تعلیم و تربیت (بازدید: 236)
چهارشنبه 23/5/1392 - 21:29 -0 تشکر 632861
منظورازلوس شدن فرزندچیست؟

کودک بابغل کردن بوس کردن -توجه-پاسخ به گریه وحتی نازکشی لوس نمی شودواینگونه اعمال بلکه باعث رضای خاطروشادابی وخودباوری او می شود.

 

   علت لوس شدن کودک :زیاده روی درمحبت-بازی وتوجه دایم است.

 

در2ماه اول زندگی کودک به جهت ناراحتی های جسمی به طورکامل وبی درنگ به اوتوجه کنیدامااز3ماهگی به بعدتامل کنیدچراکه مشکلات جسمی کودک تاحدودی ازبین می رودوممکن است گریه های او برای تجدیدخاطره های خوش 2ماه اول زندگی باشدکه مادراورابغل کرده راه می برد.

 

آثار لوس شدن کودک:بدخلقی وناله برای هرچیزی-درخواستهای غیرمنطقی وافراطی-بی احترامی به دیگران-انحصارطلبی-عدم اتکا به نفس واستقلال-عدم سازش بامحیط اجتماعی وضعف مقابله باپیشامدها است.

 

 

 

يکشنبه 27/5/1392 - 15:56 - 0 تشکر 634563

به نام خدا و سلام

به مورد خیلی خوب و مهمی اشاره کردید

اخه برخی خیلی به بچه بها می دهند و کار به جایی می رسه که نمی تونن تربیتش کنند و برخی هم اونقدر عقب عقب میروند تا از اون ور بوم میفتند و خیلی خشک و بی روح و زمخت رفتار می کنند که بچه با دیدن هر لبخندی  جذب اون میشه و از خانواده جدا.

«اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم» 

رواق منظر چشم من آشیانه توست         کرم نما و فرود آ که خانه خانه توست

انجمن تعلیم و تربیتیها 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی