انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 1124)
سه شنبه 7/3/1392 - 16:38 -0 تشکر 606812
مسابقه: غلامعلی حداد عادل
نامزد انتخابات ریاست جمهوری: جناب آقای غلامعلی حداد عادل


کاربران گرامی با سلام
شما می بایست در این مبحث، آخرین اخبار و گزارشات مرتبط با جناب آقای
غلامعلی حداد عادل را درج نمایید.چهارشنبه 8/3/1392 - 22:9 - 0 تشکر 607090


حداد عادل در نشست جبهه حماسه‌سازان:از خدا خواسته‌ام بین آنچه که من انجام می‌دهم با رهنمودهای رهبری زاویه وجود نداشته باشد

حدادعادل گفت: دولت آینده بنده دولتی خواهد بود که برنامه کاری خود را براساس اسناد بالادستی نظام و بویژه رهنمودهای مقام معظم رهبری طراحی خواهد کرد.


به گزارش جهان، غلامعلی حداد عادل عضو ائتلاف پیشرفت و کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری ظهر امروز در دیدار با اعضای شورای مرکزی جبهه حماسه‌سازان انقلاب اسلامی، اظهار داشت: در روزهای حساسی قرار داریم و انتخاباتی در پیش است که برای ۴ سال قوه مجریه کشور را ترسیم می‌کند و ملت در یک آزمون خطیر قرار گرفتند.


وی افزود: برای انتخاب فردی مناسب در این انتخابات، باید حرکت به نحوی باشد که فرد منتخب و رئیس جمهور آینده نقاط قوت رئیس جمهور قبلی را داشته و ضعف‌های او را نداشته باشد، بلکه در جایگاهی بزرگتر باید کسی باشد که نقاط قوت انقلاب اسلامی ایران را بیشتر کند و مشکلات کشور در ایام حضور او کمتر شود.


حدادعادل با بیان اینکه برای انتخاب درست باید درکی درست از واقعیت‌های انقلاب اسلامی داشته باشیم، تصریح کرد: باید بدانیم انقلاب در داخل و خارج کشور چه دستاوردهایی را به همراه داشته است و انتخاب ما با توجه به این دستاوردها صورت گیرد.
http://www.jahannews.com/images/docs/files/000289/nf00289677-1.jpg


کاندیدای یازدهمین دوره ریاست‌جمهوری با اشاره به وضعیت کشور و انقلاب اسلامی در عرصه بین‌الملل ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران با ظهور خود یک بار دیگر نشان داد نه تنها حکومت دینی در دنیای ما ممکن است وجود داشته باشد، بلکه با حضور خود در طی ۳۴ سال مبنای حکومت‌های غیردینی دنیا را به چالش کشید و اثبات کرد دوری از خدا که آینده شومی را برای این نگاه رقم می‌زند.


وی با تاکید بر اینکه این نگاه مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی ایران بود، افزود: انقلاب اسلامی ایران نشان داد می‌توان دین را از محبوس بودن در مساجد و معابد نجات داد و آن را به صحنه جامعه آورد.


کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری با بیان اینکه امروز ایران مستقل‌ترین کشور سیاسی جهان است، اضافه کرد: دشمنان ایران هم هر چقدر ادعا به دشمنی کنند، نمی‌توانند ادعا کنند که ایران مستقل نیست و این سخن را حتی مخالفان جمهوری اسلامی ایران اذعان دارند.


وی حضور مردم در صحنه و رشد و بصیرت و فداکاری آنها را یکی از مهمترین سرمایه‌های انقلاب اسلامی ایران دانست و خاطرنشان کرد: واقعیت حضور مردم به مراتب در ایران بیشتر از کشورهای دیگر است و همین عامل باعث پیشرفت ایران بوده است.


http://www.jahannews.com/images/docs/000289/n00289677-t.jpg


عضو ائتلاف پیشرفت حضور مدیرانی با نگاه اسلامی که در مکتب انقلاب اسلامی تربیت شده‌اند را مهمترین فرصت برای کشور در این دوران خواند و گفت: اگر این روند ادامه پیدا کند و شاهد حضور مدیران وفادار به آرمانهای انقلاب و امام باشیم، این سرمایه بزرگ برای ایران جاودانه‌تر خواهد بود.وی به تاثیرات انقلاب اسلامی در عرصه‌های بین‌الملل اشاره کرد و گفت: از سال ۵۷ تا به امروز اتفاقاتی که در منطقه و جهان رخ داده است، با واسطه یا بی‌واسطه تحت تاثیر انقلاب اسلامی ایران بوده است و امروز هم دنیای اسلام و منطقه خاورمیانه به واسطه وجود ایران جایگاه خاصی را در جهان دارد، بطوری که هر کسی بخواهد تصمیمی در این منطقه بگیرد بدون حضور ایران اسلامی این مسئله قابل حل نیست.


کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری با بیان اینکه رئیس جمهور آینده باید کسی باشد که نقاط قوت را درک کرده و د رمسیر آنها حرکت کند، گفت: رئیس جمهور کسی نیست که از او انتظار داشته باشیم در همه امور تخصص داشته باشد و باید از نظر مدیریتی و هماهنگ کردن نیروها قوی بوده تا بتواند کشور را با توجه به اهداف و مبانی انقلاب مدیریت کند.


حداد عادل تاکید کرد: رئیس جمهور باید بتواند همه نیروهای متخصص و وفادار به آرمانهای انقلاب را به شکل هم‌افزا برای مدیریت کشور هماهنگ کند و از وجود آنها در مدیریت کشور استفاده کند.


وی ادامه داد: رئیس جمهور موفق کسی است که بتواند از دانش متخصصان استفاده کند و بداند در کجا و براساس چه کار کارشناسی می‌تواند در مسیر حرکت کند و آن را در بخش‌های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی به صورت هماهنگ پیش ببرد.


http://www.jahannews.com/images/docs/files/000289/nf00289677-2.jpg


عضو ائتلاف پیشرفت با اشاره به شعار "دولت تقوا و تدبیر"، گفت: معتقدم با این دو رکن اساسی مشکلات ما حل می‌شود، زیرا افرادی را که متقی، پاک و باتدبیر باشند می‌توانند کشور را در همین مسیر پیش ببرند.


وی با بیان اینکه مدیران باتقوا همکارانی با تقوا و متخصص برای خود انتخاب می‌کنند، افزود: وقتی فردی فاقد این خصوصیات اساسی باشد، انقلاب به دست کسانی می‌افتد که ظرفیت این جایگاه را ندارند و فرد باتقوا نیز نمی‌تواند از شخصی که بی‌تقواست تبعیت کند و روند بی‌تقوایی و بی‌تدبیری در کشور گسترش می‌یابد.


حداد عادل افزود: حضور افرادی با تقوا و پاک وحدت و هماهنگی بین قوا را بیشتر می‌کند و با تجربه‌ای که بنده در مجلس و اداره مجلس و تعامل این دستگاه با قوه مجریه داشته‌ام نشان می‌دهد با این نگاه می‌توان به برطرف کردن مشکلات کشور کمک کرد.


وی با بیان اینکه رئیس جمهور موفق کسی نیست که مجلس را در مقابل خود بداند، خاطرنشان کرد: مجلس ظرفیت کارشناسی دارد که می‌تواند در کنار دولت به عنوان اجرا کننده قوانین به خوبی نقش‌آفرینی کند و دولت نیز با در اختیار قرار دادن واقعیت‌های جامعه مجلس را در تصویب قوانین مناسب برای کشور همراه کند.


کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری افزود: دولت آینده بنده دولتی خواهد بود که برنامه کاری خود را براساس اسناد بالادستی نظام و بویژه رهنمودهای مقام معظم رهبری طراحی خواهد کرد.


حداد عادل افزود: با آشنایی که با افکار رهبری در حوزه فرهنگی و سایر حوزه‌ها دارم، تلاش می‌کنم برنامه خود را براساس رهنمودهای ایشان اجرایی کنم و از خدا خواسته‌ام در همه حال بین آنچه که من انجام می‌دهم با رهنمودهای رهبری زاویه وجود نداشته باشد که به این شکل هم خیر فردی و هم خیر جمعی کشور در آن رقم خواهد خورد.


وی تاکید کرد: انشاءالله دولتی بر سر کار آید که با کمک ملت راه را برای حماسه اقتصادی دنبال کند.


http://www.jahannews.com/images/docs/files/000289/nf00289677-3.jpg


عضو ائتلاف پیشرفت این نشست در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره آینده ائتلاف پیشرفت و اینکه روند فعلی حرکت این ائتلاف خلاف چیزی است که عنوان کرده است ، گفت: فلسفه ائتلاف پیشرفت سه‌گانه و حضور ما ۳ نفر در آن به این دلیل بود که کاری نکنیم که به شکست اصولگرایان منجر شود و هر لحظه‌ای که احتمال دهیم حضور هر ۳ نفر ما به این هدف ضربه می‌زند، صحنه را برای رسیدن به پیروزی اصولگرایان آماده هستیم ترک کنیم.


حداد عادل در پاسخ به سوال دیگری در خصوص استفاده از مدیران ارشد و ویژگی‌های همکاران استفاده شده در دولتش گفت: ما کسانی را انتخاب می‌کنیم که به حوزه خود و بخصوص حوزه نظارتی خود آشنایی کامل داشته باشند. مدیران و کارشناسان متخصصی را برای خود انتخاب می‌کنیم که مشکلات را به خوبی بدانند و با تخصص خود بتوانند آن را برطرف سازند.


وی در پاسخ به سوال خبرنگار دیگری درباره اینکه طبق برخی از اسناد اینگونه عنوان شده است که شما از سازمان تبلیغات و شهرداری حمایت مالی گرفته‌اید گفت: من حمایت مالی از سازمان تبلیغات و شهرداری نگرفتم، به نظر می‌رسد هنوز دوران بگم بگم برقرار است و برای برخی پایان نیافته است. جهان نیوز

 السلام علیــــــــــک یا ابا عبدالله

 

ای شیـــــعه تو را چه غــم ز طوفـــان بلا

آن جا که سفینة النجـــــــاة است حسیـــــن (ع)

 

یابن الحســـــن روحـــــــــی فداک

شنبه 11/3/1392 - 13:23 - 0 تشکر 607761
کاندیداها از روز اول قهر نکنند


واکنش حداد به انتقاد کاندیداها از مناظرات/ متوجه نگرانی صدا و سیما باشیمکاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به انتقاد برخی کاندیداها نسبت به برگزاری مناظره انتخاباتی اظهار داشت: قرار نیست کاندیداها از روز اول قهر کنند، صدا و سیما می خواهد مناظره هابرگزار شود و در عین حال بداخلاقی های سیاسی چهار سال گذشته نیز تکرار نشود، باید نگرانی های صدا و سیما را مد نظر داشت.
به گزارش خبرنگار مهر، غلامعلی حداد عادل کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری در نشستی خبر که در خبرگزاری تسنیم برگزار شد در پاسخ به سئوال مهر مبنی بر اینکه برخی کاندیداها بعد از مناظرات تلویزیونی روز گذشته اظهار داشتند اگر مناظرات به این سبک ادامه یابد در مناظرات شرکت نمی کنند آیا شما هم موافق این نظر هستید، گفت: فکر می کنم کاندیداها نباید به این زودی قهر کنند.وی اظهار داشت: اگر عیب و اشکالی در مناظرات هست باید تذکر بدهند و نمایندگان کاندیداها در جلسه ای با نمایندگان صدا و سیما بنشینند و مشکل را حل کنند.حداد عادل گفت: قرار نیست ما از روز اول قهر کنیم بلکه می شود مشکلات این مناظرات را شناخت، مطرح کرد و در جهت برگزاری بهتر این مناظرات اقدام کرد.وی همچنین افزود: صدا و سیما می خواهد مناظره باشد و در عین حال بداخلاقی های سیاسی چهار سال قبل تکرار نشود، ما باید متوجه نگرانی های صدا و سیما هم باشیم.حداد عادل همچنین در پاسخ به سئوال دیگر خبرنگار مهر که از وی پرسید پیش از این رئیس ستاد انتخابات شما اعلام کرده بود یک هفته قبل از برگزاری انتخابات کاندیدای نهایی ائتلاف سه گانه مشخص خواهد شد، آیا شما هم این نظر را قبول دارید؟ حداد پاسخ داد یکی از احتمالات این است که یک هفته قبل از برگزاری ثبت نام کاندیدای نهایی ائتلاف مشخص شود اما احتمال دیگر این است که شاید هر سه نفر با توافق هم تا آخر در صحنه بمانیم.


خدا در همین نزدیکی است
يکشنبه 12/3/1392 - 14:42 - 0 تشکر 608026


حداد عادل: ضرورتی که براساس آن ائتلاف کردیم درحال حاضر وجود نداردوی اضافه کرد: ما سه نفر گذشته تحصیلی و مدیریتی متفاوتی داریم و دیدگاه‌های خود را بیان خواهیم کرد آنگاه شما ببینید تفاوت‌ها چیست و هر کدام را که مردم بپسندند انتخاب می‌شود.

نامزد ریاست جمهوری تصریح کرد: ضرورتی که ما را دور هم جمع کرد تا ائتلاف تشکیل دهیم تا از دو نفر یک نفر بیاید در حال حاضر وجود ندارد و ما تابع شرایط، تغییر روش دادیم و این نیز باعث شکست اصولگرایان نمی‌شود.

به گزارش فارس، غلامعلی حداد عادل نامزد ریاست جمهوری یازدهم پیش از ظهر امروز یکشنبه در حاشیه نشست خبری فضای مجازی و دولت یازدهم در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در ائتلاف پیشرفت برخی اختلاف سلایق وجود دارد، نظرشما در این زمینه چیست، اظهار داشت: اختلاف دیدگاه‌های ما به اندازه‌ای نیست که ما را از دایره اصولگرایی خارج کند ولی در داخل اصولگرایی ما بیان اندیشه‌های خود را از طریق صدا و سیما به مردم ارائه می‌کنیم.

وی اضافه کرد: ما سه نفر گذشته تحصیلی و مدیریتی متفاوتی داریم و دیدگاه‌های خود را بیان خواهیم کرد آنگاه شما ببینید تفاوت‌ها چیست و هر کدام را که مردم بپسندند انتخاب می‌شود.

حداد عادل همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه از ابتدا اعلام شده بود از بین ائتلاف پیشرفت یک نفر خواهد آمد اما اکنون شما سه نفر در صحنه حضور دارید، این امر را چگونه ارزیابی می‌کنید گفت: ما با توافق با یکدیگر در عرصه تبلیغات انتخابات شرکت کردیم و ضرورتی که ما را دور هم جمع کرد تا ائتلاف تشکیل دهیم درحال حاضر احساس نمی‌شود. ما تابع شرایط ؛تغییر روش دادیم و این مسئله باعث شکست اصولگرایان نمی‌شود.

عصرایران

يکشنبه 12/3/1392 - 14:45 - 0 تشکر 608029


واکنش حدادعادل به انتقاد از مناظره: متوجه نگرانی صداوسیما باشیمصدا و سیما می خواهد مناظره باشد و در عین حال بداخلاقی های سیاسی چهار سال قبل تکرار نشود. ما باید متوجه نگرانی های صدا و سیما هم باشیم.

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به انتقاد برخی کاندیداها نسبت به برگزاری مناظره انتخاباتی اظهار داشت: قرار نیست کاندیداها از روز اول قهر کنند، صدا و سیما می خواهد مناظره ها برگزار شود و در عین حال بداخلاقی های سیاسی چهار سال گذشته نیز تکرار نشود، باید نگرانی های صدا و سیما را مد نظر داشت.

به گزارش عصر ایران به نقل از مهر، غلامعلی حداد عادل کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری در نشست خبری امروز در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه برخی کاندیداها بعد از مناظرات تلویزیونی روز گذشته اظهار داشتند اگر مناظرات به این سبک ادامه یابد در مناظرات شرکت نمی کنند آیا شما هم موافق این نظر هستید، گفت: فکر می کنم کاندیداها نباید به این زودی قهر کنند.

وی اظهار داشت: اگر عیب و اشکالی در مناظرات هست باید تذکر بدهند و نمایندگان کاندیداها در جلسه ای با نمایندگان صدا و سیما بنشینند و مشکل را حل کنند.

حداد عادل گفت: قرار نیست ما از روز اول قهر کنیم بلکه می شود مشکلات این مناظرات را شناخت، مطرح کرد و در جهت برگزاری بهتر این مناظرات اقدام کرد.

وی همچنین افزود: صدا و سیما می خواهد مناظره باشد و در عین حال بداخلاقی های سیاسی چهار سال قبل تکرار نشود. ما باید متوجه نگرانی های صدا و سیما هم باشیم.

حداد عادل همچنین در پاسخ به سئوال دیگر خبرنگار مهر که از وی پرسید پیش از این رئیس ستاد انتخابات شما اعلام کرده بود یک هفته قبل از برگزاری انتخابات کاندیدای نهایی ائتلاف سه گانه مشخص خواهد شد، آیا شما هم این نظر را قبول دارید؟ حداد پاسخ داد یکی از احتمالات این است که یک هفته قبل از برگزاری ثبت نام کاندیدای نهایی ائتلاف مشخص شود اما احتمال دیگر این است که شاید هر سه نفر با توافق هم تا آخر در صحنه بمانیم.

عصرایران

يکشنبه 12/3/1392 - 15:15 - 0 تشکر 608069


پاسخ حداد عادل به مطالبات بخش خصوصی

حداد عادل در پاسخ به مطالبات بخش خصوصی گفت: مشکلات از سه نوع ساختاری، سیاست‌گذاری و تحریم خارجی است.

به گزارش خبرگزاری فارس، غلامعلی حدادعادل نامزد انتخابات ریاست جمهوری دوره یازدهم صبح امروز در اتاق بازرگانی ایران اظهار داشت: من دولت خود را دولت تقوا و تدبیر نامیده‌ام، زیرا مشکلات یا از بی‌تقوایی، یا از بی‌تدبیری و یا از هر دو است و اگر این دو موضوع را در کشور گسترش دهیم، مشکلات حل خواهد شد، ضمن این‌که مسؤولیت‌ها هر چه بالاتر می‌رود، مدیریت کلان نیاز به تعقل بیش‌تری دارد.

وی افزود: من یک فرد دانشگاهی هستم و هنوز هم تدریس می‌کنم و از اصول فکر و کار من اعتماد به دانش‌تخصصی و تجربه است و اهل تصمیم‌گیری شخصی و فردی نبوده و به حدود اختیارات رئیس جمهور واقف هستم.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری کشور افزود: از نکات مورد نظر من، تأکید بر ثبات مدیریت است و در مسائل شخصی موضوعی را به وزرا تحمیل نکرده و به آن‌ها اختیار می‌دهم، تا احساس مسؤولیت کنند.

حدادعادل گفت:‌ من معتقد هستم کشور نیاز به آرامش دارد و در رفتار آدمی معتدل و در اصول آدمی پابرجا هستم و هر جا به اصول انقلاب اسلامی خدشه‌ای وارد شود، بی‌درنگ واکنش نشان خواهم داد.

وی تصریح کرد: از مشکلات ما در 8 سال گذشته این بوده که عده‌ای خواسته‌اند کشور را با تضاد اداره کنند، که این روش‌ها، روش‌هایی اسلامی نیست.

حدادعادل درباره مسائل اقتصادی توضیح داد: من به بخش خصوصی معتقد هستم و هیچ‌گاه به جریانات غیراسلامی روی خوش نشان نداده‌ام.

این کاندیدای ریاست جمهوری اضافه کرد: قانون سیاست‌های کلی اصل 44 در دوره ریاست مجلس بودن من به تصویب رسید و من معتقد به این کار هستم، ضمن این‌که من به اقتصاد بدون نفت نیز اهمیت زیادی می‌دهم، زیرا نفت در کشور ایجاد رخوت کرده و انرژی اقتصادی و اجتماعی برای ما ایجاد نمی‌کند، بنا‌بر‌این اقتصاد وابسته به نفت را باید اصلاح کرد و کشاورزی و توجه به منابع طبیعی یکی از جای‌گزین‌های مطمئن برای درآمد نفت به شمار می‌رود.

حدادعادل یادآور شد: اگر کشاورزی ما به صورت منظم تنظیم شود، اشتغال و درآمد فراوانی خواهیم داشت و از وابستگی به نفت کاسته خواهد شد.

وی در مورد علت بروز رکود و تورم اعلام کرد: مشکلات ما از سه عامل ساختاری، سیاست‌گذاری و تحریم خارجی است.

این کاندیدای ریاست جمهوری در مورد پرسش دوم و تغییر اساسی در سیاسات‌های اقتصادی توضیح داد: یک راه‌حل کوتاه و یک راه‌حل میان‌مدت دارم، راه‌حل کوتاه‌مدت تلاش برای تثبیت و تک‌نرخی شدن ارز است، تا سرمایه‌گذاران اطمینان پیدا کنند، هم‌چنین دولت باید هزینه‌های خود را کم کند، تا نرخ ارز تثبیت شود و راه‌حل میان‌مدت، حل مشکلات کشور را اجرای سیاست‌های اصل 44 قانون اساسی است و دولت باید تا جایی که می‌تواند، کارها را به بخش‌خصوی واگذار کند.

حداد عادل در مورد نحوه سیاست‌گذاری در اقتصاد کشور گفت: استفاده از دانش متخصصان و همراه کردن ملت، راه‌کار من برای سیاست‌گذاری و تصمیم‌گیری در اقتصاد ایران است و اگر ملت را برای جهاد اقتصادی آماده کنیم، با تکیه بر دانش و تجربه می‌توان تهدیدها را به فرصت تبدیل کرد.

وی افزود: جنگ اقتصادی باید سبب شود، اقتصاد ما از این حالت بیماری خارج شده و پویا شود، ما می‌توانیم با بسیاری از کشورهای منطقه و دنیا همکاری کنیم.

حدادعادل در خصوص مشکل ناهماهنگی در اجرا اعلام کرد:‌ قصد من ایجاد معاونت تولید و اشتغال در کنار ریاست‌جمهوری است، تا همه مسائل کشور را به خوبی اداره کند.

وی افزود: یکی از برنامه‌های من در مسائل بانکی جدیت اصلاح در نظام بانکی است و تصمیم دارم جمعی 20 نفره به‌عنوان مشاوران اقتصادی به صورت تمام وقت در کنار خود داشته باشم که باید متخصصان رشته‌های مختلف اقتصادی و دست‌اندرکاران اقتصاد باشند و در تشکیل این جمع به‌طور حتم از نظرات استفاده خواهم کرد، تا برای تصمیم‌گیری در مورد موضوعات تمام دیدگاه‌ها مطرح شود و با چنین اتاق فکری پیش برویم.

حداد عادل گفت: یکی از کارهای لازم اصلاح نظام بانکی است و امروز بانک‌ها به بنگاه اقتصادی تبدیل شده‌اند و هیچ جای دنیا بانک وارد فعالیت اقتصادی نمی‌شود.

وی درباره استفاده از متخصصان خارجی توضیح داد: اولویت ما استفاده از متخصصان داخلی است، اما در صورت نیاز کشور به استفاده از متخصصان خارجی این کار را انجام خواهیم داد.

حداد عادل در خصوص پذیرش تقصیرها و مسؤولیت‌ها گفت: من مسؤولیت‌های خود را می‌پذیرم و ادعای معجزه نمی‌کنم.

وی در مورد پرداخت یارانه‌ها،‌ بیان کرد: پرداخت یارانه اشکالاتی دارد، اما متوقف نخواهد شد و در سال 1392 نیز قرار است همین مقدار کنونی یارانه به مردم پرداخت شود و ما مدتهاست در مجلس در مقابل افزایش میزان یارانه مقاومت کرده‌ایم، زیرا روش درستی نیست و اگر دولت قانون مجلس مبنی بر دادن 30 درصد درآمد حاصل از هدف‌مندی یارانه‌ها را اجرا می‌کرد، اکنون با این مشکلات و این نرخ تورم روبه‌رو نبودیم.

این کاندیدای ریاست جمهوری در مورد استفاده از دل و عشق در اجرای کارها بیان کرد: ما نیز به عشق در کارها معتقد هستیم. قانون اساسی مرزبندی کرده، اما دولت و مجلس باید با دوستی و روابط قلبی مشکلات خود را حل کنند.

وی ادامه داد: من به بخش خصوصی اعتماد دارم و از مدیریت و تجربه آن در اداره کشور استفاده خواهم کرد.

حداد عادل در مورد سامان‌دهی اقتصاد کشور تصریح کرد: من اهل صرفه‌جویی و انضباط مالی هستم.

حداد عادل اضافه کرد: معتقدم وظیفه اصلی دولت، سیاست‌گذاری، برنامه‌ریزی، هدایت و هماهنگی است و کار در اقتصاد باید به بخش خصوصی سپرده شود و مصر هستیم، با اجرای درست قانون اصل 44 برای میان مدت به رونق کسب و کار و ایجاد اشتغال کمک کنیم.

وی در مورد مبادلات پولی ایران، عنوان کرد: وقتی دشمن راه مبادلات پولی ما را بسته باید با استفاده از کارهای دیگر،‌راه را باز کنیم. مفاد اقتصادی مثل خوره است و اگر با آن برخورد نکنیم، همه امیدها به باد خواهد رفت.

این نامزد ریاست جمهوری تصریح کرد: اگر ما بخواهیم از قانون به بی‌قانونی فرار کنیم راه به جایی نخواهیم برد و باید متوجه بود که قانون بد قابل اصلاح است، اما بی قانونی کمکی به کسی نخواهد کرد.
منبع : تابناک

يکشنبه 12/3/1392 - 15:25 - 0 تشکر 608090

حدادعادل در جمع خبرنگاران:


جلیلی علاقه‌ای به حضور در ائتلاف ندارد/ ضرورت کنار رفتن دو نفر به نفع یک نفر در ائتلاف احساس نمی‌شودکاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: ما با توافق یکدیگر در عرصه تبلیغات انتخابات شرکت کردیم و آن علت و ضرورتی که ما را دور هم جمع کرد تا ائتلاف تشکیل دهیم تا اینکه دو نفر کنار بروند و یک نفر وجود داشته باشد در حال حاضر احساس نمی‌شود.


به گزارش خبرنگار احزاب باشگاه خبرنگاران؛ "غلامعلی حدادعادل" در حاشیه حضور در مرکز ملی فضای مجازی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگار باشگاه خبرنگاران درباره وضعیت پیش آمده برای ائتلاف گفت: ما با توافق یکدیگر در عرصه تبلیغات انتخابات شرکت کردیم و آن علت و ضرورتی که ما را دور هم جمع کرد تا ائتلاف تشکیل دهیم تا اینکه دو نفر کنار بروند و یک نفر وجود داشته باشد در حال حاضر احساس نمی‌شود بنابراین ما تابع شرایط هستیم.


وی در جواب اینکه آیا این عمل باعث شکسته شدن آراء اصولگرایان خواهد شد یا خیر گفت: نکته مهم این است که این تعدد باعث شکست اصولگرایان نخواهد شد و باید به این توجه داشت.


عضو ائتلاف 2+1 در پاسخ به سوالی که آیا پیشنهاد مشخص و خاصی از سوی ائتلاف برای دعوت از آقای جلیلی شده است یا خیر، گفت: ما از اول گفته بودیم که درب ائتلاف بر روی هیچ اصولگرایی بسته نیست ولی خود جلیلی علاقه‌ای به حضور در ائتلاف ندارند.


وی درباره احتمال کناره گیری به نفع جلیلی گفت: الان دیگر از این حرفها گذشته و همه در صحنه حضور دارند، البته باید شرایط را در دو هفته آتی بررسی کرد و دید که شرایط ما را به چه سمتی سوق می‌دهد.


حداد عادل در مورد تفاوت‌های سه نفر حاضر در ائتلاف گفت: ما سه نفر هستیم با سه گذشته تحصیلی و تجربه کاری و دیدگاه‌های متفاوت که البته این اختلاف دیدگاه‌ها به اندازه‌ای نیست که ما را از دایره اصولگرایی خارج کند لکن ما در داخل دایره اصولگرایی از طریق بیان نظرات خود تفاوت‌ها را گفته‌ایم و بنده نیز وجه تمایز برنامه‌هایم را از طریق صدا و سیما به مردم گفته‌ام و خود مردم باید تشخیص دهند که به چه کسی رای دهند.


کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به اینکه برنامه‌های آینده دولتش در خصوص افزایش پهنای باند چیست؟ گفت: باید مرکز ملی فضای مجازی راهکارهایش را معین کند، به طوری که اخلاق و امنیت در کشور رعایت شود تا با این امکانات متخصصان بتوانند شرایط استفاده بهینه از اینترنت را فراهم کنند.

وی در پاسخ به سوال دیگری در مورد سایت‌های همسر یابی و برنامه او برای کنترل آنان گفت: باید ساز و کاری باشد تا با احراز صلاحیت مدیران این سایت‌ها به آنها اجازه کار داده شود به نحوی که ارزش‌های اخلاقی در جامعه حفظ شود و باید ضوابطی باشد که افراد فاقد صلاحیت نتوانند وارد این عرصه شوند. 

حداد عادل در پاسخ به سوال دیگری که پرسید اولویت دولت شما در فضای مجازی چیست؟ گفت: اولویت من همان رهنمودهای مقام معظم رهبری است که برای شورای عالی فضای مجازی معین کرده‌اند چراکه ایشان رئیس جمهور را رئیس شورای عالی فضای مجازی تعیین کرده‌اند و به تولید محتوا، امنیت اخلاقی، سیاسی و ایجاد زیر ساخت‌های لازم تاکید داشتند و بنده نیز بر همین جهات تاکید خواهم داشت. 


انتهای پیام/

منبع: خبرنگاران جوان

يکشنبه 12/3/1392 - 15:27 - 0 تشکر 608097
دانش‌آموزان حداد عادل فیلم انتخاباتی معلم خود را ساختند

احسان سلامی و سجاد نجفی که از دانش‌آموزان مدرسه فرهنگ بوده‌اند، ساخت اولین فیلم انتخاباتی حداد عادل را تمام کردند.
احسان سلامی در این‌باره به خبرنگار مهر گفت: من و سجاد نجفی از فارغ‌التحصیلان مدرسه فرهنگ و از شاگردان حداد عادل هستیم. مدتی پیش از دفتر وی با ما تماس گرفتند و پیشنهاد ساخت فیلم‌های انتخاباتی حداد عادل را پیشنهاد کردند.


وی با اشاره به اینکه یک دفتر تهیه‌کنندگی با عنوان باران مهر دارد و تا کنون چندین فیلم کوتاه و مستند تهیه کرده است، عنوان کرد: در همان ابتدا عنوان کردیم که بهتر است کارگردانان برجسته‌ای چنین فیلم‌هایی را بسازند. اما از آنجا که وی معتقد بود که نباید هزینه گزاف خرج چنین فیلم‌هایی کرد از ما خواستند تا با او همکاری کنیم، ما هم با افتخار این کار را پذیرفتیم.


سلامی ادامه داد: فیلم اول که نام آن قرار نیست تا زمان پخش رسانه‌ای شود، آماده شده است. این مستند حول محور زندگی علمی و اجرایی این نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری از ابتدا تا کنون است. بیشتر محتوای فیلم بر اساس شعار وی مبنی بر تقوا و تدبیر است. همچنین در این کار تلاش کردیم بیشتر روی آرامش وی در زمان برخورد با چالش ها و موقعیت های مختلف از جمله حضور در مجلس شورای اسلامی تمرکز کنیم.


وی افزود: تصویربرداری مستند دوم هنوز ادامه دارد اما به طور همزمان تدوین و مراحل فنی دیگر هم انجام می شود. در این پروزه در کنار من و سجاد نجفی، محسن کلانتریان نیز به عنوان مدیر تولید با ما همکاری داشت.


احسان سلامی متولد 1368 است و تا کنون فیلم های کوتاه و مستندی چون "هم بند"، "خیابان گردها"، "ژست" و... را تهیه کرده است.


دوشنبه 13/3/1392 - 14:56 - 0 تشکر 608387


نظر حداد عادل درباره سرعت اینترنت


حداد عادل کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به برنامه های خود برای حوزه علم و فناوری گفت: در صورتی که رئیس جمهور شوم معاونت علمی فناوری را که در دولت نهم ایجاد شده است حفظ کرده اما تعارض موجود میان دستگاههای مرتبط را حل و فصل می کنم.
غلامعلی حداد عادل در پاسخ به سوال خبرنگار مهر، در تشریح برنامه های خود در حوزه علم و فناوری و تغییر ساختار این بخش در صورت پیروزی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: معاونت علمی فناوری را که در دولت نهم ایجاد شده است حفظ خواهم کرد اما سعی می کنم به تعارضی که در این حوزه میان دستگاههای مرتبط وجود دارد پایان دهم.

وی با تاکید براینکه با هماهنگی می توان تمهیدی اندیشید تا بخش های مربوط به این حوزه، وارد فضای کاری یکدیگر نشده و تداخل کاری به وجود نیاید، خاطرنشان کرد: باید کاری کنیم که دستگاههای مرتبط مکمل یکدیگر شوند.

این کاندیدای یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری در خصوص اولویت دولت احتمالی خود در حوزه فضای مجازی نیز گفت: اولویت دولت من همان رهنموردهای مقام معظم رهبری است که برای تشکیل شورای عالی فضای مجازی صادر شده است.

وی با تاکید براینکه رئیس جمهور، رئیس شورای عالی فضای مجازی نیز هست، ادامه داد: رهبری به تولید محتوای ایرانی اسلامی و ایجاد زیرساختهای لازم تاکید داشته اند و بنده نیز بر همین جهات تاکید دارم.

حدادعادل در مورد سرعت اینترنت در کشور نیز گفت: برای بهبود وضعیت فعلی، شورایعالی فضای مجازی باید راهکارهایی را معین کند تا علاوه بر حفظ صیانت و اخلاق در این فضا، از امکانات موجود این بخش، استفاده بهینه صورت گیرد.

دوشنبه 13/3/1392 - 18:28 - 0 تشکر 608457

بخشی از گفتگوی ویژه خبری دکتر حداد عادل
روی عکس کلیک کنید.

حرمت نگه دار دلم! كاين اشك، خون بهاي عمر رفته من است. "حسين پناهي"

دوشنبه 13/3/1392 - 18:36 - 0 تشکر 608459

فیلم کامل گفتگوی ویژه خبری دکتر حداد عادل
روی عکس کلیک کنید.

20

حرمت نگه دار دلم! كاين اشك، خون بهاي عمر رفته من است. "حسين پناهي"

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی