• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن خانواده > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
خانواده (بازدید: 2185)
جمعه 25/11/1387 - 12:54 -0 تشکر 90132
ایا دوران نامزدی بهترین زمان شناخت طرفین است

ایا دوران نامزدی بهترین زمان شناخت طرفین استدوران نامزدی دوران خالی بندی دوران پراز هیجان پر از محبت دوستانی پر از عشق اما یک نکته جالب قبل ازاناما یک خاطره بگویم از نامزدپی یک دوست عزیزبه دقت بخوانید نظردهید ایا دوران نامزدی خوب است یا نهدوست داشتیم به نام س از کرج این دوست ما تازه نامزد کرده بود یک دختر خوب به نظر خودش در ان اوایل اون دختر دختری بود با تحصیلات دیپلم عاشق معشوق هم بونند به نحویی که از زبان خود دختر می گویم به نحویی که دختر می کفت من شب خواب ندارم همش فکر او را می کنم در هر حال این دختر با سعی و تلاش در جلب رضایت پدر خویش توانست به عقد ان پسر در اید مدت دوران نامزدی این دو نفر حدود 10 ماه بود در این دوران بسیار با هم خوب بونند تا جایی که به قول معروف برای هم می مردنند اما بتدریج این علایق کم و کمتر شد و اختلافات تازه شروع شد سر چیزتهای بیخودی با هم دعوا داشتنند مثلا یک نو دعوا انها این بود اقا پسر می کفت باید درست بگردی باید تمکین کنی باید کمتر با دوستانت رفت و امد کنی دختر خانم از طرف دیگر می کفت باید برای من فلان ماشین که مد روز است بخری من می خواهم ازاد بچرخم  و از این جور مسائل . حالا اختلاف این دو نفر شدید شد به نحوی که کارشان به کتک کاری هم کشید و پسر مرتب دختررا می زد وروزی نبود که این دختر بدنش کبود نباشد . پس از بررسی مشکلاتشان مشخص  بابا این ها همشه بهانه است اختلاف اصلی اینها سر چیز دیگری است . اختلافشان این بود که پسر به دختر شک کرده بود و می کفت تو که با من در ان زمان دوست بودی حتما با شخص دیگری هم دوست بودی پس با او رابطه داشتی بگو ببنم با چه شخصی رابطه داری بگو ببنم دختر قسم می خورد ولی باور نمی کرد . نتیجه این شد پسر دختر ها طلاق داد . حالا در این وسط ثمره این ازدواج و نامزذی 10 ماه بچه بود که در راه . خلاصه دختر طلاق گرفت و پسر بعد از مدتی نه چندان زیاد رفت زنی گرفت که اکنون با یک دختر زندگی خوبی را دارد اما اون دختر یعنی نامزد سابقش دارد می سوزد و می سازد و هیچ خواستگاری هم دیگر نمی اید سراغ او می گویند اگر دختر خوبی بود پس چرا شوهر سابقش طلاقش داد. این دختر کس و کاری را هم ندارد و اکنون که این مطلب را می نویسم باور کنید به قدری وضعییتش ناجور شده که در شهر شهره شهر شده و با یک بچه خودتان قضاوت کنید چه وضعیتی را دارد.....حالا منظورم از نوشتن این مطلب این بود که بگویم ایا دوران نامزدی محلی برای شناخت طرفین است اگر است چرا این دو نفر که در ان دوارن برای هم می مردنند چرا جدا شدنند چرا با این همه عشق که اغاز شد چرا یکباره وضعیت بر عکس شد .  اما نظر خودم از این مطلب که واقعیت داردبه نظر بنده دوران نامزدی دوران خالی بندی طرفین است دوران دروغ کفتن زیرا هیچ دختر و یا پسر در ان دوران خودشان واقعیت را بیان نمی کنند و به قول معرف می خواهند که خرشان از پل بگذرد ولی وقتی این دوران تمام شد تازه واقعیتها رو می شود تازه چشمان و کوشان باز می شود دختر که برای پسر می مرد تازه متوجه می شود و یا بر عکس.این دوران دورانی نیست که یک دختر و پسر همدیگر را بشناسند در دوران زندگی مشخصمی شود.حالا دوستان نظر بنند و اعلام کنند ایا دوران نامزدی دوران شناخت طرفین است.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.