• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 2681)
دوشنبه 9/10/1387 - 15:18 -0 تشکر 80037
اخبار فلسطین

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیكم

از این پس در این تایپیك اخبار مربوط به فلسطین گذاشته می شود لذا از شما دوستان عزیز خواهش می كنم تا در نوشتن اخبار در این موضوع مرا یاری فرمایید و هیچ كمكی را دریغ نكنید

* من به یه نكته هم می خواستم اشاره كنم و این نكته اینكه كشور های عربی دارند مثل زمان امامان و پیامبران عمل می كنند، زمان پیامبر و امامان معصوم با آن ها همكاری نمی كردند و آن بزرگواران را به شهادت می رساندند و هم اكنون نیز با حمایت نكردشان دارن كشور فلسطین را به دست بیگانگان و یك مشت آدم از خدا بی خبر می اندازند

در این تایپیك من یكم خودمونی صحبت كردم . فكر كنم لازم باشه

پس از همین الان شروع كنید

اجركم عندالله

و من الله توفیق

دوشنبه 9/10/1387 - 15:27 - 0 تشکر 80041

به نام خدایی كه خاك آفرید از آن انسان پاك آفرید

سلام علیكم

این هم از اولین اخبار

جرم سکوت جهان عرب برابر با جنایات صهیونیستها
ارومیه - خبرگزاری مهر: در حالی که سرزمین غزه هر لحظه با خون یک فلسطینی بیگناه رنگین تر می شود مسلمانان سایر ملل سکوت کرده و برخی با صدور بیانیه های محکومیت چند خطی به ابراز همدردی با اهالی این سرزمین دلخوش کرده اند.

به گزارش خبرنگار مهر در ارومیه، به راستی چه بر سر جهان اسلام و مسلمین آمده است که در مقابل شنیع ترین جنایات رژیم غاصب و منفور صهیونیست این چنین سکوت پیشه کرده اند و با دست نوشته و کاغذ پاره هایی به نام بیانیه و محکومیتهای خشک و خالی وجدان در خواب خفته خود را آسوده می کنند.

سئوال اینجاست که طرفداران لیبرال دموکراسی غربی و اسلام آمریکایی و التقاطی چه توجیهی برای سکوت خود در قبال محاصره غزه و جلوگیری از رسیدن آب، غذا، برق و حداقل امکانات به مردم بیگناه این سرزمین که هر انسان آزاده ای آن را محکوم نموده و نقض صریح حقوق بشر می خواند دارند؟

از یک سو، مجامع بین المللی و مدافعین به اصطلاح حقوق بشر نسبت به این جریان، مشی سکوت پیشه ساخته و از سویی، داعیه داران ام القرایی اسلام با پایمال کردن غیرت مسلمانی به جای تمسک به سیره پیامبر اعظم (ص) در دفاع از جان، مال و ناموس مسلمانان، دست دوستی به سوی جنایتکاران این واقعه دراز کرده و از در گفتگو وارد شده اند.

تنها درد مردم بی گناه غزه و فلسطین درد ناشی از گلوله و خمپاره سربازان اسرائیلی نیست بلکه ناله و فغان کودکان وزنان بی گناه غزه و فلسطین از بی کسی و سکوت هم کیشان خود که به عمد و در پی مصلحت اندوزی است سر به آسمانها سائیده و گوش هر انسان آزاده ای را می آزارد و ندای "هل من ناصرا ینصرنی " امام حسین را تداعی می کند ولی انگار گوش جهان اسلام و افراد به اسم مسلمان در مقابل این فریاد  ناشنوا و ناشنواتر شده است.

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری با محکوم کردن جنایات رژیم غاصب صهیونیستی و انتقاد از سکوت مجامع بین المللی در مقابل این جنایات اظهار داشت: جرم سکوت مسلمانان به خصوص جهان عرب در مقابل جنایت غزه کمتر از رژیم غاصب اسرائیل نیست.

حجت الاسلام علی اکبر قریشی تنها راه فتح و آزادسازی فلسطین از چنگال اسکتبار جهانی اتحاد تمامی ملل مسلمان دانست و تصریح کرد: تجربه بارها نشان داده زمانی که مسلمانان در کنار هم بوده اند تمامی توطئه ها را به راحتی توانسته اند خنثی کنند.

استاندار آذربایجان غربی با محکوم کردن جنایات ددمنشانه و وحشیانه رژیم صهیونیستی در غزه در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: با تمامی مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین اشغالی احساس همدردی می کنیم.

رحیم قربانی با اشاره به اعلام امروز به عنوان روز عزای عمومی از سوی مقام معظم رهبری به دلیل جنایات رژیم صهیونیستی در غزه و کشتار مردم بی گناه و مظلوم فلسطین افزود: امیدواریم تفکر مسئولان نظام اسلامی ایران در برخورد با نظامهای سلطه جو در جهان به ملتهای عربی و ملتهای آزاده دنیا تسری پیدا کند تا جلوی این گونه جنایات گرفته شود.

قربانی خاطرنشان کرد: ماههاست که غزه در محاصره است و از ورود دارو، غذا و کمکهای بشر دوستانه به این شهر جلوگیری می شود و امروز نیز اینگونه جنایات در این شهر رخ می دهد که همه اینها نشان دهنده برنامه ریزی مسئولان رژیم صهیونیستی برای کشتار در این شهر بی دفاع است.

وی عنوان کرد: در صورتی که مقابل جنایات رژیم صهیونیستی گرفته نشود فجایع انسانی همچون صبرا و شتیلا در غزه رخ خواهد داد.

رئیس گروه مشاوران استاندار در گفتگو با خبرنگار مهر با محکومیت این جنایات گفت: تاریخ همواره بیانگر وجود ظلم ظالم علیه مظلوم بوده است و در عصر کنونی یکی از وحشیانه ترین نوع آن بیش از نیم قرن است که در فلسطین اشغالی توسط رژیم غاصب، خونخوار و خیانت پیشه صهیونیستی در جریان است.

بیژن ذبیحی با اعلام هوشیار باش به مردم مسلمان و آزاده جهان به ویژه جوانان غیور حمایت خود را از مردم مظلوم و مسلمان فلسطین اشغالی اعلام کرد و اظهار داشت: این رویکرد چیزی نیست جز مصداق لشگر یزید و عمربن سعد شدن در عاشورای زمان و کربلای کنونی غزه که ندای "اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید" را نشنیده و نخواهد شنید.

وی با انتقاد شدید از سکومت مجامع بین المللی و مدافعین به اصطلاح حقوق بشر نسبت به این جریان خاطرنشان کرد: سئوال اینجاست که طرفداران لیبرال دموکراسی غربی و اسلام آمریکایی و التقاطی چه توجیهی برای سکوت خود در قبال محاصره غزه و جلوگیری از رسیدن آب، غذا، برق و حداقل امکانات به مردم بیگناه این سرزمین دارند.

دوشنبه 9/10/1387 - 15:27 - 0 تشکر 80042

درخواست اعزام خبرنگاران ایرانی به غزه/ درخواست ازمالکی برای آزادی زیدی
سخنگوی انجمن روزنامه نگاران مسلمان از آغاز رایزنیها برای اعزام یک تیم رسانه ای به منطقه غزه به منظور انعکاس صحیح جنایات رژیم صهیونیستی خبر داد.

بیژن مقدم که در پایان جلسه امروز هیئت مدیره انجمن روزنامه نگاران مسلمان با خبرنگار مهر گفتگو می کرد در خصوص نتایج این جلسه اظهار داشت: با توجه به اهمیت فاجعه غزه همه کسانی که صاحب قلم و رسانه هستند در شرایطی که دولتهای عربی مسلمان با بی تفاوتی شاهد جنایات هستند، باید به وظیفه خود عمل کنند و انتظار بیشتری از رسانه های متعهد جهان اسلام می رود.

وی ادامه داد : به همین دلیل انجمن روزنامه نگاران مسلمان معتقد است نباید شاهد انفعال، هماهنگی با رژیم صهیونیستی و سکوت تایید کننده جنایات از سوی برخی دولتهای اسلامی باشیم و علاوه بر این انجمن روزنامه نگاران مسلمان بر یاد آوری مسئولیتهای سازمان ملل در خصوص فاجعه غزه و خروج این سازمان از انفعال تاکید کرد.

دبیر انجمن روزنامه نگاران مسلمان با اشاره به پیام رهبر معظم انقلاب در خصوص فاجعه غزه بیان داشت: ایران حجم بالایی از کمکهای خود را برای مردم غزه ارسال کرده اما ما نگران این هستیم که آیا این کمکها به مردم غزه می رسد یا خیر. چون ارسال این کمکها نیازمند همکاری سازمانها و مجامع بین المللی و به خصوص دولت مصر است و تاکنون نشانه ای از همکاری از مصریها دریافت نکرده ایم.

مقدم در خصوص سفر آتی نوری المالکی نخست وزیر عراق به ایران تاکید کرد: پیشنهاد انجمن روزنامه نگاران مسلمان این است که در زمان سفر مالکی به تهران درخواست آزادی خبرنگار عراقی که به دلیل پرتاب کفش به طرف بوش زندانی شده است، مطرح شود و از خبرنگاران و رسانه ها می خواهیم این موضوع را به مالکی منتقل کنند تا ضمن جلوگیری از فشارهای جسمانی و روحی به منتظر الزیدی ، برای آزادی او تلاش شود.

دبیر انجمن روزنامه نگاران مسلمان در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر در مورد اقدامات این انجمن در رابطه با غزه تصریح کرد: وقایع غزه باید به بهترین شکل منعکس شود و انجمن روزنامه نگاران مسلمان آماده است درصورت وجود شرایط در منطقه امکان حضور خبرنگاران را در منطقه فراهم کند ، هر چند ما از محدودیتها مطلعیم اما معتقدیم اگرحمایتها صورت بگیرد امکان حضور رسانه ای خبرنگاران ایران برای انعکاس واقعی فجایع غزه وجود دارد و ما این آمادگی را داریم ، اما شرطش فراهم آمدن مقدمات است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به فرا رسیدن ماه محرم اشاره کرد و گفت: انتظار مردم، مراجع، علما و رهبری از کسانی که مراسم عزاداری را اداره می کنند این است که امسال بتوانیم پیرایش محرم از زنگارها و خرافات را جدی تر از قبل شاهد باشیم.

دوشنبه 9/10/1387 - 15:27 - 0 تشکر 80044

توافق مقطعی تهران - قاهره برای امداد رسانی به غزه
با تلاش وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در مذاکره با مقامات مصری مقرر شد که تهران بتواند از کانال هوایی، کمکهای مردمی خود را برای اهالی غزه ارسال نماید.

خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد که در پی بروز فجایع اخیر در نوار غزه و تشدید جنایات رژیم صهیونیستی در این منطقه که به صدور پیام مهم روز گذشته رهبر معظم انقلاب اسلامی منجر شد، تحرک دستگاه دیپلماسی کشور در این خصوص شدت یافته است.

بر این اساس در پی تشدید تحرکات مذکور در وزارت امور خارجه و رایزنیهای دیپلماتیک بین تهران و قاهره توافقی بین وزارت خارجه کشورمان با مصر صورت گرفته تا بر این اساس تهران بتواند از کانال هوایی کمکهای مردمی خود را برای اهالی غزه ارسال نماید.

هر چند که درخواست کشورمان برای انتقال مجروحان فلسطینی به ایران مورد موافقت قاهره قرار نگرفته اما تلاشهای جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و دستگاه دیپلماسی کشور در این خصوص همچنان ادامه دارد.

با انجام این توافقات بین وزارت خارجه ایران و مصر طی دو روز اخیر دو فروند هواپیمای ایرانی حامل کمکهای غذایی مردم کشورمان به اهالی غزه عازم قاهره شده است.

دوشنبه 9/10/1387 - 15:29 - 0 تشکر 80045

خروش مردم تهران در تجمع ضد صهیونیستی
تجمع دهها هزار نفر از مردم تهران در اعتراض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه و سکوت مجامع بین المللی و کشورهای اسلامی دقایقی پیش همزمان با سراسر کشور در میدان فلسطین تهران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، حضور گسترده مقامات کشوری و لشکری همچنین نمایندگان مجلس و چهره های شاخص سیاسی از هر دو جناح  سیاسی کشور در تجمع پرشور تهرانیها به چشم می خورد .  

 محمد حسین صفارهرندی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سخنرانی خود در این تجمع به نمایندگی از هیئت دولت جنایات رژیم صهیونیستی و سکوت کشور های منطقه را به شدت محکوم کرد و خواستار فعال شدن نهادهای بین المللی در جلوگیری از ادامه روند فجایع در غزه شد .

تجمع کنندگان در این مراسم شعارهایی چون" مرگ بر اسرائیل"،"محرم ماه خون است، اسرائیل سرنگون است"، "فلسطین مظلوم است پاره تن اسلام است" ،"فلسطین فلسطین حمایتت می کنیم" سر می دهند.  تصاویری از شهیدان فتحی شقاقی و رنتیسی در کنار تصاویر رهبر معظم انقلاب و سید حسن نصرالله و پلاکاردهایی در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی در دست تظاهرکنندگان دیده می شود.

دوشنبه 9/10/1387 - 15:31 - 0 تشکر 80046

آزاداندیشان جهان به یاری مردم غزه بشتابند
شورای عالی انقلاب فرهنگی با صدور بیانیه‌ای از آزاد اندیشان و به خصوص مسلمانان جهان درخواست کرد که به شیوه های ممکن به یاری مردم غزه بشتابند.

به گزارش خبرگزاری مهر در این بیانیه آمده است: امروز بر قلبهای شکسته و جانهای به ستوه آمده مردم بی گناه و بی دفاع فلسطین و به ویژه ساکنین نوار غزه غم و رنج بزرگ و طاقت فرسایی سنگینی می کند که هر کس را توان تحمل آن نیست و لیکن این رنج جانکاه ماهیت رژیم صهیونیستی و حامیان آن را، برای آزاد اندیشان جهان بر ملا ساخت.

در ادامه این بیانیه می خوانی : رژیم اشغالگر قدس پس از دو ماه محاصره غذایی و دارویی مردم غزه برای پنهان کردن عقده حقارت شکست در جنگ با حزب الله، به یورشی دژخیمانه به آنها روی آورده است و از زمین و هوا به مردان، زنان و کودکان فلسطینی ساکن غزه هجوم می آورد تا شاید رسوایی شکست در جنگ با مردان خدا را از اذهان محو کند. به راستی آیندگان در مورد این جنایات در کنار فریاد حقوق بشری که از طرف برخی مدعیان دموکراسی در حال حاضر مطرح است چه قضاوتی خواهند کرد؟ و در مورد ماهیت این نوع رژیمهای مدعی چه خواهند گفت؟

شورای عالی انقلاب فرهنگی در نهایت تالم و تاثر ضمن محکوم کردن جنایات خونین و ضد بشری عوامل منفور و منحوس رژیم صهیونیستی اعلام کرده است که  بر خود لازم می داند این غم عظمی را به محضر شریف مقام معظم رهبری، ملت بزرگ و همدرد ایران و تمامی دلسوزان عالم بشریت و به ویژه مردم غزه تسلیت عرض نماید و از آزاد اندیشان و به خصوص مسلمانان درخواست می کند به شیوه های ممکن به یاری مردم غزه بشتابند.

دوشنبه 9/10/1387 - 15:35 - 0 تشکر 80050

تاکید احمدی نژاد و خالد مشعل بر مقاومت غزه در برابر رژیم صهیونیستی
رئیس جمهوری اسلامی ایران در گفتگو با دبیر سیاسی جنبش حماس تصریح کرد : ملت فلسطین به ویژه ساکنان غزه با ایستادگی و مقاومت بر رژیم صهیونیستی پیروز می شوند.
به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر محمود احمدی نژاد در گفتگوی تلفنی با خالد مشعل دبیر سیاسی جنبش حماس اظهار داشت: کشورهای اسلامی باید با اقدامات مناسب از ادامه جنایات صهیونیستها جلوگیری کنند.

رئیس جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر لزوم ارایه کمکهای غذایی و دارویی به مردم فلسطین از طریق گذرگاه رفح خاطرنشان کرد: دولت و ملت ایران همواره حامی ملت مظلوم فلسطین خواهند بود.

خالد مشعل دبیر سیاسی جنبش حماس نیز در این گفتگوی تلفنی با بیان اینکه صهیونیستها با تشدید جنایات خود در صدد تسلیم کردن مقاومت و حماس هستند تأکید کرد: غزه و مقاومت هرگز تسلیم نخواهند شد و در نهایت بر صهیونیستها پیروز می شوند.

دبیر سیاسی جنبش حماس همچنین از حمایتها و سیاستهای رهبر معظم انقلاب اسلامی و دولت و ملت ایران در قبال ملت مظلوم فلسطین قدردانی کرد.

دوشنبه 9/10/1387 - 15:35 - 0 تشکر 80052

اولین محموله غذایی جمعیت هلال احمر ایران وارد غزه شد
نخستین محموله کمکهای غذایی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران برای مردم مظلوم و تحت محاصره شهر غزه ارسال شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران نخستین محموله کمکهای غذایی خود را از طریق هوایی برای ساکنان بی دفاع غزه در فلسطین اشغالی ارسال کرد.

هواپیمای حامل این محموله به وزن حدود 50 تن که شامل برنج، انواع کنسرو و شکر است، بامداد نهم دی ماه در مصر فرود آمد.

دومین محموله کمکهای جمعیت هلال احمر ایران نیز به زودی از راه هوایی به غزه ارسال می شود.

همچنین کشتی اقیانوس پیما حامل 2000 تن کمکهای جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران به مردم ستمدیده غزه پس از هماهنگیهای لازم امروز از بندرعباس عازم غزه می شود.

دوشنبه 9/10/1387 - 15:35 - 0 تشکر 80053

آیت‌الله مکارم شیرازی جنایات غزه را محکوم کرد
قم - خبرگزاری مهر: یکی از مراجع عظام تقلید قم با انتشار پیامی جنایات رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کرد.

به گزارش خبرنگار مهر در قم، در این پیام آمده است: فاجعه عظیم و قتل عام بی‌نظیری که در غزه پس از ماه‌ها محاصره جانکاه و کُشنده روی داد، تمام وجدان‌های بیدار جهان را سخت ناراحت ساخت و عموم مردم دنیا به استثنای دولت‌های حامی اسرائیل غاصب و مرتبطین آنها همگی آن را محکوم کردند و ما نیز آن را به شدت محکوم کرده و لکه ننگی بر پیشانی بشریت می‌دانیم.

از آن روز که سنگ زیربنای رژیم غاصب صهیونیسم به وسیله آمریکا و انگلستان و بعضی دیگر از دول غربی نهاده شد، انتظار این جنایات می‌رفت و تا این رژیم به حیات کثیف خود ادامه می‌دهد به یقین همین وضع ادامه خواهد یافت، آنها همچون گرگ خونخوارند و طبیعت گرگ تا زنده است درندگی و خونخواری است و فقط باید گرگ را کشت.

ما با الهام از آیات قرآن و روایات پیغمبر اکرم (ص) از همه ملت‌های مسلمان جهان دعوت می‌کنیم که در برابر کسانی که دست‌هایشان تا مرفق در خون مسلمانان بی‌گناه فرو رفته، مسئولیت الهی خود را در نظر بگیرند و سکوت را بشکنند و در برابر حامیان بی‌رحمی که تمام مراکز حیاتی یک ملت حتی بیمارستان‌ها را ویران می‌کنند و مانع رسیدن دارو به مجروحان و غذا به کودکان هستند و ابتدایی‌ترین حقوق بشر را رعایت نمی‌کنند، متّحد شوند و خروش برآورند و از هر طریق ممکن به یاری برادران و خواهران مسلمان خود در فلسطین اشغالی بپا خیزند و بدانند که خدا با آنهاست.

دوشنبه 9/10/1387 - 15:36 - 0 تشکر 80054

کشورهای به ظاهر مسلمان طرفدار ظلم نشوند
قم - خبرگزاری مهر: دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم نیز با صدور پیامی جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم و خواستار خروج اشغالگران شد.

به گزارش خبرنگار مهر در قم، در بیانیه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم آمده است: در آستانه فرا رسیدن ماه محرم الحرام، ماه پیروزی خون بر شمشیر، تاریخ تکرار شده و این بار دست پلید یزیدیان زمان از آستین ننگ آلود صهیونیست‌ها بیرون آمده و دل ملت‌های مسلمان و آزادی خواهان جهان را بیش از پیش اندوهگین و غصه‌دار کرده است.

حملات ددمنشانه رژیم صهیونیستی و به خاک و خون کشیدن مردم بی دفاع و ستم دیده غزه، بار دیگر چهره پلید و خونخوار دولت جعلی اسرائیل و حامیان جنایتکار آن و مدعیان دروغین حقوق بشر را به صورت علنی و رسمی آشکار ساخت و سکوت نفرت انگیز و خفت بار برخی از دولت‌های عربی و به اصطلاح مسلمان بر هم‌دستی و هم‌راهی آنها، مهر تأیید زد. بی گمان پیام ولی امر مسلمین جهان و اعلام عزای عمومی در روز دوشنبه، زنگ خطری برای جهان اسلام است و همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند: «همه مؤمنان دنیای اسلام به هر نحو ممکن موظف به دفاع از زنان و کودکان و مردم بی دفاع غزه‌اند».

در این راستا دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ضمن محکوم کردن جنایات هولناک رژیم صهیونیستی و دعوت از همه مردم آزاده جهان خاصه مسلمانان برای حمایت و دفاع از مردم مظلوم فلسطین، همگام با ملّت شریف ایران در تجمع امروز حضور یافته و در طلیعة ماه نهضت جاویدان حسینی، مردم سرافراز قبله اول مسلمانان را به بهترین اجرها و زیباترین ثواب‌ها بشارت ‌داده و هم صدا با حلقوم خون گرفته فرزندان غزه فریاد بر می‌آوریم و دیگر بار کلام گهربار رسول گرامی اسلام را به سران غافل دولت‌های عربی گوش‌زد می‌کنیم: «من سمع مسلما ینادی یا للمسلمین فلم تجبه فلیس بمسلم».

دوشنبه 9/10/1387 - 19:45 - 0 تشکر 80155

اللهم انت السّلام و منک السّلام

و لک السّلام و الیک یعود السّلام

سلاااااااااام

*******

جهاد اسلامی پایگاه صهیونیستی «اوفیكیم»را زیر آتش گرفت

 به نقل ازپایگاه اطلاع‌رسانی سازمان جهاد اسلامی فلسطین، گروهان‌های "القدس" شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی با صدور بیا نیه‌ای اعلام كردند كه این گروهان‌ها در پاسخ به حملات خونبار جنگنده‌های ارتش صهیونیستی، یك پایگاه نظامی ارتش صهیونیستی در "اوفیكیم" در جنوب نوار غزه را هدف حملات خمپاره‌ای قرار دادند.
بنا بر این گزارش، بر اثر این حملات یك نظامی صهیونیست به‌شدت مجروح شد.
منابع صهیونیستی با تأیید این خبر اعلام كردند كه بر اثر حمله خمپاره‌ای گروه‌های فلسطینی به پایگاه نظامی "اوفیكیم" یك سرباز ارتش به‌شدت مجروح شد كه فوری به بیمارستان انتقال یافت.

اللهم عجل لولیک الفرج

ماندگار باشید

یا حق

اللهم ‌ارزقنا توفیق‌الشهادة فی سبیلك تحت لواء ولیك

همراه شما در انجمن سیاسی anjoman.siasi@tebyan.org

و انجمن ورزش و تندرستی anjoman.varzesh@tebyan.org

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.