• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 796)
دوشنبه 26/12/1387 - 0:55 -0 تشکر 99153
احمدی نژاد و22میلیون رای

سلام من فقط یه سوال کوچولو دارم اگه جناب آقای احمدی نژاد 22میلیون رای  می آوردهبودند طرفداران ایشون چکار میکردند؟؟/

اللهم عجل فی فرج مولانا صاحب الزمان

جانم فدای رهبر

لبیک یا خامنه ای

دوشنبه 26/12/1387 - 15:23 - 0 تشکر 99272

با سلام

دوست عزیز دیگه آقای احمدی نژاد چند ماه بیشتر در قدرت نیستند و تمام اخبار از پیروزی ما خبر میده اشون حتی در بین

اصولگرایان هم طرفدار انچنانی نداره به نظرم ایشون كاندید نشن خیلی سنگین تر هستند چون شكست سختی خواهند

خورد.

عبور نوروزی از احمدی نژاد
بخش زیادی از اصولگرایان بعد ازتعطیلات عید به صورت قطعی اعلام می کنند که کاندیدای آنان برای انتخابات ریاست جمهوری دهم محمود احمدی نژاد نیست.

این خبر را دبیرکل «آبادگران جهادی» به هم میهن می گوید. با توجه به این که زمان ثبت نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری 15 اردیبهشت است این گفته علی دورانی به این معنی است که چهره هایی از جناح اصولگرا تصمیم قطعی برای ثبت نام گرفته اند.

تا کنون سابقه نداشته در زمانی که رئیس جمهور فعلی در دور دوم هم کاندیدا باشد، بخشهایی از جناح سیاسی که رئیس جمهور به آن متسب است گزینه دیگری را به عنوان کاندیدا معرفی کنند.

علی دورانی می گوید «گزینه نهایی بخش زیادی از جریان اصولگرایی احمدی نژاد نیست. ما قطعا از کاندیدا شدن ایشان حمایت نمی کنیم و در حال بررسی شرایط برای معرفی گزینه نهایی خود هستیم .»

او تاکید دارد که بخش عمده ای از جریان اصولگرایی قطعا از احمدی نژاد حمایت نمی کند و می افزاید این گروه ها بعد از عید این موضوع را اعلام می کنند. به گفته دورانی تصمیم عدم حمایت از احمدی نژاد از نظر آنان تمام شده است.

در حالی که در یک ماه گذشته فضای سیاسی و انتخاباتی بیشتر حول محور کاندیداهای اصلاح طلب متمرکز بوده است، دورانی اعلام می کند که سکوت اصول گرایان خود خواسته است و آنان بعد از تعطیلات عید برنامه های مفصلی دارند و روند کنونی را متفاوت خواهند کرد.

دبیرکل آبادگران جهادی اطمینان می دهد که یک انتخابات چند قطبی در پیش خواهیم داشت که جریان اصولگرایی حتما در آن با بیش از یک کاندیدا شرکت خواهد کرد.

دورانی می گوید "ما کسی را به عنوان کاندیدا معرفی می کنیم که دغدغه های ما را در چارچوب جریان اصول گرایی درک کند و در جهت رفع آن برآید".

او با بیان اینکه بسیاری از رفتارهای احمدی نژاد از ابتدا هم درچارچوب جریان اصول گرایی نبوده تذکر می دهد «ما از احمدی نژاد عبور نکرده ایم. این احمدی نژاد بود که سه سال و نیم قبل با تشکیل یک دولت شخصی از بخش گسترده ای ازاصولگرایان عبور کرد.»

وی احمدی نژاد را به عنوان عضو جریان اصول گرا می پذیرد اما دولت نهم را یک دولت شخصی می داند و معتقد است احمدی نژاد فقط براساس سلایقش عمل کرده است.

دورانی به صراحت اعلام می کند که گروه مطبوعش و بخش های بسیاری از جریان اصولگرا مصالح نظام را در عبور از احمدی نژاد می بینند.

دبیر کل آبادگران جهادی عدم حمایت ازاحمدی نژاد را دوراندیشی برای مصالح مردم و جریان اصولگرایی می داند.

او دلیل عدم حمایت بخش هایی از جریان اصول گرا از رئیس جمهور کنونی برای انتخابات ریاست جمهوری دهم را ضعف های گسترده احمدی نژاد و دولت نهم اعلام می کند.

دورانی داشتن سوابق مدیرتی بالا، قرارداشتن در چارچوب نظام، نگاه همه جانبه به مقولات اجرایی، استفاده ازتمام پتانسیل های کشور و مقبولیت در میان مردم را از خصوصیات مد نظر اصول گرایان برای معرفی گزینه نهایی خود به مردم اعلام می کند.

دورانی می گوید «برخی معتقدند خط قرمز جریان اصولگرایی به قدرت رسیدن اصلاح طلبان است به همین خاطر باید از خطا های دولت چشم پوشی کرد اما ما معتقد هستیم چنین تفکری بسیار غلط است.»

 

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خـاک سپارند تـا اجزای بدنم خـاک ایـران را تشکیل دهد.

((کوروش بزرگ))


دوشنبه 26/12/1387 - 21:9 - 0 تشکر 99396

سلام سلام سلام

سلامی ویژه به دوست خوبم محمد مجید

دوست خوبم احمدی نژاد مثل اقای ایکس از پول بیت والمال برای خودش تبلیغات نکرد

درغ گویی بلد نبود

وعده سرخرمن نداد

با خنده های مظلومانه بنی صدری مردم را خام نمی کرد

واقعیت و گفت

در وفای تو چنانم که اگر خاک شوم / آید از تربت من بوی وفاداری تو . . .

منتظر شما در وبلاگ دل شکسته
جمعه 30/12/1387 - 7:51 - 0 تشکر 100555

خیلی ببخشید این اصولگرایانی که شما از آنها دم میزنید همان کسانی هستند که دور اول هم از اقای احمدی نژاد حمایت نکردند اصولا آن زمان هیچ حزبی از ایشان حمایت نکرد مثل بعضی ها حمایت گروه های هیجده گانه را همراه خود نداشتند

در یک هفته ی منتهی به سوم تیر همه گروه ها ومطبوعات تمام تلاش خودراکردند وهر توهین وتهمتی که برای تخریب افراد در کیسه داشتند را بیرون ریختند تا ایشان رای نیاورند بنده آنزمان تیتر اخبار روزنامه های مطرح کشور  رادنبال میکردم در بین این همه روزنامه تنها دوروزنامه بودند که مدافع اقای احمدی نژاد بودند یعنی روزنامه رسالت و سیاست روز .همه مطبوعات سمت وسوی پیکان تخریب شان آقای احمدی نژاد بود

ازافتخارات اقای احمدی نژاد این است بدون حمایت هیچ حزبی 17 میلیون رای آوردند انهم در برابر یکی از سیاست مدار ترین رجال سیاسی ایران 

دوست عزیز آن زمانی که اقای خاتمی 20 میلیون رای آورد رقیبشان آـقای هاشمی نبودند 

شماهم بهتر است که روی حرفاحزاب مخالف وموافق سرمایه گذاری نکنید جناب رج ایدت  زیادی هم از این بابت خوشحال نباشید

چهارشنبه 2/2/1388 - 14:58 - 0 تشکر 107829

سلام قابل توجه جناب نسیم سحری اتفاقا یکی از دلایل رای آقای احمدی نژاد این بود که رقیب آقای هاشمی بودند همه ما بخوبی میدانیم بخاطر تخریبهایی که در سالهای متمادی بر علیه ایشان انجام گرفته محبوبیت ایشان در میان مردم کاسته شده ومطمئنا اگر بجای ایشان فرد دیگری رقیب احمدی نژاد بود بودند احتمال رای آوردن آحمدی نژاد کم بود کم بود

اللهم عجل فی فرج مولانا صاحب الزمان

جانم فدای رهبر

لبیک یا خامنه ای

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
  • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
    آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
  • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
    جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
  • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
    خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
  • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
    پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
  • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
    اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.