• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
ارتباطات و فن آوری اطلاعات (بازدید: 1206)
دوشنبه 7/11/1387 - 14:1 -0 تشکر 85103
همه چیز درباره AMD

 سعی می كند كه عملكرد را با حركت پذیری ادغام كند و از پردازنده های جدید برای نوتبوك های سبك و باریك بكار برد. شركت fujitsu نوت بوك هایی را ارائه می دهد كه از پردازنده جدیدموبایل Athlon كه از برق كمتری استفاده می كند. كالیفرنیا 17/ March, 2004 AMD امروز اعلام كرد كه سری جدیدپردازندة موبایل كه مصرف برق كمتری دارند در نوت بوكهای سبك خود بكار می گیرد. و بدین طریق به ارائه كیفیت فوق العاده در پردازش و مصرف كم انرژی و موجب می گردد و نیز می توانند از راه حل های نیز برای كاربران استفاده كنند. AMD سعی می كند كه با استفاده از فن آوری یشرفته در اختیار كاربران خود قرار بدهد. این مطلب را Merty seyer معاون بخش ریز پردازنده های AMD عنوان كرده است. با پردازنده های كم مصرف ما سازندگان كامپیوتر می توانند عملكرد بالاتری بدست بیاورند. در بازار آمریكای شمالی، فوجیتسو اعلام كرده است كه نوت بوك های 52000 خود را به روز خواهد كرد و مدل های جدید براساس پردازنده های AMD Athlon و پردزنده 2100 خواهد بود. كاربران ما از عملكرد فوق العاده بالا را با قابلیت جابجا پذیری فوق العاده همراه با مشتری پسند بودن كامیوترهای 52000 تجربه خواهند كرد. این مطلب را معاون بخش مارتیك نوجیستر كامپیوتر اعلام كرده است. AMD موفقیت تیم Ferrari را تبریك گفت: شوماخر و باریكلو بترتیب عناوین اول و دوم را در اولین مسابقه فصل بدست آوردند. ملبورن، استرالیا- March 7 , 2004 تیم فراری كه توسط شركت AMD حمایت می شود یك ركورد تازه ای كه آن شش بار قهرمانی در مسابقات اتومبیلرانی فرمول یك بار برنده شدن در مسابقات اتومبیلرانی در ملبورن استرالیا تبریك گفت. هم تیمی شوماخر، باریكلو در این مسابقه دوم شد تا اینكه قدرت تمام و كامل تیم فراری در آغاز سال 2004 برهمگان معلوم شود. هنر و استعداد این دو راننده را نبایستی كه دست كم گرفته شود، اما برد این دو تحت تاثیر كار تیمی می باشد و هر دو راننده بعد از مسابقه اعلام كردند كه این یك تیم بی نظیر است و از اینكه قسمتی از این تیم هستند بسیار مفتخر هستند. ماشین تولید شده بسیار فوق العاده است و ما خودمان نیز همدیگر را برای رسیدن به اهداف بالاتر ترغیب می كنیم.
AMD افتخار می كند كه قسمتی از این تیم موفق باشد و سعی می كند با تلاش و وقف بیشتر سعی می كند كه موانع تكنیكی را به نحو احسن برطرف كنند. نیروی پیش برنده در موفقیت در این رابطه در بكار گیری از فن آوری پیشرفته AMD می باشد. AMD تیم فراری را با در اختیار گذاشتن كامپیوترهای شخصی كه با پردازنده های workstetion هایی كه با پردازنده AMD Athlon64,AMD Opteron,AMD Athlon64FXكمك میكند. Henri Richard به گفته مدیر مسئول فروش و بازاریابی نتایج امروز یك مثال كامل از كار تیمی می باشد و از اینكه جزیی از این تیم هستم بسیار خرسند و مفتخر هستم. AMD و Ferrari هر دو نظر یكسانی درارتباط با پیشرفت و تكامل دارند و یا اینكه فراری در بالاترین سطح كاری خود قرار دارد باز هم سعی می كند از ما راه حل های بهتر در جهت تكامل كار خود از ما بخواهد . در AMD ما براساس نیازهای مشتریان خودمان انجام فعالیت می كنیم و این امر بسیار عالی است كه فراری از AMD در جهت بر طرف كردن نیازهای فنی خود استفاده می كند. و ما سعی می كنیم كه همواره خودمان را به سمت تكامل بكشانیم. شب قبل از برنده شدن مسابقه شوماخر و باریكلو در جلسه خبری حضور یافتند و از اینكه AMD حمایت خود را تا 2006 ادامه داده است اظهار خوشحالی كردند. AMD یكی از كلیدی ترین حمایت كنندگان Ferrari است كه حمایت خود را از این شركت تا 2006 تمدید كرده است در این جلسة خبری بهمراه دو رانندة فراری، Jean todt رئیس، مدیر فنی Rage Brown رئیس طراحان Rory Byrne و طراح موتور Paole Martinelli حضور داشتند.

خلاصه ای در مورد پردازندة AMD Athlon 64FX : پردازندة AMD Athlon 64FX بهترین دارنة موجود در دنیای كامپیوتر است. نگاه كلی به پردازنده AMD Athlon64FX : پردزندة AMD Athlon 64FX دارای فرآوری هایی پردازنده ها می باشد و موجب می شود كه یك عملكرد بسیار بالا و بی جهت در پردازش بوجود بیاورد. پردازندة AMD Athlon 64FX با فن آوری AMD 64FX كار می كمند، این فن آوری جدید همانند انقلابی در صنعت می باشد كه قادر است برنامه های را با حداكثر كارایی و سرعت اجرا كند در حالیكه قادر است با نسل جدید نرم افزارهای نیز كار كند. AMD 64 موجب متلاشی كردن موانع موجود بر سر راه نرم افزارهای پیشرفته كه نیاز به فن آوری AMD 64 دارند می شود و نیز موجب می شود كه پردازنده كارآیی چشمیگری داشته باشد. افراد مشتاق به قدرت زیاد، افراد علاقمند به بازی های كامپیوتری می توانند از پتانسیل كامل فن آوری AMD 64 استفاده كنند در ضمن اینكه می توانند از كار با نرم افزارهای 32 bit نیز لذت ببرند. فن آوری برتر: پردازنده AMD 64 تنها پردازنده ای است كه قابلیت سازگاری با windows 64 bit را دارا می باشد و پیشرفته ترین پردازنده موجود در دنیا می باشد. و دارای تعدادی ویژگی خاص می باشد ساختار AMD 64 موجب دو برابر شدن تعداد ثبات های عمومی و SSE/ SSE2 برای عملكرد بهتر می شود و موجب پردازش بصورت Multimedia با فن آوری 3Dnow professional و SSE2 می گردد. فن آوری Hyper transport موجب افزایش عملكرد كلی سیستم می شود و این كار را از طریق كاهش گلوگاههای I/O ، افزایش پهنای باند سیستم كاهش تاخیر سیستم انجام می دهد.
یك كنترل گر حافظه تلفیقی DDR همراه با یك حافظه DDR استاندارد موجب بوجود آمدن پهنای تا 6.4 GB در ثانیه میگردد و موجب كاهش قابل ملاحظه‌ای در تاخیر حافظه می گردد و نیز باعث عملكرد برای اكثر برنامه ها می شود. پردازنده AMD Athlon 64 FX موجب تقویت بزرگترین cache موجود در صنعت كامپیوتر و نیز موجب عملكرد بالا cache در حافظه سیستم های كامپیوترهای شخصی می شود را موجب افزایش عملكرد و كارآیی برای بسیاری از برنامه ها می گردد و مخصوصاً برنامه های عظیم و فشرده تغیر در نحوة پردازش: پردازندة AMD Athlon 64 FX برای سخت ترین نرم افزارهای برای كامپیوترهای شخصی طراحی شده است و موجب شده است كه توانایی های كامپیوتر امروزی به سطح جدیدی از عملكرد و پتانسیل پردازش برسد. اجرای بازی ها: بازی كامپیوتری كه برای AMD 64 طراحی شده است می تواند تعداد زیادی از حافظه را برای مشخصه های مختلف ، حالت های لغت از حروف در اختیار داشته باشد. حافظه بزرگ فیزیكی و حافظه هوشمند جهت مدیریت پردازنده AMD Athlon 64 FX تا بتواند عملكرد عالی داشته باشد و نیز بتواند به سطح جدیدی از كیف یت اجرای بازی داشته باشد. بازی های كامپیوتری بصورت multi-palyer و سه بعدی هستند می توانند با كیفیت عالی و با جزئیات بسیار دقیق و متحیر كننده به میزان بسیار زیادی رشد كنند. توسعه بازی های كامپیوتری و تغییرات آنها AMD 64 ظرفیت حافظه زیادی ارائه می دهد و سایر تغییرات و بهبودهایی كه در ساختار جهت افزایش سرعت و افزایش سرعت ترجمه كردن، توسعه حالت های مختلف 3D مدیریت اموال می گردد. این روند كه در جهت راضی كردن كاربران می باشد می تواند باعث شود كه تكنولوژی برای بازی سازان كامپیوتری بوجود بیاید و بازی های جدید بوجود باید. بازیهایی كه بصورت multi playerو نرم افزارهایpeer to peer كه با یك seyer مركزی كار می كنند می توانند كاربران زیادتر را در محیط های فیزیكی بزرگتری جا بدهند.
با پردازنده AMD Athlon 64 قدرت cpu بیشتری برای همگون سازی اتصالات شبكه در دسترس خواهد بود. Digital content creation : برنامه های AMD 64 می توانند حافظه فیزیكی زیادتری داشته باشند و از پردازش 64 bit بیشتری جهت اداره كردن تصویرهای بزرگ محتویات صوتی و تصویری پیچیده را اداره كنند. با استفاده فن آوری AMD 64 می توان بسیاری از كارهای فنی و تخصصی را بر روی كامپیوترهای desktop انجام داد نظیر برنامه های طراحی، برنامه‌های فنی و مهندسی، برنامه های همگون سازی و برنامه های علمی.

خلاصه ای در مورد پردازندة AMD Athlon 64
گام اساسی در جهت تكامل پردازش گرهای شخصی با معرفی پردازندة AMD Athlon برداشته شده است. نگاه كلی بر روی پردازندة AMD Athlon 64 پردازندة AMD Athlon 64 اولین پردازنده ای است كه سازگاری پردازش 64 bit را دارد. AMD Athlon با فن آوری AMD 64 كار می كند، كه این فن آوری انقلابی در صنعت كامپیوتر می باشدو قادر است كه برنامه های 32 bit را با حداكثر سرعت اجرا كند در حالیكه قابلیت كاركرد بسیار بالا با برنامه های 64 bit نسل بعدی را نیز دارد. سیستم عامل های پیشرفته 64 برای AMD 64 توسط Turbo Linux , SUSE, Read Hat , Microsoft، معرفی شده اند و این نرم افزارهای فقط بر روی پردازنده هایی كه قابلیت پردازش bit 64 دارند كار می كند. با معرفی پردازندة AMD, AMD Athlon 64 برای كاربران این امكان را می دهد كه نیازهای محاسبات خودرا با سرعت بالا انجام دهند، بعنوان اولین پردازنده كامپیوتر شخصی كه قابلیت كاركردن با فن آوری AMD 64 را دارد. پردازنده AMD Athlon 64 موجب بوجود آمدن عملكرد بالا برروی نرم افزارهای امروزی می باشد و آمادگی كامل برای پردازش با برنامه های 64 bit آینده را نیز خواهد داشت. با این فن آوری كاربران می توانند با توانایی های محاسباتی 64 bit آینده داشته باشند به این ترتیب به راحتی می توانند با برنامه های كنونی سازگاری داشته باشند و فرآیند انتقال از پردازش 32 به 64 bit را نیز راحت تر انجام دهند. عملكرد و كارآیی بالا بر روی نرم افزارهای امروزی: انقلابی كه در ساختار پردازندة AMD Athlon 64 بوجود آمده است موجب می شود كه عملكرد بسیار بالا برود و موجب شودكه میزان پردازش بالا برود و موجب شود كه یك كارایی دیجیتال بسیار بیشتری داشته باشیم. موجب فن آوری موجبHyper Transport افزایش عملكرد بالاتر می گردد و اینكار را با حذف كارگاههای I/O افزایش پهنای باند سیستم و كاهش تاخیر در سیستم را موجب می گردد. تلفیقی حافظه داشته DDR دسترسی سریعتر به حافظه باشیم كه این كار را از طریق دسترسی سریع و مستقیم پردازنده به حافظه ی اصلی میسر می سازد. در نتیجه، مصرف كنندگان نهایی می توانند به سرعت برنامه ها را اجرا كنند و برنامه های چند رسانه ای را نیز به راحتی اجرا كنند.
فن آوری 3D Now! وسازگاری با SSE2 كه روی پردازندة AMD Athlon 64 وجود دارد راه كارهای زیادی را برای اجرای برنامه های چندین رساته ای فراهم می آورد و كارآیی فوق العاده ای برای نرم افزارهای Video , Audio و برنامه های عكاسی بوجود می آورد وبرای عملكرد غالب و برتر بر روی انیترنت پردازندة AMD Athlon 64 موجب تركیب دسترسی سریع به حافظه و اتصالات I/O جهت اینكه كاملاً مطمئن شویم كه كاربران نهایی بتوانند از مزایای اتصالات broad band برای استفاده در برنامه های صوتی، تصویری، و بازی های كامپیوتری online استفاده كنند. آمادگی برای آینده 64 bit: این پردازنده یعنی Athlon 64 برای افرادی طراحی شده است كه دوست دارند در فن آوری پیش گام باشند و نیز برای كسانی كه به كامپیوترهای خود جهت سرگرم شدن، مطلع بودن و اتصال داشتن نیاز دارند. سیستم هایی كه بر اساس AMD Athlon 64 كار می كنند قادر هستند كه كارآیی بالاتر بوجود بیاورند و نیازهای برنامه های سرگرم كننده و امروزی و آینده را نیز برطرف كنند. با فن آوری AMD 64 پردازندة AMD Athlon 64 قادر است كه كاملاً با نرم افزارهای امروزی سازگار باشد در حالیكه انتقال از پردازش 32 به 64 را نیز به راحتی میسر می سازد او می تواند این دو برنامه را بطور همزمان با شفافیت و كارایی بالا برروی یك platfrom اجرا كنند. فن آوری AMD 64 تجربه های پردازش cinematic و توانایی های جدیدی را بوجود می آورد. بعلاوه موجب افزایش عملكرد نیز می گردد. AMD 64 به كاربران اجازه می دهد كه از ابداعات جدید نظیر real- time encryption ، بازی های Life- Like ، جلوه های گرافیكی با كیفیت بالا و ویرایش های audio و video استفاده كنند. با داشتن یك كامپیوتر شخصی كه پردازندة برتر دارد ازسرمایه خود حفاظت كنید. پردازندة AMD Athlon پیشرفته ترین پردازنده كامپیوترهای شخصی می باشند. فن آوری های بكارگرفته شده در این پردازنده عبارتند از :  فن آوری AMD 64 كه باعث دوبرابر كردن تعداد ثبات های پردازنده می شود كه باعث افزایش آدرس پذیری حافظه به میزان باور نكردنی می شود.  بهبود دستورات مولتی مدیا و حمایت از فن آوری SSE2 , 3d Now  استفاده از 1600 MHz bus كه از فن آوری Hyper Transport و استفاده از پهنای باند مه پهنای پردازنده به سیستم می باشد.  یك كنترل گر تلفیقی حافظه با پهنای باندبه میزان و سازگاری با PC 3200 ، PC 2190 ,PC 2700 یا PC 1600 DDR SD RAM  بیشترین میزان Cache در روی Die كامپیوتر به میزان 1 Mg حافظه L2) كه جهت سریعتر كردن دسترسی حافظه و كاهش كلوگاهای نیز موجب می گردد.  اجرای برنامه های 32-bit به نرم افزارهای كامپیوترهای شخصی امروزی این توانایی را می دهد كه كارایی فوق العاده ای داشته باشد در حالیكه انتقال به 64 را به راحتی میسر می سازد. تركیب این ابداعات موجب می شود كه برای كاربران عملكرد بالایی داشته باشند و انعطاف پذیری بالایی را نیز داشته باشند. كاربران می توانند كارایی بالایی در برنامه های امروزی داشته باشند وبدون اینكه نیاز به تغییر یا تعویض سخت افزای داشته باشیم با نرم افزارهای نسل بعدی كار كنیم. برای مصرف كنندگان تجاری، باعث افزایش طول عمر سیستم می شود و انتقال ساده فن آوری را میسر می سازد و كاهش هزینه مالكیت را نیز موجب می گردد. خرید با اطمینان: پردازندة AMD Athlon 64 تنها پردازنده ای X86 است كه توانایی كاركردن بالاتر از حد خود نیز دارد. پردازندة AMD Athlon 64 قابلیت سازگاری windows XP و ده ها هزار برنامه های دیگر كه افراد در سرتاسر جهان هر روز از آن استفاده می كنند این پردازنده حدود 100 جایزه بین المللی بدست آورده است. پردازنده AMD Athlon 64 به سطح جدیدی از پردازش دست یافته كه این امر را از طریق توانایی در پردازش 64 bit بدست آورده است. AMD در سال 1969 تاسیس گردیده است و بیش از 640 میلیون پردازنده كامپیوتر شخصی به سرتاسر دنیا ارسال كرده است كاربران می توانند به سازگاری و انعطاف پذیری پردازنده های AMD Athlon 64 اعتماد كنند. و پردازنده هایی كه توسط این شركت تولید می شوند تحت آزمایشات زیادی را قرار می گیرندتا اینكه كاملاً از سازگاری آنها با 2000, windows NT, windows ME, win 98, Microsoft windows XP همچنین Linux و سایر سیستم عامل های دیگر نیز مطمئن گردند. AMD با مایكروسافت و سایر شركت ها همكاری نزدیك دارد. تا بتواند سازگاری بیشتری بین پردازنده ها (سخت افزار) و نرم افزار بوجود بیاورند و به این ترتیب باعث استفاده بهینه از فن آوری AMD 64 شوند، AMD مقادیر زیادی بودجه صرف توسعه وتحقیق درجهت افزایش كیفیت و عملكرد محصولات خود می كند. واحد تحقیق , توسعه و بازاریابی آلبالو كامپیوتر

چرا AMD Athlon 64
• به چه دلایلی از AMD Athlon 64 استفاده كنیم
• به كاربران خود این امگان را میدهد كه زمان كمتری صرف مقابله با ویرسها كنیم. حمایت كردن از كامپیوترها بر علیه بعضی از ویروسهای خاص نظیر MS Blaster و Slammer .
• AMD Athlon 64 را انتخاب كنید تا یك سیستم حفاظت شده علیه ویروسها داشته باشید, از طریق Win XP SPS2 كه در نیمه دوم سال 2004 وارد بازار میشود.
• لذت استفاده از كامپیوتر با صدای كم و مصرف پایین برق.
• AMD Athlon 64 را انتخاب كنید كه در این پردازنده از فن آوری cool’n’quiet استفاده شده است.
• سیستمی بسازید كه موجب كاهش گلوگاهها شود و موجب افزایش پهنای باند داده ها شود یا اینكه بتوانید به راحتی و بهتر چندین برنامه را اجرا كرده و بتوانید تجربه فوق العاده از اجرای برنامه های چند رسانه ای داشته باشید.
• AMD Athlon 64 را انتخاب كنید زیرا در این پردازنده از فن آوری Hyper Transport استفاده شده است.
• باعث كاهش تاخیر در حافظه و بهبود عملكرد مخصوصا در برنامه هایی كه نیاز به حافظه زیاد دارند, نظیر بازیهای 3-بعدی و برنامه های رسانه ای digital میشود.
• AMD Athlon 64 را انتخاب كنید كه از حافظه كنترل كننده تلفیقی DDR استفاده میكنند.
• باعث افزایش عملكرد در بسیاری از برنامه ها مخصوصا برنامه هایی نظیر برنامه های رسانه ای digital و ذخیره سازی حجم زیادی حافظه میشود.
• AMD Athlon 64 را انتخاب كنید كه دارای مقدار بالایی از حافظه Cash میباشد.
• برای ویرایش وتركیب كردن و رمزگشایی فایلهای صوتی و تصویری با كیفیت عالی و در زمان كوتاه.
• AMD Athlon 64 را انتخاب كنید كه از فن آوری 3D now و دستورات SSE استفاده می كند.

آقا نمی آیی

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.