انجمن ها > انجمن خراسان > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
خراسان (بازدید: 1636)
دوشنبه 26/12/1387 - 12:32 -0 تشکر 99219
چه خبر از خراسان

به نام خدا

دوستان سلام

 

در این بخش اخبار مهم و رویدادهای مربوط به شهر مشهد و همچنین استان خراسان را قرار می دهیم.

دوستان بسم لله

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
جمعه 23/12/1387 - 7:21 - 0 تشکر 98156

حضور فعال مسئولین كارخانه كمپوست سازمان بازیافت و تبدیل مواد شهرداری مشهد در اولین كنگره ملی فناوری تولید و فرآوری گوجه فرنگی
به گفته روابط عمومی سازمان بازیافت اولین كنگره فناوری تولید و فرآوری گوجه فرنگی توسط مركز تحقیقات كشاورزی منابع طبیعی خراسان رضوی و سازمان جهاد كشاورزی خراسان رضوی در مشهد مقدس برگزار گردید. این كنگره در 23 و 24 بهمن ماه سال جاری با حضور اساتید ، متخصصین ، محققین برگزار گردید. مهندس نصرا... جاوید مدیر كارخانه كمپوست سازمان بازیافت و تبدیل مواد شهرداری مشهد تصریح كرد : به همت متخصصین این كارخانه مقاله ای تحت عنوان «بررسی اثر ورمی كمپوست در افزایش محصولات تولیدی گوجه فرنگی درختی در كشت گلخانه ای در مقایسه با كود دامی به دبیرخانه این كنگره ارائه گردید.»
چهار شنبه 30 بهمن 1387

جمعه 23/12/1387 - 12:41 - 0 تشکر 98211

!!!جالبه

موفق باشید
التماس دعا
جمعه 23/12/1387 - 13:32 - 0 تشکر 98220

بازدید جمعی از دانش آموزان مدارس مشهد از مدرسه علمیه نرجس (سلام الله علیها)
تعداد 60 نفر از دانش آموزان دبیرستان های 17 شهریور و علامه طباطبایی مشهد در روز سه شنبه 13/12/87  از ساعت 08:15 الی 09:30 در مدرسه علمیه نرجس (سلام الله علیها) حضور یافته و از بخش های مختلف این مدرسه بازدید نمودند . 
    این بازدید از سوی سازمان فرهنگی و تفریحی شهرداری مشهد و با مشارکت سازمان آموزش و پرورش خراسان رضوی و در قالب تور فرهنگی مشهدشناسی با هدف آشنایی دانش آموزان مدارس با محیط حوزه های علمیه و چگونگی تحصیل در حوزه و کسب معنویت از این مکان ، صورت گرفت .    
    خانم زارع (مسئول گروه) دلیل انتخاب مدرسه علمیه نرجس  (سلام الله علیها) را برای این بازدید ، توأم بودن جنبه های علمی و فرهنگی با جنبه های مذهبی و معنوی در این مدرسه اعلام نمود .
روابط عمومی مدرسه علمیه نرجس (سلام الله علیها)
۱۳/۱۲/۱۳۸۷

جمعه 23/12/1387 - 17:16 - 0 تشکر 98279

بسم رب المهدی!

خیلی جالب بود ممنون از لطفتون!

                          اللهم عجل لولیک الفرج!

شنبه 24/12/1387 - 17:12 - 0 تشکر 98654 اختصاص اعتبار به بوستان ریاضیات نیشابور
صفحه R06 جامعه (رضوی) ، شماره سریال 17224 ، تاریخ انتشار 871224

نیشابور، صادقی- فرماندار نیشابور از اختصاص ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار در سال ۸۸ (از محل منابع تملک دارایی های در اختیار شهرداری) برای ادامه ساخت بوستان ریاضیات خبر داد. جلال هاشمی افزود: امسال ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار به این بوستان اختصاص یافت.

منبع:روزنامه خراسان 

شنبه 24/12/1387 - 17:14 - 0 تشکر 98656

نماینده مردم مشهد و كلات خبرداد
  دولت ۲ میلیارد تومان اعتبار برای تجهیز بیمارستان های قائم(عج) و امام رضا(ع) اختصاص داد
صفحه R01 اخبار (رضوی) ، شماره سریال 17224 ، تاریخ انتشار 871224

ولی زاده- ۲میلیارد تومان اعتبار برای تجهیز بیمارستان های قائم(عج) و امام رضا(ع) از سوی دولت تخصیص یافت. نماینده مردم مشهد و کلات به خبرنگار ما گفت: قبلا معاونت برنامه ریزی و توسعه راهبردی ریاست جمهوری وعده داد به مشهد به عنوان پایتخت معنوی ایران نگاه ویژه ای خواهد داشت و در این راستا ۵۰ تا ۶۰ میلیارد تومان برای زیرساخت های مشهد در اختیار استان قرار می دهد.دکتر امیرحسین قاضی زاده که از نمایندگانی است که مسائل بهداشتی و درمانی را به طور ویژه پی گیری می کند گفت: استاندار خراسان رضوی نیز قول داده است مبلغ یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان را برای راه اندازی دستگاه سی تی اسکن به بیمارستان قائم بدهد.این نماینده مجلس با تاکید بر این که به دلیل کمبود اعتبار وضعیت بیمارستان های قائم و امام رضا(ع) رضایت بخش نیست گفت: از آن جا که بیمارستان قائم و امام رضا(ع) بزرگ ترین بیمارستان های آموزشی شرق کشور هستند و در ارائه خدمات به بیماران نقش بسیار حیاتی دارند از مدت ها قبل پی گیر مشکلات این ۲ مرکز درمانی هستم و حتی پیشنهاد ۱۰ میلیاردی برای این ۲ بیمارستان دادم ولی در حال حاضر با تامین ۲ میلیارد تومان موافقت شد.وی افزود: البته در چند روز گذشته مبلغ ۴۵ میلیارد تومان از اعتبارات مازاد دیگر استان ها به استان اختصاص یافت و امروز هم دولت این ۲ میلیارد تومان را تخصیص داد که این توجه ویژه دولت به مشهد را نشان می دهد و از آن حکایت دارد که بنا دارند مشهد را به عنوان یک شهر بین المللی و پایتخت معنوی ایران قبول کنند.

شنبه 24/12/1387 - 17:20 - 0 تشکر 98660

 رئیس جمهور پاکستان حرم رضوی را زیارت کرد
صفحه R01 اخبار (رضوی) ، شماره سریال 17224 ، تاریخ انتشار 871224

عطاری - رئیس جمهور پاکستان چهارشنبه شب به مشهد سفر کرد.آصف علی زرداری طی سخنان کوتاهی در جمع خبرنگاران هدف از سفر خود به مشهد را زیارت بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) اعلام کرد. وی در مورد سفر اخیر استاندار خراسان رضوی به لاهور پاکستان گفت: این سفر راه را برای دیدار من از ایران هموار کرد.«محمدجواد محمدی زاده»، استاندار خراسان نیز در این دیدار خواستار برقراری پرواز مشهد - پاکستان شد و گفت: به زودی نمایندگی محصولات آستان قدس رضوی، در لاهور راه اندازی خواهد شد.

در حاشیه
زرداری خطاب به استاندار خراسان رضوی گفت: سفر قبلی من به مشهد همراه با همسرم بود و این دیدار برای من یادآور خاطرات آن سفر است.

رئیس جمهور پاکستان همچنین نیمه شب چهارشنبه هنگام ورود به صحن های رضوی کفش های خود را به نشانه احترام و عرض ارادت به ساحت ملکوتی حضرت ثامن الائمه(ع) از پا درآورد و با حالت خضوع قدم در این آستان مقدس گذاشت.

شنبه 24/12/1387 - 17:24 - 0 تشکر 98661

  زمین های بلااستفاده در آرامستان های مشهد درخت کاری می شود
صفحه R06 جامعه (رضوی) ، شماره سریال 17224 ، تاریخ انتشار 871224

مدیر بهشت رضا (ع) مشهد گفت: بلوک ها و زمین های بلااستفاده آرامستان های بهشت رضا (ع) و باغ رضوان نهال کاری می شود. رضاعلی محمدی افزود: اطراف بسیاری از بلوک ها پرچین کاری شده و با کاشت نهال در بهشت رضا (ع) فضای سبز ۴۰ هکتاری آن توسعه می یابد. 

شنبه 24/12/1387 - 20:51 - 0 تشکر 98745

به نام خدا

سلام دوستان

میدونی به نظرمن وضع بیمارستان قائم خرابترازاین حرفاس نمیدونم میشه مسائل این بیمارستانو اینجا بگم یا نه .ولی اگه ازم بپرسن بدترین بیمارستانی که میشناسی کدومه میگم بیمارستان قائم(عج)((واقعا حیف این اسمه براش))

 بسم الله الرحمن الرحيم

وَالْعَصْر
 إِنَّ الْإِنسَانَ لَفِي خُسْر
 إِلَّا الَّذِينَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ وَتَوَاصَوْا بِالْحَقِّ وَتَوَاصَوْا بِالصَّبْر

سه شنبه 27/12/1387 - 0:1 - 0 تشکر 99465

با سلام و احترام خدمت همشهریان مشهدی به اطلاع می رساند بزودی كتاب های"از توس تا مشهد"و "بزرگان و نام آوران توس" و "تابران- توس اساطیری" نوشته استاد غلامرضا تاتاری(نفر اول مسابقات تبیان) توسط انتشارات ضریح آفتاب مشهد منتشر می شود.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی