انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 426)
شنبه 4/8/1387 - 15:13 -0 تشکر 67281
جریان دوم خرداد جریان قابل اعتمادی برای نظام و انقلاب نیست

دبیر كل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی گفت: جریان دوم خرداد جریان قابل اعتمادی برای نظام و انقلاب نیست و در زمانی كه در راس قدرت بود، بحران های زیادی را برای مردم و نظام ایجاد كرد.

حسین فدایی در نشست هفتگی اعضای شورای مركزی جمعیت ایثارگران افزود: ما باید اشكالات جریان دوم خرداد و نقشه های آنها را در حوزه های مختلف تبیین كنیم.
وی اظهار داشت: نباید نسبت به نقد اشكالات جریان دوم خرداد و نقش های آن غفلت كرد.
وی تاكید كرد: هم اكنون در فضای رسانه ای كشور چالش جدی روبروی جریان دوم خرداد قرار ندارد.جریان دوم خرداد شبانه روز دولت را می كوبند و هیچكس در مقابل آنها تلاش نمی كند.
وی اضافه كرد: باید بگوییم زمانی كه این جریان در راس قدرت بود، چه بلایی سر كشور آوردند و چه بحران هایی ایجاد كردند. هم از منظر نظری و به جهات رویكردی و عملكردی و رفتاری مطالب زیادی درباره جریان دوم خرداد وجود دارد كه می توان آنها را مطرح كرد. باید از افراطی گری ها، ساختارشكنی ها و قانون شكنی های جریان دوم خرداد بگوییم. طرح این مباحث در آستانه انتخابات دیر است .
دبیر كل جمعیت ایثارگران گفت: طرح دولت وحدت ملی آنهم با جریان دوم خرداد، ریشه در همین جریان دارد.آنها برای بازگشت به صحنه خود را به آب و آتش می زنند. باید بگوییم چرا جریان دوم خرداد قابل اعتماد نیست.
وی هشدار داد: با كمی تامل و تعقل بر همگان روشن می شود با مدیریت پشت صحنه، عده ای در حال شكل دادن و گسترش جبهه ای علیه دولت و نه احمدی نژاد هستند و متاسفانه بعضی اصولگرایان نیز در این كوره می دمند و آب به آسیاب دوم خرداد می‌ریزند .
وی یادآور شد: جریان دوم خرداد می خواهد اصولگرایان ریزش رای داشته باشند. در روزنامه هایشان با یك حركت تخریبی در این راه تلاش می كنند. برخی اصولگرایان هم در مجلس هشتم كه دنبال دولت وحدت ملی هستند برای توجیه اقدامشان می گویند جریان دوم خرداد تمام شده است! این یك اشتباه استراتژیك است.
حسین فدایی یادآور شد: جریان دوم خرداد بدنبال ایجاد بی اعتمادی بین نیروهای اصولگرا است و متاسفانه برخی اصولگرایان این موضوع را آنگونه كه باید درك نمی كنند. مدیریت این صحنه خارج از مجلس هم برای ما آشكار است.
وی گفت: برخی نقدهای غیر منصفانه علیه دكتر احمدی نژاد منجر به ریزش آرای اصولگرایان می شود و نوعی خودزنی است. از اینگونه نقدها باید پرهیز كرد. در جاهایی هم كه باید از دولت حمایت كرد، باید وارد صحنه شده و حمایت كنیم.
حسین فدایی تاكید كرد: بالابردن اعتماد عمومی و ادامه بحث درباره وفاق اصولگرایان باید بیش از هر موضوع دیگری مد نظر ما باشد.اگر وفاتق حداكثری داشته باشیم، موفقیت نامزد اصولگرا قطعی خواهد بود.
دبیر كل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی گفت: ما باید گفتمان پیشرفت و عدالت را بعنوان گفتمان و راهبرد اصلی كه مدنظر مقام معظم رهبری است را تبیین كنیم و در كنار آن مواردی از قبیل عقلانیت، وحدت و كارآمدی را مورد تاكید قرار دهیم.

أَلَيْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ

آيا خداوند براي بنده‏اش كفايت كننده نيست؟(زمر/36)

دوشنبه 13/8/1387 - 11:17 - 0 تشکر 68562

  بیش تر تخریب كنندگان دولت از انقلاب و نظام اسلامی بریده اند

دبیرسیاسی هفته نامه پرتو سخن با اشاره به نهی رهبر معظم انقلاب از تخریب دولت گفت: بیش تر تخریب‌كنندگان دولت كسانی هستند كه از انقلاب و نظام اسلامی بریده‌اند، ولی جرات بیان این واقعیت را ندارند.

حجت الاسلام قاسم روانبخش، در گفت‌وگو با خبرگزاری رسا با اشاره به سخنان عبدا... رمضان زاده، عضو شورای مركزی جبهه مشاركت در دروغگو خواندن دولت‌مردان گفت: ادعای اصلاحات، بزرگ‌ترین دروغ مدعیان اصلاح‌طلبی بود، چرا كه وقتی اصلاح طلبان وارد كارزار شدند مردم چیزی از اصلاح در كشور ندیدند، آنچه دیدند افساد در حوزه‌های مختلف اندیشه، فكر، دین، اقتصاد، مسایل سیاسی، سیاست خارجی، عمران و فرهنگ بود.

وی با بیان این كه بسیاری از اصلاح‌طلبان بر دروغ گفتن خود به مردم اعتراف كردند، ادامه داد: مجموعه اعترافات آن ها در كتاب “عملكرد مجلس ششم” نوشته حجت الاسلام حمید رسایی گرد آمده است.

حجت الاسلام روان بخش با انتقاد از لحن گفتار عضو شورای مركزی جبهه مشاركت گفت: اگر وی التزام عملی به قانون اساسی دارد، در قانون اساسی، ولایت فقیه به عنوان یك اصل مطرح شده و تبعیت از ولی فقیه طبق دین و قانون اساسی واجب است، حال كه ولی فقیه بر پرهیز از تخریب دولت تاكید دارند، این گونه صحبت كردن مفهوم خاصی خواهد داشت.

أَلَيْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ

آيا خداوند براي بنده‏اش كفايت كننده نيست؟(زمر/36)

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی