انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 899)
يکشنبه 11/12/1387 - 10:33 -0 تشکر 94424
خاتمی و تهدید به ترور

به نام حضرت دوست که هر چه داریم از اوست
با سلام به همه دوستان عزیز و خوبم .
می بینم که این روزها حسابی این بحث های انتخاباتی داغ شده است .
چند هفته قبل دیدم توی روزنامه های اصلاح طلب تیتر کرده بودند تهدید علنی یک روزنامه جناح راست به ترور خاتمی . خیلی تعجب کردم . وقتی چند روز بعد کیهان رو خوندم مطلب دستم اومد . تعجبم بیشتر شد .
توی یک سرمقاله مدیر مسئول کیهان گفته بود که به خاطر مظلوم نمایی و اغتشاش و به هم ریختن جو ایران یک طرحی در دست جاسوسهای آمریکایی است که می خواهند با ترور خاتمی مردم رو به جون هم بریزند . اما همین روزنامه های طرفدار خاتمی که انگار اصلا سواد ندارند مطلب رو برعکس فهمیدند . خیلی جالب است . چند روز بعد همین روزنامه کیهان توضیح داد شاید برخی از تندروهای اصلاح طلبان بخواهند این کار رو عملی کنند . لذا به خاتمی هشدار داد که از نزدیک شدن برخی از دو آتیشه های چپ به خودش جلوگیری کند . حالا شما کمی فکر کنید . این خبر کجاش تهدید به خاتمی بود . بیشتر نصیحت و دلسوزی و حتی یاری به خاتمی بود .
در ضمن این ترفند هایی که این روزها سایت های طرفدار خاتمی می زند از قبل لو رفته بود که همش جنجال سازی است . این پروژه مظلوم نمایی که خیلی خیلی کهنه شده است .از برخی از دوستان بسیار خوب سایت تبیان تعجب می کنم که چگونه به این مطالب بی ارزش توجه می کنید . خودتون می تونید یه جستجوی کوچک بکنید ببیند این مطالب درسته یا غلط . همش هم برای ناآرام ساختن فضا است . باور کنید این مطالب عوض رای جمع کردن برای خاتمی همین قدر رایی هم که داره ازش می گیره . باور کنید . این یک نصیحت کاملا دوستانه است. 

آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است
با دوستان مروت با دشمنان مدارا 
وبلاگهای من : 
يکشنبه 11/12/1387 - 10:45 - 0 تشکر 94431

به نام حضرت دوست که هر چه داریم از اوست
با سلام به همه دوستان خوب و عزیز .
درادامه مطلب قبلی می خوام تکرار این مطلب از روزنامه کیهان رو بکنم :
رحمت و درود خداوند بر روح بزرگ و مجاهد امام خمینی (ره) باد که ایشان می گفتند : ما با گروه هایی طرف هستیم که پوست بدن خودشان را با سیگار می سوزانند تا دست به مظلوم نمایی زده و علیه اسلام و انقلاب تبلیغ سوء کنند .
حالا شما خود دانید با این اخبار جالب و هر روزی که در این انجمن های تبیان ثبت می کنید . 

آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است
با دوستان مروت با دشمنان مدارا 
وبلاگهای من : 
يکشنبه 11/12/1387 - 11:20 - 0 تشکر 94437

سلام

باریك ا... به این متن و تحلیل

يکشنبه 11/12/1387 - 12:29 - 0 تشکر 94457

سلام به دوست خوبم

چرا انسان به خاطر اسایش دنیوی ،اسایش اخرویش را خراب کند . جای تعجب دارد حرص تا چه اندازه

الان سکان هدایت و باید بدهند دست جوانترها نه پیرمردها که الان موقع استراحتشونه

مرسی از بابت مطلب و تحلیلت

منتظر خبرهای بعدی شما هستیم

در وفای تو چنانم که اگر خاک شوم / آید از تربت من بوی وفاداری تو . . .

منتظر شما در وبلاگ دل شکسته
يکشنبه 11/12/1387 - 13:22 - 0 تشکر 94462

به نام خدایی که همین نزدیکی هاست

سلام

امام راحل (ره)، چه زیبا گفتن.

سخنی که جای هیچ بحث و صحبتی نمیزاره...

سربلند و پیروز باشین...

التماس دعا

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
يکشنبه 11/12/1387 - 15:59 - 0 تشکر 94494

با سلام و صلوات به پیشگاه امام زمان (عج)

یاد ترور نافرجام آقای حجاریان افتادم

یا علی و در پناه خدا

سه شنبه 13/12/1387 - 19:4 - 0 تشکر 95144

به نام حضرت دوست که هر چه داریم از اوست
با سلام به همه دوستان گرامی . با تشکر از لطف دوستان خوبم .
 من حرف خودم را زدم . خواه پند گیرند خواه ملال . حالا هر طوری که می خواهند تبلیغات بکنند .
البته سخن من به دوستان خوب تبیانی است که اینجا حضور فعال دارند . این انجمن ها جای اینگونه شایعه پراکنی نیست . کاملا از شخصیت و ارزش سایت تبیان می کاهد . نظر خیلی ها رو به تبیان عوض می کنه . به خصوص اینکه این سایت متعلق به دفتر تبلیغات اسلامی هم هست . خوب بهتره کمی روش خودتون رو عوض کنید . من فکر کنم این حرفها نظر خیلی ها رو به تبیان عوض می کنه .

آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است
با دوستان مروت با دشمنان مدارا 
وبلاگهای من : 
چهارشنبه 14/12/1387 - 7:17 - 0 تشکر 95263

به نام حضرت دوست که هر چه داریم از اوست
با  سلام به همه دوستان گرامی .
اینکه شما می گویید پاسخ من به مباحثی که من در بالا بیان کردم ارتباط ندارد ، حق دارید . چون من به هیچ وجه قصد رو در رو شدن با هیچ فردی را ندارم . من برای کلیه کسانی که در این سایت مطلب می نویسند احترام زیادی قائل هستم .
اما اینکه این مطلب ارتباط به این بحث من دارد یا نه ، خود و کسانی که این بحث من و سایر مباحث انجمن سیاسی تبیان را می خوانند می توانند تشخیص دهند ارتباط دارد یا ندارد .
اما اینکه شما می گویید همه مطالب کاملا مستند هست ، بستگی دارد به اینکه مستند را چی تعریف کنیم . گاهی حتی سایتهای معتبر هم مطالبی که می آورند اعتبار چندانی ندارند . به نظر من عوض کپی کردن برخی سخنان از جایهای دیگر که در متن آن سخنان کلام خاصی نیست ، بهتر است به سمت تحلیل های بهتری برویم . چون با شناختی که من از دوستان تبیانی دارم ، این کار برای سایت تبیان و مراجعه کنندگان بسیار خوب است .
از طرفی مستند بودن مطلب دلیل نمی شود که مطالب نا صحیح بیاوریم . البته من هیچ اشکالی از جهت بحث کردن نمی بینم . و فضای باز را برای تبیان لازم می دانم . اما ایراد من این است که با تحلیل بسیار بیشتر از حال حاضر رو به پیشرفت می رویم . در ضمن سخن من در مورد تخریب شخصیتهای سیاسی بود . که مطالبی که می آوریم در جهت تخریب شخصیتهای سیاسی نباشد .
در آخر با عرض احترام به شما و تمام دوستان تبیانی از هر طبقه و طرز فکر و دیدگاهی که باشند ، می گویم که آینده آشکار کننده صحت بسیاری از چیزها است. حال خود ما هستیم که باید وجدان خود را قاضی کنیم و بسیاری از مطالب را به شکل صحیح تر بسنجیم .

آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است
با دوستان مروت با دشمنان مدارا 
وبلاگهای من : 
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.