• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 2076)
شنبه 14/10/1387 - 14:53 -0 تشکر 81078
روزنامه کارگزاران و حمایت از مردم اسرائیل

به نام حضرت دوست که هر چه داریم از اوست

با سلام به همه دوستان عزیز .

در اخبار شنیدیم که روزنامه کارگزاران واقعا از آزادی بیان در ایران استفاده کرده و به دفاع از اسرائیل پرداخت . می خواهم بدانم نظر شما دوستان عزیز در مورد این کار این روزنامه چیست ؟

به نظر شما واقعا این کار روزنامه از سر آزادی بیان بود و یا اینکه اهداف خاص دیگری مد نظرش بود ؟ اینکه اقدام به نشر بیانیه یک گروهک فراری از ایران که تعداد اندکی از ینگه دنیا آن را هدایت می کنند ، واقعا بیانگر آزادی بیان است ؟

در حالی که رسانه های خارجی حتی یک صحنه از تجاوزات رژیم اشغالگر را نشان نمی دهد ، واقعا بیان این سخنان در ایران که همه می دانند و می بینند که اسرائیل با مردم فلسطین چه می کند نشانه چیست ؟

آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است
با دوستان مروت با دشمنان مدارا 
وبلاگهای من : 
شنبه 14/10/1387 - 21:52 - 0 تشکر 81133

به نام خدایی که همین نزدیکی هاست

سلام

مطلب سردبیر روزنامه کارگزارن رو بخوینن، در رابطه با توقیف روزنامه کارگزاران:

بسمه تعالی
سزاوار توقیف نبود

دین‌وسیله به اطلاع می رساند معاون محترم مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نامه مورخ ۸۷/۱۰/۱۱ از توقیف موقت روزنامه كارگزاران به استناد مفاد ماده ۶ قانون مطبوعات كشور توسط هیئت محترم نظارت بر مطبوعات خبر داد.

به اطلاع می‌رساند به استناد شماره های متعدد روزنامه كارگزاران این روزنامه در روزهای پس از جنایات رژیم صهیونیستی در غزه بیشترین حجم اخبار، گزارش‌های خبری، مقالات و سرمقاله را در محكومیت این جنایت هولناك اختصاص داده است كه از جمله می‌توان به تیتر و عكس یك روزنامه مورخ ۸۷/۱۰/۸ با تیتر «‬نسل كشی جدید در فلسطین»  و مقاله مفصل همین شماره به قلم دكتر سید حسین موسوی ، رئیس مركز مطالعات خاورمیانه، تیتر و عكس یك و دو شماره ۸۷/۱۰/۹ با لوگوی مشكی و تیتر ‫«اعلام عزای عمومی از سوی مقام معظم رهبری» و ‫«افكار عمومی جهان و منطقه علیه اسرائیل» و تیتریك مورخ ۸۷/۱۰/۱۰ با عنوان ‫«تحركات دیپلماتیك ایران برای حل بحران غزه» و سرمقاله مورخ ۸۷/۱۰/۹ به قلم آقای غلامحسین كرباسچی ، دبیركل حزب كارگزاران سازندگی، با عنوان‫ «برای فلسطین» اشاره كرد كه در آن به صراحت اقدام عملی كشورهای اسلامی و عربی برای پایان دادن به این جنایات هولناك را خواستار شده بود.

با این اوصاف باید با قاطعیت اعلام كرد كه سیاست خبری روزنامه كارگزاران كه برگرفته از اعتقادات دینی و قلبی مسئولان روزنامه و روزنامه نگاران آن است، حمایت بی‌چون و چرا از ملت مظلوم فلسطین است و كوچك‌ترین تردیدی نمی‌توان در آن كرد.

آنچه متاسفانه در شماره مورخ ۸۷/۱۰/۱۰ این روزنامه در ستون اخبار ‫«جامعه مدنی»  آمده بود صرفا در دسته اخبار غیر رسمی قرار می‌گیرد كه به هیچ وجه مورد حمایت روزنامه كارگزاران نیست. در این ستون مواضع گروه‌ها و تشكل‌های سیاسی و مدنی آورده می‌شود و طبیعتا چون عنوان آن ‫«موضع دفتر تحكیم (علامه) در قبال حوادث غزه» بود و موضع انتقادی در قبال جنایات اسرائیل داشت، آورده شد كه در ذیل همین خبر بخشی كه مربوط به انتقاد از مقاومت اسلامی فلسطین بود توسط سردبیر و مدیرمسئول حذف شده بود ولیكن متاسفانه این حذفیات در موقع نهایی شدن صفحه سهواً اعمال نشده بود. از این جهت نیز تقصیری متوجه روزنامه نبوده است.
با این حال به حكم وجدان انسانی و عقیده اسلامی ابراز تاسف خود را از قصور در درج سهوی این خبر اعلام می‌داریم و تصمیم مقامات مسئول هرچه باشد، وظیفه خود می‌دانیم از مظلومیت ملت فلسطین دفاع كنیم. اما در عین حال از مقامات ذی‌ربط درخواست می‌كنیم در رسیدگی به این امر سیاست خبری این روزنامه و سایر اخبار، گزارش‌ها و تحلیل‌های این روزنامه را مدنظر قرار دهند و در تصمیم خود جانب عدل و انصاف را رعایت كند.

با تشكر
مهران كرمی
سردبیر روزنامه كارگزاران

التماس دعا

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
يکشنبه 15/10/1387 - 0:44 - 0 تشکر 81171

به نام خالق مخلوقات

با سلام وصلوات بر محمد و آل محمد (ص)

محرم آمد و وقت عزا شد

میشه متن اون روزنامه رو قرار بدید

 
شيخ رجبعلي خياط فرمود: 

اگر ما به قدر ترسيدن از يک عقرب از عِقاب خدا بترسيم،

همه کارهاي عالم اصلاح ميشود
 
 
 
اللهم صل علي محمد و ال محمد و عجل فرجهم 
 
يکشنبه 15/10/1387 - 19:38 - 0 تشکر 81346

روزنامه رو خوندم... خیلی صریح به حماس گفته بود تروریست !! این که اسمش انتقاد از عملکرد نیست ... خیلی راحت گفته تروریست!!

جمعه 20/10/1387 - 13:33 - 0 تشکر 81947

دفتر تحکیم از اسراییل حمایت نکرده اون ها جنایت اسراییل و اقدامات تروریستی را محکوم کردند

شنبه 5/11/1387 - 4:18 - 0 تشکر 84631

متاسفم از اینکه چشم بر حقایق بسته اید.

آقای مشایی با آن طرفداری مستقیم در اسراییل که باعث ناراحتی شدید علما شد، هنوز به واسطه رابطه فامیلی خود با احمدی نژاد مصدر کار است و شما این گروهی را که فقط از حماس انتقاد کرده و حتی اسراییل را جنایتکار و رذل خوانده، تخطئه می کنید.

--------------------------

ظهور کن که ابرهاي ظلماني فتنه احاطه مان کرده است.

 

چهارشنبه 14/12/1387 - 11:26 - 0 تشکر 95296

به نام حضرت دوست که هر چه داریم از اوست
با سلام به همه دوستان عزیز و ارجمند .
با تشکر از تمام عزیزانی که در این گفتگوی چند جانبه شرکت کردند . و با تشکر از مدیر محترم انجمن سیاسی که من خیلی از ایشان به علت گذاشتن عکس متن بیانیه متشکرم .
چند روز پیش در اجلاس شرم الشیخ تصمیم گرفتند به فلسطین هشت میلیارد دلار کمک به خاطر جنگ اخیر کمک کنند . رقم کمی نیست . در پایان این مراسم هیلاری کلینتون نماینده اوباما در مصاحبه مطبوعاتی گفت : حملات موشکی حماس رو به خاک اسرائیل محکوم می کنیم . این نماینده آمریکا اصلا فراموش کرده بود که در غزه بیش از هزار و سیصد نفر کشته شدند .
با این وجود این فرد در این مصاحبه اش نگفت ما پناه بردن حماس به مدرسه ها و مهد کودک ها و اماکن عمومی را محکوم می کنیم . می دونید چرا ؟ چون حالا که جنگ تمام شده ، همه می بینند که حماسی ها حتی یک لحظه هم در اماکن عمومی حضور نداشتند . هر چند همه اون مدارس و اماکن عمومی پر از فرزندان و زنان و خانواده آنان بود . آنان حتی یک لحظه هم دشمن را رها نکردند . صهیونیست ها تا قلب غزه رفتند . خیلی از زن ها و بچه ها رو کشتند . اما باز هم مجبور به عقب نشینی شدند . چون مقر حماس جای دیگری بود . خودشان هم می دانستند .
نیروهای حماس در کل منطقه پخش بودند . اما نه در خانه ها . اگر نیروهای حماس در خانه ها بودند ، باید از بین رفته باشند . چون بسیاری از خانه ها ویران شدند .  بیانیه دفتر تحکیم وحدت که در بحبوبه جنگ صادر شد اگر در کشور اروپایی بود می شد قبول کرد اونها نمی دونند حماس کیه . اما توی ایران با صدا و سیما و پخش هر لحظه تصاویر کشته شدن بچه ها کاملا این امر را نفی می کرد . 
می خوام بگم که خارجی ها هم این حربه را کم اثر می دانند . چه برسه به منتقدان داخلی . حال ما می مانیم و قضاوت امر با خودمان . 
همیشه شاد و پیروز باشید . 

آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است
با دوستان مروت با دشمنان مدارا 
وبلاگهای من : 
چهارشنبه 14/12/1387 - 14:33 - 0 تشکر 95351

من مطلب رو نخوندم اما اگه چنین باشه خیلی وقیحانه بوده

مرگ بر اسراییل وتمامی حامیانش

اللهم عجل فی فرج مولانا صاحب الزمان

جانم فدای رهبر

لبیک یا خامنه ای

يکشنبه 18/12/1387 - 23:10 - 0 تشکر 96592

سلام دوستان

بعضی جوابها  به این مبحث جالب بود به نظربنده به جند نکته باید توجه کرد:

ما مسلمانیم.قدس قبله اوی مسلمین است .

اسرائیل اشغالگراست و  سرزمین های اشغالی غصبی است.

بعد از انقلاب یکی از عواملی که باعث شد رابطه ایران با مصر قطع شود پیش قدم بودن مصر دربر قراری رابطه با رژیم اسرائیل ومذاکره بااین رژیم وبه رسمیت شنا ختن آن از طرف دولت مصر بود

یکی از عوامل قیام پانزده خردادحمله امام خمینی رحمت الله علیه به اسرائیل بود

فلسفه تاسیس رژیم اسرائیل در منطقه خاور میانه مبارزه با اسلام است ارمان اسرائیل تحقق وعده نیل تافرات است یعنی غصب سرزمین ها ی مسلمین .

وامام خمینی این رژیم را غده سرطانی دانستند که باید ازصحنه روز گار محو شود لذا هرگونه به رسمیت شناختن این رزیم وهرگونه سازش ومذاکره با این رژیم طبق منطق اسلام، قران وانقلاب وایران مردود است(فراموش نکنیم نیرو های شکنجه گر ساواک در اسرائیل اموزش می دیدند)

این هاسابقه فکری ما و واقعیت های موجود درباره اسرائیل بوده وهست در پرتو همین سابقه گروه های مبارز فلسطینی سربازان اسلام در خط مفدم جبهه مبارزه با اسرائیل هستندوسازش کاران خائن هستند (یعنی دولت خودگردان وسران کشور های عربی)

جنایات اسرائیل صدای تمام مردم دنیارا درآورد حتی ملتهایی که دولتشهابشان متحد اسرائیل هستندهمه گفتند این حرکت بداست ولی کسی نگفت اسرائیل غاصب است کسی نگفت صهبونیستها به ناحق در فلسطین ساکن هستندکسی حرفی از آورگان فلسطینی که سالهاست از خانه وکاشانه خود به زور اسلحه بیرون رفته اند حرفی به میان نیاورد

در این میان گروهی در ایران یعنی کشور ودولتی  که پرچم مبارزه با این غده سرطانی را در دست داردبیانیه ای دادند که لب ان این بود مرگ بر اسرائیل چون به غزه حمله کرده است  مرگ بر حماس چون با اسرائیل نمی سازد ودرود بر ساز شکار چون اسرائیل را به رسمیت شناخته است  یعنی تمام خونهایی که دراین مسیر ریخته شده کشک .یعنی قدس شریف ملک اسرائیل یعنی ماهم جهانی شدیم ،اسرائیل بداست چون جنایت می کندواگر جنایت نکند(که محال است )املاک  وقبله اول مسلمین گوارای وجودصهیونسیت ها

خوب تکلیف صادر کنندگان این بیانیه ومنتشر کنندگان ان به نظر شما چیست؟؟؟؟ اگر به مثل منی باشد دفترروز نامه کار گزاران را باید آتش می زدند تعطیلی برای این روز نامه خیلی کم بودوصادر کنندگان این بیانیه باید محاکمه شوند به جرم زیر سوال بردن یکی از اساسی ترین اهداف انقلاباسلامی ایران یعنی نابودی اسرائیل 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.