• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 911)
شنبه 24/12/1387 - 13:6 -0 تشکر 98520
آقایون چوب لای چرخ دولت نزارن

به نام خدای حق
توصیه رهبر انقلاب به برخى از افراد تاثیرگذار
اطلاعات غلط به شما مى دهند ، سیاه نمایى نکنید
 
رهبرمعظم انقلاب اسلامی صبح روز پنجشنبه در دیدار رئیس و اعضای مجلس خبرگان رهبری، برآیند  مثبت و درخشان مقابله  سی ساله ملت و نظام با «چالش ها و مشکلات گوناگون»  را، نشان دهنده موفقیت ملت و کارآمدی انقلاب و نظام خواندند و خاطر نشان کردند: ملت و مسئولان با  اعتقاد به آینده روشن، با تلاش دشمنان برای القای شیطان ناامیدی و اهریمن بدبینی مقابله می کنند و با همت و اراده خستگی ناپذیر، راه پرافتخار عزت و پیشرفت را ادامه می دهند.
حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به برخی کمبودها و نقایص افزودند: در سی سال اخیر، حتی یک روز نبوده است که مشکلات، ملت و مسئولان را راحت گذاشته باشد اما پیشرفت های بالاتر از حد متعارف و گاه باور نکردنی، نشان می دهد که در ساختار نظام اسلامی، ملت و دولت   با امتزاج «فکری، عاطفی و اجتماعی»، در مسیری صحیح حرکت می کنند و توانایی حل هر مشکلی را در حال و آینده دارند.
رهبر انقلاب اسلامی با تاکید بر پرهیز از نادیده گرفتن برخی مشکلات افزودند: ضمن به کارگیری همه تلاش ها برای حل این قبیل مسائل، باید این نکته را درک کرد که برخی نیت های ناپاک و نگاه های «منفی، محدودنگر و آلوده به ضعف» می خواهند با تزریق ناامیدی، مردم و کشور را از کار و تلاش و پیشرفت بازدارند.
حضرت آیت الله خامنه ای، دادن گزارش های کاملاً نادرست و یا آمیخته با اطلاعات غلط به بعضی از افراد تاثیرگذار در جامعه را از روش های ایجاد ناامیدی  از آینده برشمردند و افزودند: افق دید جامعه روشن و پرطراوت است و ملت به ویژه جوانان، منبعی سرشار از امید و حرکتند و مسئولان و اشخاص تاثیرگذار و دارای تریبون نباید با بی صبری و برخورد ناصحیح، ذهن جامعه را در عرصه های مختلف به بدبینی و ناامیدی آلوده کنند.
رهبر انقلاب اسلامی در تحلیل وضع کنونی کشور افزودنددر برهه ای از زمان در همین خیابان های تهران عده ای مغرض با همراهی عده ای از اراذل، چند روزی را با چراغ سبزی که از افرادی در رده های خاصی از مسئولیت دریافت کرده بودند جولان دادند و در آن برهه، ضد انقلاب فعال شده بود اما اکنون حرکت صحیح و معقول نظام و پیشرفت های ایران،  ضدانقلاب و حامیانش را غرق ناامیدی کرده است.
ایشان با اشاره به برخی پیشرفت های فوق العاده کشور در عرصه های علمی افزودند: البته این حرف درست است که آغاز برخی از این طرح ها در دهه های اخیر بوده است اما نباید فراموش کرد که برای به ثمر رسیدن کارهای بزرگ، برخی اراده ها کارآمدتر و بعضی همت ها نافذتر هستند.
حضرت آیت الله خامنه ای با یادآوری عکس العمل منفعلانه مخالفان پیشرفت ایران در قبال دستیابی جمهوری اسلامی به دانش و فناوری «تولید، پرتاب و بهره گیری از ماهواره» افزودند: این کار عظیم مانند بمب در دنیا صدا کرد و دانشمندان جهان را نیز به توانایی ها و پیشرفت خیره کننده دانشمندان ایرانی آگاه ساخت.
رهبرانقلاب اسلامی پیشرفت های تحسین برانگیز در عرصه پزشکی را از دیگر نمودهای برآیند مثبت مقابله ملت و نظام اسلامی با چالش ها و مشکلات برشمردند و در زمینه  انرژی هسته ای افزودند: امروز هزاران سانتریفیوژ ساخت دانشمندان جوان کشور در حال حرکت و بهره دهی است و این واقعیت نشان می دهد قطار پیشرفت کشور به سرعت در حال حرکت است اگرچه برخی مسافران آن، این حرکت  را احساس نمی کنند.
حضرت آیت الله خامنه ای «ترس از مشکلات آینده» را بدتر از وقوع احتمالی این مشکلات خواندند و خاطر نشان کردند: پیشرفت های کشور و حل مشکلات عظیمی که با آن ها روبه رو بوده ایم پرچم های امیدی است که خداوند پی در پی به اهتزاز درمی آورد تا بندگان مومن او، یقین کنند  که وعده های نصرت الهی  حق است اما متاسفانه برخی، همچنان با تکیه بر مسائل کوچک و تشکیک  در واقعیات، پرچم های برافراشته شده امید را نادیده می گیرند.
ایشان حضور پرشورتر و پرشکوه تر ملت در راهپیمایی عظیم 22 بهمن امسال را  نشانه واضحی از امیدواری و آرامش قلبی مردم دانستند و افزودند: مردم برای انقلاب و نظام همیشه در صحنه هستند و ان شاءالله در انتخابات آتی ریاست جمهوری هم همین گونه خواهد بود.
حضرت آیت الله خامنه ای در بخش دیگری از سخنانشان با تبریک هفته وحدت و ایام میلاد سرور کائنات حضرت محمد مصطفی(صو نیز ولادت با سعادت حضرت امام جعفر صادق(ع)، میلاد پیامبر خاتم را ولادت نور خواندند و افزودند: در آن حادثه عظیم تاریخ بشر، نه تنها نور «معنویت و ایمان و توحید»  بلکه نور زندگی سعادتمندانه همراه با عدالت و امنیت و پیشرفت در همه عالم وجود متولد و راه سعادت بشر گشوده شد.
رهبرانقلاب اسلامی، وحدت مسلمانان را مساله ای بسیار مهم و اساسی خواندند و با اشاره به برخی اختلاف نظرها در میان پیروان مذاهب مختلف افزودند: مهم این است که این اختلاف دیدگاه، منشأ تعارض و تعرض به یکدیگر نشود و به همدلی و برادری مسلمانان آسیب نرساند.
ایشان تلاش های سازمان یافته برای ایجاد اختلاف میان کشورها و ملت های مسلمان را  نشانه دشمنی عمیق استکبار با «استقلال و عزت و پیشرفت جهان اسلام» دانستند و افزودند: دشمنان اسلام در همین مساله جنگ 22 روزه غزه نیز مشاهده کردند که تظاهرات  ملت های مسلمان در اعلام همبستگی با مردم مظلوم غزه و فلسطین چه تاثیر مهمی در شکست مفتضحانه ارتش صهیونیستی داشت، به همین علت هیچ گاه از تلاش خود برای ایجاد تفرقه در میان ملت ها و کشورهای اسلامی دست برنمی دارند.
رهبرانقلاب اسلامی، برافراشته شدن پرچم اسلام در ایران بزرگ را علت اصلی جذب دل های ملت های مسلمان به سوی جمهوری اسلامی خواندند و تاکید کردند: وفاداری  به قرآن کریم، تبعیت از اسلام عزیز و تلاش برای اجرای احکام نورانی آن، ملت ایران را در چشم و دل مسلمانان عزیز و سرافراز کرده است به گونه ای که جوامع اسلامی در سراسر جهان به عمق استراتژیک و عقبه مستحکم جمهوری اسلامی ایران تبدیل شده اند و این حقیقت زیبا و واقعیت تعیین کننده، نباید به هیچ علتی، خدشه دار شود.

 

منبع :کیهان

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.