انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 739)
دوشنبه 22/2/1393 - 21:13 -0 تشکر 689349
عقب نشینی تا کجا

در بین مردم آنگونه شایع است که اگر در مواجهه با سگ ترسیدی، حیوان این ترس را و این نقطه ضعف را درک می کند ودر نتیجه جرات حمله پیدا می کند ولی اگر نترسیدی و حمله کردی فرار را بر قرار ترجیح می دهد.

حوادث ۳۵ ساله انقلاب به نحوی ثابت کرده است که مخالفان جمهوری اسلامی و در راس آنها آمریکا تا حد زیادی این صفت سگ را دارا می باشند و از هر نقطه ضعفی برای آسیب رساندن به انقلاب نهایت استفاده را می کنند؛ هر قدمی که ما در برابر این دشمن حیوان صفت عقب نشستیم او ده قدم به جلو آمد و هرقدمی که جلو گذاشتیم مجبور به عقب نشینی شد.

در سال های پایانی دهه‌ ۸۰ بود که به سوخت ۲۰ درصد نیازمند شدیم و آنان به تنبیه پیشرفت های انرژی هسته ای ما از دادن این سوخت امتناع کردند؛ وقتی اعلام کردیم که خودمان می سازیم با لبخندهای تمسخرآمیز بدرقه مان کردند.

شاید در خواب هم نمی دیدند که در مدتی کوتاه بتوانیم این وعده را عملی کنیم. سوخت ۲۰ درصد را به بهای جان دانشمندان انرژی هسته ای به دست آوردیم. راهی نمانده بود تا به عنوان کشوری هسته ای در دنیا به رسمیت شناخته شویم ولی سال ۸۸ در نتیجه خیانت فتنه گران و به بهانه اغتشاشات در ایران، همه مذاکرات قبل از سوی دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی ایران نادیده گرفته شد.

البته بعدها فاش شد که برخی آقازادگان آزاد شده با وثیقه ده میلیاردی از عایدات باغ پسته! پالس هایی مخابره کره اند به آنطرف که مذاکرات را متوقف کنید تا بعد از انتخابات!

میوه فتنه ۸۸، تشدید تحریم ها بود ولی متهم شدیم که تحریم ها در اثر بی تدبیری هاست؛ ولی هم ما می دانیم و هم خودشان خوب می دانند که تحریم ها نتیجه خیانت سران فتنه ۸۸ بوده و هست.

چرخ روزگار چرخید و چرخید تا بار دیگر آنهایی که در داخل به ایستادن سرزنشمان می کردند مورد آزمایش قرار گیرند. همانها که روزی پلمپ تاسیسات هسته ای را پذیرفته بودند؛ سکاندار دولت شدند تا معلوم شود چند مرده حلاجند؟!

 سوخت ۲۰ درصدی که به زعم آنها در اثر بی تدبیری دولت قبل به دست آمده بود به علاوه بقیه امتیازاتی که دادیم، برگه های برنده ما بود که در مذاکرات ژنو معامله شد؛ اما نه تنها هیچکدام از تحریم های اساسی نظیر تحریم بانک مرکزی و تحریم نفت برداشته نشد؛ و برخلاف ما در عملی کردن مواد توافقنامه آنچنان پیش قدم بودیم که خود دشمنان هم انتظارش نداشتند؛ آنها به هیچکدام از توافقات خود عمل نکرده و هنوز هم از بازگشت همان مبلغ ناچیزی که قرار بود آزاد شود، خبری نیست!

4/2 میلیارد دلار از درآمد نفتی ما قرار بود آزاد شود ولی ساختمان بنیاد علوی به ارزش ۵ میلیارد دلار با یک حکم دادگاه مصادره شد!

آری؛ دشمنان ما سگ صفتند و به همین دلیل است که دولت آمریکا پس از امتیازاتی که در ژنو گرفت، جرأت پیدا کرد تا برای اولین بار در طول تاریخ تأسیس سازمان ملل، نماینده ایران را در آمریکا نپذیرد؛ قانونی که تاکنون در مورد هیچ کشوری اجرا نشده برای اولین بار در مورد ایران اجرا شد و پاسخ دولت سکوت بود و سکوت و سکوت!

امام عزیز ما مذاکره کنندگان را فرزندان انقلاب خواندند و نهیبمان زدند که مبادا آنها را سازشکار بنامید؛ ما هم به تبعیت از ولی امرمان سکوت کردیم.

رهبر معظم انقلاب بارها و بارها تاکید کرده اند که به این مذاکرات خوشبین نیستند، ولی ظاهرا تیم مذاکره کننده ایران بیش از حد به این دولت مستکبر که بعضی آن را کدخدا می نامندش خوشبین هستند.

برای همین هنوز امضاء توافقنامه خشک نشده بود که پیروزمندانه این توافق را به امام و امت تبریک گفتند؛ و البته امام بصیر ما خوب فهمیدند فرق آنچه که اتفاق افتاد و آنچه را که مرقوم داشتند و برای همین است که هشدار میدهند “برای رفع تحریم ها به مذاکرات امید نداشته باشید” و برای همین است که امسال را سال “اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی” نامیدند و برای همین است که خود معظم له اولین عامل به شعار سال شده اند؛ برای رسیدن به خودکفایی دیروز گروه صنعتی مپنا و امروز نمایشگاه پیشرفت های هوافضای سپاه.

35934 130 عقب نشینی تا کجا؟ 36111 567 عقب نشینی تا کجا؟ 36117 463 عقب نشینی تا کجا؟

دوشنبه 22/2/1393 - 21:20 - 0 تشکر 689350

سلام

عقب نشینی تا جایی که کدخدا بگه!!

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.