زن ریحانه آفرینش (بازدید: 4428)
چهارشنبه 20/9/1387 - 16:26 -0 تشکر 76526
☼♥ زیبـاتـریـن زن جهـان ♥☼

سلام

این متن آگهی تبلیغاتی نیست، بلکه میخوام زنی رو به شما معرفی کنم که از نظر عاشقانش که بسیارند، زیباترین زن جهان محسوب شده.

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

چهارشنبه 20/9/1387 - 17:6 - 0 تشکر 76547

سلام

راستی به نظر شما زیباترین زن دنیا کیه؟ میشه شما قبل از من جواب بدین؟

من میخواستم مطلبمو بنویسم ولی دیدم اینجوری جالب تر میشه.. از نظر هرکدوم از شما دوستان زیبا ترین زن کیه؟ خوبه که هرکی نظرشو بنویسه.. ولی اینم بگم که اونی که مد نظر منه با همه زنایی که شما میگید فرق میکنه.

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

چهارشنبه 20/9/1387 - 21:49 - 0 تشکر 76633

سلام . با گرفتن کلید های Alt و یکی از اعداد یک تا شش در زیر مجموعه NUM میتوانید به این اشکال زیبا برسید . قابل توجه کاربرانی نمیدونن و با این مربع ها مواجه میشوند .

خب به نظر من باید اول بگیم زیبایی باطنی یا ظاهری . در زیبایی باطنی که خب شکی نیست که حضرت زهرا سلام الله علیها اولین و آخرین زن زیبای جهان هستند البته نمیتوان راجع به زیبایی ظاهری آن حضرت سخن گفت چون ما نه ایشان را دیده ایم و نه درک و تصور تا آن حد را داریم .

اما من در کتاب های تاریخ خوانده ام که زیباترین زن جهان البته در آن زمان هلن بوده است . فکر میکنم همسر آشیل بوده است . اما من نه قیافه اش را دیده ام نه حرفی بیش از این در موردش شنیده ام .

اما این را بدانید که همیشه دست بالای دست زیاد است و هیچ کس را نمیتوان گفت که زیباترین است چون همه ما بنده خداییم و زیباییه خاص خود را داریم .

کاش میدانستم که کجا دلها به ظهور تو آرام خواهد گرفت  

چهارشنبه 20/9/1387 - 23:48 - 0 تشکر 76679

سلام

ممنون جناب چلسی!

من جواب خودمو فردا میذارم.. میخوام ببینم بقیه چی میگن.. البته برای اینکه مبادا سوء برداشتی از تیتر موضوع بشه فردا صبح جواب میدما وگرنه میخواستم یه چند روزی صبر کنم.

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

پنج شنبه 21/9/1387 - 0:9 - 0 تشکر 76686

سلام

راستی جناب چلسی! ترکیب کلیدهای ALT و اعداد نام لوک به ترتیب از ALT و 1 الی 256 همه اعداد ، حروف الفبا، لاتین، علامتها و اشکال مختلف رو به شما خواهد داد.

میدونی که واسه هرکدوم از حروف یه کد اسکی وجود داره که با ترکیب  کلیدهای بالا در واقع کدهای اسکی مربوط به هر حرف زده میشه.

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

پنج شنبه 21/9/1387 - 2:25 - 0 تشکر 76709

بنام خد

ابا سلام و عرض تبریک اعیاد قربان و غدیر خم

منم زیباترین زن رو با تقواترین زن می دونم

افضل العبادة انتظار الفرج‏

یاران همه رفتند جامانده ام من           ازکاروان عشق وامانده ام من

پنج شنبه 21/9/1387 - 10:52 - 0 تشکر 76749

سلام

از دو دوست عزیزی که شرکت کردن ممنون و از همه دوستایی که فقط نظاره گر بودن هم ممنون.

اما این زن، زیباترین زن جهان کیه؟؟؟؟ یعنی کی میتونه باشه؟؟؟؟؟؟ همه ما هرروز در محضرش هستیم!!.. هممون میشناسیمش.. یعنی جلو چشمونه ها... ولی خب یه جورایی دقت نکردیم که ببینیمش.. یوهاهاهاها

اما این زن:

ایشون همه ساله به عنوان ملکه زیبایی شناخته میشه. این زن هوس سیری ناپذیری داره و همیشه خودش رو زینت می بخشه تا زیباتر جلوه کنه. محققان سن این زن رو به حدود 5 میلیارد سال تخمین زدن (نیشخند)

این زن علاقه وافری به شوهر داره و همیشه سعی میکنه که دیگرانو فریب بده و به همسریشون دربیاد (نیشخندترتر)

فکر میکنید کیه این زن!!!؟؟؟؟؟؟ پست بعدیو بخونید بعد ببینید درست حدس زدید یانه؟

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

پنج شنبه 21/9/1387 - 11:0 - 0 تشکر 76752

... خب بقیه از پست قبلی

در ظاهر زیباش اسمشو دنیا گذاشته و از زمان خلقت تا کنون کره زمین رو به عقد خودش درآورده ... تعداد شوهرانش نیز قابل شمارش نمی باشند.

ایشان ابتدا شمارا امتحان می کنه تا به میزان علاقه شما نسبت به خودش پی ببره.. اون سعی میکنه شمارو دچار سختی ها و مصائب بکنه .. در این حالت شما سعی میکنید اونو طلاقش بدید.. ولی اون به محض اطلاع از تصمیم شما.. نقشه آشتی با شمارو میکشه و مجدداً با ظاهری زیباتر خودشو به شما می شناسونه... در این راستا عده ای در دادگاه الهی از بزرگترین قاضی جهان برای مطلقه کردن این زن کمک می گیرند.. و خوشبختانه عده ای تونستن این زن رو طلاق بدن.

نام آورترین آنها را میتوان حضرت علی(ع) نام برد که به دنیا فرمود: " ای دنیا من تورا سه طلاقه نمودم. "

اما سئوال اصلی اینجاست:

شما با این همه وجاهت و جذابیت و تفکر خدادادی(همه واسه خودشون نوشابه وا کنن)... برای چی میرید با دنیا دوست می شید آخه ه ه ه ... اون هم یه پیرزن 5 میلیارد ساله که پاش لب گوره.. پس لطفاً همین الان حکم طلاقشو صادر کنید و با خاطری آسوده زندگی کنید.

 خوش باشید.

خب حالا حدس کیا درست بود؟

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

پنج شنبه 21/9/1387 - 12:5 - 0 تشکر 76769

به نام خدا

دوستان سلام

امان امان امان از دست این خانم دنیا.... فكر می كردم تنها آقایی باشه كه اسمش دنیاست ولی می بینم نه بابا این دنیا هم خانم تشریف دارند!

واقعا...

منم میگم آقایون چنین كلك بازیایی رو بلد نیستن..

نه ولي جدي تشبيه زيبايي بود.

دنیا دو رو دارد یک رویش آباد است. روی دیگرش خراب آباد است.

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
جمعه 22/9/1387 - 17:12 - 0 تشکر 76984

با سلام

خب به نظر هر مردی زیباترین زن کسی هست که قیافه داشته باشه پول داشته باشه ومنظور از قیافه همون چهره خوبی داشته باشه این در نظر همه مردان است ولی چیزی که این وسط حایز اهمیت است اینه است یک زن تا چه حدی ایمان دارد و تا چه حدی به همسر خویش وفادار در تمام امور می باشد و چقدر به او اطمینان دارد زیباترین زن کسی است که بتواند زندگی خود را به بهترین نحو کنترل کند و دقایقی که یک همسر و فرزندان دارد را بر طرف کند امور دنیوی گرچه مهم تلقی می شوند ولی اصلا خوب نیستند و تمامی ما از اصل خویش دور شده ایم نباید فقط جنبه های ظاهری را ببینیم گرچه من فقط حرف میزنم و فقط حرف است عمل کردن کی و کجا خدا داند عمل چیز گنگی می باشد  افرادی فکر میکنند کسی که زیبایی داشته باشد بهتر این است ولی آیا در آخرت نیز این زیبایی وجود دارد؟ آیا تا آخر عمر زیبایی وجود دارد؟ باید دید منظور از زیبایی در نظر فرد چیست؟ آیا فقط جلوه ظاهری را زیبایی میبینید؟ و یا اینکه باطن را نیز ملاک زیبایی قرار میدهید؟ چه بسیار ها بودند که فریب خوردند و رفتند تنها کسی زیباست که با خدا باشد و حب الهی را داشته باشد و به دیگران مهر و محبت و عشق ورزی کند.بله تنها زیبایی ظاهری ملاک نیست ظاهر گرچه خوب است ولی باطن بهتر است همه میدانیم که اگر کار شایسته و قابل قبول خدا کنیم در آن دنیا دیگر این مسائل مطرح نمیشوند ببخشید سخنان بنده بسیار طولانی شد ببخشید ولی هنوز هم جا داشت و باید فضا را نیز در نظر گرفت.

با تشکر آنلاکر

گر مرد رهی ، غم مخور از دوری و دیری / دانی که رسیدن هنر گام زمانست
جمعه 22/9/1387 - 23:28 - 0 تشکر 77052

با سلامخدمت مطرح کننده سوال زیباترین زن دنیابه نظر بنده زبیا ترین دختر بهتر است بگویم بهترین و زبیاترین دختر دنیا دختر یا زنی است که فهم و شعور درک زندگی را داشته باشد کسی که و زنی که حتی اداب سلام کردن را بلد نیست زیبایی به درددش نمی خورد( الیته باید یک پرانتز باز کنم در مظلومیت این اقا پسرها گل چند وقت پیش داشتم از جایی رد می شدم یک پسری انجا نشته بود سرش تو کار خودش بود سه تا دختر امددند بهش کفتنند نازی چه پسری نازی کفتم بسمه الله رحمن رحیم عجب دوره زمانی شده پسر هم کاری ندارد دختر بهش متلک می گوید از زمین به اسمان می بارد ببین لقمه های حرام چه کرده است در جامعه ما .اقا جان تو جامعه ما مردم دو دسته اند فهیمدها نفهما نفهما بفریاند جهنم فهمیدها بفرمایند بهشت این مطالبی را عرض کردم نقل قولی بود از یک روحانی که همه او را دوست دارنند.)

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی