• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
ارتباطات و فن آوری اطلاعات (بازدید: 4477)
چهارشنبه 4/6/1388 - 15:53 -0 تشکر 146436
لیست محبوبترین سایتهای سرگرمی دنیا

بر اساس نتایج بررسی سال 2009 توسط کارشناسان بهترین سایت‌های سرگرمی‌جهان برگزیده شدند.

 

تعداد سایت‌های اینترنتی در سراسر جهان با سرعت روز در حال افزایش هستند و امروزه افراد سعی می‌کنند با راه اندازی پایگاه‌های اینترنتی تخصصی، مخاطبان بیشتری را به سمت خود جذب و از این طریق کسب درآمد کنند. در حالی که سایت‌های اینترنتی تخصصی با اهداف گوناگون و برای جذب اقشار به خصوص جامعه راه اندازی می‌شوند.

 

برخی سایت‌ها هستند که تمام اقشار جامعه را به سمت خود جذب می‌کنند و تعداد وسیعی از مخاطبان را به سمت خود می‌کشانند. از جمله این مراکز می‌توان به سایت‌های سرگرمی ‌اشاره کرد که

 

عموم کاربران از حضور در آنها لذت می‌برند.

امروزه شبکه‌های اجتماعی نظیر Facebook، YouTube و... محبوبیت فراوانی بین مردم دارند، اما به جز این سایت‌های معروف، برخی سایت‌های اینترنتی وجود دارند که به اعتقاد کارشناسان بهترین خدمات سرگرمی ‌را در اختیار کاربران می‌گذارند و بیشترین محبوبیت را دارند. به هر حال کارشناسان هشدار داده‌اند ممکن است خواندن این گزارش برای کارمندان مشکلاتی را به وجود آورد و باعث شود از این پس، کارمندان زمان بیشتری را برای گشت وگذارهای اینترنتی اختصاص دهند. در زیر لیست محبوب‌ترین سایت‌های اینترنتی سرگرمی ‌دنیا آورده شده است.

 

*کاش به زماني برگردم که تنها غم زندگيم شکستن نوک مدادم بود*  

چهارشنبه 4/6/1388 - 16:3 - 0 تشکر 146458

11- www. LifeHacker. com

اگر قصد گذران وقت در دنیای مجازی را دارید، این سایت اینترنتی گزینه مناسبی محسوب می‌شود. در این سایت اتفاقات ناگهانی و مشکلات پیچیده ای که ممکن است در زندگی روزمره مردم اتفاق بیفتد، مورد بررسی قرار گرفته است. کاربران در این سایت می‌توانند از سیستم خنک کننده اتومبیل گرفته تا سیستم تمیزکننده عینک را مورد بررسی قرار دهند.

 

*کاش به زماني برگردم که تنها غم زندگيم شکستن نوک مدادم بود*  

چهارشنبه 4/6/1388 - 16:4 - 0 تشکر 146459

12- www. AnswerBag. com

سایت اینترنتی AnswerBag در اصل حاوی کلیه اطلاعات جالب برای کاربران است. در این سایت راجع به تمام موضوعات مورد نظر شما گفت وگو شده است. کاربر در این سایت می‌تواند سوالی را پیرامون هر یک از موضوعات مورد نظر خود مطرح و پاسخ دقیق مربوط به آن را دریافت کند. همچنین امکان جست وجو بین سوال و جواب دیگر کاربران نیز در این سایت فراهم شده است.

 

*کاش به زماني برگردم که تنها غم زندگيم شکستن نوک مدادم بود*  

چهارشنبه 4/6/1388 - 16:6 - 0 تشکر 146460

13- www. FailBlog. org

این سایت اینترنتی درهایی را در مقابل مسائلی از زندگی می‌گشاید که امکان محقق ساختن آنها وجود نداشته و در اصل با شکست مواجه شده اند. این سایت از کاربران می‌خواهد تصاویر مربوط به افراد، اماکن و موارد مختلف را که از نظر آنها مشکل ساز و مشکل دار هستند، منتشر کنند. کاربران در این سایت از مشکلات و گرفتاری‌های حل نشدنی خود صحبت می‌کنند و کارشناسان سایت به همراه دیگر کاربران، راه حل‌هایی را برای آنها ارائه می‌دهند.

 

*کاش به زماني برگردم که تنها غم زندگيم شکستن نوک مدادم بود*  

چهارشنبه 4/6/1388 - 16:7 - 0 تشکر 146462

14- www. Slashdot. org

این سایت اینترنتی اخبار و مطالب جالبی را برای کاربران تازه کار منتشر می‌کند و تلاش آن بر این است که کاربر را ساعت‌ها در خود نگه دارد. در این سایت می‌توانید حجم وسیعی از اطلاعات جالب را مطالعه کنید و در مورد هر یک از آنها نظر بدهید.

 

*کاش به زماني برگردم که تنها غم زندگيم شکستن نوک مدادم بود*  

چهارشنبه 4/6/1388 - 16:8 - 0 تشکر 146463

15- www. Fark. com

اگر علاقه مند به موضوعات عجیب و غریب هستید، این سایت می‌تواند مورد توجه شما قرار گیرد. در این سایت اینترنتی مجموعه کاملی از عجیب ترین و باورنکردنی‌ترین داستان‌ها به همراه اطلاعات واقعی مربوط به نقاط مختلف جهان آورده شده است که کمتر می‌توانید آنها را در دیگر سایت‌ها بیابید.

 

*کاش به زماني برگردم که تنها غم زندگيم شکستن نوک مدادم بود*  

چهارشنبه 4/6/1388 - 16:9 - 0 تشکر 146465

16- www. Popurls. com

این سایت اینترنتی به شما کمک می‌کند تیتر مهم‌ترین وقایع و اخبار جهان را در اختیار داشته باشید. در این سایت اطلاعات دقیق و به روز از رسانه‌های اجتماعی، سایت‌های خبری و حتی سایت‌های ویدئویی در یک صفحه اینترنتی ساده آورده شده است تا به سادگی بتوانید از آنها استفاده کنید.

 

*کاش به زماني برگردم که تنها غم زندگيم شکستن نوک مدادم بود*  

چهارشنبه 4/6/1388 - 16:11 - 0 تشکر 146466

17- www. Fuzzwich. com

این سایت سرگرمی ‌به شما امکان می‌دهد تصاویر انیمیشن مورد علاقه خود را به سادگی تولید کنید. برای این کار شما می‌توانید با انتخاب شخصیت مورد نظر خود، فضا را بر اساس سلیقه شخصی تغییر دهید و تغییرات مورد نظر را در شخصیت انتخاب شده و فضای پیرامون آن ایجاد کنید. پس از آنکه مراحل مختلف انیمیشن شما تکمیل شد، می‌توانید روی آن موسیقی بگذارید و نوشته‌های مورد نظر خود را به آن ضمیمه کنید. این سایت به شما امکان می‌دهد کدهای خود را برای ساخت این انیمیشن مخفی کنید تا شخص دیگری نتواند از آنها استفاده کند.

 

*کاش به زماني برگردم که تنها غم زندگيم شکستن نوک مدادم بود*  

چهارشنبه 4/6/1388 - 16:13 - 0 تشکر 146468

معمولاً والدین و رسانه‌های اجتماعی و آن لاین سازگاری چندانی با یکدیگر ندارند. اما این سایت اینترنتی شرایط لازم برای حضور والدین در دنیای مجازی را فراهم می‌کند و آنها را به دنیای مجازی فرا می‌خواند. این سایت به کاربران کمک می‌کند در اینترنت، همبستگی بیشتری با والدین خود داشته باشند.

 

*کاش به زماني برگردم که تنها غم زندگيم شکستن نوک مدادم بود*  

چهارشنبه 4/6/1388 - 16:14 - 0 تشکر 146469

19-www. PassiveAggressiveNotes. com

در این سایت می‌توانید عوامل مورد مشاجره و درگیری بین خانواده‌ها، دوستان و... را مشاهده کنید و در جریان نتیجه مشاجرات آنها قرار بگیرید. شما هم می‌توانید عوامل مربوط به درگیری‌ها و مشاجرات خود را در این سایت با دیگران در میان بگذارید تا باعث جلوگیری از اتفاقات مشابه در آینده شود.

 

*کاش به زماني برگردم که تنها غم زندگيم شکستن نوک مدادم بود*  

چهارشنبه 4/6/1388 - 16:18 - 0 تشکر 146472

20- www. Break. com

این سایت یکی از کامل ترین مجموعه تصاویر ویدئویی سرگرمی‌است که می‌توانید با مراجعه به آن، از حضور خود در دنیای مجازی لذت ببرید. در این سایت اینترنتی مجموعه کاملی از فایل‌های ویدئویی در زمینه‌های مختلف و با موضوعات گوناگون عرضه شده و امکان بارگذاری آن برای شما فراهم شده است.

 

*کاش به زماني برگردم که تنها غم زندگيم شکستن نوک مدادم بود*  

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.