• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 1191)
سه شنبه 10/10/1387 - 18:47 -0 تشکر 80344
گوشه ای از عقاید و اقدامات صهیونیزم

نوشته: دکتر مصطفی رجب

 

مرکز اطلاع رسانی فلسطین

 

از مشهورترین بخش های موثر تئاتر «تاجر وینزی» شکسپیر بخشی است که «در آن یک تاجر یهودی در ونیز آرزوی خوردن گوشت بدن یک کودک مسیحی را در سر می پروراند و یک لخت گوشت از بدن این کودک جدا می کند.»

 

کشورهای اروپایی از نمایش این بخش از نمایشنامه به شدت جلوگیری کردند. علت آن هم این است که این بخش حاوی مطالبی دردآور بود که دل انسان را به درد می آورد و دشمنی میان یهودیت و مسیحیت و آیین های مذهبی یهودیان به خصوص بخش مباح بودن خون غیر یهودیان را تشریح می کند.

 منبع: روزنامه الشرق چاپ قطر  2/8/2006

یاران مردانه رفتند؛ اما هنوز تکبیر وفاداری‌شان از مناره‌های غیرت این دیار به گوش می‌رسد. یاران عاشقانه رفتند؛ اما هنوز لاله‌های سرخ دشت‌های این خاک به یمن آنان به پا ایستاده‌اند.

 انجمن فرهنگ پایداری


سه شنبه 10/10/1387 - 18:50 - 0 تشکر 80346

شواهدی از متون یهودی:

«کسانی که به آموزه ها و تعالیم دین یهود و شریعت یهودی ایمان ندارند، باید آنها را به عنوان قربانی به پروردگار اعظم تقدیم کرد.» «وقتی به شهری نزدیک می شوی، تا با آن بجنگی، اول آن را به صلح فرابخوان، اگر به این دعوت پاسخ مثبت داد و درهای شهر را به رویت باز کرد، همه انسان های موجود در آن مسخر تو و برده تو هستند و اگر تسلیم تو نشد و با تو به جنگ پرداخت، آن را محاصره کن و اگر خداوند به دست تو آن را مغلوب ساخت، همه مردان اعم از پسران خردسال و جوان را گردن بزن، اما زنان و کودکان و چهارپایان و هر آنچه در شهر است، غنیمت تو است و آن ها را برای خودت نگه دار و از غنایمی که خداوند به تو بخشیده است، استفاده کن.»

یاران مردانه رفتند؛ اما هنوز تکبیر وفاداری‌شان از مناره‌های غیرت این دیار به گوش می‌رسد. یاران عاشقانه رفتند؛ اما هنوز لاله‌های سرخ دشت‌های این خاک به یمن آنان به پا ایستاده‌اند.

 انجمن فرهنگ پایداری


سه شنبه 10/10/1387 - 18:53 - 0 تشکر 80348

چگونگی خونریزی

یهودیان برای ریختن خون دیگران راه های مختلفی دارند:

1ـ بشکه های سوزنی

این وسیله شکنجه عبارت است از بشکه ای به اندازه بدن قربانی که در همه اطراف و نقاط آن سوزن هایی کار گذاشته شده است که وقتی شخص قربانی را در درون آن قرار می دهند، از بخش های مختلف بدنش خون به کندی می ریزد. همزمان با این، یهودیان به شدت این شخص را عذاب می دهند و با دیدن خونی که از بدن این فرد می ریزد، لذت می برند. در زیر این بشکه ظرفی نیز برای جمع آوری خون شخص قربانی قرار می دهند.

 2ـ ذبح و تصفیه

در این شیوه نیز یهودیان فرد غیر یهودی را مانند گوسفند ذبح می کنند و خونش را در یک ظرف ریخته می ریزند، یا این که رگ های فرد در چند نقطه از بدنش قطع کرده و خون وی را در یک ظرف جمع آوری می کنند و در اختیار خاخامی که "فطیر مقدس" را تهیه می کند، می گذارند تا وی نیز با مخلوط کردن این خون فطیر مقدس را بسازد. در آموزه های دینی یهود آمده است که این خون برای جلب رضایت اله یهود در این فطیر مخلوط می شود. از نظر یهودیان اله آنها خونریزی و ذبح دیگران را بسیار دوست دارد. در حقیقت خوشحالی یهودیان در این اعیاد زمانی کامل می شود که از این فطیر مقدس که به خون غیر یهودیان آغشته است، بخورند. در گذشته یهودیان به خاطر کینه ای که از مسیحیت و مسیحیان به دل داشتند، ترجیح می دادند که از خون مسیحیان استفاده کنند و به دنبال آن از خون مسلمانان استفاده می کردند.

یاران مردانه رفتند؛ اما هنوز تکبیر وفاداری‌شان از مناره‌های غیرت این دیار به گوش می‌رسد. یاران عاشقانه رفتند؛ اما هنوز لاله‌های سرخ دشت‌های این خاک به یمن آنان به پا ایستاده‌اند.

 انجمن فرهنگ پایداری


سه شنبه 10/10/1387 - 18:56 - 0 تشکر 80350

جنایات مشهور یهودیان در این زمینه

ـ یهودیان در هلند شخصی به نام آجنیس هوروزا 19 ساله را قربانی کردند که به دنبال آن عاملان این جنایت بازداشت شدند.

ـ در ایتالیا نیز یهودیان یک کودک را ذبح کردند تا از خون او استفاده کنند.

ـ در گذشته در مصر یک مرد یهودی از قاهره وارد شهر پور سعید شد و در غرب این شهر خانه ای را اجاره کرد. در این مدت همواره به مغازه یک یونانی رفت و آمد می کرد تا این که یک روز همراه با یک دختر هشت ساله وارد این مغازه می شود و خود پس از نوشیدن شراب این دختر را نیز به نوشیدن آن مجبور می کند که همین مسأله توجه مغازه دار یونانی را جلب می کند. در روز بعد پیکر این دختر خردسال که به طرز فجیعی مثله مثله و حنجره اش قطع شده بود، پیدا شد. این حادثه مردم مصر را در آن زمان بر آشفت.

ـ در سوریه نیز پیکر یک زن مسیحی در حالی پیدا شد، که ذبح و خون بدنش ریخته شده بود. متهم این حادثه یک یهودی به نام رفول انکوتا بود که بعدا به ذبح این زن و استفاده از خون او در عید فصح یهودیان اعتراف کرد.

ـ در لبنان یهودیان فتح الله الصائغ را کشته و از خون وی برای عید فصح استفاده کردند.

ـ در شام نیز یک زن یهودی به نام بنود با مشاهده جنایات هولناک یهودیان و ذبح کودکان بی گناه برای استفاده از خون آن ها در اعیاد مختلف از آیین یهودی برگشت و به آیین مسیحیت گروید و به راهبه کاترینا معروف شد. وی یادداشت های خطرناکی درباره جنایات یهودیان و خوی خون آشامی آن ها نوشته و به ذکر حوادثی که خود شاهد آن ها بوده، پرداخته است.

ـ در انگلیس نیز جسد یک کودک 12 ساله در حالی پیدا شد که با ایجاد جراحت های مختلف در بدنش خون وی ریخته شده بود. ذبح وی در روز عید فصح شک ساکنان منطقه را نسبت به یهودیان بر می انگیزد که آن ها با همین سرنخ موفق به دستگیری قاتلان یهودی می شوند. این اولین حادثه از همین نوع است که فاش شد و تاکنون نیز پرونده این جنایت در دار الاسقف انگلیس وجود دارد.

ـ در لندن نیز پیکر یک کودک در قبرستان قدیس "بندکت" در حالی پیدا می شود که حتی یک قطره خود در بدنش نمانده بود و یهودیان همه خون وی را برای استفاده از آن در عید فصح گرفته بودند.

ـ یهودیان یک کودک دیگر را در عید فصح یهودی در لنکولن ربوده و پس از شکنجه شدید وی، او را ذبح کرده و خونش را می مکند. پدر و مادر این کودک، وی را در چاهی در نزدیکی منزل یک یهودی پیدا می کنند که در جریان بازجویی با این یهودی وی به ذبح کودک با همدستی 91 یهودی دیگر اعتراف کرد که 19 نفر از آن ها اعدام شدند. ـ اینچنین جنایات یهودیان در انگلستان ادامه یافت تا این که در سال 1290 یهودیان در آکسفورد یک کودک مسیحی را ذبح کرده و خون وی را در یک ظرف ریخته و با خود می برند، این جنایت باعث شد که پادشاه ادوارد اول دستور تاریخی خود را برای اخراج یهودیان از انگلیس صادر کند.

یاران مردانه رفتند؛ اما هنوز تکبیر وفاداری‌شان از مناره‌های غیرت این دیار به گوش می‌رسد. یاران عاشقانه رفتند؛ اما هنوز لاله‌های سرخ دشت‌های این خاک به یمن آنان به پا ایستاده‌اند.

 انجمن فرهنگ پایداری


سه شنبه 10/10/1387 - 18:59 - 0 تشکر 80351

اللهم انت السّلام و منک السّلام

و لک السّلام و الیک یعود السّلام

سلاااااااااام

*******

 ممنوووون فال نیک عزیز ...

هم این بحث و هم بحث فراماسونری بحث های خوبی هستند که در این زمینه از شما می بینیم ...

در این زمینه ها انشاءالله مطالبی رو حتما ثبت می کنم ....

اللهم عجل لولیک الفرج

ماندگار باشید

یا حق

اللهم ‌ارزقنا توفیق‌الشهادة فی سبیلك تحت لواء ولیك

همراه شما در انجمن سیاسی anjoman.siasi@tebyan.org

و انجمن ورزش و تندرستی anjoman.varzesh@tebyan.org

چهارشنبه 11/10/1387 - 20:5 - 0 تشکر 80576

ـ در فرانسه نیز کونتس اوف دور در سال 1192 یک جوان مسیحی را به یهودیان می فروشد. این جوان متهم به سرقت بود. یهودیان او را ذبح کرده و تمام خون بدنش را می گیرند. پادشاه فیلیپ اغسطس شخصا در دادگاه حاضر می شود و دستور سوزاندن عاملان این قتل را صادر می کند.

ـ در آلمان نیز یهودیان یک کودک سه ساله را می ربایند و پس از گرفتن خون وی او را به قتل می رسانند. دادگاه وقت طی حکمی دستور می دهد که یهودی عامل این جنایت سوزانده شود.

ـ در اسپانیا هم یکی از یهودیان اعتراف می کند که با همدستی چند یهودی دیگر یک کودک را ذبح و خون وی را می گیرند. 8 تن از یهودیان عامل این جنایت اعدام می شوند و این مسأله علت اصلی اخراج یهودیان از اسپانیا در سال 1490 شد.

ـ در شهر برن سوئیس هم در سال 1287 یهودیان یک کودک مسیحی را به نام رودلف در منزل یک یهودی ثروتمند ذبح می کنند. یهودیان به این جنایت اعتراف کرده و بیش تر آن ها نیز اعدام شدند. حاکمان شهر مجسمه ای از یک یهودی ساخته که در حال خوردن یک نوزاد است و آن را در محله یهودیان نصب می کنند تا آنها به یاد جنایات وحشیانه خود باشند!!

ـ در اتریش نیز در سال 1462 در شهرک انسپیرک یک نوجوان مسیحی به یهودیان فروخته می شود که آن ها نیز او را روی یک صخره در جنگل ذبح کرده و از خونش در عید استفاده می کنند. پس از این حادثه مسئولان اتریش تصمیمات مختلفی اتخاذ کردند که از جمله آن ها قرار دادن طنابی زرد رنگ در بازوی چپ یهودیان برای تشخیص آن ها از بقیه اهالی سوئیس بود. هدف از این کار شناساندن یهودیان برای در امان ماندن از شر آن ها اعلام شد.

ـ در ایتالیا در سال 1475 نیز یک کودک سه ساله به نام سیمون در شهر تیرنت ربوده می شود. وقتی همه به یهودیان شک کردند، آن ها جسد این کودک را به دریا می اندازند اما پس از تحقیقات صورت گرفته روشن می شود که این کودک غرق نشده بلکه پس از ایجاد جراحت هایی در گردن و مچ دست و پایش و گرفتن خونش به قتل رسیده و به دریا انداخته شده است. یهودیان به این جنایت اعتراف کرده و آن را این گونه توجیه کردند که برای مراسم دینی خود به خون نیاز داشتند. نه تن از یهودیان به خاطر مشارکت در این جنایت اعدام شدند.

یاران مردانه رفتند؛ اما هنوز تکبیر وفاداری‌شان از مناره‌های غیرت این دیار به گوش می‌رسد. یاران عاشقانه رفتند؛ اما هنوز لاله‌های سرخ دشت‌های این خاک به یمن آنان به پا ایستاده‌اند.

 انجمن فرهنگ پایداری


برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.