سينما و تلویزیون (بازدید: 3313)
پنج شنبه 12/10/1392 - 19:57 -0 تشکر 678607
اخبار سینمای جهان

با سلام

در این مبحث می توانید خبرهای مربوط به سینمای جهان در سال 2014 را مشاهده کنید .
* جدیدترین اخبار را می توانید در صفحات پایانی ملاحظه کنید .

لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

پنج شنبه 12/10/1392 - 13:41 - 0 تشکر 678594

مهمترین انیمیشن های بلندسینمایی جهان که در سال 2014 در سینماها اکران خواهند شد به ترتیب عبارتند از :

انیمیشن شغل آجیلی

انیمیشن شغل آجیلی  (The Nut Job)
محصول: Open Road/ToonBox/Red Rover
تاریخ اکران : 17 ژانویه 2014

پنج شنبه 12/10/1392 - 19:58 - 0 تشکر 678608

پل واکر در راس خیرترین سینمایی‌های سال جای گرفتدر این فهرست که شامل نام چهره‌های مشهور و خیر از بخش‌های مختلف هنری است، پل واکر در جایگاه چهارم قرار گرفته است. نفر بعدی از میان چهره‌های سینمایی ساندرا بولاک است که در مکان ششم قرار دارد. جنیفر لارنس بازیگر جوان و مشهور "بازی‌های گرسنگی" نیز در مکان یازدهم قرار گرفته است.
پل واکر بازیگر فقید فیلم‌های "سریع و خشن" که برای شرکت در مراسم خیریه به نفع کودکان توفانزده فیلیپینی در برنامه‌ای شرکت کرده بود، پس از این مراسم دچار سانحه اتومبیل شد و جان خود را از دست داد.


در این فهرست، چهره‌های موسیقی بیشترین جایگاه را در اختیار گرفته‌اند و تیلور سوئیفت خواننده آمریکایی در این فهرست مکان اول را به خود اختصاص داده است.

مهر

لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

پنج شنبه 12/10/1392 - 19:59 - 0 تشکر 678609

بدترین شخصیت‌های منفی سینما در سال 2013 را بشناسید

سال شکست آدم بدها
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، سال 2013 برای شخصیت منفی‌های سینما سال بسیار خوبی نبود.


درست است که آدم بدها می‌توانند خیلی راحت با هنجارهای قانونی و اجتماعی مخالفت کنند و یا به صورت مستقیم با آن‌ها دربیفتند اما ایفای نقش شخصیت منفی‌ای که درست تعریف نشده باشد، برای خیلی‌ها به معنی شکست است. فقط بعضی از آدم بدها می‌توانند نابغه جنایی باشند و قبل از اینکه در نهایت مغلوب قهرمان داستان شوند، کمی لذت بردن از موفقیت و ثروت را تجربه کنند.


با تمام این خصوصیات، تعجبی هم ندارد که شخصیت‌های کینه‌جوی امسال سینما خیلی هم ترسناک نبودند. سال 2013 شخصیت‌هایی مانند ژنرال زاد فرد نسل کش فیلم "مرد فولادی" را نیز معرفی کرد که هم به نظر جاه طلب می آمد و هم قدرت و خطری واقعی را نشان می داد، اما این سال شخصیت های منفی ضعیفی مانند این ها را نیز در خود داشت:


لیتم کول: کول، شخصیت منفی فیلم "تفنگدار تنها" با رفتاری خسته‌کننده و انگیزه‌هایی گیج کننده، سرمایه‌دار خطوط راه آهن بود و می خواست سرمایه‌دار بزرگتری شود. او مانند بیشتر آدم بدها از دیگران برای انجام کارهای کثیفش استفاده می کرد و شاید از این نظر به ریشه های یک شخصیت مرکزی وفادار مانده بود، اما در کل همه چیز دیگر او ناامیدکننده و معمولی بودند.


خان: تنها کاری که شخصیت خان در فیلم "استار ترک درون تاریکی" انجام داد، عصبانی کردن بعضی از طرفداران سرسخت مجموعه فیلم های "استار ترک" و به وجود آوردن دلیلی برای لذت بردن بندیکت کامبربچ از صحنه سازی قرن بیست و سومی بود. او چند چیز را منفجر کرد، چند تا از افسران ارشد استارفلیت را به قتل رساند و در کل نقش یک لولوی خیالی خودکفا را بازی کرد، اما... چرا؟ مطمئنا راه های ساده تر دیگری نیز برای به وجود آوردن جنگ میان کهکشانی که او می خواست به وجود بیاورد وجود داشت و با وجود مهندسی موروثی که او را تبدیل به ابرانسان کرده بود می‌توانست کمی هم مشخصه های شخصیت منفی بهتری به او بدهد.


زارتان: یک لحظه درباره نتایجی که آدم بد فیلم "جی آی جو: تلافی" توانست در آخر فیلم به دست بیاورد فکر کنید. او سازمان کبرا را که سازمان بزرگ شرور فیلم بود از بین برد و آن را به تمام دنیا نشان داد و در حین نقشه شیطانی اش برای نابودی دنیا، تمام سلاح های هسته ای جهان را از بین برد و دنیا را تبدیل به مکانی امن تر کرد!


ماندارین: بهترین و شاید بدترین آدم بدهای بی تاثیر امسال بود. با این حال حداقل شخصیت ماندارین از اول هم قرار بود بی تاثیر باشد. او تنها قرار بود به عنوان شخصیت منفی نمایشی داستان ظاهر شود و تنها کاری هم که کرد این بود که قابلیت تقلید لهجه بن کینگزلی را به مخاطب یادآوری کرد. این حرکت به وجود آوردن یک شخصیت منفی نمایشی، حرکتی شجاعانه از شین بلک و درو پیرس، نویسندگان فیلم "مرد آهنی 3" بود که در نهایت به موفقیت دست یافت. اما آیا استودیوی مارول می‌تواند در فیلم بعدی اش این موفقیت را نگه دارد یا آن را نابود می کند؟ شایعه هایی به وجود آمده اند مبنی بر اینکه یک ماندارین "واقعی" نیز وجود دارد که در تمام این مدت در پیش زمینه خود را مخفی نگه داشته بوده است...


لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

پنج شنبه 12/10/1392 - 20:0 - 0 تشکر 678610

رای‌گیری مراسم اسکار آغاز شد
اعلام نتایج تا 13 روز دیگر
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از درپ، چهار ماه بعد از اکران فیلم "جاذبه" در ونیز، هفده هفته بعد از نمایش "12 سال یک برده" در فستیوال تلوراید و بیست و هفت روز بعد از تبدیل شدن "گرگ وال استریت" به آخرین رقیب اصلی مراسم، رای گیری مراسم اسکار از امروز جمعه آغاز می شود.


رای گیری از روز بیست و هفتم دسامبر برای تمامی اعضای آکادمی هنرهای تصویری و علوم آغاز می شود. در مجموع امسال 6028 عضو آکادمی واجد شرایط برای رای دادن هستند.


اعضایی که ثبت نام کرده اند می توانند با استفاده از کلمه شناسایی و رمز عبور مخصوص به خودشان وارد وبسایت آکادمی اسکار شوند. اعضایی که ثبت نام نکرده اند از طریق صندوق پستی کاغذهای رای گیری را دریافت می کنند. از آنجا که رای گیری در تاریخ چهارشنبه هشتم ژانویه به پایان می رسد، رای دهندگان سیزده روز وقت دارند تا رای های خود را ارسال کنند. اسامی نامزدهای تمامی بخش های جوایز، روز پنج شنبه شانزدهم ژانویه (26 دی) اعلام می شود.


اعضای سیزده شاخه از هفده شاخه در بخش های اختصاصی خودشان رای می دهند و تمامی این اعضا از شاخه های مختلف می توانند همراه اعضای هیات مدیره، مسئولان اجرایی و تهیه کنندگان و اعضای شاخه های ارتباطات عمومی برای بخش بهترین فیلم سال نیز رای بدهند.


امسال 289 اثر واجد شرایط شرکت در مراسم اسکار هستند که شامل بیشتر فیلم های واجد شرایط در قسمت فیلم های خارجی زبان و مستند نمی شود، چون دسته بندی این فیلم ها جداگانه حساب می شود. از 9 فیلم خارجی زبان و پانزده فیلم مستندی که به لیست نامزدهای نهایی آکادمی راه یافتند، تنها چهار فیلم خارجی زبان و چهار فیلم مستند واجد شرایط شرکت در جوایز دیگر هستند.


آکادمی اسکار قول داده که مراحل رای گیری آنلاین که در سال گذشته به مراسم معرفی شد در سال کنونی آسان‌تر خواهد بود. داون هادسن مدیر اجرایی آکادمی گفت: "ما پروسه رای گیری را آسان‌تر و تجربه کاربران را بدون کاهش امنیت شبکه ساده تر کرده ایم."


لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

پنج شنبه 12/10/1392 - 20:1 - 0 تشکر 678611

بازیگرانی که انتخابشان اینترنت را به خروش درآورد

بن افلک در صدر اعتراض‌ها
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، ایده اعتراض کردن طرفداران به انتخاب یک بازیگر برای نقش مورد علاقه شان چیز جدیدی نیست، اما این اعتراض‌ها امسال خیلی بیش از حد بوده است.


در حالیکه بعضی از بازیگران انتخاب شده برای نقش های معروف با واکنش خوب مردم مواجه شدند مانند پل راد که در فیلم "انت من" سال 2015 بازی می کند و بعضی انتخاب ها هم با بی تفاوتی کامل مردم مواجه شدند مانند انتخاب بردلی کوپر برای فیلم "محافظان کهکشان" و وین دیزل در نقش گروت، امسال کاربران و طرفداران اینترنتی متوجه شدند که درخواست اینترنتی برای انتخاب بازیگری که بعد از خواندن کتاب محبوبشان او را مناسبت ایفای آن نقش می دانستند، چندان سودمند نبوده و کسی به اعتراض‌هایشان توجه نکرده است!


چهار بازیگر منتخب که بیش از همه صدای کاربران اینترنت را درآورد و این اعتراض مردمی تاثیر هم نکرد، عبارت بود از:


1. داکوتا جانسون و چارلی هانم برای فیلم "پنجاه طیف گری":


ممکن است فکر کنید زمانی که خود ای ال جیمز نویسنده رمان اصلی، بازیگران نقش اصلی فیلمش را انتخاب کرد، نقدها و نظرهای منفی کمتر باشند، اما کاملا فکرتان اشتباه است. به نظر طرفداران رمان، انتخاب هانم و جانسون برای این نقش ها به قدری اشتباه بود که آن ها دادخواست اینترنتی تنظیم کردند تا آن ها را با بازیگران دیگری جایگزین کنند. زمانی که هانم از پروژه بیرون رفت طرفداران نیمی از خواست شان را دریافت کردند، اما جانسون هنوز هم سر جای خود مانده است.


2. شیلین وودلی و انسل الگورت در "عیب های ستاره هایمان":


در نگاه اول انتخاب وودلی و الگورت در نقش دو نوجوان رمان جان گرین که در یک گروه حمایتی، شیفته یکدیگر می شوند به نظر کاملا درست می رسد. هردوی آن ها بازیگران جوان معروفی هستند که به رمان اصلی نیز علاقه مند هستند. پس مشکل چیست؟ بله، اینترنت. خود گرین نویسنده این کتاب در سایت تامبلر از انتخاب این دو بازیگر برای نقش های اصلی رمانش دفاع کرد و گفت که خود او به عنوان نویسنده رمان آن ها را انتخاب نکرده، اما از این انتخاب حمایت می کند چون این دو بازیگر به این نقش ها می خورند.


3. گل گدت در "مرد فولادی 2":


گل گدت به عنوان زنی انتخاب شد که برای اولین بار شخصیت واندر وومن را به روی پرده سینماها می برد (این شخصیت بیش از هفتاد سال است که به وجود آمده، اما قبل از این هیچ وقت در یک فیلم سینمایی ظاهر نشده بوده است). البته خیلی از طرفداران شخصا از گدت شکایت کردند و گفتند او بیش از حد لاغر و ضعیف به نظر می رسد. سوال دیگری که پیش آمد این بود که آیا زنی که قبل از این در مجموعه فیلم های "سریع و خشن" بازی کرده است می تواند نقش یک شیرزن با قدرت های فرازمینی را بازی کند؟ گدت هم که به نظر می رسد به این اعتراض ها توجه خاصی نکرده در مصاحبه ای گفت که او نمایانگر واندر وومن دنیای جدید است.


4. بن افلک در فیلم "مرد فولادی 2":


اعتراض هایی که به انتخاب گدت شد، در مقابل اعتراض هایی که به انتخاب بن افلک برای ایفای نقش بروس وین و بتمن در فیلم سوپرمن سال 2015 شد، هیچ بودند! این اعتراض ها دلایل مختلفی داشت که به خاطر سن، قیافه و یا ایفای نقشی که افلک در فیلم "در دویل" داشت، ایجاد شد و موجب شد تا تمام طرفداران بتمن نوک پیکان انتقادهایشان را به سمت او هدف بگیرند و البته دادخواستی هم در اینترنت برای خارج کردن او از فیلم به وجود آمد.
اما چیزی که واقعا جالب بود اعتراض به انتخاب افلک نبود، بلکه اعتراض به اعتراض های به وجود آمده طرفداران بود. بازیگران قبلی نقش بتمن مانند مایکل کیتون و ول کیلمر و همچنین افراد مشهور دیگری مانند جاس ودون و مت دیمون از انتخاب افلک برای این نقش حمایت کردند.  


لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

پنج شنبه 12/10/1392 - 20:2 - 0 تشکر 678612

"هابیت" در صدر لیست فیلم های تکثیرشده غیرقانونی سال
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از هالیوود ریپورتر قسمت اول سه گانه پیتر جکسون "هابیت: سفری غیرمنتظره" به عنوان فیلمی که بیشتر از همه در سال گذشته میلادی به صورت غیرقانونی تکثیر شد معرفی شد.


این فیلم حدود هشت میلیون و 400 هزار بار در سایت های تورنت در سال 2013 به اشتراک گذاشته شد. این آمار بیشتر از آمار دانلود فیلم "جانگوی از بند رها شده" و "سریع و خشمگین 6" بود که با 8.1 میلیون دانلود و 7.9 میلیون دانلود در رتبه های دوم و سوم قرار گرفتند. لیست امسال کمی نسبت به سال گذشته بیشتر است. سال پیش در آن چهار فیلم، که "پروژه ایکس" در صدر آن ها قرار داشت، از مرز هشت میلیون دانلود گذشته بودند.

"هابیت" که ماه دسامبر سال گذشته اکران شده بود، موفق شد در باکس آفیس جهانی بیش از یک میلیارد دلار درآمد کسب کند. این فیلم که با بودجه 315 میلیون دلاری ساخته شد یکی از پرخرج ترین فیلم های تاریخ سینما بود.


پیتر جکسون کارگردان فیلم و کمپانی برادران وارنر هنوز نظری درباره این اخبار نداده اند. جکسون در سال های اخیر نسبت به مساله تکثیر غیرقانونی سکوت اختیار کرده است. آخرین باری که او درباره این موضوع به مردم اخطار داد، در سال 2005 و بعد از انتشار فیلم "کینگ کنگ" بود. او گفت: تکثیر غیرقانونی فیلم ها شدیدا این پتانسیل را دارد که فیلم های سینمایی و مخصوصا فیلم های بزرگ و پرخرج را به صنعتی بدون سود تبدیل کند. اگر این اتفاق بیفتد دیگر این فیلم ها ساخته نمی شوند. اگر به جایی برسیم که سود استودیوها مستقیما به جیب بزهکاران اینترنتی برسد، دیگر هیچ کمپانی ای از این فیلم ها نخواهد ساخت.


با این حال از آن موقع تا به حال استودیوها بر روی فیلم های بزرگ بیشتر سرمایه گذاری کرده اند تا بتوانند مصرف کنندگان را از صفحه های کوچک دور کنند. به هر حال این فیلم های با بودجه متوسط هستند که همیشه برای پیدا کردن سرمایه گذار و پخش کننده به مشکل برخورده اند. انعطاف بازار سرگرمی خانگی نیز کمکی به این موضوع نکرده است.


از فیلم های دیگری که در سال 2013 بیشترین تکثیر غیرقانونی شامل حالشان شده است می توان به "مرد آهنی 3" با 7.6 میلیون دانلود، "دفترچه بارقه امید" با 7.5 میلیون دانلود، "استار ترک به درون تاریکی" با 7.4 میلیون دانلود، "جوخه گانگسترها" با 7.2 میلیون دانلود، "حالا مرا می بینی" با 7 میلیون دانلود، "خماری قسمت 3" با 6.9 میلیون دانلود و "جنگ جهانی زی" با 6.7 میلیون دانلود اشاره کرد.  


لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

جمعه 13/10/1392 - 11:6 - 0 تشکر 678630

seyed68 گفته است :
[quote=seyed68;517566;678611]
جالبه...، بن افلکی که توی آرگو نقش منجی گروگان های آمریکایی توی ایران رو داشت حالا میخواد نقش منجی بشریت رو بازی کنه!

یک سوال! تیم سازنده این مرد فولادی 2 ارتباطی با تیم بتمن کریستوفر نولان ندارن؟ اینجوری باشه امیدوارم بتمن دوست داشنی و الهام بخش فیلمای کریستوفر نولان رو خراب نکنن

شنبه 14/10/1392 - 1:19 - 0 تشکر 678652

Histogram گفته است :


جالبه...، بن افلکی که توی آرگو نقش منجی گروگان های آمریکایی توی ایران رو داشت حالا میخواد نقش منجی بشریت رو بازی کنه!

یک سوال! تیم سازنده این مرد فولادی 2 ارتباطی با تیم بتمن کریستوفر نولان ندارن؟ اینجوری باشه امیدوارم بتمن دوست داشنی و الهام بخش فیلمای کریستوفر نولان رو خراب نکنن
seyed68 گفته است :
[quote=Histogram;829323;678630][quote=seyed68;517566;678611]


سلام
نه تیم سازنده کاملا جداست
قبلا به نولان و بیل برای حضور در فیلم پیشنهاد شد ولی هر دو رد کردند
بیل هم تو یه مصاحبه گفته بود تنها با حضور نولان بتمن بازی میکنه و گفتش که بتمن یه سه گانه بوده که تمام شده

لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

پنج شنبه 3/11/1392 - 17:45 - 0 تشکر 682149

تارانتینو از ساخت «هشت شگفت انگیز» منصرف شدبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ددلاین، این کارگردان مشهور آمریکایی که فیلمنامه این فیلم را هم خودش نوشته بود، گفت بعد از این که موضوع این فیلمنامه توسط چند تن از بازیگران درز کرد، او آنقدر به هم ریخت که فعلا از کارگردانی آن منصرف شده است. اکنون گفته می شود تارانتینو قصد دارد از این ژانر فاصله بگیرد و به سراغ ساخت یک فیلم پلیسی برود.
با توجه به لو رفتن موضوع این فیلمنامه تارانتینو گفت قصد دارد آن را ابتدا به صورت کتاب منتشر کند و احتمالا ظرف پنج سال آینده آن را در قالب فیلمی سینمایی راهی پرده های نقره‌ای خواهد کرد.


تارانتنیو گفت: خیلی خیلی عصبی هستم. من فیلمنامه را تمام کردم، رونوشت اولش را نوشتم و قصد نداشتم آن را تا زمستان آینده بسازم، یعنی یک سال دیگر از همین حالا. من آن را به 6 نفر دادم و بعد دیدم داستانش لو رفته است. او وقتی از این ماجرا باخبر شد که کارگزار قدیمی‌اش مایک سیمپسون به او زنگ زد و گفت در حال انتخاب بازیگران برای این فیلم وسترن است.


تارانتینو می‌گوید از او پرسیدم این را از کجا می‌داند؟


تارانتنیو می گوید این فیلمنامه را به یکی از تهیه کنندگان «جانگوی رها شده» یعنی رگی هودلین داده بود و او آن را به کارگزاری که در خانه‌اش میهمان بود داد تا بخواند.


این کارگردان سینمایی مطرح می‌کند: این یک خیانت است، اما فلج کننده نیست چون این کارگزار فیلمنامه را تمام نکرد. بعد من آن را به سه بازیگر دادم یعنی به مایکل مدسن، بروس درن و تیم راث. کسی که می دانم این کار را نکرده، تیم راث بوده است. اما بقیه گذاشتند تا کارگزارانشان متن را بخوانند و از آنجا دیگر همه هالیوود از مووضع فیلم باخبر شدند. نمی‌دانم چطور این لعنتی ها کار می‌کنند...
لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

پنج شنبه 3/11/1392 - 17:46 - 0 تشکر 682150

رابرت دنیرو داستان زندگی پدر نقاشش را روایت می‌کندبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، خلاقیت در خانواده دنیرو موروثی است. رابرت دنیروی پدر، یک نقاش اکسپرسیونیست انتزاعی و چهره شاخصی از جهان هنر بعد از جنگ جهانی دوم بود که هنرمندان با استعدادی مانند جکسون پولاک را به خود دید. او حتی تحت حمایت پگی گوگنهایم، گردآورنده مشهور آثار هنری و از شخصیت‌های شناخته‌شده جوامع هنری بود اما همانطور که آثار رابرت دنیروی پدر در دهه 1940 و 1950 با موفقیت مواجه شدند با آغاز پاپ آرت در دهه 1960 آثار او از مد افتادند.
دنیروی پدر در سال 1993 و در 71 سالگی از دنیا رفت، اما حال پسر برنده جایزه اسکارش داستانش را تعریف می کند. دنیرو مستندی درباره پدرش ساخته با عنوان "به یاد داشتن هنرمند رابرت دنیروی پدر" که در فستیوال فیلم ساندنس اکران شد و در ماه ژوئن نیز از شبکه اچ بی او پخش می شود. او همچنین چند اثر از آثار پدرش را در گالری جولی نستور در پارک سیتی به نمایش گذاشته است.


دنیرو در مراسم نمایش این آثار در گالری گفت که این مستند را برای خانواده‌اش ساخته است. او گفت: می خواستم مستندی درباره پدرم با فیلم هایی که داشتیم درست کنم، با هر فیلمی که داشتیم. اما افرادی که در آن زمان با ما بودند می خواستند که با آن‌ها هم مصاحبه کنیم و درباره او حرف بزنیم و آنها را برای خانواده اش نگاه داریم، برای بچه‌های من، و نوه‌ها... و بعد هم شبکه اچ.بی.او آن را برای نمایش انتخاب کرد که خیلی خوب شد.


زمانی که از دنیرو پرسیدند اگر پدرش این فیلم را می دید چه احساسی می کرد، او با شوخی گفت که احتمالا او از این همه توجه خیلی احساس راحتی نمی کرد و در عین حال احساس غرور نیز می کرد.


دنیرو می‌گوید سعی کرده است تا از هنر پدرش در کارهای خودش از جمله رستورانش «"ترایبکا گریل» در نیویورک هم استفاده کند. او گفت: من از او خواستم اجازه بدهد بعضی از نقاشی‌هایش را آنجا آویزان کنم و فکر می کردم که او به هیچ وجه اجازه نمی دهد، اما در واقع او این کار را کرد. او خودش آن‌ها را آویزان کرد، مخصوصا آن سه نقاشی بزرگی که پشت سالن قرار دارند، و هر چند وقت یکبار هم دوستانش را می آورد تا آنجا غذا بخورند. و بعد هم از او پرسیدم که فهرست غذا را هم طراحی می‌کند یا نه که این کار را هم کرد، که هنوز هم در رستوران است و تا وقتی رستوران باز باشد هم آنجا خواهد بود.


دنیرو در حال حاضر برای شرکت در سی‌امین سال برپایی فستیوال فیلم ساندنس در شهر یوتا حضور دارد. او امیدوار است فستیوال فیلم خودش، یعنی فستیوال فیلم ترایبکا که با همراهی جین روزنتال بعد از یازده سپتامبر آن را به راه انداخت نیز همینقدر موفق عمل کند. امسال سیزدهمین سالگرد فستیوال ترایبکا خواهد بود. دنیرو گفت: امیدوارم فستیوال ما هم بعد از سی سال به خوبی ساندنس عمل کند.


سی امین دوره جشنواره ساندنس از 16 تا 26 ژانویه برگزار می‌شود.لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.