• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن خانواده > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
خانواده (بازدید: 2109)
دوشنبه 2/10/1387 - 23:23 -0 تشکر 79003
اصلاح انجمن تخصصی خانواده

نظرتان در خصوص اصلاح انجمن تخصصی خانواده به شیوه دوستان چطور است اصلاحاتی باید به قول دوستام اقای مهدی ایجاد شود1 این انجمن خانواده باید مختص به افراد بین 20 تا 35 ایاه باشد2 انجمن راجع به خانواده باید به شیوه دوستان به سبک و سلیقه دوستان عاری از هر گونه عیب و نقصی باشد 3 انجمن باید هدفش ایجاد بحثهای مفید و سازگار با روابط اجتماعی و به روزباشد 4 انجمن نباید از گروه یا شخصی حمایت کندو نظرتان دوستان اگر هم مخالف باشد بدون غرض ورزی با ویرایش کردن ان هم با اجازه نوسنده مطلب درج کند 5 انجمن باید برقرای عدالت کنند چیزی که اکنون در ان نیست6 انجمن باید روابط دوستان را قوی کند 7 مدیر و جانشین انجمن باید مرد باشد به علت اینکه رئیس جمهور مرد است و زن نمی تواند باشد در نتیجه زن باید کارش ویرایش باشد8 مدیر باید مدبر باشد 9 مدیرانجمن باید سعی کند بهترین مباحث ایجاد شده را اعلام کند و در هر ماه جوایزی حتی بصورت تشویق قرار دهد چیزی که اکنون دیده نمی شود10 جانشین انجمن به خودش اجازه توهین ندهد11 دوستان بی احترامی نکنند چرا که بی ادبی باعث ایجاد رواط ناخوشایند می شود12 مدیر باید سعی در ایجاد روابطی شود که دوستان از انجمن گریزان نشوندالبته دوستان کله کرده بودنند چرا غلط املای دارد باید عرض کنم چون بنده بسیار سریع تایپ می کنم و فقط ویرایش ان را ندارم غلط دیده می شود . خواب حالا اگر دوستان مدعی هستند بسم الله این گوییو این میدان

جمعه 6/10/1387 - 1:0 - 0 تشکر 79403

به نام خدا 

سلام

گفتم بد نیست نظرم رو نسبت به سؤالات و موارد مطرح شده بگم.

1. ببینید، درسته که بعضی از بحث ها مختص به یک گروه سنی خاص هستند، اما این جا انجمن خانواده است، و توی هر خانواده ای همه نوع گروه سنی وجود داره، و طبعاً باید به مسائل و مشکلات همه ی اون ها پرداخته بشه. همون طور که شما توی منزل خودتون هم نمی تونید چون یک سری بحث ها برای بالای 20 ساله، پس خواهر برادر کوچکترتون رو از خونه بندازید بیرون! ضمن این که در مسائلی مانند ازدواج و... ما باید از تجربیات بزرگترها استفاده کنیم، پس شما چطور می گید افراد بالای 35 سال نیان؟! اصلاً این حرفتون منطقی نیست. این جا انجمن خانواده است و همه نوع مخاطبی داره، دقیقاً به این دلیل که توی خانواده ها باید به مشکلات همه سنی رسیده بشه، چه بزرگ، چه کوچک، چه پیر و چه جوان. اما انگار شما فقط بحث های خاصی مدنظرتونه.

2. منظورتون رو از این مورد متوجه نشدم! نگارشتون ایراد داره...

3. الآن انجمن تا حد خیلی زیادی طبق این آرمان ها پیش رفته و روز به روز هم داره پیشرفت می کنه. مطمئناً جا داره به بحث های دیگه ای هم پرداخته بشه، اما تا همین الآن هم قدم های خیلی بزرگی برداشته شده (گرچه متأسفانه شما در تاپیک دیگه اون حرکت ها رو بی خود خواندید)...

4. توی این انجمن تا حالا فقط از حق حمایت و دفاع شده. در خصوص ویرایش هم اولاً مدیر انجمن باید نظر بدهند، ثانیاً بد نیست نگاهی هم به اساسنامه ی انجمن ها بندازید. بالاخره هر جامعه ای مقرراتی داره که باید رعایت بشه. از اون جایی هم که ما متمدن هستیم، باید تابع قوانین باشیم.

5. من بی عدالتی توی انجمن نمی بینم.

6. این چیزیه که من دقیقا شاهدش بودم، به خصوص بعد از تغییر مدیریت و فعال شدن مجدد انجمن، روابط خیلی هم نزدیک تر و صمیمی تر شده. اگر هم اختلاف کوچکی پیش اومده باشه (گفتم اگر)، بین دوستان حل شده، چون چیزی به نام منطق بینمون حکم فرما بوده.

7. یعنی چی این حرف؟! مگر اینجا هیئت دولته که می گید چون رئیس جمهور مرده باید مدیر هم مرد باشه؟! چه طور همچین نتیجه گیری ای کردید؟!! آخه چه ارتباطی داره؟! این جا انجمن خانواده است. اتفاقاً اگر بخواهیم با معیارهای خانواده بسنجیم، خدمتتون عرض کنم که مدیریت داخلی خانواده همیشه با خانم ها بوده و هست، این جا هم یک خانواده است که اعضا درش با هم بحث می کنند. البته اگر یک آقا مدیر بود هم اشکالی نداشت. اصلاً به نظرم در این مورد هیچ فرقی نداره. آخه این اصلاً چه ربطی به رئیس جمهور داره؟!! و این یعنی چه که گفتید خانم ها فقط ویرایش کنند؟! اصلاً نتیجه گیری های شما همیشه منحصر به فرد بوده!!! ضمناً تا جایی که من دیده ام، شما با لحنتون و با ادبیات خاص خودتون، خانم و آقا رو توی این محیط از خودتون رنجوندید، پس خیلی هم فرقی نمی کنه.

8. در خصوص مدبر بودن مدیر، باید عرض کنم که خانم آنشرلی یکی از بهترین و مدبرترین مدیرانی بوده و هستند که تا حالا تبیان به خودش دیده، این رو خانم و آقا، همه تأیید می کنند. کمتر کسی مثل ایشون این قدر فعال، بانشاط، خلاق و از هر نظر شایسته بوده. ایشون در عین این که خیلی ساده و صمیمی برخورد می کنن، به وقتش هم با تدبر و مدیریت خوبشون همه چی رو کنترل می کنن. بعید می دونم کسی این حرف من رو رد بکنه.

9. لطفاً به تاپیک "اینان اند نورچشمان ما...!" مراجعه کنید، دقیقاً این کاری که شما گفتید صورت گرفته، البته با رأی گیری بین اعضای انجمن. اما در خصوص جایزه، مطمئناً منظورتون جایزه ی مادی که نبوده. همین معرفی خودش تشویقه.

10. در این مورد کادر مدیریت نظر بده، اما من که این جا جز احترام چیزی ندیدم، هم در مورد خودم و هم دیگران. حتی اگر اختلافی بوده هم مؤدبانه حل شده. چون این جا یک عده آدم بافرهنگ و تحصیل کرده آمد و شد دارند و با انجمن های دیگه در برخی سایت های دیگه فرق می کنه (البته اگر شما تحصیلات دیگران را هم قبول داشته باشید)...

حالا اگر هم گاهی حرفی زده شده، باید ببینیم ما خودمون چه طور با بقیه برخورد کردیم که چنین بازتابی داشته! فردی که بی وقفه به دیگران توهین می کنه، نباید از عکس العمل مخاطبینش تعجب بکنه. بالاخره اون ها هم انسان هستند و صبرشون حدی داره. البته نمی خوام برخورد غیر مؤدبانه ی کسی رو توجیه بکنم (البته اگر کسی این طور باهاتون برخورد کرده باشه)، اما به هر حال باید کمی هم به خودمون رجوع کنیم و کمی هم به این فکر کنیم که شاید اشکال از خودمون باشه. و ضمناً با برطرف کردن ایرادهای خود، سعی در بهبود شرایط داشته باشیم. این یکی از اولین و ابتدایی ترین اصول زندگی توی یک جامعه ی متمدنه... شما که تحصیلاتتون هم در این زمینه ست باید بیشتر به این مسئله واقف باشید!!

11. در این مورد توی قسمت 10 توضیح دادم. ضمناً من قویاً این توصیه رو به خود شما می کنم!! چون بعید می دونم این جا کسی باشه که از صحبت های شما نرنجیده باشه.

12. مدیر محترم این انجمن نه تنها باعث گریزان شدن کسی از انجمن نشدند، بلکه با صمیمیت و ادبشون عده ی خیلی زیادی رو هم جذب انجمن کردند. اصلاً قبل از این که خانم آنشرلی مدیر بشن، مدت زیادی این انجمن تقریباً راکد شده بود، اما با درایت ایشون این انجمن تبدیل شده به یکی از فعال ترین و مفید ترین و البته تخصصی ترین انجمن ها.

در مورد آخر هم عرض کنم که همه ی ما به نحوی مشغله و درگیری های خاص خودمون رو در زندگی داریم. اگر شما وقت زیادی برای تایپ کردن ندارید، این دلیل نمی شه که این قدر پرغلط بنویسید. ضمناً مسئله فقط املا نیست، شما نگارشتون (منظورم همون انشائه!) هم خیلی اشکال داره، طوری که خیلی جاها (مثلاً سوال 2 همین بحث) اصلاً منظورتون معلوم نیست. ما نمی گیم این جا همه مثل یک ادیب بنویسند! اما می گیم باید در حد معمول درست نوشته بشه! این جزء اولین خصوصیات یک انجمن تخصصیه! به خصوص برای افراد تحصیل کرده...

ضمناً یقین داشته باشید که این جا هیچ کس بیکار نیست. مثلاً خود بنده الآن چیزی قریب به 45 دقیقه از وقتم رو که خیلی هم برام ارزشمنده صرف این مطلب کردم (البته تایپم کند نیست! طول کشید چون سعی کردم با فکر و دقت و با نگارشی قابل قبول جوابتون رو بدم). وگرنه تمام کارهام، تمام مطالعاتم رو گذاشتم کنار و دارم جواب شما رو می دم، درسته کسی مجبورم نکرده، اما حالا که اومدم جوابتون رو بدم، حالا که به هر حال این جا هستم، چون برای مخاطبم احترام قائلم، سعی می کنم درست بنویسم. اکثریت قریب به اتفاق اعضا هم همین طور هستند. اگر وقت نداریم، بهتره بریم و هنگامی که فرصت داریم بیاییم تا بتونیم قابل قبول بنویسیم، ناسلامتی این جا انجمن تخصصیه! حالا این که بگیم من کار دارم و نمی تونم درست بنویسم، این نوعی خودخواهی و بی احترامی به مخاطبه.

موفق باشید

و

التماس دعا...

 

بخشيدن يعني آزاد کردن يک زنداني...

و کشف اين که آن زنداني خودت هستي!

 

جمعه 6/10/1387 - 3:53 - 0 تشکر 79411

به بهههههههههه ...

اول به خودم چون در ساعت 3 و 10 دقیقه بامداد روز جمعه  تونستم از پس این سیستم بر بیام و بعد نیز خدمت حسین اقای گل خودمون ! چطورید  شما ؟ خوبید ؟ خوشید ؟ سلامتید ؟ ما رو نمیبینید خوشتون هست ؟

حسین اقای عزیز باید خدمتتون عرض کنم از این جمله این قدر خندم گرفته بود که نشد چیزی نگم : "مدیر و جانشین انجمن باید مرد باشد به علت اینکه رئیس جمهور مرد است و زن نمی تواند باشد در نتیجه زن باید کارش ویرایش باشد"

به این میگن یک استقراء هههه . شایدم تو مایه های تمثیل و جریان اون فیلی که توی تاریکی همه چی نشون داده میشد الا فیل ! ههههه

اما این جمله خانم گویای خاموش : "ضمناً مسئله فقط املا نیست، شما نگارشتون (منظورم همون انشائه!) هم خیلی اشکال داره، طوری که خیلی جاها (مثلاً سوال 2 همین بحث) اصلاً منظورتون معلوم نیست"

به جان خودم هر وقت مطالبتون رو میخوندم میخواستم اینو بگم اما همش به دلایلی نمیشد تا اینکه هم خودتون اشاره کردید و هم خانم گویای خاموش.
اخه دوست من صحبتای شما یه جا فعل نداره . یه جا فاعل جا افتاده و یه جا حروف نزدیک به هم اشتباه تایپ شدند .یه جا حرف اخر کیبور با حرف اول کیبورد اشتبا شده . یه جا اصلا از اول تا اخر جمله رو بخونی هیچ معنی ای نداره هههههه . خلاصه این طور تداعی میکنه که خودتون فرمودید دیگه در تاپیک اصلی . (خداییش بند 4 رو هر چی میخونم هیچی نمیفهمم ازش ههههه)

اما جدای از شوخی ؛ من هم با تخصصی شدن موافقم . مواردش رو هم که بخوام بگم خیلی خیلی زیاد میشه و فعلا فرصتش نیست . ایشالله باشه برا بعد . (جملات قبلیم شوخی بود خدای نکرده ناراحت نشیدا ! _چشمک_)

علی علی

آقا جان اگر قرار باشد من هم مثل ژول ورن دور دنيا را درهشتاد روز بچرخم ،
ترجيح ميدهم دور تو بچرخم
چون تو هم دنياي مني هم عقبي مني
جمعه 6/10/1387 - 13:14 - 0 تشکر 79423

به نام اوست که هرچه زبیاست از اوستبه نام بار تعالی بنام یکتایی بی همتایی اول سلام خدمت دوستگرامی هادی تک از شما تشکر می کنم که مطلب بنده را خوانید در خصوص شوخی شما هم نارحت نشدم چون بنده ذاتا ادم شوخ طبعی هستم دوما سلام خدمت خانم گویای خاموشدر خصوص رد تمام مطالب خانم گویای خاموش لازم است مواردی را به ایشان تذکر اتی داده شود1 رد جواب پاسخ شما دوست گرامی بنده این قسمت حرف شما را قبول دارم ولی باید متذکر شوم منظور از تخصصی بودن این نیست که تمام افراد با سنین کم یا زیاد بیایند ان را بخوانند و نظراتی بدهند برای مثال نمونه عرض می کنم در انجمن سلامت و بهداشت بنده بحثی را مطرح کردم مدیر محترم ان انجمن بصورت مودبانه پاسخ دادند با توجه به اینکه در این انجمن سننین دختر کم و سن و سال هم حضور داررند نمی شود حث را مطرح کرد و حتی از بحث من تقدیر کرد چون تا ان زمان همچنین بحثی نشده بود بصورن مودبانه عرض خواهی کرد . خواب این یک جور حرف زدنن است مدیر انجمن جایی دیگر هم یک جور حرف می زند. بنده بیشتر دوست دارم مسائل راجع به ازدواج را مطرح کنم حتی بنده دو بحث بسیار مهم راجع به ازدواج مطرح کردم که یکی ایجاد بحث یا انجمن خاص رابطه ازدواج که متاسفانه از سوی مدیر محترم انجمن فکر کنم خانم انشرلی تائئید نمی کند حتی علت تائئد ان را برایم ارسال نمی کند به نظر شما این کار خانم انشرلی یعنی چی . من اسمش را خود خواهی می گذارم شما چی می گذارید .در صورتی که این دو بحث من هیچ گونه مطالب غیر اخلاقی ندارد فقط باعث افزایش دانش دوستان را جه به ازدواج و اطلاعاتی در خصوص ازدواج خواهد شد. 2 این کقته من (انجمن راجع به خانواده باید به شیوه دوستان به سبک و سلیقه دوستان عاری از هر گونه عیب و نقصی) کجاش ایراد دارد که شما متوجه نشدید منظورم این بوده که باید دوستان هر چیزی را که خواستند مطرح کنند و جلوی کار انها گرفته نشود فقط مدیر باید ان را ویرایش کند نگوید بنده وقت ندارم خودتان ویرایش کنید و مجددا ارسال کنید. 3 به نظر بنده به هیچ وجه این انجمن پویا نیست اما چرا می گویم در تاپیک که اعلاک کردم بحث بی نتیجه چون واقعا نتیجه ای درست از ان گرفته نمی شود شما را خدا نگاه کنید در کدامیک از بحثهای مطرح شما یک نتیجه درست گرفته شده هرکی امده بحثی مفید مطرح کرده و مقابل کرده در مقابل حرفهای غیر منطقی دوستان یا مدیر یا جانسین به شد مورد حمله قرار گرفته و در جواب بیان می کنند که چون مدیر انجمن دختر است باید مطابق میل و سلیقه مدیر حرف بزنید این کار یعنی باج دادن به طرف مقابل بنده در خوصص علت ازدواج موقت مسائل بسیار مهمی را مطرح کردم و حتی کفتم که ای دوستان چون یک ایه از قران و یا یک ماده از قانون بیاوردی و جواب من را رد کنید و لی دوستان می ایند یا صراحتا به بنده توهین می ککند مثل اقا ممل یا می ایند نظر دکتر مطهری و شهیدی و امثال ان را می اورنند شما بارها کفتم چون این بحث مورد تصویب مجلس ثار گرفته بیاید با دلیل ان را رد کنید متاسفانه دوستان حتی یک ذره مطاله هم نمی ککند حتی یک ذره بنده در بحث تفاوت نکاح دئم با منقطع را مطرح کردم فقط یکی ار دوستان توانسته جواب بدهد این بیار زشت است که ما نمی دانیم شروط عقد نامه و تفاوت ان چیست متاسفم که دوستان حتی نمی داند برای چه می خواهند ازدواج کنند. ÷ویا بودن با مطالعه بدست می اید نه با روایت و نظر دکتر شهیدی را کپی اری می ککند و برای من ارسال می ککند این معنی پویا بودن است . پس این انجمن پویا نیست اگر بود بام طالع در خصوص قوانین ایران پاسخ داده می شد نه با نظر دکتر مطهری و غیره 4 به نظر بنده به هیچ وج این چه شکلی نیست از حق حمایت نشده چرا چون مشخص است این انجمن با اشخاص خاصی که دوست ندارد غرض ورزی دارد اگر از حق حمایت می شد جواب اشخاص خاصی را که صراحتا توهین کرددند و یا غیر مستقیم توهین کرده تاید نمی کرد در هر صورت اگر بخواهیم بنده جواب توهین ان ار بدم تائئید نمی کنند حالا این از حق حمایت شده نه این جوری نیست حق ان است اگر حرف من را توهین امیز می دانید تائئید نکنید و حرف دوستانی که که صریحا یا غیر مستیم توهین می کند هم تائئید نکنید نه اینکه مال ان را تائئی کنید مال دوستان دیگر را نه .5 اتفاقا توی این انجمن پر از بی عدالتی است دوستان نمی خواهند واقعیت را قبول کند.6 اصلا به هیچ وجه با تغییر مدیریت پویای حکفر ما نیست چرا علت ان را بالا کفتم خانم مدیر انجمن به جایی اینکه در بحث ازدواج موقت بی طرف باشد شروع به پرخاشگری و توهین می ککند می توانید یک نگاهی به ان بحث بیاندازدید این یعنی طفداری ار دخترها و بی توجهی به پسرها این عدالت است . شما نگاه کنید در یک داوری فوتبال داور باید بی طرف باشد نه طرفدار یک تیم خاص متاسفانه مدئیر محترم در ان تاپیک اول می گوید من طرفدار هیچ گروهی خاصیی نیستم بعد می اید از دخترها حمایت می کند و معنی بی عدالتی را هم فهیدم . 7 شما سخت در اشتباهید رئیس خانواده مرد است خواهر بنده مدیر خانوده با مرد است من نمی دانم چطور شما این گونه استنباط کردید که مدیر خانواده زن است این حرف شما نو اوری در شرغ است اگر منظورتان مدیر داخلی است مگر ما مدیر خارجی هم در خانواده داریم تو یخانواده خانم خانه در حد تربیت کودکان اشپزی و در همین حدها است شما این چیزی را که می گوید درست نیست شما میدانید با توجه این که مدیر خانواده مرد است می تواند به زنش اجازه خروج از منزل را نده مدیر کسی است که تصصم نهاای را میگردید بنده تا به حال ندیده تصصیم نهاای در یک خانواده بر عهده زن باشد شما اگر خانوداه شما بخواهند بروند مسافرت تصصیم نهاای با کیست با پدر گرامی تان یا مادر خانه . مسلما خواهید کفت با پدرتان اجازه خروج از کشور شما با کیشت با پدرتان اجازه ازدواج تان با کیست با پدرتان با مادرتان نیست بچه متعلق به کیست مال پدر است .خلیلی از مسائل خواهر گرامی . پس به این نتیجه میر سیمکه مدیر باید مرد باشد شما نگاه کنید در کجایی مملکت ما پست های حساسی مملکتی به دست خانمها است در هیچ جا شما نمی بند فقط خانمها نهاینتا با رای مردم بشوند نماینده ان هم با رای مردم پس در این که مردها عظمتی دارنند جای هیچ بحثی نیست . خانم فقط باید کارش ویرایش باشد چون معمولا خانمها ظرافت خاصیی در ویرایش دارند . بنده با لحنم هیچ کس را نرجوندم جواب بی ادبی دوستان را دادم شما هر چی خواستید اسم ان را بگذارید.8 نخیر این جوری که شما می گوید نیست مدیر انجمن بهترین بحثی را که بدرد بخورد باشد قرار نمی دهد بنده دو بحثی که کفتم بسیار مفید و رازشمند بود ولی ان را قرار نداد پس این شکلی نیست . درهر جوری که دوست داشته باشد قرار می دهد. در خصوص جوایز شما راحت می توانید به بهترین بحثهای ایجاد شده حوایزی از طریق امتیاز قرار دهید چون باعث رغبت دوستان در ایجاد بحث مفید می شود . به قول قدیمیها بی مایه فطیر است.9 نخیر خانم این جا پر از بی ادبی بطورت کنایه است توقع نداشته باشید کسی به شما بی حرمتی کرد جواب ان را ندهید .10 اتفاقا بر عکس مدیر انجمن باعث گرزیران شده چرا چون خیلی از دوستانی بودنند که الان دیگر فعالیت نمی کنند بخاطر حمایت مدیر از یک گروه خاص11 در اخر باید بگویم خواهر بنده بنده کفتم سریع تایپ می کنم بخاط راین غلط است . شما می گوید توهین نمی شود یکی از دوستان محترم به نام خانم ترای دراپ بطور غیر متقیم در انجمن زن ریحانه افرینش در بحث خیانت زنانه به شوهرشان اعلام کرده چون انشا بنده درست نیست رابطه دارد با تربیت خانوده من نمی دانم اسم این حرقف یهنی چی شما توهین قلمدا نمی کنید . این که شما وقت گذاشتد 45 دقیقه مطلب برایم نوشتیید ازرش کار شما می رساند این که شما 45 دقیقه وقت گذاشتید مسلما سرعت شما در تاپب پایین است . در هر صورت با دلایل حرف شما را کلا رد می کنم . یا علی مدد.12

جمعه 6/10/1387 - 20:12 - 0 تشکر 79471

سلام

ببخشید بنده جواب بند به بند نمیدم و یه چیز کلی می نویسم.. چون الان اومدم کافی نت و اینجام خیلی شلوغه و من کم کم باید مرخص شم..

برادر محترم.. خوبه که تو همون قرآنی که شما همش بهش استناد میکنید همیشه برتری افراد منوط به تقوای اونا شده .. هیچ جا گفته نشده که ان اکرمکم عندالله ذکورکم.. هیچ جا و درهیچ آیه ای نداریم که مردها فقط به دلیل مردبودنشون نسبت به خانمها برتری دارن... خوبه که آدم و حوا هردوشون از یک منشأ و یک منبع آفریده شدن... خوبه که اصل آفرینش همه انسانها یکی بوده .. واسه این امر ارجاعتون میدم به کتاب زن در آینه جلال و جمال حضرت آیت الله جوادی آملی..

خوبه که مادر همه پیامبرها زن بوده... خوبه که مادر همه ائمه یک زن بوده... خوبه که همه ائمه از دامن حضرت فاطمه پا به عرصه هستی گذاشتن.. خوبه که .. وقتی پیامبر(ص) کارها را بین حضرت علی و فاطمه تقسیم می کردند.. گفتند که کارهای بیرون با علی و کارهای داخل خونه با حضرت فاطمه باشه... خوبه که نگفتن علی تو مدیریت کن .. فاطمه توهم ویرایش کن!!! جالبه که خطبه فدک توسط حضرت فاطمه خونده شد .. توی مسجد و دربین مردم.. و ایشون برای بیان اون مطالب از هیچکدوم از صحابه که مرد بودن و یا از فرزندان گرامیشون استفاده نکردن.. و خوبه که بازهم وقتی حضرت زینب در بارگاه یزید حاضر شدند.. نگفتن که من زن هستم باید برم ویرایش کنم.. یکی از آقایون بیاد حرف بزنه!!!!

آخه جی بگم .. وقتی شما یک شمشیر برداشتین و تیغ به روی همه کشیدین و همش کوس انالحق میزنین.. درسته که ما شاید (من خودمو میگم) علم کافی برای مباحثه با شما نداشته باشیم.. ولی اگر نخوردیم نون گندم دیدیم دست مردم..

لابد شما دین جدید آوردین که اینقدر مبانیش با آنچه که ما سالهاست داریم آموزش می بینیم و میشنویم فرق داره..

من نمیدونم .. واقعاً نمیدونم باید چی بگم وقتی با این دید به دیگران نگاه میکنید.

پاسخ بقیه بندهاتون رو هم که دوستان دادند.. ولی من یه چیزی بهتون بگم.. برادرگرامی من در هردقیقه 450 حرف تایپ میکنم و حاضرم با هرکسی که ادعای سرعت در تایپ داره مسابقه بدم.. ولی غلط های تایپی بنده شاید جزء نادرترین موارد باشه.. ضمن اینکه خوبه آدم واسه خواننده مطالبش احترام قائل بشه و طوری بنویسه که برای خواننده قابل فهم باشه.. بعداز هر ثبت مطلبی... دوسه دقیقه وقت واسه ویرایشش کافیه..  اگه بدون غلط بنویسید مطمئن باشید که خواننده بیشتری خواهید داشت.

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

جمعه 6/10/1387 - 21:39 - 0 تشکر 79485

با سلام خدمت خانم تری دارپاولا بنده ادعای سرعت نکردم فقط کفتم سرعت تاپیم بالا است بخاطر این غلط می نویسم حالا این که امری است بدیهی که سرعت شما در تایپ بالا است چیزی است غیر قابل انکار من که شما را ندیدم ولی فکر کنم از اون دسته دخترهای خوب باشید خدا کند من ندیمت درسته بهتریت تاپیستها خانمها هستند شما اگر در هر ارکانی مثلا تبیان نگاه کنید بیشترین تاپیستها خانمها هستند حالا چرا بخاطر اینکه خانمها سرعت و دقت تایپ انها بالا است و حواسشان موقع تایپ بالا است انگشتانشان باریک و راحتر روی صحفه کلید قرار می گیرد خوب این از این من هم با شما حاضرم مسابقه دهم من ادعا یی ندارم ولی شما مثل اینکه خیلی ادعا دارید .ولی از یک حرفت بسیار خوشم امد اون این بود کفتیدی من علم کافی برای مباحثه با شما را ندارم این یعنی فروتنی این یعنی افتادگی به قول معروف افتادگی اموز اگر طالب فیضی . اگر نون گندم دیدی خواب بیاید واقعا در بحث من شرکت کنید اما درست جواب دهید چرا سعی می کنید ضعف دانشتان را در پس نظر فلان شهید پنهان کنید این یعنی اینکه نمی خواهید قبول کنید دارای ضعف هستید بنده نه ادعایی دارم نه خدا نکرده دین جدید اوردم این حرف شما مساوی است با کفر من هم قبول دارم پشت سر هر مردی موفقی یک زن موفق است ولی یک چیز را از یاد نبرید در جامعه امروز ما مرد حکومت می کند به قول معروف مرد سالاری است این یک حقیقت انکار ناپذیر است حتی شما هم نمی توانید با روایت و نظر فلان شهید ان را انگار کنید شما من را به این کتاب ارجاع نمودید درسته ( کتاب : واسه این امر ارجاعتون میدم به کتاب زن در آینه جلال و جمال حضرت آیت الله جوادی آملی..) اولا خواهر محترم من نکفتم من را ارجاع به این کتب بده پس حالا من شما را ارجاع به کتبی می دهم که شاید در ان کتابی که شما کفتید هیچ کدام از ان درج نشده شما را ارجاع می هم به کتاب حقوق خانواده مولف دکتر شهیدی دکتر اخوندی دکتر بهشتی دکتر لنگرودی که در ایران نیست و بهترین اساتید برجسته ایران و فرانسه است برود کمی ان کتاب را بخوانید ضرر نمی کنید ) خانم محترم شما باید به من بگوید اجازه دختر هنگام ازدواج با کیست با پدرتان است چرا چون مرد رئیس خانواده است مدیر خانواده مرد است از مرد است که نوازدی متولد می شود اول ادم بوجود امد نه حوا چرا نمی خواهید واقعیت را قبول کنید. بنده شمیشیر دو لبه نبستم ولی باید واقعیت را قبول کنید . نه می خواهم بدان اگر دختری ازدواج کند مطیع همسر خود خواهد بود یا نه . اصلا می خواهم بدانم معنای تمکین از نظر شما چیست ایا تمکین به معنای اطلاعت نیست . خواهر گرامی پس انسان زمانی پیشرفت می کند که چیزی را که بلد نیست یاد بگیرد نه که بیاید بگوید من بلدم ولی در جواب بلد بودن بیاد نظر شهید فلانی را مطرح کند این یعنی خود خواهی نه دیگر خواهی . بهرحال خیلی خوشحال و دوست داشتم با شما از نزدیک صحبت کنم . بهر حال موفق و پیروز باشید امید است در زندگیتان سعی و تلاش خود مضاعف جهت یاد گیری علوم و فنون کنید . دوستدار همگی شما . یا علی کفتیم عشق اغاز شد.

شنبه 7/10/1387 - 19:27 - 0 تشکر 79582

به نام او

سلام

تصمیم گرفته بودم خط به خط حرفاتون رو جواب بدم ولی وقتی دوباره خوندم با خودم گفتم آخه چی بگم؟

یه جا دوستی خیلی جالب نوشته بود:

هیچ وقت شخصیت خودت رو برای كسی تشریح نكن.چون كسی كه تو رو دوست داشته باشه بهش نیازی نداره و كسی كه ازت بدش بیاد باور نمی كنه

اینم شده قضیه ی شما.... 

دیگه حرفاتون برام عادی شده

حرفی ندارم.... یا بذارید برای خوشی ه دل شما بگم من کم آوردم... 

من بعد اجازه نمیدم اینجوری انجمن رو تحت تاثیر قرار بدید

خدانگهدارتون

بگذار سرنوشت هر راهي که ميخواهد برود،راه ه من جداست
بگذار اين ابرها تا ميتوانند ببارند.... چتر من خداست
 

----------------------------------------------------------------
مسئول انجمن خانواده و صندلي داغ
 
شنبه 7/10/1387 - 22:30 - 0 تشکر 79623

خانم محترم انشرلی با سلامیادم رفت بگم بهترین جواب در برابر حرف شما سکوت است و مطمن هستم کم اوردی نه برای دل خوشی من بلکه واقعا کم اوردی اگر کم نمی اوردید جواب سوال من را در تفاوت نکاح دائم با منقطع می دادی. این نشانه ضعف بزرک شما است. من ادمی نیستم که بخواهم خودم را نشان دهم خدا را شکر نیازی به این کارها ندارم که شما کفتید نمی گذارم انجمن را تحت تاثیر قر ار دهید کاش کمی درباره حرفتان فکر می کردیید بعداا می نوشتید . چی فکر کردی خواهر گرامی بنده بیکار هستم بیایم با شما بحث کنم و شما هر جوری داری توهین می کنید . اگر قرار باشد من فعالیتی در انجمن نکنم بارها به شما تذکر دادم به خودم ربطی دارد نه به شما مثل اینکه فراموش کردید شما فقط مدیر انجمن هستید نه مدیر سایت . اگر بخواهم فعایت می کنم اگر نخواهم نه . خواب مثل اینکه همه چیز ماشالله به نفع خانم مدیر انش رلی است خدا کند بتوانید در تمام مراحل زندگی بتوانی حق خود را اثبات کند . به قو معروف فکر کن شما بردید .ولی اوست که می داند کی برنده است . نه شما .

يکشنبه 8/10/1387 - 13:28 - 0 تشکر 79689

من چون وقت زیادی دارم یکی یکی در مورد همه ی مواردی که مطرح کردید نظرم رو می گم ،البته چون خودتون گفتین!!!
1. این مورد رو کاملا موافقم که بعضی  از مباحث شرایط سنی خاصی رو می طلبه ولی این فقط مربوط به بعضی از مباحث می شه و نه کل انجمن !!! راستش دیگه از پیشنهاد دادن خسته شدم ولی خیلی خوب می بود اگر به هنگام ایجاد مباحث می شد نوع بحث رو برای سنین بزرگسال اختصاصی کرد تا افراد زیر اون سن قادر به مشاهده و پاسخ به مبحث مورد نظر نباشند !!!
2-6. این موارد مربوط به فقط انجمن خانواده نیست و در مورد تمامی انجمن ها صدق می کنه . حالا اینکه شما می گی تو انجمن خانواده این موارد رعایت نمی شه نظر خودتونه ولی نظر دیگرون ممکنه این نباشه. در ضمن برای آگاهی بیشتر از قوانین انجمن ، اساسنامه ی انجمن های تخصصی رو مطالعه کنید.
7. اینم شد مثل قضیه یوزارسیف ...!!! اونجا اومدی گفتی زلیخا به پوطیفار خیانت کرد ، پس زنهای جامعه ی ما به شوهرانشون خیانت می کنن !!! اینجام اومدی می گی چون رئیس جمهور نمی تونه زن باشه پس مدیر انجمن نباید زن باشه !!! خدایی من تو کار نتیجه گیری  های  شما موندم!!!
8. احسنت
9. اینرو توی هیچکدوم از انجمن های دنیای وب ندیدم تا حالا !!! تازه همین که  اینجا بحث منتخب داریم و برخی انجمن ها کاربر برتر انتخاب می کنن نشون می ده که تبیان بیشتر از بقیه انجمن ها به کاربرانش اهمیت می ده .
10 - 12. اینهم مثل موارد 2 تا 6 مربوط به کل انجمن هاست و البته شما که خودتون به سادگی هر چه تمام تر به این و اون توهین می کنی ، نمی تونی تذکر دهنده باشی.

این مطلب شما بیشتر شبیه یه توصیه اخلاقی می مونه تا بحث کارشناسی  و البته همونطوری که گفتم مطمئا باشید که اگر در لحن و طرز فکرتون تجدید نظر کنید ، خواهید دید که این مدیر و جانشین انجمن نیستن که با شما مشکل دارن بلکه  اونها دقیقا دارن به وطایف خودشون عمل می کنن !!!

یه خواهش دیگه هم دارم از همگان که انجمن رو به کل کل تبدیل نکنید اگه دنبال مباحث تخصصی می گردید

يکشنبه 8/10/1387 - 19:19 - 0 تشکر 79756

به نام او...

سلام

یه خواهش دیگه هم دارم از همگان که انجمن رو به کل کل تبدیل نکنید اگه دنبال مباحث تخصصی می گردید

سپاسگزارم mymail عزیز...

خیلی خیلی زیاد...چشم ..به دیده منت... از توجهتون به انجمن ممنونم

موید باشید

بگذار سرنوشت هر راهي که ميخواهد برود،راه ه من جداست
بگذار اين ابرها تا ميتوانند ببارند.... چتر من خداست
 

----------------------------------------------------------------
مسئول انجمن خانواده و صندلي داغ
 
يکشنبه 8/10/1387 - 20:44 - 0 تشکر 79766

سلام بر خانم محترم خانم انشرلیه به به بهب به خوب خدا را شکر مثل اینکه جو ارام شده و دوستان محترم در کمال لطف و سلامتی با هم زندگی می کنند خواب از امروز قرار شده با هم دیگر دوست باشیم نه دشمن حالا از تمام دوستان خوب با محبت با صفا با کمالات خواهشمند است مسائل را دقیقا نکته به نکته بخوانید جواب دهید . راستی خانم انشرلی عزیز محترم معظم سرکار خانم چرا بحث مسائل مربوط به نکاح را داخل انجمن نگذاشتید این بحث نه جز خطوط قرمز است نه مخالف اساسنامه انجمن چرا. خواب بریم سر مسائل نکاح ان را حتما قرا ردهید . چیزی بسیار خوبی است . با تشکر دوستدار بچهها گل و گلاب .

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.