• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن خانواده > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
خانواده (بازدید: 2114)
يکشنبه 1/10/1387 - 18:18 -0 تشکر 78780
بحثهای بی خودی و بی نتیجه وانحلال انجمن خانواده

بحثهای بی خودی و بی نتیجه وانحلال انجمن خانواده  بحقهای زیادبی را دیدم در انجمنهای مختلف من جمله انجمن خانواده که هیچ کدام پایه و اساس درس وو حسابی نداشته و نظر زیاد جالب و به درد به خور نسیتند می خواستم نظرتان را راجع به منحل کردن انجمن خانواده بپرسم رای شما ارجع است به نظر من رای به انحلال این انجمن بدهید.

دوشنبه 2/10/1387 - 8:26 - 0 تشکر 78877

سلام    

من نمیدونم چرا باید رای به انحلال یه انجمن بدید؟

اولاً که هرکدوم از انجمن ها برای خودشون احترامی دارن که نباید به این راحتی بهشون توهین کرد و دوماً مباحثی که توی این انجمن مطرح میشه خیلی هم به درد بخور و عالیه و من خودم به شخصه خیلی ازشون استفاده کردم.

خواهش میکنم این قدر راحت در مورد انحلال انجمن ها حرف نزنید!!!!

روي هر پله که باشي خدا يه پله از تو بالاتره

نه به خاطر اينکه خداست....به خاطر اينکه دستتو بگيره

دوشنبه 2/10/1387 - 9:53 - 0 تشکر 78885

به نام خدا

دوستان سلام

من نمی دانم شما به چه بحثهایی بحثهای به درد بخور و درست و حسابی می گویید ولی آنچه كه مشهود است این است كه علم خود را از بقیه بیشتر می دانید و به آن می نازید در این باره باید بگویم بهتر است همراه با بالابردن سواد در علوم مختلف نیم نگاهی هم به درس املای دوران دبستان می كردید.

باز هم یك نمی دانم دیگر. نمی دانم چه كسی شمارا مجبور كرده در انجمنهای تخصصی و یا بطور واضح تر انجمن خانواده حضور داشته باشید. اگر شركت در این مباحث برای شما سودی ندارد اجبار به شركت در انها ندارید. شما یك انسان بالغ و عاقل و مختارید و می توانید راه خود را خودتون انتخاب كنید.

باز هم نمی دانم.. نمی دانم شما چه وقت و چرا وارد انجمنهای تبیان شدید و قصد فعالیت در انجمن خانواده و اجتماعی و زن ریحانه آفرینش را كردید ولی باز هم مورد مشهود این است كه آمدید تا سوالهای متداولی كه در سالهای مختلف زندگیتان با آنها مواجه شده اید و شاید در ادامه تحصیل در دانشگاه پاسخی برای آنها پیدانكردید در انجمنهای تبیان در پی یافتن پاسخ برای آنها باشید.

جناب اشتباه آمده اید.

شما به جای ایجاد مبحث برای جمع آوری رای برای انحلال انجمن خانواده، بهتر و زیباتر بود نظرات كاربران را درمورد راههای بهبود و پیشرفت انجمنها و همچنین انجمن خانواده را مورد سوال قرار می دادید. انحلال انجمن خانواده به كه به نظر شما انجمن بی خودی است به پاك كردن صورت مسئله می ماند یعنی مسیر نزدیكتر ولی این راه حل نوعی بی خردی است.

درخواست  انحلال انجمن خانواده از جانب شما یك خودخواهی تمام را نشان می دهد كه به خاطر رسیدن به اهداف خود سعی در بی محتوا نشان دادن مباحث انجمن و زیر سوال بردن دانش باقی كاربران، حمله به مدیریت انجمن،و موارد دیگری كه به عینه در مباحث گوناگون شاهد آن بوده ایم، می باشد.

من نوع بیان مطالبم این نبود ولی مجبور به تغییر بیان خود در پاسخ به این بحث شدم.

از مدیریت انجمن خانواده و مدیر سیستم بابت نوع بیانم عذر می خوام ولی باز هم از بیان بسیاری مطالب دیگر خودداری كردم.

جانب داری خودم را از موجودیت انجمن خانواده و نوع فعالیت آن اعلام می كنم.

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
دوشنبه 2/10/1387 - 11:55 - 0 تشکر 78900

به نام خدایی که همین نزدیکی هاست

سلام

شما که از سیستم انجمن خوشتون نمیاد چرا اصرار دارین تو انجمن های تبیان فعال باشین؟

تو انجمن اجتماعی هم با حرفهاتون حسابی خجالتم دادین، رو سفید شدم از شدت ادب شما!

از اونجا به در بسته خوردین، اومدین انجمن خانواده رو منحل کنین؟

چقدر راحت به خودتون اجازه میدین حق تمام کاربران رو سلب کنین و بجای همه تصمیم بگیرین، و دستور به انحلال انجمن خانواده بدین، که علتش کاملا روشنه.

جایی به صراحت فرموده بودین از مدیر محترم انجمن خانواده، زنان، اجتماعی و... به علت مخالفت با بعضی از مباحث شما، به شدت ناراحتین و علت مغرضانه بودن مباحث شما کاملا روشنه!!!

اومدم بهتون بگم، زیاد خودتون رو خسته نکنین و انرژی خودتون رو جای دیگری خرج کنین، که اینجا کسی خریدار حرفهای شما نیست، و احدی به انحلال انجمن خانواده رای مثبت نمیده، پس الکی جو متشنج و نا آرامی رو برای انجمن های تبیان درست نکنین.

قبلا هم بهتون گفتم، اگر از سیستم انجمن های تبیان خوشتون نمیاد، فروم های زیادی در سطح نت هست که پذیرای سخنان گوهر بار شما باشن، برین اونجاها مطلب بزنین، چون از تبیان خوشتون نمیاد، دلیل نمیشه دستور به انحلال انجمن هاش بدین.

سعی کنین کمی خودتون رو اصلاح کنین، و ادب رو چاشنی سخنانتون کنین.

التماس دعا

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
دوشنبه 2/10/1387 - 12:40 - 0 تشکر 78903

سلام

به نظر من مسئولین تبیان باید ویروس کش های قوی تری نصب کنند تا همچنین ویروسهایی نتونند وارد تبیان بشند.ایشون هنوز در نوشتن درست املای کلمات اشکال دارندونمی دونم چطور به خودشون اجازه میدن یه سری بحثهای بی سر وته رو مطرح کنند.مثل اون بحث مزخرف0(زنان خیابانی)در انجمن اجتماعی.آقای( پ)

خدا روزیتون رو جای دیگه حواله کنه.انشاا.

                          این نیز بگذرد.....
دوشنبه 2/10/1387 - 13:17 - 0 تشکر 78908

به نام خدا

با سلام

جناب حسین خان، بنده معتقدم به جای حذف انجمن خانواده یا هر انجمن دیگه (که بی معنا ترین حرفیه که تا حالا مطرح شده)، بیاییم برخی رفتارهای نسنجیده و بی ادبانه رو در وجود خودمون حذف کنیم. بیایید یاد بگیریم که صرف ِ گفتن کلمه ی "محترم" بعد از اسم افراد (و بعد از اون، نوشتن هرچه دلمان خواست)، به اون ها احترام نگذاشته ایم!

من واقعاً متأسف شدم از خوندن این تاپیک...  و به شدت اعتقاد دارم اگر تاپیک ِِ (به تعبیر شما) بیخودی هم وجود داشته باشه، چنین تاپیک هاییه که واقعاً هدفش هم مشخصه... و این که تا حالا حذف نشده هم از بزرگواری مدیر انجمن بوده که خواسته به هر حال خواسته ی همه مطرح بشه، حتی شمایی که از هیچ گونه ابراز بی احترامی نسبت به دوستان فروگذار نمی کنید.

همگی از حضورتون تا این لحظه ممنونیم و بعد از این به خدا می سپاریمتان... ان شاءالله هرجای دیگه که می روید موفق باشید... خدانگهدار


 

بخشيدن يعني آزاد کردن يک زنداني...

و کشف اين که آن زنداني خودت هستي!

 

دوشنبه 2/10/1387 - 14:56 - 0 تشکر 78932

به نظر من باید انجمن ها رو تقویت کرد و اینطور صحبت عجولانه در مورد انحلال یک انجمن اصلا خوب نیست انجمن خانواده هم مثل سایر انجمن ها تونسته مخاطبین خودش رو پیدا کنه و همینطور برنامه های خوب و متنوعی رو داشته باشه

به نظرم میرسه شما نقاط ضعف انجمن رو مطرح بفرمائید تا برای حل و جبرانش به هم کمک کنیم

صحبت های شما برای انحلال انجمن قانع کننده و کافی نیست

موفق باشید

یا علی

دوشنبه 2/10/1387 - 16:6 - 0 تشکر 78936

به نام خدا سلام

انحلال یه انجمن مگه الکیه ؟ هر انجمنی که هست براش یه برنامه هایی در نظر گرفته شده که باشه . مثلا انجمن خانواده بعنوان یکی از اعضا یا یکی از فرزندان انجمن تخصصی هست . حرف شما مثل این می مونه که چون من از این بچه هه خوشم نمیاد پس باید سر به نیستش کنم !

تا وقتی انتقاد و پیشنهاد هست انحلال چرا ؟ اون هم انجمن خانواده ؟! یا للعجب ! از اون حرفاست هاااااا !

شاد باشین

دوشنبه 2/10/1387 - 20:23 - 0 تشکر 78965

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیكم

دوست عزیز به نظر من شما شب می خوابید و صبح بیدار می شوید و یك بحث می زنید!

چرا انجمنی به این مهمی باید منحل بشه؟

كدام بحث هایش به درد نخور هست؟

اگر می گویید بحث های این انجمن به درد نخوره باید همهی كاربران را قانع كنید البته با دلیل و مدرك معتبر

لطفا جواب بدهید

دوشنبه 2/10/1387 - 21:9 - 0 تشکر 78974

این بحث کاملا بیخودی هست. پیشنهاد می کنم دیگه ازین مباحث بیخودی ایجاد نکنید ...

دوشنبه 2/10/1387 - 22:53 - 0 تشکر 78998

با سلام خدمت تمامی دوستان خواب می بنم که دوستان در خصوص انحلال انجمن نظراتی مختلفی دانند و اکثرا با ان مخالفند من هم به احترام دوستان رای ممتنع می دهم ولی نظر من همان است بحثهای بی خودی در این انجمن می شود و نتیجه گرفته نمی شود و یک مشت حرفهای بی اساس و بی پایه که حتی دوستان هم جواب ان را بلد نسیتد بگویند مطرح می شود بندها بارها مطالب بسیار اموزنده را مطرح کردم که متاسفانه کفته شده بعه علت اینکه در این انجمنها افراد مختلف با سنین مختلف شرکت می کنند در نتیجه تایید نمی شود چراچون این انجمن ها تخصصی نیست بلکه عامیانه است بهتر نبود به جای اسم تخصصی می امدیم می کفتیم بابا از سن 5 سالکی تا0 7 سالگی شرکت کنند این تخصص نیست این عامیانه است بهتر است بگویم انجمن عمومی . نظر من همان است 100 در صد موافق انحلال این انجمن خانواده هستم دوستان دیگر رای بر انحلال ان دهند .خواستن توانستن است.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.