خیابان های تهران حاضر شدند و به اهانت علیه مقدسات، حمله به مردم و تخریب اموال عمومی پرداختند.

این گزارش ها می افزاید در حالی كه مردم مومن تهران در مساجد و تكایا به عزاداری مشغول بودند، عده ای كه جمعیت آنها بیش از چند صد نفر نبوده است در محل های مختلفی از شهر تهران خصوصاً بخش های مركزی مانند خیابان های انقلاب، آزادی و ولی عصر به خیابان ها ریختند و با برنامه ای كه به وضوح از پیش سازماندهی شده و هماهنگ به نظر می رسید شروع به تخریب اموال عمومی، اهانت به مقدسات خصوصاً مقام شامخ حضرت حسین بن علی(ع) و حمله به مردم عادی كردند.

در جریان آشوب های این عده مثل همیشه تعداد زیادی سطل آشغال آتش زده شد و در چند مورد هم موتورسیكلت ها و اتومبیل های نیروی انتظامی كه در ساعات اولیه با استعداد كمی در مقابل آشوبگران وارد عمل شده بودند مورد حمله آشوبگران قرار گرفت.

خبرنگاران كیهان گزارش دادند آشوبگران كه عمداً خیابان هایی را كه خالی از حضور دسته های عزاداری بود برای تحركات خود انتخاب كرده بودند، در موارد متعدد به سر دادن سوت، كف، هلهله و شعارهای بسیار اهانت آمیز پرداخته و عمق بی اعتقادی خود به ارزش های اسلامی را به نمایش گذاشتند. در جریان این آشوب چند قرآن، پرچم های منقش به نام امام حسین و حضرت زهرا و همچنین موتورسیكلت های پارك شده عزاداران در كنار چند مسجد به آتش كشیده شد. این عده كه با پشتیبانی و دعوت رسمی سران فتنه از جمله موسوی، خاتمی و كروبی در اغتشاشات حضور پیدا كرده بودند كاملاً متعلق به طیف های ضدانقلاب و به وضوح فاقد هرگونه تعلقی به ارزش های اسلامی بوده و دیروز اصرار داشتند كه این بی اعتقادی خود را به نمایش بگذارند. اطلاعات موجود در اختیار كیهان نشان دهنده آن است كه بخشی از اغتشاشگران روز گذشته تهران از شهرهایی چون قم و اصفهان و همچنین شهرهای مرزی به تهران منتقل شده بودند و انواع و اقسام سلاح های سرد همچون چاقو، قمه، چماق و حتی گاز اشك آور در اختیار داشته اند.

به حداكثر رساندن خشونت و كشته سازی جزو پروژه هایی بوده است كه جریان فتنه گر از ابتدای آشوب های بعد از انتخابات در دستور كار داشته اما این پروژه دیروز شدتی مضاعف یافت.

اطلاعات دریافتی كیهان نشان می دهد چند مورد كشته از مردم عادی- كه تعداد دقیق آنها مشخص نیست- و همچنین تعداد بسیار زیادی مجروح كه غریب به اتفاق آنها نیروهای بسیجی و عزاداران حسینی هستند در حوادث دیروز وجود داشته است. یكی از كشته شده ها سیدعلی موسوی خواهرزاده میرحسین موسوی است كه در چهارراه كالج تهران هدف گلوله قرار گرفته و منابع آگاه در گفت وگو با كیهان مرگ او را كاملاً مشكوك و شخص وی را به سبب نزدیكی به موسوی و حضور فعال در تجمعاتی از این دست «نشان شده» توسط منافقین و عناصر نفوذی دانسته اند. تحقیقات در مورد جزئیات این موضوع همچنان ادامه دارد ولی به نظر می رسد با توجه به قوی شدن تیم حفاظتی سران فتنه از جانب نظام تروریست ها برای شعله ور نگهداشتن آتش فتنه به سراغ حلقه های بعدی رفته اند. نكته بسیار مهم درباره حوادث دیروز این است كه مردم تهران دیروز نه تنها مثل تمامی موارد گذشته توجهی به اغتشاشگران نشان ندادند بلكه به محض آنكه دریافتند كه این افراد در برخی خیابان های تهران مشغول حرمت شكنی هستند مجالس عزاداری خود را نیمه تمام رها كرده و با حضور در خیابان ها ظرف چند دقیقه بساط فتنه را درهم پیچیدند. مقارن ظهر دیروز عزاداران حضرت سیدالشهدا(ع) در دانشگاه تهران- كه مثل همیشه عده آنها از چند هزارنفر فراتر می رفت- از جمله كسانی بودند كه بعد از اقامه نماز ظهر از دانشگاه خارج شده و چند ده نفر آشوبگر حاضر در میدان انقلاب را تار و مار كردند. در دیگر نقاط تهران هم به محض آن كه نیروهای مردمی و عزاداران حسینی از حسینیه ها و مساجد خارج شدند دیگر اثری از آشوبگران باقی نماند.

سران فتنه متهم ردیف اول

مجموعه گزارش های در اختیار كیهان نشان می دهد در كنار سازماندهی اینترنتی، تحریكات و برنامه ریزی های پشت پرده سران فتنه نقش اصلی در وقایع دیروز داشته است. یكی از مهم ترین نمونه های قابل ذكر مراسمی است كه محمد خاتمی شنبه شب در جماران برگزار كرد كه طی آن علاوه بر صحنه سازی و ایجاد درگیری های ساختگی، زمینه و فرصت لازم برای اهانت جمعی از اوباش به ایام عزای امام حسین(ع) فراهم آوردند. در این مراسم كه برخی منابع نزدیك به اصلاح طلبان از به هم خوردن آن توسط «لباس شخصی »(؟!)ها خبر داده اند خاتمی طی سخنانی عمیقا منحرف امام حسین(ع) را با فتنه گران قیاس كرده و ایشان را رهبر آنها خوانده است. با وجود آن كه جا داشت شدیدترین اعتراضات به این سخنان صورت بگیرد اما فیلم های موجود در اختیار كیهان نشان می دهد برخلاف ادعای آقایان هیچ تعرضی از بیرون حسینیه جماران به این مراسم صورت نگرفته و معترضان در میان جمعیت داخل حسینیه و از خود آنها بوده اند. ضمن این كه نكته مهم تر این است كه اصلاح طلبان با خبرسازی هایی از این نوع درصدد پوشاندن فاجعه ای هستند كه شنبه شب با صحنه گردانی آنها در خیابان های جماران و نیاوران رخ داد و طی آن صدها نفر از اوباش در شب عاشورا به سردادن سوت و كف زدن پرداختند و سپس همین حركات را برای چند ساعت در میدان تجریش هم ادامه دادند كه نهایتا این تحركات با برخورد مردم مومن و عزادار خاتمه یافت.

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

دوشنبه 7/10/1388 - 7:59 - 0 تشکر 172443

سلام

ببینم چطوره اینجا هركس هرچی بخواد میگه نیاز به منبع نداره در مورد هركس هم حرف بزنه اشكال نداره اونوقت تا ما یه مطلب میزنیم یا به بهانه منبع یا حفظ آرامش باید حذف بشه

به قولتون (دسترسي مستقيم)هم عمل نكرديد

اشكال نداره ما هم معنی  مساوات وعدالت رو یاد گرفتیم

اللهم عجل فی فرج مولانا صاحب الزمان

جانم فدای رهبر

لبیک یا خامنه ای

دوشنبه 7/10/1388 - 12:29 - 0 تشکر 172490

وای اگر خامنه‌ای حكم جهادم دهد ...


من و تو همسایه خدا بودیم
ما به دنیا آمدیم و همه چیز تمام شد
ما دیگر نه همسایه هم بودیم و نه همسایه خدا.
  ما گم شدیم و خدا را گم كردیم ... 
یادت میاد جمله آخر خدا رو؟
از قلب كوچك تو تا من یك راه مستقیم است.
اگه گم شدی از این راه بیا
بلند شو . از دلامون شروع كنیم...
تا خدا راه زیادی نیست...

*کتاب موبایل مذهبی* 

دوشنبه 7/10/1388 - 14:47 - 0 تشکر 172520

بچه های انجمن سیاسی حتما این مطلب زیر رو که براتون لینکش رو میذارم بخونید

http://www.tebyan.net/PublicRelations/News/DailyImportantNews/2009/12/28/111548.html

بیایید نظراتتون رو تو این مطلب ثبت کنید و از راهی بزنید تو دهن دشمنان اسلام

اي آقاي ما برس به داد ما

دوشنبه 7/10/1388 - 15:50 - 0 تشکر 172534

چیه جناب mohammad-majed از افشاگریه تبیان ناراحت شدید؟؟از شما بعیده.

چه خوشبخت است كسي كه با افتخار بگويد من يك تورك هستم

ne mutlu turkum diyene

دوشنبه 7/10/1388 - 18:8 - 0 تشکر 172569

سلام

جناب azhdari3من بقول شما از افشاگری نا راحت نیستم  از این ناراحتم كه تبیان یه مدته داره یه طرفه میره

من از كارهای موسوی پس از انتخابات راضی نیستم ومیدونم این اقدامات باعث شد تا بی دینهای وطن فروش سوء استفاده كنند

اما مثل شما هم فكر نمیكنم شما فكر میكنید اینها واقعا طرفدار موسی هستند ؟؟؟

اللهم عجل فی فرج مولانا صاحب الزمان

جانم فدای رهبر

لبیک یا خامنه ای

دوشنبه 7/10/1388 - 19:45 - 0 تشکر 172596

اگر تا سال گذشته اخبار حمله سپاه صحابه وابسته به وهابیت سعودی و بازماندگان صدام و عوامل سعودی به عزاداران حسینی در عراق و پاکستان برروی آنتن ها می رفت امروز اخبار حمله تعدادی عوامل بیگانه درداخل ایران به عزاداران حسینی موجب شرمساری عزاداران حسینی را فراهم آورد .خداگواه است که عزاداران حسینی نمی دانند چگونه از این شرمندگی بزرگ رهایی یابند

اى فرزندان آدم مگر با شما عهد نكرده بودم كه شیطان را مپرستید زیرا وى دشمن آشكار شماست (60)یس

دوشنبه 7/10/1388 - 23:18 - 0 تشکر 172682

سلام

جناب توكلی عزیز چرا عزاداران حسینی باید از عمل لایئك های ضددین شرمسار باشن؟؟؟

اللهم عجل فی فرج مولانا صاحب الزمان

جانم فدای رهبر

لبیک یا خامنه ای

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.