• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 2636)
سه شنبه 22/11/1387 - 20:13 -0 تشکر 89348
سخنان قابل تامل آقای خاتمی

آقای خاتمی اخیرا حرفهای جالبی زده اند

1 فرموده اند دولت نهم انقلاب را از آرمانهایش منحرف کرد

2 فرموده اند که در زمان دولت ایشان نام منافقین در لیست تروریست های اتحادیه اروپا وارد شدودر دولت نهم خارج شد 

نظرشما در مورد این دو مورد چیست آیا موافقید؟؟؟؟؟

سه شنبه 22/11/1387 - 23:41 - 0 تشکر 89399

به نام خدایی که همین نزدیکی هاست

سلام

راستش از سید مظلوم و حامیانشون غیر از این انتظار نمیره!

جز این میگفتن جای تعجب داشت!

در مورد سوال اول شماره رو اشتباه گفتن، دولت هشتم حتما منظورشون بوده، اشتباهی گفتن نهم، خب اشتباه لپی هست پیش میاد.

در مورد مطلب دوم هم، شاید چون ایشون روابطی صمیمانه داشتن با اتحادیه اروپا، رو حساب رو در بایسی اسم منافقین رو فقط در حد اسم، در لیست تروریست ها نگه داشته بودن، وقتی ایشون رفتن، اونا هم اسمش رو حذف کردن.

منتظر سخنان گوهر بار سید مظلوم پس این نیز هستیم!

سربلند و پیروز باشین...

التماس دعا

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
چهارشنبه 23/11/1387 - 0:10 - 0 تشکر 89406

حتما تا روی کار آمدن دولت نهم احتیاجی به این کار نبوده وگرنه آنها نه به اخلاق پایبندند و نه از چشم و ابروی ما خوششان میاد

چهارشنبه 23/11/1387 - 10:27 - 0 تشکر 89455

سلام به دوست خوش ذوقم

امیدوارم همیشه سالم و تندرست باشی

سوال اول : به قوئل دوست خوبمون اشتباه لفظی داشت هشتم را با نهم اشتباه گرفته

سیوال دوم : وقتی اقای ....بود ، اروپا نیازی به منافق نداشت و با امدن آقای احمدی نژاد انها احساس کمبود کردند و منافقین را وارد عمل کردند

در وفای تو چنانم که اگر خاک شوم / آید از تربت من بوی وفاداری تو . . .

منتظر شما در وبلاگ دل شکسته
چهارشنبه 23/11/1387 - 11:24 - 0 تشکر 89473

سلام

خدا خیرشون بده،همیشه صحبت هاشون جای تامل داشته

اخیرا راجع به دولت نهم صحبت زیاد میشه ولی دیشب یک سخن از اقای هاشمی راجع به امام و انقلاب خوندم که .....حیف ممیزی نمیزاره بگم وگرنه خیلی بیشتر از این مورد جای تامل و تفکرداشت!!!!!

غروب پنج فصل سال را در خنده مي گريم خدا قوت دهد اين چشم هاي مهربانم را
چهارشنبه 23/11/1387 - 13:32 - 0 تشکر 89509

ما همیشه نیمه خا لی  لیوان را نگاه می کنیم

چهارشنبه 23/11/1387 - 17:38 - 0 تشکر 89600

باسلام به همه کاربران البته چرا شما بعضی حرفهای دوپهلو که ازهمه سیاستمداران ما گفته میشود را فقط نقل میکنید البته یکی از آرمانهای انقلاب آزادی بیان در چار چوب قانون بود وحفظ حرمت ایرانیان متاسفانه میبینیم که این دولت نهم بسیار در امور خود و پاسخگویی به افکار عمومی فرا فکنی کرده است موارد بسیاری موجود است همین قضیه یک میلیاد دلار که به ضندوق ذخیره ارزی واریز نشده مگر بیت المال نیست فقط دادزدن برای قطع دست مفسدان فایده ندارد باید زمینه فساد از بین برود در ضمن با حرف هایی مثل سید مظلوم و...نمییتوانید خواست عمومی جامعه را انکار کنید ما نه تندرویهای مجلس ششم را تایید میکنیم کدام حرکت ونهضت سیاسی میشناسید که به همه اهداف خود برسد عده ای از دوم خرداد سوء استفاده کردند همانطور که از انقلاب عظی 57 م اما ایکاش قدری آزادمردی در بین بعضی مدعیان مشاهده شود واز ارزشها کمتر برای اهداف سیاسی خود بهره ببرند حرف بسیار است انشاالله 22خرداد پای صندوق رای برای حفظ انقلاب وهمه دستاورد های واقعی

پنج شنبه 24/11/1387 - 13:55 - 0 تشکر 89880

آزادی بیان ازاین بالا ترکه بیشترین توهین ها در طول سی سال گذشته در برخی مطبوعات علیه این دولت چاپ شده است از این بالاتر که آمار رسمی دولت راتغییر میدهند ومتضاد آن رادر مطبوعات میزنند تا دولت راتخریب کنند از این بالاتر که گروه هایی  در این کشور یکی از کارهای تخریبی شان ارسال پیام ها ی کوتاه توهین آمیز علیه بالا ترین مقام اجرایی کشور است 

شما از آزادی بیان چه می خواهید؟؟؟؟؟

پنج شنبه 24/11/1387 - 21:46 - 0 تشکر 90030

باسلام مجدد اگر جو منطقی و به دور از احساسات باشد و از ارزشها واصول به حق انقلاب اسلامی که به عنوان طرفدار آقای خاتمی واقعا به آن معتقدم !!!!قابل توجه جوسازان 11ساله ببینید بیایید من در شهر قم شما را سراغ صدها نفر انسانهای آزاده ببرم که میگویند زمان خاتمی از احساسات ما طلبه های جوان سوئ استفاده ها که نشد وای اگر خاتمی میگفت زنان به ورزشگاه بیایند وای اگر خاتمی به بوش و..نامه مینوشت چنانکه حضرت ایت الله صافی مدظله نامه به پاپ را اشتباه دانست وای اگر مشاور خاتمی حرف از دوستی با ملت!!!!!اسراییل میزد وای اگر این ادمهایی که آزادمردی راکنار گذاشته اند قدری به حرف مولایمان حسین علیه السلام میپرداختند که اگر دین ندارید آزاده باشید آری دوست محترم حرف ازآزادی بیان نیست این دولت برای ما بواسطه رای مردم و تنفیذ رهبری ارزش دارد ....افسوس!!!!!!!!!!!!!! ...... حرف از استفاده ناجوانمردانه ا ز ارزشهای اصلی این انقلاب است  لکم دینکم ولی دین

شنبه 26/11/1387 - 12:29 - 0 تشکر 90475

بسم الله الرحمن الرحیم

شاید منظورشان، انقلاب های مخملین و نارنجی بوده كه توسط پادوهای آمریكا در كشورهای مستقل صورت میگرد و هدفش وابسته كردن آن كشورها به آمریكاست...  دولت نهم عوامل این انقلاب ها را حسابی از كار بیكار كرده است و بدجوری این انقلاب ها را از آرمانهایشان دور كرده است.

در زمان آقای خاتمی دیپلماسی ایران با مشكلات زیادی روبرو بود آقای خاتمی بارها به اروپا سفرهای رسمی داشتند ولی حاصل این سفرها این شد كه سه وزیر خارجۀ اروپایی به ایران آمدند و برای آقای خاتمی كف زدند تا تأسیسات هسته ای را پلمب كند و دانشمندان كشورمان را از كار بیكار نماید... در این شرایط ورود نام منافقین به لیست تروریستهای اروپا برای دولت هشتم فرصتی شد تا دیپلماسی خود را موفق جلوه دهد در حالی كه اولا این كار اروپا، هیچ سودی برای ایران نداشت و ثانیا لیست تروریستهای اروپا از نظر ایران بی ارزش است چون حزب الله لبنان و حماس هم در این لیست هستند و اسرائیل در آن نیست.

این روزها دولت عراق بر خروج منافقین از خاك عراق اصرار دارد به همین دلیل اتحادیۀ اروپایی با خروج منافقین از آن لیست كذایی، در واقع امكان سفر و پناهندگی منافقین به اروپا را فراهم كرده است. و آقای خاتمی ظاهرا این مسئلۀ درك نكرده اند.

دیپلماسی فعال در دولت نهم سرمایه گذاری های خارجی را در ایران به طور صعودی و غیر قابل قیاس با گذشته افزایش داده است و این فقط یكی از موفقیت های دیپلماسی دولت نهم و رئیس جمهور محترم و بزرگوار آن است

این نقد خبرگزاری مهر است كه در سال 1383 یعنی در سال پایانی دولت آقای خاتمی منتشر شده است:

یك میلیارد دلار برای بیست سال!

این هم خبری از همان خبرگزاری است كه امسال (1387) از رشد جذب سرمایه گزاری خارجی در سال 2007نسبت به سال ماقبل آن خبر داده است:

رشد 140 درصدی جذب سرمایه گذاری خارجی در ایران

والعاقبة للمتقین

يکشنبه 27/11/1387 - 2:36 - 0 تشکر 90701

برادر عزیزم جناب داداش کایکو

مدرک لیسانس خاتمی ابهامی ندارد. اگر ابهامی در مدرک فوق لیسانس او هم  هست باید پاسخ داده شود اگر چه او شخصیتی روحانی است و کسی در وهله نخست به مدرک فوق لیسانس او رای نداده است. اما مشکلاتی که در دولت نهم و جعل مدرک و مبهم بودن پیشینه ها وجود دارد به مراتب بیشتر و بغرنج تر از آن مدرک فوق لیسانسی است که شما این همه به آن تاکید دارید و این چنین نکرانتان کرده است.

برای نمونه آقای احمدی نژاد رییس این دولت نام خانوادگی خود را تغییر داده است و از یک نام خانوادگی معروف یهودیان به یک نام خانوادگی شدیدا موافق اسلام (نژاد ِ احمد صلوات الله علیه و آله) متمایل شده است. اگر ابهام در مدرک فوق لیسانس مشکل باشد، مسلما ابهام در پیشینه خانوادگی و نسب مشکل بزرگتری است و رسیدگی اهم و والاتری می طلبد. در موضوعی مجزا به این مطلب خواهم پرداخت. مدارک تحصیلی جعلی وزیر کشور و معاون پارلمانی دولت (که اتفاقا بواسطه تحصیلات دانشگاهی نه حوزوی مثل خاتمی ارتزاق می کنند) هم که کوس رسوایی اش مدتی است نواخته شده و نیازی به تکرار مکررات نیست.

--------------------------

ظهور کن که ابرهاي ظلماني فتنه احاطه مان کرده است.

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.