ورزش و تندرستی (بازدید: 84)
سه شنبه 17/2/1392 - 11:6 -0 تشکر 601937
حمله شدید رویانیان به علی کریمی!

محمد رویانیان مدیرعامل تیم پرسپولیس گفت: متأسفانه در ضربان پنالتی بازی را به تیم سپاهان واگذار کردیم و این حاشیه ها به وجود آمد و اگر برده بودیم حالا پادشاهی می کردیم و این آقایان بودند که برای صحبت با ما باید وقت می گرفتند.

وی در خصوص مسائل مطرح شده در خصوص استعفا دادنش بیان داشت: من تا زمانیکه در پرسپولیس هستم تمام تلاشم را خواهم کرد و در  باره آینده نیز در جلسه هیئت مدیره تصمیم می گیریم البته در جمع اعضاء 4 نفره فکر می کنم نژاد فلاح نیز به دلیل دو شغله بودن می بایستی از تیم جدا شود و در مورد استعفای من که وجود خارجی ندارد خودم تصمیم می گیرم من در حال حاضر بایستی با کار ریشه ای آینده پرسپولیس را با کمک دلسوزان بسازم و هنوز تصمیم به جدایی نگرفته ام .

سه شنبه 17/2/1392 - 11:7 - 0 تشکر 601939

**کریمی امسال به تیم ما ضربه زد

وی در خصوص علی کریمی تصریح کرد: کریمی در نیم فصل با حاشیه هایی که به وجود آورد نتوانست برای تیم مفید باشد و به همین صورت به تیم ضربه زد و تنها در 6 بازی پرسپولیس را همراهی کردو در مورد خداحافظی وی نیز ما در جریان نبودیم و این خواسته خودش بود.

وی ادامه داد: خداحافظی کریمی هم بدون هماهنگی بود و به طور کلی بازیکنی است که از لحاظ فنی خوب است اما معمولا  در تیم هایی  که حضور داشته اعم از پرسپولیس یا استیل آذین حاشیه ساز بوده است و این حاشیه ها به تیم ضربه می زند و جلوی موفقیت تیم را می گیرد،دلایل متعددی باعث ناکامی تیم شد اما من به شخصه فرد خاصی را عامل شکست نمی دانم کریمی زحمات زیادی برای پرسپولیس کشیده اما نا خودآگاه برخی حاشیه ها باعث شده بعضا به پرسپولیس ضربه هم زده است.

سه شنبه 17/2/1392 - 11:7 - 0 تشکر 601940


**باید در مورد تعویض انصاریفرد تحقیق کنم


وی در خصوص تعویض کریم انصاری فرد عنوان کرد در این خصوص باید تحقیق کنم که چرا بازیکن آماده ای همچون کریم انصاری فرد که خوب کار کرده است تعویض می شودویحیی می گوید که خود انصاریفرد از وی خواسته که او را تعویضش کند چون مریض است ولی من باید به صورت شخصی در این خصوص تحقیق کنم و در این خصوص با کریم انصاریفرد هم صحبت می کنم تا علت اصلی تعویض این بازیکن برای همه مشخص شود.سه شنبه 17/2/1392 - 11:7 - 0 تشکر 601941

**مهدوی کیا باید حداقل 20 دقیقه بازی می کرد

وی در خصوص بازی مهدوی کیا بیان کرد: بازیکن با انگیزه و آماده ای همچون مهدی مهدوی کیا حداقل باید 20 تا 30 دقیقه بازی می کرد.

مهدوی کیا در همین مدت کم حضور خود در زمین عملکرد بسیار خوبی داشت و دو سانتر خوب انجام داد و معتقدم باید مدت بیشتری بازی می کرد.

سه شنبه 17/2/1392 - 11:8 - 0 تشکر 601942

**سپاهان که قهرمان شد در آسیا چه کار کرد؟


وی در خصوص برد سپاهان در جام حذفی گفت: در ضربات پنالتی سپاهانی ها با ضربه هایی که به ثمر رساندند قهرمان جام شدند اما چه فایده ای دارد که تیمی قهرمان شود ولی با حیثیت فوتبال ایران بازی کند و در آسیا آن نتایج را بگیرد امیدواریم وقتی در آسیا حضور داشتیم با قدرت به قهرمانی برسیم.

وی تأکید کرد: معتقدم باید چند سال  به صورت ریشه ای کار کنیم و تیم را به گونه ای آماده کنیم که اگر به آسیا رفتیم خوب نتیجه بگیریمسه شنبه 17/2/1392 - 11:8 - 0 تشکر 601943

** پروین بیاید جلسه تشکیل می دهیم

وی ادامه داد: زمانی که پروین از مالزی بیاید جلسه تشکیل می دهیم و در این جلسه در خصوص  آینده  تیم تصمیم گیری می کنیم.
وی بیان داشت:  فعلا در این تیم هستم تا کار ریشه ای در پرسپولیس انجام دهد و از تمام توانم برای موفقیت پرسپولیس استفاده می کنم.

سه شنبه 17/2/1392 - 11:9 - 0 تشکر 601944


***یک تماشاگر هم به من توهین نکرد


وی تاکید داشت:  در میان صد هزار تماشاگر حتی یک نفر را هم پیدا نمی کنید که به من توهین  کرده  باشد همین قضیه نشان می دهد که من دلسوزانه برای این تیم کار کرده ام و عملکردم خوب بوده یا لااقل هواداران راضی بودند.وی ادامه داد: البته قبول دارم اشتباهاتی وجود داشته است اما کم کاری های اتفاق افتاده  و من عادت ندارم شکست را گردن کسی بیاندازم ما یک تیم بوده ایم که این فصل را باخته ایم.

برخی ها دو برابر فصل قبل پول گرفتند اما فقط حاشیه سازی کردند

وی عنوان داشت:  بعضی بازیکنان دو برابر فصل قبل پول گرفتند اما فقط برای تیم حاشیه ساختند. آن ها دلسوز باشگاه نیستند و همین قضیه مشکل ساز می شوددر نیم فصل اول اگر حاشیه ها اجازه می داد ما با گرفتن چند امتیاز می توانستم آسیایی شویم اما حاشیه ساز ها نگذاشتند.

وی ادامه داد:  مشکلات دیگری نیز در بازی جام حذفی بود  مثلا به این قضیه اعتراض دارم که چرا داور 5 دقیقه در هنگام پنالتی نوروزی  را نگه داشت این قضیه آمادگی وی را کمتر کرد.


دو سال در جا می زنیم اما وقتی رفتیم قهرمان آسیا می شویموی در پایان گفت:  متاسفانه وقتی درختی در آستانه افتادن است هر کس تبری را  بر می دارد و ضربه ای به این درخت می زند و همین کار را با تیم پرسپولیس  هم کردند اما با قدرت  به کارمان ادامه می دهیم و حاضریم دو سال درجا بزنیم اما بعد  با قدرت ظاهر شویم و اگر سهمیه آسیایی کسب می کنیم بتوانیم قهرمان  شویم.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی