• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 3624)
سه شنبه 6/12/1387 - 15:11 -0 تشکر 93273
احمدی نژاد به کدام یک از شعارهایش عمل کرده؟

 

شعارهای عجیب و غریب و رای آور محمود احمدی نژاد در جریان انتخابات گذشته !!!!

حال شما بگویید احمدی نژاد به کدام یک عمل کرده ؟ و مثال بیاورید . 

 

 • آوردن پول نفت به سر سفره های ملت
 • دولت کارآمد و عدالت‌گستر
 • عدم وجود حرکت سختگیرانه در مورد حجاب بانوان ایرانی
 • سلامت مدیران
 • مبارزه با فساد اداری
 • پیشگیری از بروز شکاف بین دولت و مردم
 • تشکیل «دولت اسلامی»
 • تثبیت و تقویت آرمان‌خواهی و برایت از ایده‌آلیسم
 • گفتمان خدمت به جای قدرت
 • علمی کردن مدیریت
 • کاهش نرخ تورم از طریق کاهش هزینه‌های دولت و کاهش نرخ سود بانکی
 • بسط توسعه سیاسی از طریق بالا بردن قدرت نقد و مشارکت مردم
 • اولویت دادن به تولید داخلی
 • حضور دولت در هر استان برای حل مشکلات بخشی
 • کاهش تصدی‌گری دولت
 • بالندگی فرهنگ از طریق تقویت هویت ملی و تاریخی و اسلامی ایران
 • ایجاد فضای آرمانی و آرمانخواهی در کشور برای مقابله با معضلات فرهنگی

سه شنبه 6/12/1387 - 15:28 - 0 تشکر 93279

به نام خدایی که همین نزدیکی هاست

سلام

محسن جان، این مطالب رو از ویکی پیدا کپی کردین، حداقل اسم منبع رو ذکر میکردین!!!

کی آقای احمدی نژاد در مورد حجاب بانوان حرف زده؟

وقتی یه مطلب رو کپی میکنی یکمی بخون ببین صحت داره بعدش کپی کن اینجا، در مورد ویکی پیدا قبلا مفصل بحث شد، و بهتره منبع بهتری رو انتخاب کنین.

راستی در ادامه توضیحاتی که داشت رو هم بخونین.

آقای خاتمی هم شعارهای جالبی داد ولی هیچ کدوم رو عمل نکرد، فقط عقب ماندگی رو برای مردم به ارمغان آوردن، استیضاح وزرای ایشون رو یادتون هست؟

سربلند و پیروز باشین...

التماس دعا

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
سه شنبه 6/12/1387 - 23:22 - 0 تشکر 93347

شعار دادن خیلی اسانه ولی عمل كردن گاو نر می خواهد مرد كهن با اعتمادبه نفس الكی كار درست نمی شود ازقدیم گفتن هركسی را بهر كاری ساختندبرای اداره ی یك كشور باواقعیتهای روبرو هستیم كه با حرف درست نمی شوندایران امروز فقط میرحسین موسوی را می خواهد تا تواناترین مردم ایران را فراتر از جناح های سیاسی به كار بگیرد

سه شنبه 6/12/1387 - 23:29 - 0 تشکر 93348

با سلام

دوست عزیز اون چیزهایی که شما بهش می گی عجیب و غریب در واقع وظیفه هر دولت و حکومتی هست که باید برای مردم جامعه ش انجام بده. بنابراین من برعکس شما این ها رو شعار عجیب و غریب نمی دونم، بلکه عمل به این موارد رو وظیفه هر کسی می دونم که چه با سر دادن این شعارها یا بدون استفاده ازشون سر کار بیاد.

به ثمر رسوندن هر کدام از این موارد نیاز به سالها تلاش و کوشش شبانه روزی دارد و چه بسا اصلاح و سامان بخشی به برخی از بخش ها ده ها سال زمان نیاز داشته باشد.

به نظر من مهم اینه که بالاخره بعد از سی سال یه نفر پیدا شده و داره این شعارها رو سر می ده و برای اون شبانه روزی 20 ساعت شخصا کار می کنه. خیلی خوبه که بجای شعار، عمل کنیم اما بعضی مواقع شعارها باعث ایجاد نوعی هم دلی و نوعی خواستن دسته جمعی می شه که رسیدن به هدف خاص رو ساده تر می کنه.

خیلی بی انصافی هست اگه بگیم احمدی نژاد در این مدت حتی یکی از شعارهاش رو عملی نکرده. بنظر من احمدی نژاد داره دست به اصلاحاتی می زنه که پیشینیان او، این اصلاحات رو به معنای مرگ خودشون تلقی می کردند و حاضر به انجام اون نشدند. نمونه بارز اون سهمیه بندی بنزین بود که طرح اون در دولت خاتمی مطرح و اگه اشتباه نکنم تصویب شده بود اما هیچگاه عملی که نشد هیچ، حتی اقدامی برای اعمال اون صورت نگرفت.

همین طرح تحول اقتصادی، درسته که خیلی آرمانگرایانه و شاید غیرقابل باور باشه که در عرض مدت کوتاهی برنامه ای بی عیب و نقص برای اصلاح اقتصادمون داشته باشیم اما بدون شک بزرگترین قدم در جهت اصلاح ساختار اقتصادی ارئه ی همین طرح می باشد.

مخلص کلام اینکه قرار نیست همه گفته های احمدی نژاد در یک دوره چهارساله به ثمر برسه بلکه برای به انجام رسیدن اونها دولت های آینده نیز باید به همین سمت حرکت کرده و ادامه دهنده آن باشند. 

چهارشنبه 7/12/1387 - 0:3 - 0 تشکر 93361

بله این انصاف نیست احمدی نژاد به شعار هاش عمل کرد ولی معکوسشونو

این نظر من بود نه همه

بلند اسمان جايگاه من است

پنج شنبه 8/12/1387 - 10:13 - 0 تشکر 93624

سلام

نظر شخصی بنده اینه که آقای احمدی نژاد مرد خوبیه اما الزاما مرد سیاست نیست.بله واقعا نباید جانب انصاف رو نگه نداشت. سهمیه بندی بنزین یا وایستادن پای انرژی هسته ای یا بعضی کارهای دیگه واقعا خوب بود ولی از بعد اقتصادی یا اعتقادی ضربه هایی به جامعه زد که حالا حالاها باید به فکر جبرانش بود.

این که ایشون شعار داد هم حرف درستیه. خیلی از حرفهاش شعار هست همونطور که باقی هم شعار میدن. طبیعیه که این یک روال همیشگی بوده که افراد شعار میدن تا بتونن کار پیش ببرن. اقای احمدی نژاد هم از این قاعده مستثنی نیست.

در سخنرانی 22 بهمن که در مورد انقلاب بود ایشون داشت در بخش عمده ی حرفش از دستاوردهای 4 سال اخیر صحبت میکرد در صورتی که تا جایی که ذهن بنده قد میده از انقلاب 30 سال میگذره نه 4 سال!

در نهایت من همچنان فکر میکنم که ایشون دلسوز مملکت هست و بوده و خیلی چیزها رو به جون خریده و این ارزشمنده. ولی به هر حال نقصهای غیر قابل اغماضی در عملکردش بوده که شاید در دور دوم باید باعث بشه که در انتخابات تامل بیشتری داشته باشیم.

راستی یک چیزی که در این انجمن ها به چشم میخوره اینه که طرفداران آقای دکتر و آقای خاتمی در اکثریت هستند و این باعث میشه که ناخودآگاه در بحثاشون بعضی جاها به جای این که به اصل قضیه بپردازند دچار حاشیه میشن.

مثلا 92 محترم  به جای این که در مقام دفاع از دکتر بر بیاین چرا پای آقای خاتمی رو وسط میکشین؟

من نمی بینم که نفر اول حرفی از آقای خاتمی زده باشه. لطفا با این حرکات شتابزده چهره طرفداران دکتر رو مخدوش نکنید.

به امید داشتن رئیس جمهوری لایق و کارآمد

يکشنبه 11/12/1387 - 11:39 - 0 تشکر 94441

این تازه ظاهر قضیه هستش. چند سال دیگه خرابکاری های اصلی مشخص میشه.

اونایی که انقدر طفداری از ایشون میکنند بگن اون100میلیارد دلار چی شد؟! هنوزم که جواب روشنی ندادن و مثل همیشه پیچوندن

خالی کردن بودجه یکی از این خرابکاری هاست....

اونایی که چشم دیدن کارهای بزرگ خاتمی رو ندارن فقط اینو بدونن ،خاتمی اگه هیچ کاری نکرد به قول شما!، فقط کاری کرد که نگذاشت یه جنگ مثل عراق و ایران ، بین افغانستان و ایران پیش بیاد. همین که ایشون تونستن اون اختلافارو بخوابونند کار مهمی بود که خیلی راحت نادیده گرفته شد

ممنون از بحثتون

دوشنبه 12/12/1387 - 0:31 - 0 تشکر 94662

تقریبا بیش از هر دولت دیگر

سه شنبه 13/12/1387 - 23:0 - 0 تشکر 95208

سلام خدمت  دوست عزیز

حالا که این گفتی  پس این رو بدون که آقای احمدی نژاد هر کاری که نکرده باشه؟ ولی مثل بعضی ها  ترسو نبوده و مقابل آمریکا.... ایستاده  وسر تسلیم را فرود نیاورده

راستی این رو هم بدون که رضا خان با اون همه قدرت  در زمان خودش نتونست حجاب را از بانوان ایرانی بگیره ولی جناب آقای xx توانست با حلیه های کاملا آمریکای و با عنوان آزادی در ایران این کار را انجام داد

فضای باز یعنی بی حیایی

            در انتظار عمومی خود نمایی 

فضای باز یعنی نانجیبی

           تظاهر سازی ومردم فریبی

آقاسی

چهارشنبه 14/12/1387 - 14:49 - 0 تشکر 95355

سلام

من این جواب رو در مقابل جناب مقدسی میدهم این رو بدونید اگر کسی اهل حیاوعفت باشه هیچکس نمی تونه حجاب رو از اونها بگیره بقول شما حتی رضا خان غلدر با اون قدرتش

هیچکس رو نمیشه به زور چادری کرد

اللهم عجل فی فرج مولانا صاحب الزمان

جانم فدای رهبر

لبیک یا خامنه ای

چهارشنبه 14/12/1387 - 18:4 - 0 تشکر 95408

خاتمی اگه هیچ کاری نکرد به قول شما!، فقط کاری کرد که نگذاشت یه جنگ مثل عراق و ایران ، بین افغانستان و ایران پیش بیاد. همین که ایشون تونستن اون اختلافارو بخوابونند کار مهمی بود که خیلی راحت نادیده گرفته شد

خیلی  جالبه سکوت وعدم تحرک در برابر به شهادت رسیدن 8 دیپلمات وخبرنگار جمهوری اسلامی ایران می شود خوا باندن اتش جنگ آنهم جنگی مثل ایران وعراق جالب اینجاست که حتی عاملان این جنایت هم مجازات نشدند وایران آن زمان سکوت کرد فقط سکوت  آنهم در برابرطالبان متحجر قرون وسطایی حالا فکرش را بکنید اگر این مشکل با کشورهای دیگرکه کبکبه ودب دبه ای داشتند پیش می آمدواکنش دولت آن زمان چه بود احتمالا فرش قرمز پهن می کردند وااز عاملان جنایت دعوت می کردند تا باهم بدور از خشونت در مورد گفتگوی تمدنهاصحبت کنندآخه جنگ در هر حالت برای این جماعت بد است

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.