انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 2353)
چهارشنبه 1/8/1387 - 14:32 -0 تشکر 66700
پروتکل شماره شانزده صهیون *تسخیر دنیا*

 پروتکل شماره شانزده صهیون *تسخیر دنیا*

.

 

براى آنكه بتوانیم به طور موثرى فعالیتهاى اشتراكى غیریهودیان را بدون آنكه به فعالیتهاى گروهى خودمان لطمه ‏اى وارد شود، تخریب سازیم، باید همكارى گروهى را در همان مراحل نخستین عقیم كنیم.

معناى این سخن آن است كه به نوسازى برنامه ‏هاى آموزشى دانشگاهها مى‏پردازیم و تمام استادان و مقامات دانشگاهى را مطابق برنامه ‏هاى سرى و محرمانه براى مشاغل جدیدشان آماده مى‏كنیم. انتصاب آنان را خیلى محتاطانه انجام مى‏دهیم و وضعى پیش مى‏آوریم كه كاملا به دولت وابسته بشوند.

- دروسى چون قوانین حقوقى مربوط به دولت و مسایل سیاسى را از برنامه ‏هاى آموزشى دانشگاهها حذف مى‏كنم و این موضوعات را فقط به تعدادى افراد انتخاب شده كه داراى استعدادهاى درخشان باشند، مى‏آموزیم. دانشگاهها دیگر نباید طرحهاى معجون و مجعولى در زمینه قانون اساسى بیرون بدهند و استادان هم نباید خودشان را به مسایل سیاسى‏اى كه پدرانشان هم از فهم اینگونه مسایل عاجزند، سرگرم كنند.

- وقتى گروه زیادى آن هم به طور نامطلوب، با مسایل سیاسى آشنا شوند، همانگونه كه آموزش و پرورش در جوامع غیریهودى جنبه همگانى به خود گرفت، نوعى خیالبافى و بدآموزى بوجود مى‏آید.

ما باید مطالب و موادى را وارد نظامهاى آموزشى غیریهودیان كنیم كه نظم و انسجام را از سیستم‏هاى آموزشى آنان بگیرد و اوضاع درهم و برهمى به وجود آورد. اما هنگامى كه خودمان به قدرت رسیدیم، تمام مواد و مطالبى را كه بى‏نظمى به بار مى‏آورند، و دانش‏آموزان را به نافرمانى وامى‏دارند، از دروس دانشگاهها حذف مى‏كنیم.

- به جاى « كلاسى‏سیسم» و تاریخ عهد باستان كه چیزهاى بد آن، بیش از چیزهاى خوب است، مسایل مربوط به آینده را مورد مطالعه قرار مى‏دهیم. به علاوه تمام حقایق مربوط به قرون گذشته را كه مطلوب ما نباشند، از لوح ذهن آدمیان پاك مى‏كنیم و فقط اشتباهات حكومتهاى غیریهودى را به حال خود مى‏گذاریم و مطالبى چون نحوه زندگى عملى، رعایت نظم، نحوه برقرارى روابط با دیگران، پرهیز از خودخواهى كه موجب گسترش بدیها است و مسایل تربیتى دیگرى از این قبیل، در برنامه ‏اى جداگانه و متناسب با مراحل مختلف زندگى تهیه و تدارك مى‏بینیم. بى‏شك این برنامه از اهمیت ویژه‏اى برخوردار خواهد بود.

- تربیت افراد باید متناسب با مقدرات و نیازهاى زندگى آنان صورت گیرد. البته افراد باهوشى پیدا مى‏شوند كه مى‏توانند زودتر از حد معمول وارد مراحل بالاتر بشوند. اما این كاملا\" اشتباه خواهد بود كه ما به خاطر عده معدودى مرزها را بشكنیم و به افراد بى‏استعداد اجازه دهیم كه جاى افراد مستعد را بگیرند و بدون ضابطه وارد مراحلى شوند كه صرفاً متعلق به افراد باهوش است.

- فرمانروایى كه مى‏خواهد در قلب و ذهن مردم جایى براى خود باز كند، باید از اقدامات و ابتكاراتى كه به سود مردم انجام مى‏دهد، سخن بگوید و در مدرسه و بازار به مردم آموزش بدهد.

- به هر نوع آزادى‏اى در زمینه آموزش خاتمه مى‏دهیم. اما دانش ‏آموزان در هر سنى كه باشند مى‏توانند با والدین خود در موسسات آموزشى یا مثل گذشته در یك باشگاه و در روزهاى تعطیل گردهم آیند و به بحثهاى آزاد معلمان كه در زمینه روابط انسانها، قوانین جزائى، و خلاصه تئورى‏هاى جدید كه قبلا\" مورد بررسى قرار نگرفته ‏اند، گوش فرا دهند. این تئوریها نخست عقاید جزمى و بسیار قدیمى و سرانجام دین ما را مورد بررسى قرار مى‏دهند.

- از آنجا كه قرنها تجربه، به ما آموخته است كه عقاید در زندگى و هدایت انسانها نقش بسیار مهمى داشته و این عقاید از طریق تربیت به مردم القاء شده‏اند، لذا ما باید افكار نو و مستقل را چون گذشته به انحصار خویش درآوریم. روش مهار كردن فكر هم اكنون در دست بررسى و مطالعه است. این كار را به وسیله سیستمى كه به سیستم دروس عینى معروف است و هدف آن مبدل كردن غیریهودیان به آدمهایى بى‏فكر، بى‏خرد، مطیع كه منتظرند دیگران برایشان فكر كنند و عقایدشان را شكل بدهند؛ انجام مى‏دهیم، یكى از بهترین عوامل ما به نام « بورژوئیز» تقریباً تدریس به وسیله دروس عینى را رواج داده است.

.

.

**پروتکل های رهبران صهیون برای تسخیر جهان*توضیحات*

.

 

پروتکل شماره یک صهیون*تسخیر دنیا*

پروتکل شماره دو صهیون*تسخیر دنیا*

پروتکل شماره سه صهیون*تسخیر دنیا*

پروتکل شماره چهار صهیون*تسخیر دنیا*

پروتکل شماره پنج صهیون*تسخیر دنیا*

پروتکل شماره شش صهیون*تسخیر دنیا*

پروتکل شماره هفت صهیون*تسخیر دنیا*

 پروتکل شماره هشت صهیون*تسخیر دنیا*

پروتکل شماره نه صهیون*تسخیر دنیا*... 

پروتکل شماره ده صهیون *تسخیر دنیا*... 

پروتکل شماره یازده صهیون*تسخیر دنیا*...

پروتکل شماره دوازده صهیون*تسخیر دنیا*...

پروتکل شماره سیزده صهیون*تسخیر دنیا*...

پروتکل شماره جهارده صهیون*تسخیر دنیا*...

پروتکل شماره پانزده صهیون*تسخیر دنیا*...

  پروتکل شماره شانزده صهیون*تسخیر دنیا*...

 .

 .

ادامه دارد...

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.