انجمن ها > انجمن روانشناسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
روانشناسي (بازدید: 115)
جمعه 25/5/1392 - 19:59 -0 تشکر 633784
تعهد و تسلط کلیدهای موفقیت است

 

افراد بنابر نوع تفکر و عادات رفتاری واکنشهای متفاوتی را نشان می دهند اما تعهد و تسلط موجب موفقیت است.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اینترنتی سایکالوجی تودی، گروهی از افراد تحمل بیشتری دارند و میزان فشار بیشتری را تحمل می کنند و حتی با فشارها زندگی می کنند و گروهی دیگر نیز به سختی فشارها را تحمل می کنند و نیاز به کمک بیشتری دارند.

 

برخی در رویارویی با مشکلات در حالت جنگ هستند و به نوعی خود را بیشتر با آنها درگیر می کنند و گروهی نیز در حالت گریز. این گروه سعی می کنند از مسائل فرار کنند و به عبارت دیگر آنها را نادیده بگیرند و با آنها درگیر نشوند تا از آرامش بیشتری برخوردار باشند.

افراد موفق تعهد خود را فراموش نمی کنند. آنها به زندگی اجتماعی، فعالیتهای اوقات فراغت، کار، خانواده و حتی سرگرمیهای خود بها می دهند و به عبارتی نسبت به خود و اطرافیان احساس تعهد می کنند.

مشکلات را مانع نمی بینند بلکه یک میدان حل مسئله و سعی می کنند بهترین راه را برای برگشتن سریع به حالت عادی پیدا کنند.

یکی از مهمترین ویژگیهای این گروه موفق نیز این است که بر خود مسلط هستند. هرگز مانند یک قربانی فکر نمی کنند و می دانند که اداره زندگی با خودشان است و قدرت لازم را برای بدست گیری مسیر زندگی دارند.

آنها به دیگران اجازه نمی دهند که برایشان مسیر خاصی تعیین کنند و یا اینکه انها را قربانی خواسته ها و اهداف خود کنند.

قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی