• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 1436)
پنج شنبه 1/12/1387 - 20:18 -0 تشکر 92039
این است عاقبت مدعیان آزادی بیان واندیشه

براى نابودى دشمنان آمریکا صلوات!!
در جریان ملاقات جمعی از اصلاح طلبان کرمانشاه با آقای خاتمی و در حالی که آقای خاتمی مشغول سخنرانی برای آنها بود، شخصی به نام «س» که مدیر مسئول یک روزنامه محلی است فریاد می زند «برای نابودی احمدی نژاد صلوات»! و تعدادی از افراد حاضر در جلسه ضمن آن که می خندیدند، صلوات فرستادند. در این هنگام آقای خاتمی بدون آن که به شخص یاد شده اعتراض کند خطاب به حاضران می گوید؛ «نابودی فرد مهم نیست. ما باید کاری بکنیم که این طرز تفکر نابود شود. حالا برای نابودی این تفکر صلوات بفرستید»!
در خور توجه آن که آقای خاتمی در دوران ریاست جمهوری خود در واکنش به شعار مرگ بر آمریکا گفته بود؛ من با شعار مرگ موافق نیستم و امروز از حاضران می خواهد برای مرگ تفکری که در مقابل آمریکا ایستاده است، صلوات بفرستند!!
http://kayhannews.ir/Detail.aspx?cid=7851

جمعه 2/12/1387 - 11:24 - 0 تشکر 92161

با سلام

دروغی دیگر بر علیه سید مظلوم....

ایشالا روزی دست از این كاره ا بردارید این كارها باعث این میشه كه مظلومیت این سید مظلوم

بیش از بیش معلوم بشه..

راستی منبع كیهان چقدر جالبببببببببببببببببببببببببببب ...........

راستی خبر دروغ پخش كردن گناه هستش شما كه دیگه اینقدر دم از دین میزنید باید بدونید..

سلیمانی در گفتگو با یاری
کذب بودن خبر مورد ادعای کیهان یک ماه پیش توسط مقامات قضایی تائید شد

یاری: روزنامه‌ کیهان و برخی رسانه‌ها که در ماههای اخیر رویه‌ای کاملا ضداخلاقی در پیش گرفته‌اند، در حالی اقدام به انتشار خبری کذب در خصوص دیدار کرمانشاهی‌ها با سید محمد خاتمی کردند که یک ماه و نیم پیش، کذب بودن این خبر توسط قوه قضائیه تائید شده و وبلاگ منتشر کننده این خبر به دستور مقامات قضائی فیلتر شده است.

به گزارش پایگاه خبری یاری، در این خبر سراسر کذب و دروغ آمده است:در جریان ملاقات جمعی از اصلاح طلبان کرمانشاه با آقای خاتمی و در حالی که آقای خاتمی مشغول سخنرانی برای آنها بود،شخصی به نام «س»که مدیر مسئول یک روزنامه محلی است فریاد می‌زند«برای نابودی احمدی‌نژاد صلوات»! و تعدادی از افراد حاضر در جلسه ضمن آنکه می خندیدند ، صلوات فرستادند.در این هنگام آقای خاتمی بدون آن که به شخص یاد شده اعترض کند خطاب به حاضران می‌گوید«نابودی فرد مهم نیست ما باید کاری بکنیم که این طرز تفکر نابود شود.حالا برای نابودی این تفکر صلوات بفرستید».

به موازات این اقدام کیهان یکی از دبیران احزاب اصلاح طلب کرمانشاه مورد سوقصد دو مهاجم ناشناس قرار گرفت و  سلیمانی، مدیر مسئول هفته‌نامه آوای کرمانشاه که این سخنان کذب به او منسوب شده است لحظاتی پس از این سوءقصد، تلفنی از سوی افراد ناشناس مورد تهدید قرار گرفت.

توضیحات سلیمانی در مورد این خبر کذب

بهرام سلیمانی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری یاری، ضمن تایید خبر تهدید به ترور از توضیح بیشتر در این‌باره خودداری و از پیگیری این تماس تلفنی تهدیدآمیز از طریق مراجع قضایی و امنیتی خبر داد.

وی با تاکید بر اینکه«اصلاح طلبان بیدی نیستند که با این بادها بلرزند»، اظهار داشت:«من بایستی در سال65 و در عملیات‌های کربلای 4و5 و نیز در سال 67 و در عملیات مرصاد شهید می شدم و الان 22 سال اضافه زنده مانده‌ام.»

سلیمانی تصریح کرد:«این خبر کاملا جعلی و سراسر کذب است و حدود دو ماه پیش نیز تکذیبیه رسمی در خصوص این خبر توسط اینجانب منتشر شد و از طریق مراجع قضایی این خبر کذب را پیگیری کردم که نتیجه آن، تائید جعلی بودن این خبر توسط مراجع قضایی و صدور حکم فیلترینگ برای این وبلاگ شد.»

وی خاطر نشان کرد:«با وجود گذشت یک ماه و نیم از اثبات کذب بودن این خبر، شاهد نشر مجدد آن از سوی روزنامه کیهان که داعیه اصولگرایی دارد هستیم و من در برابر این اقدام ضداخلاقی، چیزی جز ابراز تاسف عمیق برای این روزنامه و دست اندرکارانش نمی‌توانم بگویم.»

روح الله باقر آبادی از روزنامه‌نگاران کرمانشاهی که در دیدار با خاتمی حضور داشت نیز در این‌باره به خبرنگار یاری گفت:«ادبیاتی که در خبر ویژه کیهان آمده،ادبیات کیهانی است و حتی اگر کسی در آن جلسه نبوده باشد می داند که خاتمی و یارانش با این ادبیات بیگانه و مخالفند.»

وی با تاکید بر اینکه در دیدار 30 آذرماه کرمانشاهیان با خاتمی بیش از 100 تن از نخبگان حوزه های مختلف حضور داشتند یادآور شد:«روزگاری مارکسیستها تقبیح می شدند که چرا می گویند هدف وسیله را توجیه می کند حال آنکه کسانی که ادعای تقوا و دیانت دارند با هدف تخریب خاتمی به هر وسیله‌ای دست می زنند تا بتوانند ذره ای به خاتمی خدشه وارد کنند.»

وی با تاکید بر اینکه در جریان این دیدار سلیمانی حتی یک کلمه نیز صحبت نکرد، افزود:«تقوای کیهان‌نشینان و عقبه فکری آنها در کرمانشاه آنگونه است که حتی وقتی چیزکی نباشد آنها از آن چیزها می سازند.»

به گزارش یاری،پس از دیدار 30 آذر ماه اصلاح طلبان کرمانشاهی با سید محمد خاتمی، وبلاگی که به انتشار مطالب غیراخلاقی و کذب معروف بود،این خبر کذب را به علاوه یک جوابیه جعلی منتسب به بهرام سلیمانی عضو شورای مرکزی جبهه مشارکت منطقه کرمانشاه بر روی صفحه نخست خود قرار داد.

چند روز پس از اقدام این وبلاگ، سلیمانی با انتشار توضیحی تمام مطالب آن وبلاگ را تکذیب و از آن وبلاگ به مقامات قضایی شکایت برد که نهایتا منجر به فیلتر شدن آن شد.

 

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خـاک سپارند تـا اجزای بدنم خـاک ایـران را تشکیل دهد.

((کوروش بزرگ))


جمعه 2/12/1387 - 13:47 - 0 تشکر 92216

1-روزنامه کیهان یکی از روزنامه های کثیرالانتشار ومعتبر کشور است حداقل اعتبارش بیش از سایت تبلیغا تی  یاری نیوز است

2جالبه خبر دیروز منتشر شده تکذیبیه اش یک ماه پیش آمده بود .این خبر در کیهان یکم اسفند آمده !

3 بنده هیچ تعصبی برمطلبی که می گذارم ندارم شما اگر تکذیبیه  از منبعی معتبر( نه یاری نیوز) که کسی مثل من هم بتواند به آن اعتماد کند دارید بگذارید خوشحا ل هم می شوم

کیهانی  زمانی که در دوره دوم خردادی ها به دادگاه کشانده شد از هفتاد ودوسه مورد اتهامی که به او واردشده بود در هفتاد مورد تبرئه شد 

یعنی بعضی ها همین طور بدون ابر می بارندوای به حال وقتی که .....

جمعه 2/12/1387 - 15:0 - 0 تشکر 92232

توسط دفتر سید محمد خاتمی انجام شد؛تکذیب خبر روز پنجشنبه کیهان

یاری: دفتر حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سید محمد خاتمی، با اشاره به خبر منتشر شده در صفحه دوم روزنامه کیهان در شماره روز پنجشنبه اول اسفند‌ماه در خصوص دیدار اقشار مختلف مردم استان کرمانشاه با رییس دولت اصلاحات ، این خبر را از اساس کذب دانست.

به گزارش پایگاه خبری یاری، بر اساس اطلاعیه منتشر شده توسط این دفتر، در این دیدار هیچ شعاری علیه آقای رئیس جمهور سر داده نشده و طبیعتا آقای خاتمی نیز، سخنی در این مورد نگفته‌اند و روش، منش و گفتار رئیس جمهورسابق‌کشورمان نیز خود گواهی بر جعل بودن این خبر است.

در پایان این اطلاعیه آمده است:«امید است با درج این توضیحات در روزنامه کیهان، به حداقل انتظار در رعایت موازین شرعی، قانونی و اخلاق روزنامه‌نگاری، ورای جهت‌گیری‌های سیاسی عمل شود.»

 

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خـاک سپارند تـا اجزای بدنم خـاک ایـران را تشکیل دهد.

((کوروش بزرگ))


جمعه 2/12/1387 - 16:9 - 0 تشکر 92241

سلام

اگه ازاین دست تهمتها برای سید بیچاره درست نکرده بودند سال76 هم معلوم نبود رای بیاره از گذشته عبرت بگیرید

اللهم عجل فی فرج مولانا صاحب الزمان

جانم فدای رهبر

لبیک یا خامنه ای

شنبه 3/12/1387 - 10:43 - 0 تشکر 92394

بی‌بندوباری رو به تزاید خاتمی‌نیوز علیه دولت

گروه سیاسی- در حالی که سایت یاری نیوز که جمعی از افرادی که خود را حامیان خاتمی می‌خوانند، آن را اداره می‌کنند، ‌دائماً از پروژه های تخریب علیه وی که البته بیشتر شبیه توهم توطئه است گلایه می کنند، تنها در صفحه اول خود، از بیان هیچگونه مطلبی علیه دولت فروگذار نکرده و انواع تخریب علیه احمدی‌نژاد را به نمایش گذاشته است.

به عنوان نمونه، این سایت، رسانه ملی را رسانه دولت جلوه داده، با متهم کردن صداوسیما به جناحی عمل کردن، خواسته دولت را جلوگیری از حضور مردم در یک فضای انتخابات آزاد بیان کرده است و می‌افزاید: «رسانه ضرغامی با تمام قوا به میدان آمده تا احمدی نژاد تمدید شود. صداوسیما با تمام قوا به میدان آمده، تا مردم در یك فضای غبارآلود پیش چشم خود را نبینند و احمدی‌نژاد به مدد محصولی یار دیرین خود محصول انتخاب محافظه‌كاران شود نه مردم»

یاری در بخش دیگری از مطالب خود، ادعا کرده است که کشور در دولت نهم بدترین دوره اقتصادی را تجربه می‌کند. این سایت البته ترجیح می‌دهد ادبیات کوچه بازاری را در حوزه مسائل اقتصادی نیز حفظ کند و بدون توجه به تحولات و بحران اقتصادی جهانی و به تبع آن، تغییر حداقلی شاخص درآمدهای ملی، با ذکر چند مثال از گذشته و حال، درخصوص نوسان قیمت کالاهای مصرفی می‌نویسد: «آقایان فراموش كرده‌اند كه همین 3 سال پیش مردم مرغ را كیلویی ۸۰۰ تومان(!) می خریدند نه ۲۰۰۰ تومان، گوشت را كیلویی ۱۷۰۰ تا ۲۰۰۰ تومان می خریدند نه ۷۵۰۰ تومان، برنج را كیلویی ۷۰۰ تا ۱۱۰۰ تومان می خریدند نه ۳۰۰۰ تا ۵۰۰۰ تومان و... نمی دانم این حضرات به چه می اندیشند كه ادامه حضور احمدی‌نژاد را برای بقای نظام مفید می‌دانند ولی بازگشت به شکوه خاتمی را نه.»

اما فارغ از اینکه بازگشت به واقعیت‌های زندگی مردم و فاصله گرفتن از مسائل انتزاعی ولو با ارقام عجیب مثل مرغ 800 تومانی مورد توجه اصلاح‌طلبان قرار گرفته است، جالب‌ترین بخش تخریب های سیاسی این سایت در حوزه سیاست خارجی است: «ما در حال حاضر دوستی در عرصه‌ی بین‌المللی نداریم. به عنوان مثال، همین آقای خالد مشعل اعلام کرده اند که پیروزی غزه را بین سوریه و حماس تقسیم می‌کنم اما ایران که این‌همه حمایت‌های مادی و معنوی از فلسطین داشته، از دید آنان نقشی در پیروزی ندارد. چون همین آقای مشعل در جای دیگر و از طریق دیگر می‌رود و با اسراییل مذاکره می‌کند. این‌ها همه از نتایج سیاست خارجی ماست و همینطور تشکیل مجلسی که نماینده وجدان عمومی نیست.»

گردانندگان این سایت که از هر مطلبی برای دفاع از خاتمی و تخریب احمدی‌نژاد و دولت استفاده می‌کنند، رسانه‌های حامی دولت را به بداخلاقی متهم کرده و در مصاحبه‌ای با احمد پورنجاتی، با آرزوی روی کار نیامدن احمدی‌نژاد در انتخابات آتی، خواستار خرق عادت از سوی مردم و پایان کار احمدی‌نژاد در همین دوره شده است.

اما رفتار سایت انتخاباتی خاتمی بی‌شباهت با وی نیز نیست، به‌طوری که خاتمی نیز گفته است: «در سال آینده با آن روش‌ها و برنامه‌ها و با وضعیت فعلی باید انتظار تورمی بیش از امسال را داشته باشیم که یک شبه قابل حل نیست.»

"دولتی که مدعی حل مشکلات مردم و آوردن پول نفت بر سر سفره بود"، "پیروزی آنها ناشی از قهر مردم بود نه حضور مردم"، "دولت در دوره نهم لابد با افتخار ایثارگری، بار ایستادن یک تنه در برابر آزادی جریان اطلاعات را به دوش گرفت"، "گروه‌های فشار حامی احمدی‌نژاد [در راهپیمایی 22 بهمن که البته مشخص شد یک تحریف آشکار بود] با خود چوب و بعضاً بی‌سیم به همراه داشتند"، "حامیان احمدی‌نژاد قصد حمله به خاتمی را داشتند که حاضران مانع از این کار شدند"، "در سال‌های اخیر حتی با وجود فراوانی که به برکت قیمت بالای نفت حاصل شد، جامعه این احساس را نداشت که تغییری در وضعیت زندگی‌اش به وجود آمده است"، "شرایط کشور و عملکرد دولت احمدی‌نژاد طوری بوده که هر کسی به جز او رئیس جمهور شود، از وضعیت کنونی بهتر می‌شود"، "دولت نهم و محمود احمدی‌نژاد خود شخصا متولی تخریب خاتمی ‌شده‌اند"،" اسرائیل و آمریکایی‌هایی صراحتا از محمود احمدی نژاد حمایت کرده‌اند"،" دولت نهم مشكلات فراوانی در پیشبرد اهداف و برنامه های خود دارد كه مهمترین آنها در بعد بیرونی لاینحل ماندن بحث معیشتی و سؤال بی‌پاسخی است كه چگونه این معجزه اتفاق افتاد كه با نفت 140 دلاری معیشت مردم از نفت 15 دلاری هم بدتر شده است"، "تماشاگران شعارهایی علیه دولت نهم را سر دادند [در حالی که چنین چیزی صحت ندارد]"، "حامیان دولت نهم، برای از دست ندادن ریاست جمهوری در آینده، تا ترور خاتمی حاضرند پیش بروند" تنها نمونه‌هایی از اوج اخلاق‌مداری حامیان خاتمی است.

البته این رویه‌ی جدیدی از سوی این طیف نیست و مسبوق به 4 سال گذشته است، به‌طوری که ۱۶۸۹ توهین مستقیم و ‪ ۳۹۶۸۲‬مورد سیاه‌نمایی علیه دولت شاهدی بر این مدعاست و این در حالی است که در دوران ریاست جمهوری خاتمی طی سال‌های ‪ ۱۳۷۶‬تا ‪ ۱۳۸۴‬5 مورد توهین مستقیم به رییس‌جمهوری و ‪ ۵۴۳‬ مورد سیاه‌نمایی علیه دولت دیده می‌شود.

در شرایطی که رهبر انقلاب در 15 آبان‌ماه امسال و در دیدار با کارگزاران حج به فضای بی‌بندوباری در حرف زدن و اظهار نظر علیه دولت ابراز نگرانی و اعتراض کرده بودند، متأسفانه این روند همچنان ادامه دارد.

http://www.rajanews.com/detail.asp?id=24767 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.