انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 2019)
پنج شنبه 2/8/1387 - 10:14 -0 تشکر 66918
آقای خاتمی! خاطرات تلخ دوران شما از یادها نخواهد رفت

آقای خاتمی! خاطرات تلخ دوران شما از یادها نخواهد رفت

قاسم روان بخش

محمد خاتمی اخیرا گویا برای سنجش میزان علاقه مردم به اصلاحات، به برخی استان‌ها از جمله همدان سفر كرده است. وی در دیدار با جمعی از فعالان سیاسی این استان‌ها، نكاتی را متذكر شده كه به نقد و بررسی آن می‌پردازیم.

1. آقای خاتمی مردم را نسبت به انتخابات بی‌رغبت دانسته، مهم‌ترین دلیل این بی‌رغبتی را این‌گونه ذكر می‌كنند: «ذهن مردم این‌طور است كه اگر بیایند و نیایند، خیلی فرق نمی‌كند. اولا ذهن مردم ما این‌گونه نیست؛ چرا كه میزان شركت آن‌ها در انتخابات در مقایسه با كشورهای به اصطلاح مهد دموكراسی مانند آمریكا و فرانسه به مراتب بیش‌تر است. فراموش نمی‌ كنیم رئیس جمهوری كنونی آمریكا (بوش) با اهرم حكم قاضی به كاخ سفید راه یافت! ثانیا در طول 8 سال ریاست جمهوری آقای خاتمی، چندین انتخابات برگزار شده است. حال باید از وی پرسید: با ذهن مردم چه كرده‌اید كه به انتخابات بی‌رغبت شده‌اند؟ اگر آقای خاتمی، نظارت استصوابی شورای نگهبان را عامل بی‌رغبتی مردم معرفی كند، توجه ایشان را به انتخابات شوراها معطوف می‌كنیم كه نظارت شورای نگهبان وجود نداشت حتی گروهك غیرقانونی نهضت آزادی نیز برای بسیاری از استان‌ها از جمله تهران كاندیدا معرفی می‌كرد‌؛ اما عملكرد شورای اصلاح طلب! تهران به اندازه‌ای منفی بود كه در شهر تهران فقط كم‌تر از 20 درصد مردم در انتخابات شركت كردند!

2. ظاهرا آقای خاتمی به این نكته مهم توجه كرده كه پس از گذشت 12 سال! باید اصلاحات را تعریف و مشخص كرد كه به اسلام چگونه نگاه می‌كنیم؟ و نسبت میان اسلام و مردم سالاری را چگونه می‌بینیم؟ وی می‌گوید: در اصلاحات یك نوع آشفتگی پیدا شده و هر كس از ظن خود یار اصلاحات شده و باید از این وضعیت نجات پیدا كنیم.»!

بسیار خوشوقتیم كه بالاخره آقای خاتمی به این سفارش آیه`‌ا... مصباح اهمیت داد و فهمید كه باید منظور خود از اصلاحات را مشخص كند. عملكرد دولت آقای خاتمی در 8 سال گذشته اصلاحات را تغییر معیارها و ملاك‌های ارزشی الهی به ضد ارزش‌های غربی تفسیر می‌كرد! عملكرد وزارت ارشاد آقای خاتمی در چاپ و نشر و تئاترهای ضد دینی و ضد اخلاقی در پرونده دولت اصلاحات مضبوط است. اصلاحات یعنی تغییر ارزش‌های دینی به ارزش‌های لیبرالی! البته از كسی كه رایج‌ترین مكتب معتبر دنیا را لیبرالیزم می‌پندارد! و حتی توحید را نیز قابل قرائت‌های مختلف می‌داند! جز این انتظار نیست.

3. رئیس بنیاد باران، با تاكید بر اصل آزادی، از این موضوع گلایه می‌كند كه «آزادی ما را ولنگاری توصیف می‌كردند. نه خیر، ولنگاری الان است كه بزرگ‌ترین معیارهای بدیهی اسلامی و انسانی زیر پا گذاشته می‌شود.»)!( وی سپس ادعا می‌كند: «اگر به از بین رفتن مبانی اخلاقی در جامعه اسلامی‌ حساس نباشیم، بسیار جای نگرانی دارد.» گویا آقای خاتمی فراموش كرده كه در سالگرد دوم خرداد در دانشگاه تهران به صراحت گفته است: «دین هم اگر در برابر آزادی قرار گیرد، باید دین محدود شود نه آزادی»! این جمله‌ای است كه بهمن فرمان آرا- فراری طاغوتی- كه به یمن آزادی‌های اعطایی آقای خاتمی به وطن بازگشت، در فیلم «عطر گل یاس بوی كافور» قرار داده است. ثانیا عملكرد فرهنگی دولت به اصطلاح اصلاحات در طی 8 سال حاكمیت خود، آزادی مورد نظر مدعیان اصلاح طلبی را به خوبی معنا كرده است. حاكمیت انسان‌ها بر سرنوشت خود یا ولنگاری و اباحی‌گری؟! آیا آقای حجاریان- مغز متفكر اصلاحات به تعبیر آقای خاتمی- در روزنامه صبح امروز خود عمل شنیع هم‌جنس بازی را از نظر حقوقی جایز نشمرد؟! آیا وزارت ارشاد دولت اصلاحات، مجوز كتاب «شاهد بازی در ادبیات ایران» را صادر نكرد كه در مدح و ستایش هم جنس ‌بازی‌ قلم فرسایی شده بود؟! آیا كتاب شیطان‌ پرستی كه در وصف پرستش شیطان و تبرئه یزیدبن معاویه نوشته شده بود، مورد ستایش قرار نگرفت؟! آیا كتاب‌های كسروی مرتد كه بر ضد دین و ارزش‌ها نوشته شده و صاحب آن به جرم ارتداد توسط فدائیان اسلام به درك واصل شد‌، با حمایت‌های وزارت ارشاد وقت در تیراژی چشمگیر چاپ مجدد نشد؟! آیا هزاران كتاب رمان و مجلات زرد كه مفاسد اخلاقی را در جامعه نهادینه می‌كردند، با حمایت‌های وزارت ارشاد آن روز منتشر نمی‌شدند؟! و آیا به جشنواره‌ها و تئاترهایی از قبیل «ایران زمین» كه زنان نیمه عریان ارمنی در مقابل چشمان هزاران مرد نامحرم می‌رقصیدند، افتخار نمی‌شد؟! و‌ آیا بوسیدن زن و مرد بر روی سن در سالن... در استان دارالعباده یزد، نوعی قرائت مختلف از دین تفسیر نشد؟! آیا لخت شدن یك مرد آلمانی در تئاتر فجر در تهران در مقابل دیدگان هزاران زن و مرد و دختر جوان ایرانی كه یادآور جشن فرهنگ و هنر شیراز در عصر طاغوت بود، تفسیری بر آزادی ادعایی آقای خاتمی نبود؟! و آیا میلیون‌ها زن و مرد و كودك كپرنشین استان‌های كرمان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان و... كه از فقر و تنگدستی،‌ در كنار پروژه‌های عظیم هفت باغ هفت آسمان كرمان و... سر بی شام به زمین می‌گذاشتند و كلاس درس‌شان حصیر و كپر بود، طی 8 سال حاكمیت دولت اصلاحات و 8 سال دولت كارگزاران بر سرنوشت خودشان حاكم شده بودند؟! این در حالی بود كه بودجه‌های كلان كشور صرف سازمان‌ها و مراكز بی حاصل همانند مركز گفت و گوی تمدن‌ها و سفرهای خارجی‌ می‌شد كه جز برای احزاب حاكم و شخصیت‌های سیاسی آن حاصلی برای ملت نداشت!

4. آقای خاتمی گفته است الان ولنگاری بر جامعه حاكم است‌ «كه بزرگ‌ترین معیارهای بدیهی اسلامی - انسانی زیر پا گذاشته می‌شود» اولا خوب است ایشان مصداق این جمله را تبیین و روشن كند كه در كجا زیر پا گذاشته شده است. براساس جمله بعدی ایشان كه گفته است» اگر به از بین رفتن مبانی اخلاقی در جامعه اسلامی حساس نباشیم بسیار جای نگرانی دارد»، بزرگ‌ترین معیارهایی كه زیر پا گذاشته شده، مبانی اخلاقی است. در این صورت جای این پرسش است كه چه كسی در سال گذشته بزرگ‌ترین معیارهای بدیهی اسلامی را زیر پا گذاشته است؟! آیا حرمت دست‌دادن به زن نامحرم یكی از معیارهای بدیهی اسلامی نیست؟! چه كسی در ایتالیا در برابر دوربین‌های خبرنگاران، بی پروا دست زنان نیمه عریان را فشرده و طرفدارانش برای توجیه آن خواستار تغییر فتوای مراجع عظام تقلید شدند؟! چه كسی در مراسم یلدا و «مردی با عبای شكلاتی»‌ بازوی دختر محجبه را فشار داد؟! و چه كسی...؟! اگر منظور از زیر پا گذاشتن معیارهای بدیهی اسلامی، رعایت حقوق مردم و حاكمیت آن‌ها بر سرنوشت‌شان باشد، انتخابات مجلس ششم یادآور زیر پا گذاشتن این حقوق است، چرا كه هرگز مردم فراموش نمی‌كنند این انتخابات با حكم حكومتی رهبری مورد تایید قرار گرفت. تقلب گسترده در انتخابات در تهران و انفصال در خدمت آقای تاج‌زاده به سبب تقلب و حضور دكتر حداد عادل و محتشمی‌پور در مجلس پس از بررسی مجدد، بهترین سند بر زیر پا گذاشتن این حق مسلم مردم است....

5. آقای خاتمی، یكی از اهداف بزرگ اصلاح طلبی واقعی را بالا بردن حرمت ملت در عرصه جهانی و دفع خطرات و تهدیدات از كشور و نظام و مردم دانسته است. شایسته است وی درباره این ادعا اندكی تامل كند و انصاف دهد كه آیا در زمانی كه ایشان برای خارج شدن نام ایران از محور شرارت، نامه، عاجزانه نوشت و حاضر به همكاری با آمریكا در خلع سلاح حزب‌ا... شد و پاسخ منفی شنید، ملت ایران از حرمت بالایی برخوردار بود یا اكنون كه با زبان تهاجمی با دشمن سخن گفته می‌شود و اسرائیل در بدترین شرائط سیاسی از آغاز تشكیل تا كنون قرار گرفته است؟! آیا آن‌گاه كه آقای خاتمی قبل از مصوبه مجلس، داوطلبانه تعلیق را پذیرفت و مفتخرانه اصول آن‌را اجرا كرد و زورگویان جهان به‌خاطر این پیروزی خنده‌های مستانه سر می‌دادند، ملت ایران از حرمت بالایی برخوردار بود یا اكنون كه آمریكا و اروپا به دریوزگی افتاده و ملت ایران پس از جشن بزرگ هسته‌ای صاحب بیش از 5 هزار سانتریفیوژ شده و همچنان قدرتمندانه به پیش می‌تازد؟!

6. آقای خاتمی بالاخره تعریف خود از اسلام و رابطه آن با دموكراسی را روشن ساخت و گفت: «اسلامی كه مورد نظرمان است،‌ اسلامی است كه نه تنها مسلمان در آن نظام احساس حرمت و آزادی و عزت كند، بلكه غیر مسلمان نیز همانند مسلمان، حقوق، حضور، حرمت، زمینه و امكانات برای تامین زندگی آبرومندانه را داشته باشد».

اولا این‌گونه سخنان مصرف انتخاباتی دارد و برای آرای اقلیت‌ها ایراد می‌شود؛ چنان‌‌كه در دوره هشتم نیز واژه «مولا» «من كنت مولاه» را به معنای دوست - نه امامت و ولایت- معنا كرد تا آرای استان‌های سنی نشین را جذب كند كه كرد!

ثانیا: مگر اهل كتاب در جمهوری اسلامی در چارچوب قانون اساسی از حقوق خود حتی داشتن نماینده در پارلمان و استفاده از امكانات كشور برخوردار نیستند؟!

ثالثا: آقای خاتمی گفته است: غیر مسلمان با مسلمان در «حقوق» مساوی است. آیا این خلاف قانون اساسی نیست كه اسلام را ا‌ز شرایط رئیس جمهور، نمایندگی مجلس و... می‌داند؟!

رابعا: آیا از نظر خاتمی بهایی‌ها و كفار محارب و منافقین اسم و رسم‌دار و در یك كلمه براندازان نظام اسلامی نیز از حقوقی مساوی با ملت شریف ایران برخوردارند؟! البته آقای خاتمی كه در لوایح دوقلو شرط اسلام را از نامزدی مجلس حذف كرده بود، همین اعتقاد را تاكید می‌‌كند! در این صورت آیا چنین فردی می‌تواند مجری قانون اساسی جمهوری اسلامی باشد؟!

منبع :partosokhan.ir

أَلَيْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ

آيا خداوند براي بنده‏اش كفايت كننده نيست؟(زمر/36)

يکشنبه 5/8/1387 - 11:22 - 0 تشکر 67416

بسیار لذت بردم واقعا حقایقی بیان شد که در آن زمان مومنین بسیار گفته بودند ولی چنان بوق تبلیغات آزادی خواهان بلند بود که صدای مومنین به جایی نمی رسید امیدوارم ملت ایران الان این مسائل را بشنوند و به حقیقت وجود اصلاح طلبان پی ببرند 

و بخاطر اینکه به آنها رحمت کند آفریدشان 

يکشنبه 5/8/1387 - 12:17 - 0 تشکر 67431

امیدوارم در انتخابات آتی مردم فریب حرفهای بی اساس رو نخورند و از تجربه های پییشین استفاده کنند

متاسفانه من نمی دونم تو این چهار سال جز حرفهای گنده شنیدن و وعده و فهمیدن اینکه مدرک تحصیلی کاغذ پارست و گرونی کالا ها توهمه و تحریم اقتصادی چیه و امام زمان حکومت می کنه و رییس جمهور مردمی چیه و ... چیزی ندیدیم .

محبوبان شما قبل از انتخابات میگند جوونا هر جور دوست دارند بگردند ما بهشون کاری نداریم ولی وقتی میاند روی تخت رییس جمهوری سرکوب می کنند هر چی که به گفته ی اونها اسلام واقعیشون رو ضعیف می کنه ،

خاتمی هم بیاد نمی تونه این آشفته بازار رو درست کنه و اصلا صلاح نمی دونم که ایشون بیاند و چهره ی خودشون رو خراب کنند چون دستهایی هست که نمی ذاره ایشون کار کنند .

در زمانهای حکومت فراعنه ، فرعونی آمد که حرفهای عجیبی می زد این فرعون که حرف از صلح میزد باعث بد بختی کل جهان شد ، امیدوارم عقیده های صلح آمیز امثال بوش جهان رو بد بخت نکنه و اگر خاتمی کاندید نشه انتخابات آینده انتخابات سالمی ممکنه نباشه چون همه چیز یک طرفه میشه و چهار سال دیگر امیدوارم به جای خبر ساز بودن کاری کنیم و این بهتر از اینه که با فیگورهای مختلف با شکلکها و شکلهای مختلف عکس بگیریم .

امیدوارم قالیباف کاندید بشه ، عملکرد عالی و با نظم و انظباط ایشون در شهر تهران بسیار زیبا بوده است .

با تشکر ( اگر جایی تند رفتم چون می بینم که دوستان هم در مورد فیلسوف بزرگ حجت الاسلام خاتمی تند رفتند )

يکشنبه 5/8/1387 - 12:27 - 0 تشکر 67435

با سلام 

جناب محسن خسروجردی اینطور که خودتان در جای دیگر نوشتید 18 سال بیشتر ندارید و  می دانم خیلی از حرفهایی را که می زنید از روی حساب نیست و نه از دین و نه از سیاست سر در نمی آورید تمام این حرفهایی که اینجا نوشته شده و آورده شده بود تمام مدرک دارد و آن زمان که شما 8سال یا 10 سالتان  بود اتفاق افتاده است و آن زمان که ما فریاد می زدیم که این مرد خائن است شما هنوز بچه بودید این را نمی گویم که به شما اهانت کنم ولی اقتضای سن خود را بشناسید شما از خیلی مسائل اطلاع ندارید و  حتی خودتان هم معنی خیلی از حرفهایتان را نمی دانید 

فیلسوف به کسی می گویند که استاد فلسفه است جناب آقای خاتمی اصلا فلسفه اسلامی را قبول ندارد و بدیهیات دینی را قبول ندارد و اصلا اندازه این حرفها نیست 

و بخاطر اینکه به آنها رحمت کند آفریدشان 

يکشنبه 5/8/1387 - 15:8 - 0 تشکر 67456

با نام و یادخدا

با سلام

من حرف های این دوست خوبمون رو نخوندم .چون که حرف های تکرای و دروغ و کذب رو که از اول 

دارن میگن رو دوباره  این دوستان یه جور دیگه برای ما بازگو میکنند.

ببنید مشکل این دوستان اصلاح طلبان نیست چون اگه بود اقای کروبی رو هم می کو بیدن...مشکل این دوستان ترس از

آقای خاتمی ترس از محبوبیت وترس از انتخاب نشدن کسی که دوس دارن و....

دوستان میدونند که اقای خاتمی بیاد رای میاره و میشه رئیس جمهور و کسانی که این دوستان  طرفداریشون رو میکنند

باید برن دنبال کارشون..

محس خسرو عزیز خودتو ناراحت نکن این دوستان خودشون میگن بی طرفی و توهین نباشه ولی خودشون..

حرف این دوستان همین جا هم خریدار زیادی نداره چون همه میدونند چی به چیه....

شما کاری به دیگران نداشته باش هر کاری میکنند و خواهند کرد برات مهم نباشه اگه شما هم بخواهی جواب این دوستان

رو بدی چه فرقی با این دوستان میکنی... شما فقط حرف از خودمون از کسی که طرفداریشو میکنی بزن ..

چون بدون ترس این دوستان بی خود نیست چون خاتمی شخصیت جهانی هستش و بهترین گزینه ریاست جمهوری ..

البته این دوستان سن رو پیش کشیدن که خیلی بی ربط بود چون واقعیت ها چیزی نیست که بخواد از بین بره ..

من کاری با کسایی دیگه ندارم و فقط کار خودمو میکنم تا انتخاب مجدد سید مظلوم  به عنوان رئیس جمهور.

دوستان هم لطف کنند به حرف خودشون عمل کنند و توهین نکنند به گرو های دیگه..

با تشکر

 

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خـاک سپارند تـا اجزای بدنم خـاک ایـران را تشکیل دهد.

((کوروش بزرگ))


يکشنبه 5/8/1387 - 20:11 - 0 تشکر 67567

با سلام 

جناب رجدیت با اینکه مطلب را نخوانده بودند آن را تکذیب کردند این نشان از حقیقت مداری اصلاح طلبان است مثل ایشان کم نیستند که چشم بر واقعیت بسته اند ایشان گفته اند اینها دروغ است لطفا بگویند کدام دروغ است شاید فیلم دست دادن آقای خاتمی با زنان خارجی دروغ باشد البته شاید ولی آیا بقیه هم دروغ است دست زدن ایشان به شانه دختر چادری هم دروغ است ؟

من این مطالب را از نزدیک لمس کرده ام خودم از تلویزیون شنیدم وقتی خاتمی سخنرانی می کرد گفت اگر دین در مقابل آزادی قرار بگیرد دین است که شکست می خورد شاید شما نفهمید این جمله یعنی چه بخاطر اینکه خاتمی طوری صحبت می کرد که خیلی از جملات او را مردم عادی نمی فهمیدند و فکر می کردند چقدر سواد دارد اما کسانی که در زمینه دین کار کرده بودند مخالفت جملات او را با دین به روشنی می فهمیدند و این در رفتار او هم علنا آشکار است این جمله او یعنی دین حق ندارد به کسی بگوید چه کار بکن و چه کار نکن دین نباید جهاد داشته باشد چون با آزادی مخالف است دین نباید امر به معروف داشته باشد دین نباید حد داشته باشد دین نباید احکام اجتماعی داشته باشد اصلا دین هیچ چیز نباید داشته باشد در زمان ایشان بود که آنقدر بعضی ها جسور شده بودند که می گفتند ما اگر لازم باشد بر ضد خدا هم تظاهرات می کنیم  در زمان ایشان بود که به علما علنا توهین می شد و آیت الله مصباح یزدی را که رهبر معظم انقلاب شهید مطهری زمان ما می دانند چنان مورد حملات قرار دادند که در نزد مردم منزوی کنند .

جناب رجدیت شما هم محصول کار فرهنگی جناب خاتمی هستید و توقع بیشتر از شما نیست من خیلی امید ندارم که کسانی که از خاتمی حمایت می کنند هدایت شوند چون حقایق روشن است اما نمی بینند فقط این را بگویم که خدا افراد را با کسانی که دوست دارند محشور می کند شما را هم با خاتمی و مهاجرانی و افراد شبیه به آنها محشورتان کند اگر فرد مصلحی است مبارکتان باد  

و بخاطر اینکه به آنها رحمت کند آفریدشان 

يکشنبه 5/8/1387 - 20:59 - 0 تشکر 67577

با نام و یاد خدا

با سلام

بله دوست خوبم من با سید محمد خاتمی ته جهنم شما هم وسط بهشت....

خدا رو شکر که من محصول فر هنگی سید مظلوم و فداکار ایران زمین می دونید افتخار من طرفداری از سید محم

د خاتمی هستش و تا اخر هم وایسادم چون واقعیت های رو که شما بر عکس نشون میدید رو دیدم و فهمیدم....

راستی نا امیدی بزرگترین گناه هستش نا امید نباشید چون فرض محال که غیر ممکن نیست شاید بین خیل میلیونی

طرفدار های سید محمدخاتمی یه سری باشند که بتونید به راه راست هدایت کنید....

دوست خوبم خیلی اعصبانی هستید مثل دوستانتون چرا؟

اگه خاتمی کافر دین هستش مطمئن باشید رای نمیاره....ولی خودتون هم می دونید که واقعیت چیزی دیگه ای هستش

و ایشون اگه حضور پیدا کنند با رای بالا انتخاب می شوند....ترس از خاتمی روی تن شما و دوستانتون افتاده و

دارید می لرزید و نمی تونید خودتون رو کنترل کنید و وقتی نمی تونی کاری کنید با عصبا نیت حرف های که ....

می زنید.

من کاری به شما و دوستانتون ندارم و نه مثل شما توهین میکنم نه خراب میکنم و فقط حرف خودمو میزنم واقعیت ها

رو و مردم خودشنو میدونند کیو انتخاب کنند البته من منظورم انجمن نیست کلی هستش چون کار من کلی هستش و

تبیان قسمت کوچکی هستش که من وظیفه خودم میدونم اطلاع رسانی کنم.

دوست خوبم بیشتر رو حرف های که میزنید دقت کنید چون هیچ جای دین و.. ما توهین عمل خوبی نیست..

با تشکر و ارزوی بهترین ها برای شما دوستان خوبم

 

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خـاک سپارند تـا اجزای بدنم خـاک ایـران را تشکیل دهد.

((کوروش بزرگ))


يکشنبه 5/8/1387 - 21:8 - 0 تشکر 67579

جناب رجدیت لطف کنید بفرمایید کجای حرف من توهین است اینکه با خاتمی محشور می شوید توهین است این یک واقعیت است که هر کس با هر چه دوست دارد محشور می شود در ضمن آنچه ما دیدیم از اصلاح طلبها صحبت منطقی نبوده توهین هایی که در زمان خاتمی به اسلام و اهلبیت پیامبر و علما شد شاید از چند هزار هم بیشتر شود 

و بخاطر اینکه به آنها رحمت کند آفریدشان 

يکشنبه 5/8/1387 - 22:4 - 0 تشکر 67586

با نام و یاد خدا

با سلام

نمی دونم چرا این بحث دراه کش میاد

دوست عزیزم نشر اکاذیب توهین حساب میشه..

نه من افتخار میکنم که با سید محمد خاتمی محشور بشم منم قبول دارم انسان با کسانی که دوس داره محشور میشه اگه خدا خواست ما هم قابل بودیم

منو با سید مظلوم ایران زمین محشور کنه ولی من فقط اقای خاتمی رو دوس ندارم خیلی ها رو دوس دارم یکی شما..یعنی با شما هم محشور میشم...

دوست عزیزم شما انچه رو که دیدید از اصلاح طلبان ما هم دیدیم ولی دید من با شما فرق میکنه یعنی هر کس دید خودشو داره و قابل احترام برای همه

ولی این احترام تا اونجایی هستش که به عقاید طرف مقابل توهین نشه...

ما که با هم دعوا نداریم شما کار خودتون رو کنید منم کار خودمو به فکر اصلاح هم دیگه هم نباشیم بهتره....

دوست عزیزم ما نباید بخاطر اینکه عقایدمون به هم نمیخوره با هم جدل کنیم و بین هم کدورت پیش بیاریم بهتره که

هر کدوم راه خود رو بریم..

مراقب خودتو ن باشید

با تشکر

 

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خـاک سپارند تـا اجزای بدنم خـاک ایـران را تشکیل دهد.

((کوروش بزرگ))


يکشنبه 5/8/1387 - 22:42 - 0 تشکر 67589

با سلام به تمام دوستان گلم 

والا نمی دونم که چی بنویسم ولی......... هیچی.

دوستان بنده کمی زیاده روی کردم . خودم میگم.

نباید وارد مصادیق می شدم . چی بگم نمی خواستم که این جوری بشه.

از همه دوستان گل تبانی ام  معذرت می خواهم.

اگر دوستان عزیز بخواهند این بحث را حذف می کنم .

راستش خودم خیلی می خوام این کار را اجام بدم

پس نفر اول خودم.

1-ghomghashte

2-

3-

4-

أَلَيْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ

آيا خداوند براي بنده‏اش كفايت كننده نيست؟(زمر/36)

دوشنبه 6/8/1387 - 10:10 - 0 تشکر 67623

با نام و یاد خدا

با سلام

دوست خوبم باید بدونید نشر اکاذیب اخرش ادم رو رسوا میکنه..دروغگو دشمن خداست یادتون رفته..

 خدا رو شکر که کسی مثل سید محمد خاتمی هستش که باعث بشه شما که خودتون رو صاحب این نظام و مملکت می

دونید بترسید..

حذف کنید یا نه برای من و دوستان من فرقی نمیکنه چون دقت کرده باشید کسی به حرف های شما اهمیتی نمی ده چون

همه دیگه شما و امسال شما رو شنا ختند.

زیادم نارحت نباشید سید محمد خاتمی  شما رو هم دوس داره و برای شما بهترین ها رومیخواد ...

راستی ولی خیلی زرنگ هستید که میخوایید با این کار ها خودتون رو حق نشون بدید دوست خوبم حناتون دیگه رنگی

نداره..

راستی چرا من ناراحت باشم خدا رو شکر میکنم که کسی که من ازش حمایت میکنم و دوسش دارم اونجور ترسی انداخته

به جونتون که نمی دونید چیکار کنید من عصبانیت رو در شما و دوستانتون می بینیم...

با تشکر و ارزوی بهترین ها برای شما


 

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خـاک سپارند تـا اجزای بدنم خـاک ایـران را تشکیل دهد.

((کوروش بزرگ))


برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی