ورزش و تندرستی (بازدید: 3876)
پنج شنبه 3/5/1392 - 11:14 -0 تشکر 625400
استقلال در فصل جدید

 استقلال در فصل جدید

پنج شنبه 3/5/1392 - 11:17 - 0 تشکر 625401

نشست هماهنگی پیش از بازی مقابل تیم گسترش فولاد تبریز برگزار شد که میرشاد ماجدی، سرپرست تیم به نمایندگی از استقلال در این جلسه حضور داشت

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، نشست هماهنگی پیش از بازی مقابل تیم گسترش فولاد تبریز برگزار شد که میرشاد ماجدی، سرپرست تیم به نمایندگی از استقلال در این جلسه حضور داشت.
در این نشست مقرر گردید که در بازی فردا شب استقلال و گسترش فولاد، تیم استقلال با لباسهای یکدست سفید در مقابل یکدست آبی‌پوشان گسترش فولاد به میدان برود.
همچنین با توافقات صورت گرفته، هواداران استقلال در طبقه دوم ورزشگاه و پشت نیمکت تیم استقلال مستقر می‌شوند.

پنج شنبه 3/5/1392 - 11:19 - 0 تشکر 625402امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم استقلال، در نشست مطبوعاتی پیش از بازی با گسترش فولاد تبریز اظهار داشت: پیش از هر چیز باید بگویم خیلی خوشحالم که یک بار دیگر به تبریز آمدم


به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم استقلال، در نشست مطبوعاتی پیش از بازی با گسترش فولاد تبریز اظهار داشت: پیش از هر چیز باید بگویم خیلی خوشحالم که یک بار دیگر به تبریز آمدم. تیم ما هم مثل تمام تیمها مشکلات خاص خود را تا پیش از شروع بازی‌ها داشت. با همه اینها، از هفته گذشته شرایطمان بهتر شد و مخصوصا بازی مقابل ذوب‌آهن خیلی به ما کمک کرد. به همین دلیل امیدوارم بازی خوبی را در مصاف با گسترش فولاد شاهد باشیم تا کسانی که حتی از گیرنده‌های تلویزیونی آن را می بینند از بازی لذت ببرند.
وی ادامه داد: گسترش فولاد تیمی باانگیزه است و آقای خطیبی یکی از سرمایه‌های مربی‌گری در آینده فوتبال ما خواهد بود. ما هم نسبت به استقلال فصل گذشته شرایط بهتری داریم و بازیکنان خوبی را جذب کردیم ولی چند بازیکن‌مان از جمله نکونام، کرار و آندو هنوز به ما اضافه نشده‌اند. با اینحال نفراتی که داریم می‌توانند با تاکتیک‌های مختلف، آن چیزی را که می‌خواهیم ارائه دهند.
قلعه‌نویی در خصوص تیم گسترش فولاد نیز تصریح کرد: شروع لیگ همیشه سخت است مخصوصا اینکه باید از عنوان قهرمانی‌مان دفاع کنیم. اما در مورد گسترش فولاد باید بگویم خوشحالم که زحمات آقای زنوزی، مالک باشگاه گسترش فولاد به ثمر رسید.آنها با بازی‌های خوب به لیگ برتر آمدند و انگیزه زیادی هم برای اولین بازی‌شان که پخش مستقیم است، دارند.
وی ادامه داد: تنها فیلمی که از این تیم دیده‌ام، مربوط به بازی تدارکاتی‌شان مقابل نفت تهران بود. گسترش فولاد فوتبال خوبی بازی می‌کند. آنها در خط هافبک نقطه قوت دارند که این می‌تواند برای ما مشکل‌ساز باشد. با اینحال امیدوارم بازی خوبی را شاهد باشیم.
سرمربی استقلال درباره هواداران تراکتورسازی و قدردان بودن آنها نیز تصریح کرد: همه هواداران ما عاشق تیم‌های خود هستند ولی هواداران تبریزی از شهر خود به شهرهای دیگر می‌روند و جو خوبی را ایجاد می‌کنند. به روح مادرم که آخرین قسمم بود دوست داشتم یکسال دیگر در تراکتور می‌ماندم ولی دوستان شرایطی را ایجاد کردند که مانع از محقق شدن این امر شد. شعارهایی که علیه من داده شد برنامه‌ریزی شده بود. با این حال ارتباط خوبی با مدیرعامل جدید تراکتورسازی دارم. این را هم بگویم که فوتبال تمام می‌شود ولی دوستی‌ها می‌ماند.

پنج شنبه 3/5/1392 - 11:20 - 0 تشکر 625403

آخرین تمرین تیم استقلال پیش از رویارویی با اولین حریف لیگ برتری‌اش، از ساعت 19 در زمین اختصاصی گسترش فولاد در تبریز آغاز شد

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، آخرین تمرین تیم استقلال پیش از رویارویی با اولین حریف لیگ برتری‌اش، از ساعت 19 روز چهارشنبه در زمین اختصاصی گسترش فولاد در تبریز آغاز شد.
*امیر قلعه‌نویی به دلیل حضور در نشست مطبوعاتی، در این تمرین حضور نداشت.
*هواداران استقلالی تبریز، با اطلاع از زمان تمرین استقلال، برای تماشای تمرین تیم به زمین گسترش فولاد آمده بودند.
*بازیکنان استقلال پس از 15دقیقه دویدن دور زمین، به انجام تمرینات تاکتیکی پرداختند.
گفتنی است؛ دیدار تیمهای استقلال و گسترش فولاد تبریز ساعت 22:15 امشب(پنجشنبه) برگزار می‌شود.

پنج شنبه 3/5/1392 - 11:20 - 0 تشکر 625405


مدیرعامل باشگاه استقلال طی حکمی فریبرز قادری را به عنوان مشاور انتخاب کرد


به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، مدیرعامل باشگاه استقلال طی حکمی فریبرز قادری را به عنوان مشاور انتخاب کرد.
گفتنی است، قادری دبیر کمیته ورزش فرزندان شاهد و ایثارگران است.

پنج شنبه 3/5/1392 - 11:20 - 0 تشکر 625406

پژمان نوری هافبک تیم استقلال در گفت‌و‌گویی با سایت باشگاه استقلال، در خصوص مسائل مختلف به صحبت پرداخت

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، پژمان نوری هافبک تیم استقلال در گفت‌و‌گویی با سایت باشگاه استقلال، در خصوص مسائل مختلف به صحبت پرداخت.
*آقای نوری، شرایط استقلال را در حال حاضر چطور می‌بینید؟
هنوز به آمادگی صددرصد نرسیده‌ایم ولی بازیکنان خیلی خوبی در تیم جمع شده‌اند؛ بازیکنانی که یا از سال قبل در تیم بوده‌اند یا امسال اضافه شده‌اند. به نظرم با همه اینها، هفته‌های اول کمی کار برایمان سخت‌تر است ولی کم‌کم، که به هماهنگی برسیم اوضاع تیم هم بهتر می‌شود.
* در بین هواداران استقلال محبوبیت ویژه‌ای پیدا کرده‌اید، چه صحبتی در این خصوص دارید؟
خداراشکر. وظیفه من تمرین خوب کردن و بازی خوب انجام دادن است. سعی می‌کنم تا با بازی‌های خوب هواداران را راضی کنم. هواداران استقلال حضور پرشوری در تمرینات دارند و من می‌بینم که چطور تیم را حمایت می‌کنند. امیدوارم این حمایت به بهترین شکل، چه در تهران و چه در شهرستان‌ها انجام بگیرد تا بتوانیم به آن چیزی که می‌خواهیم برسیم.
*امیر قلعه‌نویی در صحبت‌هایش همیشه به این موضوع اشاره کرده که روی تجربه پژمان نوری حساب ویژه‌ای باز کرده است. نظرتان در این خصوص چیست؟
امیرخان همیشه نسبت به من لطف داشته‌اند. سعی می‌کنم از هر فرصتی که برای بازی نصیبم می‌شود، بهترین استفاده را ببرم و با بازی‌های خوب به تیمم کمک کنم.
*در اولین بازی لیگ، بایستی به مصاف گسترش فولاد تبریز بروید. چقدر از این حریف خود شناخت دارید؟
بازی خیلی سختی پیش‌رو داریم چون آنها انگیزه زیادی دارند. گسترش فولاد تیم جوانی است که می‌خواهد مقابل تیم بزرگی چون استقلال، خودنمایی کند ولی ما نباید به آنها اجازه بدهیم که انگیزه‌شان در قدم اول بیشتر از ما باشد.
*بسیاری معتقدند که تیم امسال استقلال، به لحاظ داشتن بازیکنان بزرگ و کلیدی، بسیار قوی‌تر از سالهای گذشته‌اش بسته شده است؟
بازیکنان بسیار خوبی در استقلال هستند. الان از نظر مهره، تیم خوبی هستیم و باید تلاش دو برابر داشته باشیم تا به هدف‌هایی که داریم، برسیم.
*بوریرام تایلند، اولین حریف آسیایی این فصل استقلال است. بازی با این تیم را چطور می‌بینید؟
هنوز شناخت کاملی از آنها نداریم ولی کادرفنی قطعا اطلاعات لازم را به موقع به ما می‌دهند. ما نباید این تیم را دست‌کم بگیریم چون آنها در جمع 8 تیم نهایی آسیا هستند و قطعا حرفهای زیادی برای گفتن دارند.

پنج شنبه 3/5/1392 - 11:21 - 0 تشکر 625407

سیاوش اکبرپور مهاجم تیم استقلال، در گفت‌و‌گو با سایت باشگاه استقلال در خصوص شرایط تیم در آستانه اولین دیدار لیگ صحبت کرد

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، سیاوش اکبرپور مهاجم تیم استقلال، در گفت‌و‌گو با سایت باشگاه استقلال در خصوص شرایط تیم در آستانه اولین دیدار لیگ صحبت کرد.
*شرایط استقلال را در آستانه دیدار مقابل گسترش فولاد تبریز چطور می‌بینید؟
خداراشکر شرایطمان خیلی خوب است و برای این بازی آماده هستیم. امیدوارم بتوانیم اولین بازی‌مان را هم با پیروزی پشت سر بگذاریم.
*مصاف با گسترش‌فولاد تبریز را چطور می‌بینید؛ تیمی که اولین حضورش در لیگ برتر را تجربه می‌کند؟
بازی سختی پیش رو داریم. این تیم تازه به لیگ برتر آمده ولی من امیدوارم قبل از اینکه به هماهنگی کامل برسیم و تیم‌مان شکل بگیرد، بتوانیم این دیدارهای آغازین فصل را با موفقیت سپری کنیم و حداکثر امتیازات را مال خود کنیم.
*به نظر می‌آید امسال رقابت سنگینی در تمامی پست‌ها برای قرار گرفتن در ترکیب استقلال، وجود خواهد داشت؟
اتفاقا این موضوع به نفع ماست چون همه بازیکنان در یک سطح آمادگی قرار می‌گیرند و در نهایت کادرفنی می‌توانند خیال آسوده‌تری از این بابت داشته باشد.
* عملکرد استقلال در فصل نقل‌وانتقالات را چطور دیدید؟
خیلی خوب، یعنی در واقع بهتر از این نمی‌شد. تیم فعلی ما از سال قبل هم قویتر شده و جا دارد هم از آقای فتح‌الله‌زاده تشکر کنم و هم به ایشان خسته نباشید بگویم.
*تمرینات این روزهای استقلال در حالی برگزار می‌شود که شاهد حضور پرشور هواداران در آن هستیم. چه صحبتی با این هواداران دارید؟
واقعا از آنها تشکر می‌کنم که با وجود گرمای هوا، اینقدر پرشور در تمرینات شرکت می‌کنند. تشویق و حمایت‌های آها، نشانگر وظیفه سنگینی است که روی دوش ماست. به شخصه اما فکر می‌کنم که امسال از آن فصل‌های فوتبالی خواهد بود که برای هر بازی استقلال در لیگ، استادیوم پر می‌شود.
*کمتر از یک ماه دیگر هم در دور یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، باید به مصاف بوریرام تایلند بروید؟
هنوز زود است در مورد این بازی حرف بزنیم ولی ما کم‌کم داریم خودمان را برای آن آماده می‌کنیم تا ان‌شاءالله به زودی یک ستاره دیگر را به ستاره‌های روی پیراهن استقلال اضافه کنیم.
*صحبت خاصی باقی‌مانده؟
نه، فقط امیدوارم بتوانیم امسال هم مثل سال قبل، هوادارانمان را با نتایج خوب راضی کنیم.

پنج شنبه 3/5/1392 - 19:38 - 0 تشکر 625517

سرمربی استقلال می‌گوید شناختش از گسترش فولاد تبریز تنها در حد تماشای فیلم بازی دوستانه این تیم برابر نفت تهران بوده است.

امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم استقلال در نشست خبری پیش از بازی با گسترش فولاد تبریز اظهار کرد: خوشحالم که یک بار دیگر به تبریز آمدم. خاطرات خوبی در تبریز داشتم و فراز و نشیب‌های زیادی را سپری کردیم. در کنار مردم راحت بودم و قدردان هواداران هستم.


وی ادامه داد: خوشحالم که زحمات آقای زنوزی مالک باشگاه گسترش فولاد به ثمر رسید. آقای خطیبی مربی جوانی است و زحمات زیادی در تیم کشیده و هرچه بخش خصوصی ورود کند پیشرفت خواهیم کرد.


قلعه‌نویی درباره بازی فردا با تیم گسترش فولاد اظهار کرد: تنها فیلمی که از این تیم دیده‌ایم در مقابل نفت تهران بوده است که آن هم بازی تدارکاتی بوده است. گسترش فولاد فوتبال خوبی بازی می‌کند. در خط هافبک نقطه قوت دارد و می‌تواند برای ما مشکل‌ساز باشد. تمرین‌هایمان را دیر شروع کردیم. امیدوارم بازی خوبی را شاهد باشیم.


وی ادامه داد: گسترش فولاد تیمی با انگیزه است و آقای خطیبی یکی از سرمایه‌های مربی‌گری در آینده خواهد بود. ما نسبت به استقلال فصل گذشته شرایط بهتری داریم. در فصل نقل و انتقالات حضور خوبی داشته و بازیکنان خوبی را جذب کردیم ولی چند بازیکن‌مان هنوز به تیم اضافه نشده‌اند.


سرمربی استقلال درباره تفاوت هواداران تراکتورسازی با استقلال با توجه به اینکه یک سال را در تراکتورسازی بوده است، بیان کرد: همه هواداران ما عاشق تیم‌های خود هستند ولی هواداران تبریزی از شه خودر به شهرهای دیگر می‌روند و جو خوبی را ایجاد می‌کنند. به روح مادرم که آخرین قسمم بود دوست داشتم در تراکتور ماندگار شوم ولی دوستان شرایطی را ایجاد کردند که مانع از محقق شدن این امر شد. شعارهایی که در استادیوم یادگار امام علیه من داده شد برنامه‌ریزی شده بود. با این حال ارتباط خوبی با مدیرعامل جدید تراکتورسازی دارم. این را هم بگویم که فوتبال تمام می‌شود ولی دوستی‌ها می‌ماند.

پنج شنبه 3/5/1392 - 19:39 - 0 تشکر 625518

سازمان لیگ‌برتر از تغییر ساعت دیدار‌های تیم‌ استقلال در ماه مبارک رمضان خبر داد


به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ‌برتر از تغییر ساعت دیدار‌های تیم‌ استقلال در ماه مبارک رمضان خبر داد.
در متن این خبر آمده است: با توجه به درخواست شبکه سوم سیما، کلیه دیدارهای تیم استقلال در ماه مبارک رمضان از ساعت 22 به ساعت 22:15 تغییر یافت.
گفتنی است در هفته نخست این مسابقات، تیم استقلال فرداشب در تبریز رویاروی تیم گسترش فولاد قرار می‌گیرد.

پنج شنبه 3/5/1392 - 19:39 - 0 تشکر 625520

تیم جدید استقلال


جمعه 4/5/1392 - 0:12 - 0 تشکر 625539

فرهاد مجیدی استقلال را نجات داد.
با گل دقیقه 89 فرهاد مجیدی که به زیبایی نواخته شد استقلال یک امتیاز بازی با گسترش فولاد را تبدیل به سه امتیاز کرد.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی