انجمن ها > انجمن معارف > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
معارف (بازدید: 99)
جمعه 28/4/1392 - 18:52 -0 تشکر 623377
اسرارآرامش بخش وضو

به طرز شگفت انگیزی اگر انسان در هر نقطه از زمین رو به قبله بایستد میدان مغناطیسی بدنش بر میدان مغناطیسی زمین منطبق می شود

انسان در در مدتی که نماز میخواند، میدان مغناطیسی بدنش منظم می شود.

در بدن انسان مونث ماهی یک بار تغییرات ولتاژ شدید ایجاد می شود زنان نیازی ندارند که در این مدت نماز بخوانند و میدان بدن به منظم ترین حالت خود می رسد، به همین دلیل است قلب زنان منظم ترو قوی تر از قلب مردان می زند زیرا که مردان این تقویت ولتاژ را ندارند .

با دفع بارهای زاید در وضو امواج مغزی در ایده آل ترین حالت قرار می گیرند، علاوه بر آن حالت

تمرکزی که در هنگام نماز در انسان به وجود می آید تشعشع امواج آلفا را به اندازه ی قابل توجهی

افزایش میدهد و توانایی مغز را در تولید این امواج بالا می برد.

بارهای زایدی که در اثر تحریکات الکتریکی اعصاب به وجود می آیند بر میدان بدن وبر امواج مغزی اثر سوء دارند و این اثرات در نواحی ای که اعصاب در آن تراکم بیش تری دارند خطرات جدی تری ایجاد می کنند.

باید هر چه سریع تر از آن نواحی دور شوند و به طرز حیرت آوری می بینیم که این نواحی دقیقا نواحی ای هستند که در وضو شسته می شوند .

بهترین راه دفع بارهای زاید استفاده از یک ماده ی رساناست که سریع ترین و ارزان ترین و بی ضررترین ماده برای این کار آب است .

هرچه آب خالص تر باشد سریع تر بارهای ساکن را از بدن ما به اطراف گسیل می دهد و هیچ مایعی مانند آب خالصی که در وضو به انسان سفارش شده این اثر را ندارد.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی