انجمن ها > انجمن روانشناسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
روانشناسي (بازدید: 21078)
شنبه 28/11/1391 - 20:41 -0 تشکر 590182
چگونه وارد خواب دیگران شویم؟
موضوع خیلی جالبیه. از وقتی بچه بودم درباره احتمال انجام این كار فكر میكردم و همیشه خواب برای من مرموز بوده. شاید چون تنها چیزی بوده كه در دسترسم بود و من نمیتونستم اون را درك كنم. مثلا میشنیدم كه فلانی روح فلانی را تو خواب دیده و باور میكردم چون من به دین اسلام ایمان دارم و باورم نسبت به این مسائل بسیار زیاده ولی نمیتونستم مسئله را به كناری بگذارم و همیشه ذهن من مشغول بود. در این چند سال در این باره اطلاعات كافی و آگاهی كاملا خوبی بدست آوردم.

الان میتونم بگم كه این كار امكان پذیره. ولی جالب اینه كه شخصی كه ما به خواب اون وارد میشیم خواب را از یاد میبره و البته هیچوقت به دید ما به اون آگاه نیست. ولی در صورتی كه محتویات خواب را برای اون بازگو كنیم میتونید چهره متعجب و مات شخص را ببینید كه بهتون میگه تو از كجا میدونی! خوب البته كه میدونم چون من وارد خواب تو شدم. انجام این كار نسبتا ساده است. فقط كمی تمرین نیاز داره. اول از همه باید این را یادآوری كنم. وقتی شما خواب میبینید مثل این نیست كه شما داخل یه دنیای خاص خودتون شده باشید. نه اینطور نیست.

خواب شما میتونه خواب دیگران هم باشه. پس خیلی از اشخاصی كه در خواب میبینیم میتونن افراده دیگری باشن كه آگاه یا ناآگاه به خواب شما وارد شدن. و درواقع این یه اصطلاحه. میشه گفت با شما در بعد دیگری تماس پیدا كردند. پیشنیاز این كار آگاه شدن در خواب یا برونفكنی كالبد اختریه. كه البته هر دو اینها برای انجام این كار فرقی ندارند. بعد از اینكه به یكی از دو حالتی كه گفتم رسیدید طرف مقابل را تجسم كنید و تصمیم بگیرید كه پیش شخص مورد نظر برید. البته این كار را در موقعی كه مطمئن هستید شخص خواب هست انجام بدید. بعد از اینكه این كار را كردید خودتون را پیش شخص مورد نظرتون پیدا میكنید.

در صورتی كه شما با دوستتون میخواهید این كار را انجام بدید میتونید قرار بذارید كه حرفهایی را به هم بزنید و بعداز بیداری به میزان صحت آنها پی ببرید. كار بسیار جالبتری كه میشه انجام داد آگاه كردن طرف مقابل هست. خوب شما در زمینه آگاهی در خواب فعالیت دارید (و یا برونفكنی كالبداختری) ولی دوستتون تازه شروع به تمرین كرده و شما میخواهید این روش را برای دوستتون بكار ببرید تا اون بتونه آگاه بشه. به اون میگید كه وقتی اون خوابید به خوابش وارد میشید و اونو از اینكه داره خواب میبینه آگاه میكنید.

شما وارد خوابش میشید و خواب بودنش را بهش میگید و اینكه داره خواب میبینه و اون بلافاصله آگاه میشه یا نه دست به آزمایش میزنه مثلا شما به اون میگید ارتفاع بگیر و اون بعد از انجام این كار متقاعد میشه كه خواب و باینصورت آگاه میشه. در صورتی كه اینكار دو نفر توافقا اینكار را یعنی وارد شدن در خواب یكدیگر انجام میدهند بهتره كه همزمان بیدار بشوند تا بتونند خوابشون را بسرعت بیاد بیارند.

درصورتی كه هر دو بعد از دیدن هم در خواب به خوابشون ادامه بدهند به احتمال زیاد جریان دیدن همدیگر را فراموش میكنند. حتی اكثر مواقع یكنفر هم میتونه به دیگری یادآوری كنه و این درصورتیكه یكنفر بلافاصله از خواب بیدار شده باشه ولی شخص دوم به خوابیدن ادامه بده ممكنه و شخص اغلب بعد از شنیدن جزئیات اون خواب همه چیز به یادش میاد.

وقتی این كار را انجام بدید به جزئیات خیلی جالبی میرسید. مثلا لباس شخص مقابل را میبینید(حتما میپرسید كی رسیده لباس بپوشه؟ منم نمیدونم). كارهای خیلی جالبی میشه انجام داد. برای مثال شما میتونید خیلی از پدیده ها را آزماش كنید. در خوابتون پدیده جالبی انجام بدید و ببینید آیا دوستتون هم میتونه این پدیده را ببینه. مثلا یك گوی انرژی درست كنید( به نوشته های قبلی مراجعه كنید).

ا یك دریچه زمان باز كنید (؟؟؟؟) و درصورتی كه دوست شما توانست دریچه را مشاهده كنه با هم واردش بشید. حتما به حالتهای خیلی جالبی برخورد خواهید كرد. فراموش نكنید كه برای انجام این كار به تمرین نیاز دارید و درصورتیكه در بار اول موفق نشدید باز هم تلاش كنید


برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی