انجمن ها > انجمن روانشناسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
روانشناسي (بازدید: 136)
چهارشنبه 5/4/1392 - 7:57 -0 تشکر 615077
چگونه افکار منفی را از خود دور نگه داریم

تعیین اهداف مشخص در زندگی شغلی و اجتماعی می تواند راهی در جهت دور کردن افکار منفی باشد.
دکتر شهاب اکبریان روانشناس در گفتگو با خبرنگار علمی باشگاه خبرنگاران با اشاره به راهکارهایی در خصوص دور کردن افكار منفی در زندگی اجتماعی و شغلی گفت: تعیین و تمرکز اهدافی که از قبل در زندگی شغلی و اجتماعی خود مشخص کرده ایم می تواند راهی در جهت دور کردن افکار منفی در این راستا باشد.

اکبریان با بیان اینکه راهکار دوم شامل مثبت اندیشی در زندگی شغلی و اجتماعی می باشد عنوان کرد: ما با استفاده از راهکار دوم در زندگی خود می توانیم با دید واقع بینانه تر به مسائل پیرامون خود بنگریم در همین راستا تحقیقاتی صورت گرفته است که نشان می دهد مثبت اندیشی یکی از راه های جلوگیری از ورود افکار منفی است.

این روانشناس به مهمترین راهکار در این خصوص اشاره و تاکید کرد: امید داشتن و دوری از افراد منفی نگر و مایوس مهمترین راهکار در جهت رسیدن به اهداف است.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی