بهداشت و سلامت (بازدید: 102)
جمعه 31/3/1392 - 16:51 -0 تشکر 613806
آدمهای با اعتماد به نفس این طوری اند...!

روابط یکی از مهمترین قسمت های زندگی هر فرد است و تقویت مهارت های زندگی باعث افزایش توانایی ها در برخورد با مسایل مختلف می شود.
به گزارش خبرنگار علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران، اعتماد به نفس، یک عامل اکتسابی است که هر چه روابط عمیقتر و گسترده تر باشد میزان آن هم افزایش می یابد.
آدمهای با اعتماد به نفس موجوداتی غیرقابل تغییر و تکامل پذیر هستند و همواره به دنبال کسب توانایی های بیشتر و یادگیری چیزهای مختلفی هستند.
آدمهای با اعتماد به نفس معمولا افرادی شوخ هستند که در تمام مباحث از خود نظریه ها و ایده هایی را بیان می کنند، برای آنکه بدانید میزان اعتماد به نفس خود یا اطرافیانتان در چه حد و میزانی است باید میزان روابط آنها را با اطرافیانشان بسنجید.
کسی که به خود ایمان داشته باشد و خود و کارهای خود را باور داشته باشد در بیشترین میزان اعتماد به نفس قرار دارد و سعی می کند اگر عقب ماندی یا ایستایی در زندگی اش به وجود آمده باشد در رفع آنها گام های بعدی را بردارد و پیشرفت اطرافیانش را مدنظر خود قرار دهد./ح

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی