انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 738)
جمعه 19/2/1393 - 20:31 -0 تشکر 689267
اعتراض یکی دیگر از علمای حوزه به فعالیت شبکه‌های انگلیسی فدك و اهل بیت

 

استاد سطوح عالی حوزه با اشاره به اینکه متاسفانه برخی شبكه های بااصطلاح مدافع تشیع به نام شبكه فدك و اهل بیت، همسوی با اهداف دشمن تمام همت خود را بركوبیدن علمداران تشیع یعنی رهبر معظم انفلاب و مراجع نجف و قم قرار داده اند افزود: اهانت به مراجع بزرگوار تقلید توسط آن بیسواد افغانی (الهیاری )و دیگر مزدور انگلیسی (یاسر الحبیب) برای آن است كه سلفی های به آرزوی خود كه به زمین افتادن علم تشیع است برسند.
به گزارش پایگاه 598، آیت الله عندلیب زاده همدانی از اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در حاشیه جلسه تفسیر زیارت جامعه كبیره در همدان به هتاكی شبكه های منحط ماهواره ای (كه برخی از آنان خود را به ظاهر مدافع تشیع می دانند) نسبت به مراجع معظم تقلید بر تأثیر منفی آن در اذهان جوانان شیعه و آحاد جامعه هشدار دادند و افزودند: اقدام كسانی كه نظام و مرجعیت شیعه را با اسم ورسم هر روز مورد هجوم قرار دهد قابل قبول نیست.


ایشان اضافه کردند: اگر به این مملكت امام زمان(ع)واین نظام اسلامی آسیبی وارد شود بیشترین ضرر را شیعه و پیروان اهل بیت (ع) خواهند خورد و اگر خدای ناكرده در اثر غفلت ما دچار تزلزل شود. بلایی كه برسد عراق، افغانستان، سوریه و ... آمده،  صد چندان در این مملكت خواهد آمد.

این استادحوزه اظهار کردند: اگر در این مملكت اتفاقی بیفتد، وهابیت و سلفی ها كه می بینید در سوریه چه می كنند اینجا خواهند بود و بر اثر اختلاف هایی كه بین اقوام و مذاهب مختلف خواهند انداخت، دیگر سنگ روی سنگ بند نمی شود لذا اگر كسی كاری انجام دهد كه نتیجه اش تزلزل این كشور و نظام باشد گناهی نابخشودنی است. نمی خواهم هرگز توجیه كننده اشتباهات برخی از مسئولین باشم؛ اما اگر اصل نظام دچار تزلزل شود شیعه خسارت خواهد دید و آنچه  برای ما اساس است حفظ تشیع است.

حضرت آیت ا... عندلیب همدانی با اشاره به اینکه متاسفانه برخی شبكه های باصطلاح مدافع تشیع به نام شبكه فدك و اهل بیت، همسوی با اهداف دشمن در شبكه های وصال و كلمه تمام همت خود را بركوبیدن علمداران تشیع یعنی رهبر معظم انفلاب و مراجع بزرگوار نجف وقم قرار داده اند ، افزدند: برخی دیگر از شبكه های به ظاهر مدافع اهل بیت(ع)، در برابر این هتك حرمت سكوت كرده و ابراز برائت نمی كنند كه این هم گناه قطعاً نابخشودنی است که چرا گردانندگان این شبكه ها سكوت كرده و مرز خود را با اهانت كنندگان مشخص نمی كنند.

ایشان اظهار کردند: اهانت به مراجع بزرگوار تقلید توسط آن بیسواد افغانی (الهیاری)و دیگر مزدور انگلیسی (یاسر الحبیب) برای آن است كه سلفی های جنایتكار به آرزوی خود كه به زمین افتادن علم تشیع است برسند.

ایشان در پایان تاکید کردند: مردم و جوانان هوشیار باشند، مهم برای ما حفظ قداست تشیع و مراجع معظم و حفظ نظام مقدس و رهبری عظیم الشأن است كه همواره سرافراز بمانند.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.