انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 379)
چهارشنبه 1/3/1392 - 12:24 -0 تشکر 605393
افراطی‌ها و تندروها جایگاهی در دولتم ندارند

مشروح/ ولایتی در گرگان:
افراطی‌ها و تندروها جایگاهی در دولتم ندارند / تا آخر هستم

کاندیدای ریاست جمهوری یازدهم گفت: بنده تا آخر هستم، محکم هم ایستاده‎ام و با حمایت مردم می‎توانیم یک دولت قوی تشکیل دهیم.

خبرگزاری فارس: افراطی‌ها و تندروها جایگاهی در دولتم ندارند / تا آخر هستم

 

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، علی‎اکبر ولایتی در گردهمایی بزرگ اصولگرایان که در حسینیه دزیانی‎های گرگان برگزار شد اظهار داشت: دولتی که تشکیل خواهد شد باید اهل مشورت باشد، آنهایی که در حوزه‎های مختلف کار کردند و دارای تخصص و تجربه هستند، اما کنار گذاشته شدند باید از فکرشان به عنوان یک سرمایه استفاده شود.

وی با تاکید بر اینکه افراد باتجربه‎ای که حسن نیت دارند نباید کنار بگذاریم، خاطرنشان کرد: اگر دولتی اهل مشورت باشد این مقدار اشتباهاتی که بعضا می‎کند دیگر تکرار نخواهد شد.


کوروش کبير همان ذوالقرنين است؟؟؟
 
چهارشنبه 1/3/1392 - 12:25 - 0 تشکر 605394


* دولت باید خدمتگزار مردم باشد


کاندیدای ریاست جمهوری یازدهم با بیان اینکه دولتی که تشکیل خواهم داد دولت متمم است که دارای پنج خصیصه خواهد بود، افزود: چهار خصیصه از پنج خصیصه آن میم است که جمع آن می‎شود دولت متمم، به معنای اینکه اصل ملت است و فرع، دولت و معتقدم دولت باید خدمتگزار مردم باشد.


ولایتی در خصوص احراز صلاحیت کاندیداها گفت: شورای نگهبان باید اعلام کند که چه کسانی صلاحیت دارند یا ندارند، حدود شاید 15 نفر احساس مسئولیت کردند که رئیس‎جمهور شوند که بالاخره شورای نگهبان بررسی می‎کند و نتیجه را اعلام خواهد کرد.


وی اذعان کرد: ما خبرهایی شنیدیم اما رسما اعلام نشده ولی اگر بنده به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری صلاحیتم تائید شد آن وقت به آرای ملت گذاشته می‎شود، اگر ملت به بنده رای دادند برنامه 100 روزه برای مسائل فوری دارم.
کوروش کبير همان ذوالقرنين است؟؟؟
 
چهارشنبه 1/3/1392 - 12:25 - 0 تشکر 605395


* گرانی روزافزون قابل قبول نیست / قدرت خرید مردم کم شده است


کاندیدای ریاست جمهوری یازدهم با بیان اینکه مسائل فوری از مسائل روز مردم است، خاطرنشان کرد: به عنوان مثال وقتی مردم گوشت را دیروز خریدند یک قیمت، و امروز می‎بینند مثلا 10 درصد گران شده، این گرانی روزافزون قابل قبول نیست و نشان می‌دهد یک جایی از کار نقص دارد.


ولایتی یادآور شد: این تورم نقطه به نقطه‎ای که در اردیبهشت امسال نسبت به اردیبهشت سال گذشته بر اساس آمار بانک مرکزی اعلام شده 40 درصد است که متوسط سالانه آن 30 درصد است اما باید دید آیا درآمد مردم متناسب با 30 الی 40 درصد افزایش پیدا کرده و اگر نکرده یعنی قدرت خرید مردم کم شده است.


وی افزود: کارخانه‎های صنعتی کوچک و متوسط به دلیل گرفتاری‎ها و بدهی‎هایی که بانک دارند نتوانستند بدهی خود را پرداخت کنند و از عهده رقابت با اجناس وارداتی چینی و .. بر نیامدند و محصول‎شان روی دست‎شان مانده است و بدهی به بانک سبب توقیف کارخانه شده است و بسته شدن کارخانه به افزایش بیکاری کارگران منجر می‎شود.
کوروش کبير همان ذوالقرنين است؟؟؟
 
چهارشنبه 1/3/1392 - 12:25 - 0 تشکر 605396


* رقم بیکاری بالا است / بیکاری ام‎الفساد است


کاندیدای ریاست جمهوری یازدهم با اشاره به اینکه رقم بیکاری بالا است، متذکر شد: در برخی استانها نرخ بیکاری به بالای 20 درصد می‎رسد و این مشکل اساسی جوانان ماست.


ولایتی بیان داشت: اگر جوانی بیکار باشد نمی‎تواند ازدواج کند و خدای ناکرده به بعضی از اختلالات اجتماعی مانند مواد مخدر و ... کشیده خواهد شد که همه اینها نتیجه بیکاری و ازدواج نکردن خواهد بود.


وی با تاکید بر اینکه بیکاری ام‎الفساد است، ابراز داشت: باید کارهایی کرد که ظرف مدت کوتاهی به نتیجه رسید که ما این عدد 100 را گذاشتیم ولی برخی در خبر مغالطه کردند و گفتند که فلانی می‎خواهد 100 روزه کل مشکلات اقتصادی را حل کند که این برداشت نادرستی است.
کوروش کبير همان ذوالقرنين است؟؟؟
 
چهارشنبه 1/3/1392 - 12:26 - 0 تشکر 605397


* باید اعتماد را به مردم برگردانیم


کاندیدای ریاست جمهوری یازدهم ابراز داشت: برای اینکه جلوی سرعت رشد گرانی و تورم را کاهش دهیم باید اقدامات فوری انجام شود.


ولایتی با تاکید بر اینکه باید اعتماد را به مردم برگردانیم، افزود: مردم باید بدانند دولتی که روی کار آمده به قولی که می‎دهد عمل می‎کند اگر طرف مقابل‎شان فقط حرف بزند، می‎بینند که آن فرد اهل عمل است یا نه، بنده معتقدم مردم اگر اعتماد کنند وارد میدان خواهند شد.


وی با بیان اینکه بسیاری از کارها که متعلق به مردم است باید به آنها واگذار شود، گفت: خیلی از کارها را دولت انجام می‎دهد اما آنها دولتی نیست، تفسیر اصل 44 این است که کارهایی که دولت نباید تصدی‎گری کند واگذار به مردم کند اما نظارت داشته باشد که کارها درست انجام شود.
کوروش کبير همان ذوالقرنين است؟؟؟
 
چهارشنبه 1/3/1392 - 12:26 - 0 تشکر 605398


* درمان در کشور باید رایگان شود/ که بیمه درست عمل نمی‎کند


کاندیدای ریاست جمهوری یازدهم با تاکید بر اینکه باید به جایی برسیم که درمان در کشور رایگان شود متذکر شد: اگر بیمه درست شود عملا مردم باید پولی که از جیب‎شان بدهند کاهش پیدا کند اما می‎بینیم که 35 درصد هزینه درمان را دفترچه بیمه تامین می‎کند و 65 الی 75 درصد باید از جیب مردم پرداخت شود که اینها به دلیل این است که بیمه درست عمل نمی‎کند.


ولایتی با بیان اینکه 10 درصد هدفمندی یارانه‎ها برای سلامت بوده است که اجرا نشده، متذکر شد: بر اساس ماده 32 و 38 قانون برنامه پنجم توسعه که توسط مجلس به تصویب رسیده باید بیمه سلامت ایرانیان را به  طور سراسری درست کنیم که جامع و کامل باشد و اگر این 10 درصد اختصاص یابد شعار درمان رایگان عملی خواهد شد.
کوروش کبير همان ذوالقرنين است؟؟؟
 
چهارشنبه 1/3/1392 - 12:26 - 0 تشکر 605399


* اصولگرایان ‌با وحدت به استقبال انتخابات بروند /‌ افراطی‌ها و تندروها جایگاهی در دولتم ندارند


کاندیدای دوره یازدهم ریاست جمهوری گفت: بنده پرچم تشکیل ائتلاف را برداشتم و این ائتلاف، هسته اولیه تجمع اصولگرایان است چرا که باید با وحدت کلمه به استقبال انتخابات برویم.


ولایتی ‌ارتباط‌ با کشورها را براساس سه اصل «عزت»، «حکمت» و «مصلحت» دانست و گفت: گرانی‎های موجود در دو موضوع تدبیر و تحریم ایجاد شده است که معتقدم باشد.


وی بر ضرورت تحقق حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی تاکید کرد و افزود: در انتخابات ریاست‎جمهوری بنده به عنوان یک فرد اصولگرا، معتقد به اصولگرایی هستم و تعریف اصولگرایی نیز محدود به یک تعریف نیست.
کوروش کبير همان ذوالقرنين است؟؟؟
 
چهارشنبه 1/3/1392 - 12:26 - 0 تشکر 605400


* اصولگرایی مخصوص یک گروه و یک حزب خاص نیست


کاندیدای ریاست جمهوری یازدهم متذکر شد: هر کس به این نظام معتقد و قانون اساسی را قبول دارد و در قول و عمل به ولایت فقیه معتقد بوده و از ولایت فقیه تبعیت می‎کند، اصولگراست.


ولایتی با تاکید بر اینکه اصولگرایی مخصوص یک گروه و یک حزب خاص نیست، تصریح کرد: بنده پرچم تشکیل ائتلاف را برداشتم و این ائتلاف، هسته اولیه تجمع اصولگرایان است چراکه باید با وحدت کلمه به استقبال انتخابات برویم.


وی سه ویژگی متدین، باتقوا و خداترس را باعث قدرت یافتن دولت آینده عنوان کرد.
کوروش کبير همان ذوالقرنين است؟؟؟
 
چهارشنبه 1/3/1392 - 12:26 - 0 تشکر 605401


* کسانی که تقوا ندارند موجب رشد فساد می‎شوند


مشاور عالی مقام معظم رهبری در امور بین‎الملل بیان داشت: اگر مردم از فساد اداری به حق ناراحت هستند باید دست‎اندرکاران در همه قوا به خصوص در قوه مجریه، افرادی صالح، باتقوا و خداترس قرار بگیرند و زندگی گذشته و کنونی آنها نیز نشان داده باشد که نسبت به بیت‎المال حساس هستند.


ولایتی گفت: کسانی که تقوا ندارند و یا در تقوا، امتحان خودشان را آن طور که باید ندادند موجب رشد فساد می‎شوند.


وی استفاده از افراد با تجربه را از دیگر شرایط تشکیل دولت خود خواند و افزود: باید از افراد با تجربه در کارهای مهم کشور استفاده کنیم ضمن اینکه در کنار آنها از نیروهای جوان که هم کارآمد هستند و از نیروی لازم برای تحرک برخوردارند استفاده کنیم که تلفیق این دو می‎تواند یک مدیریت مجرب و در عین حال پرتوان ایجاد کند.
کوروش کبير همان ذوالقرنين است؟؟؟
 
چهارشنبه 1/3/1392 - 12:27 - 0 تشکر 605402


* شناخت درد و راه درمان رویکرد دولت آینده‎ام است


کاندیدای ریاست جمهوری یازدهم یادآور شد: افرادی که در دولت آینده تشکیل خواهم داد باید افراد مقتدری باشند یعنی نه اهل افراط باشند و نه اهل تفریط و در قضاوت‎ها و بکارگیری افراد تندروی نکنند چراکه ما از تندروی‎ها در طول انقلاب صدمه دیده‎ایم.


ولایتی با بیان اینکه اسلام دین اعتدال است، ابراز داشت: همانطوری که مقام معظم رهبری فرمودند ما باید جاذبه‎مان حداکثر و دافعه‎مان حداقل باشد.


وی شرط دیگر دولت آینده خود را در تخصص افراد دانست و بیان داشت: معتقدم اگر کسی می‎خواهد در حوزه اقتصاد کار کند باید اقتصاد را بلد باشد، اگر کسی می‎خواهد در حوزه صنعت کار کند باید این حوزه را بشناسد لذا کسانی که وزیر حوزه‎ای می‎شود باید هم درد را بشناسد و هم راه درمان آن را بداند.کوروش کبير همان ذوالقرنين است؟؟؟
 
چهارشنبه 1/3/1392 - 12:27 - 0 تشکر 605403


* دولتی که تشکیل خواهد شد باید اهل مشورت باشد


مشاور عالی مقام معظم رهبری در امور بین‎الملل افزود: دولتی که تشکیل خواهد شد باید اهل مشورت باشد آنهایی که در حوزه‎های مختلف کار کردند و دارای تخصص و تجربه هستند، اما کنار گذاشته شدند باید از فکرشان به عنوان یک سرمایه استفاده شود.


ولایتی با تاکید بر اینکه افراد باتجربه‎ای که حسن نیت دارند نباید کنار بگذاریم، خاطرنشان کرد: اگر دولتی اهل مشورت باشد این مقدار اشتباهاتی که بعضا می‎کند دیگر تکرار نخواهد شد.


مشاور عالی مقام معظم رهبری در امور بین‎الملل با بیان اینکه به تدریج باید تحریم‎ها را کم کنیم، گفت: روابط ایران با برخی کشورها بی‎جهت کند، دچار اشکال و توقف شده است که آن روابط را باید برقرار کنیم.


وی با بیان اینکه 10 درصد هدفمندی یارانه‎ها مربوط به بخش سلامت بوده که اجرا نشده است، یادآور شد: 10 درصد هدفمندی برای مشکلات اداری و 30 درصد آن نیز مربوط به صنایع بوده است که باید به کارخانه‎ها کمک می‎کردند تا با افزایش هزینه انرژی و مواد مصرفی، کارخانه‎ها از فعالیت ساقط نشوند.


کاندیدای ریاست جمهوری یازدهم گفت: اگر 10 درصد یارانه بخش سلامت داده شود بیمه کارآمد خواهد شد، گرچه قبول داریم این جزو برنامه 100 روزه نمی‎تواند گنجانده شود و باید در برنامه‎ریزی بلند مدت لحاظ شود لذا اگر به تدریج کاری کنیم هزینه درمانی که مردم متقبل می‎شوند کاهش پیدا کند آن وقت شعار درمان رایگان با حفظ کیفیت، عملیاتی خواهد شد.کوروش کبير همان ذوالقرنين است؟؟؟
 
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی