• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
انجمن ها > انجمن روانشناسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
روانشناسي (بازدید: 1033)
سه شنبه 5/9/1387 - 15:48 -0 تشکر 73231
راز

سلام

هركسی كه  مستند  راز رو دیده لطف كنه نظرش رو بگه وبگه آیا قانون جذب در زندگی ما وجود داره یا نه ؟

2008-11-25

 در طوفان زندگی، با خدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.ز.ا

يکشنبه 10/9/1387 - 19:40 - 0 تشکر 74419

الهی به امید تو

***

بله،من دیدم و اتفاقا خیلی دوست دارم توی انجمن در موردش صحبت بشه که این امر مساعدت مدیریت انجمن و سایر اعضا رو می طلبه.

یاعلی...

The Answer To My Heart Is Peace,Love And Humanity 

يکشنبه 10/9/1387 - 20:1 - 0 تشکر 74423

سلام

من با استفاده از قانون جذب خیلی از چیزهایی که دارمو خریدم ! گوشیمو ، دوچرخه ی زمان بچگیمو ، کامپیوترمو و چند تا چیز دیگه !!! اولش مسخره می کردم ولی بعدش دیدم واقعیته آهان راستی ای دی اس ال رو هم با استفاده از همین قانون خریدم .

فقط گفتم غول چراغ جادو بهم از اینا بده و اونم اطلاعت کرد باید اطاعت کنه . اگه این گونه تفکر رو اومانیستی ندونیم خیلی خوب میشه با اینگونه تفکر زندگی موفقی داشته باشیم .

راستی یادم رفت بگم با استفاده از قانون جذب خیلی چیزارو هم از دست دادم ، فقط برای آزمایش !

اخلاقمون رو هم می تونیم با قانون جذب خوب کنیم .

قانون جذب عالیه ولی خیلی وقتا فراموشش می کنم .

در پناه حق باشید  

دوشنبه 11/9/1387 - 8:29 - 0 تشکر 74480

سلام

خب تکلیف ماهایی که ندیدیم چیه؟ اگه ممکنه توضیح بدین موضوع چیه تا ماهم بتونیم شرکت کنیم.

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

پنج شنبه 14/9/1387 - 22:20 - 0 تشکر 75404

سلام

به درخواست قطره اشک گرامی ، من خلاصه ای از این فیلم رو می نویسم:

متاسفانه اکثر مردم، آنچنان در حال تلاش و تقلای جسمی، برای گذراندن امور زندگی هستند که فرصت نمی کنند به دنبال جواب اینگونه سئوالات بگردند و با خود بیندیشند که چرا تاکنون زندگی خوبی نداشته اند و چگونه می توانند یک زندگی عالی و موفق را برای خود ایجاد کنند. آنها افراد موفق را خیلی خوش شانس تصور می کنند و نمی دانند که موفقیت و خوشبختی نیز مانند هر کاری در این جهان اصولی دارد و در واقع مرز بین خوشبختی و بدبختی فقط یک راز است. ما این راز را برای شما فاش می کنیم.

و از همین حالا ورود شما را به جمع افراد خوشبخت تبریک می گوییم.

آیا موفقیت بیشتری میخواهید ؟

آیا میخواهید میلیونر شوید ؟

شما میتوانید به هرآنچه در زندگی میخواهید برسید !

و یا هرکسی میخواهید بشوید !

راز بزرگ فاش میشود معجزه های زیادی در زندگی مردم دیده ایم ... معجزات مالی و اقتصادی ! معجزات سلامتی ! و معجزات فکری و روابط ! این دسته از مردم یاد گرفته اند که چگونه این راز را در زندگی خود بکار گیرند

درباره ی فیلم:
«مستند راز» مفاهیم عمیقی از زندگی را پیش روی مخاطب قرار می‌دهد. این فیلم با شعار «راز تمام مرزها را در می‌نوردد تا تو را بیابد» در سینماهای جهان اكران شد.

مستند «راز»، مصاحبه با نویسندگان، فلاسفه و دانشمندان را در دستور كار خود قرار داده است و بحثی عمیق را پیرامون قانون جاذبه با آنان مطرح می‌كند.

رازی که آرزو دارید تصور کنید. (تمام مذاهب ، فیلسوفان ، حکما و... نیز همین را گفته اند.) این راز میگوید چیزی وجود ندارد که شما نتوانید باشید یا انجام بدهید یا داشته باشید. هر چه بیشتر از این راز استفاده کنید بیشتر آن را درک میکنید.

در این فیلم دکتر جان دمارتینی(فیلسوف)، دکتر فرد آن ولف (فیزیکدان کوانتوم) ، باب دویل (نویسنده) ، بیل هریس ( روانشناس) ، دکتر جان هگلین (فیزیکدان کوانتوم) ، جیمز آرتور ری (فیلسوف) ، نیل دونالد والش (نویسنده) و ... از این راز صحبت می کنند.

و اما آنچه در مورد این راز گفته میشود :

همه ما با نیروی کاملاً یکسانی زندگی میکنیم. با یک قانون: قانون جاذبه .

این قانون میگوید: هرچیزی را که وارد زندگیمان میشود را خودمان جذب کرده ایم.تمام چیزهایی را که در ذهنمان می گذرد را خودمان جذب میکنیم. قانون جاذبه اهمیتی نمیدهد که شما چه چیزی را میخواهید و چه چیزی را نمیخواهید . حتی وقتی به چیزی فکر میکنید یا نگاه میکنید که آن را نمیخواهید و با آن مخالفت میکنید آن را به طرف خودتان جذب میکنید. در آن موقع قانون جاذبه در حال عمل است .

هر چیزی را چه ببینید چه به خاطر آورید و چه تصور کنید ، هر چیزی که روی آن متمرکز شوید را به سوی خود جذب میکنید. و هرگاه این تمرکز همراه با احساسات شدید باشد جذب آن سریعتر خواهد بود .

مراقبت از افکار کار سختی به نظر میرسد اما احساساتمان به ما کمک میکند که بفهمیم که به چه فکر میکنیم. هرچه موقع فکر کردن احساس بهتری داشته باشید این احساس خوب باعث میشود که جهتگیری شما در زندگی بهتر باشد و در زندگی روزمره افکاری را پدید می آورید که زندگی بهتری را در آینده برایتان رقم میزند .

هر چه احساس بهتری داشته باشید چیزهای خوب را بیشتر جذب میکنید که باعث میشود بالاتر و بالاتر بروید .

به یک چیز زیبا فکر کنید. به یک موسیقی زیبا گوش کنید تا احساس خوبی پیدا کنید. وقتی نسبت به چیزی احساس عشق میکنید آن احساس اینقدر بزرگ است که میتواند برایتان خوشبختی را به ارمغان بیاورد

چرچیل: شما جهان خود را می سازید همانطور که در آن پیش میروید .

زندگی می تواند کاملاً رؤیایی باشد و اینطور خواهد بود اگر شما از این راز استفاده کنید .

جهان هستی مثل غول چراغ جادوست. غول چراغ جادو فقط میگوید: فرمانبردارم سرورم و همیشه فقط همین حرف را تکرار میکند. پس کافیست که شما فقط آن چیزی را که دوست دارید طلب کنید تا غول چراغ جادو به شما بگوید فرمانبردارم سرورم و خواسته تان را برآورده کند. پس اگر دانسته یا ندانسته در مورد چیزی که نمیخواهید یا دوست ندارید ، حرف بزنید یا گله و شکایت کنید یا احساس ناراحتی کنید غول چراغ جادو باز هم میگوید:فرمانبردارم سرورم و همان رابرایتان فراهم میکند

آرزو کن ، بطلب ، ایمان داشته باش ، دریافت کن .

آن چیزی را که میخواهید طلب کنید .( اکثر ما به خودمان اجازه نمیدهیم آن چیزی را که واقعاً دلمان میخواهد طلب کنیم.) کائنات به افکارشما پاسخ میدهد. برای دریافت شما باید خودتان را با آن چیزی که میخواهید همجهت کنید یعنی قدردان باشید و برای دریافت آن شور و اشتیاق داشته باشید .

گوشه ای از آنچه پس از تماشای این فیلم مستند بدست خواهید آورد:

افزایش ثروت - کسب شغل مورد علاقه و افزایش درآمد - افزایش ایمان و دوستی با خدا و استجابت دعا - پیشگیری و درمان کلیه بیماریهای روحی و جسمی - ازدواج موفق - ارتقاء تحصیلی و کسب مدارج بالای علمی - موفقیت در کنکور و ورود به دانشگاه - افزایش خلاقیت - افزایش آرامش ذهنی - تربیت فرزندان خلاق و موفق - ایجاد روحیه شاد و اعتماد به نفس عالی - ایجاد میدان انرژی برای جذب تمام اهداف و آرزوهایتان - و خلاصه اینکه شما پس از دیدن این مستند و بکار بستن این راز مهم و بسیار ساده پس از مدت کوتاهی براحتی می توانید خوشبخت زندگی کنید - می توانید اتومبیل مورد علاقه تان را تهیه کنید - می توانید صاحب خانه مورد علاقه تان شوید - می توانید با شخص مورد علاقه تان ازدواج کنید - می توانید در دانشگاه و رشته مورد علاقه تا ن ادامه تحصیل دهید - و می توانید هر آنچه تابحال برای شما یک آرزوی دست نیافتنی بوده را براحتی بدست آوردید

اکثر افراد افکارشان را به عکس العمل نشان دادن به چیزی که وجود دارد صرف میکنند.(اگر به آن چیزی که هست نگاه کنید و حتی اگر آن را نخواهید یا از آن ناراضی باشید) و به آن فکر کنید، قانون جاذبه دوباره همان چیز را به شما میدهد .

بودا: هر آنچه هستیم نتیجه افکاری است که داشته ایم .

اگر به جای شکایت برای چیزهایی که دارید قدردانی کنید احساس بهتری پیدا میکنید و این باعث جذب چیزهای بهتری به سمتتان میشود .

این فیلم مستند از مدت زمان یك فیلم داستانی بهره می‌برد و سعی دارد «راز» بزرگ جهان را آشكار كند. برای رسیدن به این هدف فیلم عصرهای مختلف و كشورهای گوناگون را در می‌نوردد. این «راز» هر آن چیزی است كه وجود دارد. راز لذت بی‌نهایت، سلامتی، پول، عشق و جوانی نامحدود.

آن چیزی را که میخواهید طلب کنید.( اکثر ما به خودمان اجازه نمیدهیم آن چیزی را که واقعاً دلمان میخواهد طلب کنیم.) کائنات به افکارشما پاسخ میدهد. برای دریافت شما باید خودتان را با آن چیزی که میخواهید همجهت کنید یعنی قدردان باشید و برای دریافت آن شور و اشتیاق داشته باشید

این راز ،درواقع هر چیزی كه آرزو دارید به شما می‌دهد . شما می‌تونید هرچه كه می‌خواهید باشید یا داشته باشید یا انجام بدهید . می‌تونیم هرچه كه می‌خواهیم داشته باشیم ، مهم نیست كه آن چقدر بزرگه ؟ این راز بزرگ زندگی است . این راز ، جواب تمام چیزهایی كه بوده و تمام چیزهایی كه هست و تمام چیزهایی كه خواهد بود . شما هم می‌توانید با دیدن این فیلم كه كاملا مستند و جهانی می‌باشد به آن راز دست پیدا كنید

این چه حرفیست که در عالم بالاست بهشت

هر کجا وقت خوش افتاد، همانجاست بهشت

دوزخ از تیرگی بخت درون تو بود

گر درون تیره نباشد همه دنیاست بهشت

شنبه 16/9/1387 - 1:6 - 0 تشکر 75559

سلام

جناب جهان آرامش! واقعاً ممنونم.. خیلی جالب بود.. دستتون درد نکنه.. بیشتر از پیش ترغیب شدم که حتماً فیلمشو ببینم.

مطالبی که شما فرمودین درواقع همون احادیث اسلامی هست که الاعمال بالنیات. یعنی هر عملی بسته به نیت عمل کننده سنجیده میشه.. و اینکه اگه فردی با ظلم ظالمی موافق باشه درگناهش شریکه و اگه از کشتن فردی خشنود بشه.. در قتل او شریکه ..

ما یه تمرینی موقع تیراندازی داریم که خیلی شبیه همین قانون جذبه.. موقع تمرین مدام با خودمون تکرار می کنیم که من بهترین نمره رو میخوام.. من باید ده بزنم.. من ده میزنم .. میتونم ده بزنم .. و همینطور تا آخر (توی هرسیبل تیراندازی، ده بالاترین نمره و مرکز سیبل است)

بازم تشکر می کنم از زحمتی که کشیدین. خیلی چیزا رو فهمیدم.. و به علت خیلی چیزا هم پی بردم .. واقعاً جالب بود.

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

شنبه 16/9/1387 - 18:44 - 0 تشکر 75717

سلام

خواهش می کنم خانم قطره اشک. بله بهتون پیشنهاد می کنم نه فقط یک بار بلکه چندین بار ببینید چون دید تازه ای نسبت به زندگی بهتون می ده که کاملن متفاوته و شگفت انگیزه. 

این چه حرفیست که در عالم بالاست بهشت

هر کجا وقت خوش افتاد، همانجاست بهشت

دوزخ از تیرگی بخت درون تو بود

گر درون تیره نباشد همه دنیاست بهشت

پنج شنبه 26/10/1387 - 21:32 - 0 تشکر 83112

سلام

خب بالاخره من سی دی فیلم راز رو پیدا کردم و خریدم. البته دوتاکتابش رو هم خریده بودم ولی فکر کنم فیلمشم ببینم بد نباشه. کتابهای جانبی زیادی هم دیدم در این مورد که ایشالا به مرور میخرمشون.

اینقدر فهمیدم که ما هممون دانسته یا ندانسته از این قانون استفاده میکنیم تو زندگیمون.. مثل وقتی که کاری رو انجام میدیم ولی همش با خودمون آیه یأس میخونیم که : نه نمیشه.. من زحمت میکشم ولی آخرش به جایی نمیرسه.. همین طرز فکرمون باعث میشه که نتیجه کار منفی بشه و ما بصورت ندانسته نتیجه رو به ضرر خودمون تغییر دادیم. و همینطور بالعکس.

هروقت کتابو کامل خوندم و فیلمشم دیدم.. میام و نظر کامل میذارم.

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
  • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
    آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
  • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
    جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
  • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
    خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
  • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
    پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
  • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
    اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.