ورزش و تندرستی (بازدید: 157)
جمعه 25/5/1392 - 14:52 -0 تشکر 633379
اخبار والیبال ایران و جهان

لازم دیدم این مبحث رو هم در اینجا بزنم تا كاربرانی كه به والیبال علاقه دارن بتونن جدید ترین اخبار از والیبال ایران و جهان را در این تاپیك بخونن !


گفتم فقط نباید به فوتبال رو اورد ! باید درتمامی رشته ها اخباری را قرار بدیم ! چون سلیقه های مختلفی وجود دارد !

امیدوارم مفید واقع بشه !

قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


جمعه 25/5/1392 - 15:1 - 0 تشکر 633388هفت بازیکن با توانایی حضور در تیم ملی بزرگسالان دارم


نفرزاده: رفتن داورزنی والیبال را با مشکل روبرو می‌کند/ کاش با ایتالیا بازی می‌کردیم

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان گفت: رفتن داورزنی از فدراسیون به صلاح نیست و فکر می‌کنم والیبال را با مشکل روبرو می‌کند.خبرگزاری فارس: نفرزاده: رفتن داورزنی والیبال را با مشکل روبرو می‌کند/ کاش با ایتالیا بازی می‌کردیم


به گزارش خبرگزاری فارس، فرهاد نفرزاده پس از شکست در دیدار دوستانه برابر تیم ملی امید در جمع خبرنگاران درخصوص شرایط تیم ملی والیبال جوانان ایران پیش از اعزام به مسابقات قهرمانی جهان در ترکیه اظهار داشت: چندی پیش اردویی تدارکاتی در ترکیه برگزار کردیم؛ در حالی که انتظار داشتیم با چند تیم قدرتمند بازی کنیم، اما متاسفانه این امر محقق نشد و مجبور شدیم به چند بازی با تیم ترکیه اکتفا کنیم. ما انتظار داشتیم که با ایتالیا بازی کنیم که به دلیل مشکلاتی که از طرف سفارت ایتالیا به وجود آمد این موضوع هم محقق نشد.


وی ادامه داد: درمورد کارهایی که ما به عنوان مربی باید با بازیکنان انجام می‌دادیم تقریبا 100 درصد موفق بوده‌ایم، اما از طرف فدراسیون برخی از برنامه‌ها عملی نشد و شاید حدود 50درصد از برنامه‌های مد نظر ما از طرف فدراسیون اجرا شد؛ کارهای خود را براساس بضاعتی که داشتیم پیش بردیم.


سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران با اشاره به مسابقات قهرمانی جهان، عنوان کرد: بدون شک هدف اول ما موفقیت در مرحله مقدماتی و صعود از گروه است. در مرحله دوم هم باید دید که شرایط چگونه پیش خواهد رفت، اما تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم که بتوانیم در بین 8 تیم برتر جهان حضور داشته باشیم.


وی افزود: زمانی که سرمربی تیم ملی شدم قول دادم که 5 بازیکن را برای حضور در تیم ملی بزرگسالان آماده کنم، اما در این بخش فراتر از هدف خود پیش رفتیم و حالا می‌توانم ادعا کنم که 7 بازیکن در تیمم دارم که می‌توانند در تیم بزرگسالان بازی کنند.


نفرزاده درخصوص احتمال جدایی داورزنی از فدراسیون والیبال و رفتن به وزارت ورزش تصریح کرد: به اعتقاد من رفتن داورزنی از فدراسیون والیبال در شرایط کنونی به صلاح نیست، چراکه فکر می‌کنم با جدایی داورزنی فدراسیون والیبال با مشکلاتی روبرو می‌شود. فکر می‌کنم داورزنی حداقل یک سال دیگر باید در فدراسیون والیبال بماند و برنامه‌هایش را به سرانجام برساند.

قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


جمعه 25/5/1392 - 15:1 - 0 تشکر 633389ولاسکو برای حضور فیاضی در تیم والیبال امید نظر می‌دهد

اکبری: امیدوارم بازیکنانم با مشکل خروجی روبرو نشوند

سرمربی تیم ملی والیبال زیر ۲۳ سال گفت: امیدوارم برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جهانی در برزیل بازیکنانم با مشکل خروجی روبرو نشوند.خبرگزاری فارس: اکبری: امیدوارم بازیکنانم با مشکل خروجی روبرو نشوند


پیمان اکبری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد میزان آمادگی تیمش پیش از اعزام به رقابت‌های جام ریاست جمهوری قزاقستان اظهار داشت: دو روز پیش آخرین تمرین سنگین بدنسازی خود را پشت‌سر گذاشتیم. درست است که چند روز دیگر باید به قزاقستان اعزام شویم، اما واقعیت این است که به این پیکارها چندان فکر نمی‌کنیم و هدف‌مان آمادگی برای مسابقات جهانی است.


وی ادامه داد: از روز گذشته هم کارهای توپی را آغاز کرده‌ایم و بیشتر تمرکز می‌کنیم تا شرایط بازی کردن در صبح را تمرین کنیم، چون بازیکنان توانایی چندانی در بازی صبح ندارند. اگر روزی قرار شد صبح مسابقه بدهیم باید با آن شرایط خود را هماهنگ کنیم.


سرمربی تیم ملی والیبال امید ایران خاطرنشان کرد: همیشه دغدغه یک موضوع را دارم و آن هم این است که بازیکنانم همیشه مانند بازیکنان حرفه‌ای فکر کنند، چون حالا از مرز نوجوانان و جوانان عبور کرده‌‌اند و هنوز به بزرگسالان نرسیده‌اند. اگر بتوانند به صورت حرفه‌ای تمرین و زندگی کنند من مشکلی با آنها نخواهم داشت.


اکبری درمورد برگزاری بازی دوستانه با تیم ملی جوانان و پیروزی 3 بر صفر برابر این تیم عنوان کرد: در تمام گیم‌ها کارهایی که می‌خواستیم انجام شد، اما فکر می‌کنم اگر از این حالت فشار خارج شوند به مراتب بهتر خواهند شد. اگر تمرینات را سبک‌تر کنیم و به والیبال و کارهای توپی بیشتر بپردازیم می‌توانیم راحت‌تر به اهداف‌مان برسیم.


وی با اشاره به تورنمنت قزاقستان، گفت: با 12 بازیکن به این مسابقات اعزام خواهیم شد. حدود 8-9 نفر از بازیکنان مشخص هستند و سایر بازیکنان را هم در چند روز آینده مشخص خواهم کرد. در لیست اصلی 19 نفر هستند و می‌توانیم 12 نفر از آنها را انتخاب کنیم؛ اگر خوب بودند که با همان بازیکنان به برزیل می‌رویم و در غیر این صورت تغییر و تحولی ایجاد خواهیم کرد.


سرمربی تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایران درخصوص رقابت‌های قهرمانی جهان در برزیل، اظهار داشت: هدفگذاری ما این است که در برزیل بهترین نتیجه را کسب کنیم. مسابقات زیر 23 سال مانند رقابت‌های نوجوانان یا جوانان جهان نیست که 20 تیم شرکت کنند و تیم‌های ضعیف‌تر هم در آن حضور داشته باشند؛ در این مسابقات 12 تیم حضور دارند که قطعاً بهترین‌های دنیا هستند و تیمی نیست که حتی یک درجه ضعیف باشد.


اکبری درمورد مشکل خروجی بازیکنان تیمش تصریح کرد: اکثر بازیکنان تیمم سرباز هستند. سرپرست تیم و سایر دوستان در حال همکاری هستند تا مشکلی پیش نیاید، چون در زمان ست‌کوویچ تیم بخاطر مسائل حاشیه‌ای لطمه دید وگرنه همان تیم می‌توانست در آسیا قهرمان شود.


وی در مورد اضافه شدن فیاضی به جمع سایر نفرات تیمش، گفت: ولاسکو و کادر فنی تیم بزرگسالان قول همکاری داده‌اند و تا چند روز آینده تکلیف این بازیکن هم مشخص خواهد شد. ما دوست داریم تمام تیم‌های ملی ایران موفق باشند. ما همه یک خانواده هستیم و باید به هم کمک کنیم.

قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


جمعه 25/5/1392 - 15:2 - 0 تشکر 633391نشست مشترک رئیس سازمان لیگ با ولاسکو

تدوین 2 برنامه برای لیگ برتر والیبال!/ پورحسن: مسابقات اول آبان آغاز می‌شود

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در نشستی با رئیس سازمان لیگ برنامه‌های تیم ملی را با برنامه مسابقات لیگ برتر هماهنگ کرد.خبرگزاری فارس: تدوین 2 برنامه برای لیگ برتر والیبال!/ پورحسن: مسابقات اول آبان آغاز می‌شود


به گزارش خبرگزاری فارس، خولیو ولاسکو و منوچهر پورحسن در نشستی برنامه‌های تیم ملی والیبال و مسابقات لیگ برتر را تدوین کردند.


رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال درباره نتایج این نشست گفت: با هماهنگی ولاسکو دو برنامه برای مسابقات والیبال باشگاه‌های برتر ایران تدوین شد که یکی از آنها پیش‌بینی حضور تیم ملی والیبال در مسابقات بین قاره‌ای توکیو است.


منوچهر پورحسن تصریح کرد: مسابقات والیبال باشگاه‌های برتر ایران با حضور 12 تیم از اول آبان‌ ماه آغاز می‌شود و اگر تیم ملی والیبال به مسابقات بین قاره‌ای توکیو راه یابد، لیگ برتر بعد از چهار یا پنج هفته تعطیل و بازیکنان در اختیار تیم ملی قرار می‌گیرند.


وی تاکید کرد: اگر هم تیم ملی والیبال در مسابقات قهرمانی آسیا مجوز حضور در مسابقات بین قاره‌ای را کسب نکند، رقابت‌های لیگ برتر والیبال بدون وقفه از اول آبان ماه پیگیری می‌شود.


رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال در پایان در باره تیم‌های شرکت کننده در این دوره از رقابت‌های لیگ برتر گفت: جلسه شورای عمومی سازمان لیگ شنبه 26 مرداد ماه تشکیل می‌شود و در این باره تصمیم‌گیری نهایی خواهد شد.

قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


جمعه 25/5/1392 - 15:2 - 0 تشکر 633393


یادآور سرمربی تیم ملی والیبال بانوان جوان شد

فدراسیون والیبال پروین یادآور را به عنوان سرمربی بانوان در رده سنی جوانان انتخاب کرد.


خبرگزاری فارس: یادآور سرمربی تیم ملی والیبال بانوان جوان شد

به گزارش خبرگزاری فارس، پس از استعفای پریسا بحرینی از سرمربیگری جوانان، فدراسیون والیبال مذاکرات خود را با گزینه‌های مختلف آغاز کرد که در نهایت پروین یادآور به عنوان سرمربی انتخاب شد.


علی نقدی به عنوان مشاور فنی، ایمان شاه‌مراد‌زاده به عنوان آنالیزور و علی دارابی به عنوان ترینر در کنار ملی‌پوشان هستند.


همچنین در اولین اردوی انتخابی جوانان که از هفتم تا یازدهم شهریور در قزوین برگزار می‌شود، سعیده خلیلی، اکرم قهرمانی، ندا پاکدامن و زهرا صالحی به عنوان کمک مربی در کنار کادر فنی هستند.


در این اردو 35 والیبالیست حضور دارند.


به گزارش فارس، در جلسه امروز کادر فنی جوانان که حدود دو ساعت به طول انجامید درباره برنامه‌های جوانان، چالش‌های فرا روی بانوان، دوره‌های تمرینی، رفع مشکلات، فراهم کردن شرایط همکاری و تعامل با خانواده‌ها صحبت شد.


قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی