انجمن ها > انجمن اجتماعي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
اجتماعي (بازدید: 250)
چهارشنبه 25/11/1391 - 11:27 -0 تشکر 589447
اعدام برای شکارچی دختران در شرق تهران

سارق مسلحی که متهم است در جریان حمله به دختران، دو نفر را به قتل رسانده و ۹ دختر را به ضرب چاقو مجروح کرده است، فردا در ملأ عام اعدام می‌شود.
حکم اعدام برای شکارچی دختران در شرق تهران
افکار - اولین قربانی این حادثه دختر ۲۱ ساله‌ای به نام ندا بود که شامگاه ۳۰ آبان‌ماه سال ۸۴ مقابل خانه‌شان در اتوبان بابایی هدف ضربات مرگبار چاقوی علی قرار گرفت.

طعمه بعدی پسر شکارچی زن جوانی بود که اواخر سال ۸۴ در شرق تهران هدف ضربات چاقوی او قرار گرفت که او از پرتگاه مرگ جان سالم به در برد.

با مشخصاتی که زن جوان از ضارب داد، این فرضیه به اثبات رسید که عامل این جنایت‌های سریالی سارق جوانی است که طعمه‌های خود را از بین دختران جوان در شرق تهران انتخاب می‌کند.

کارآگاهان با چندین اکیپ، تجسس خود را برای شناسایی و دستگیری جنایتکار سریالی ادامه دادند و در نهایت ۱۶ خردادماه سال ۸۵ مأموران پلیس از زخمی شدن دختر جوانی در شرق تهران از سوی شکارچی دختران با خبر شدند.

متهم در نهمین و آخرین جنایت خود، پس از زخمی کردن دختر جوان، تلفن همراه وی را سرقت کرده بود، ماموران پلیس زمانی که پی بردند دزد جنایتکار با شماره یکی از دوستان آخرین طعمه‌اش تماس گرفته و قصد دارد با وی طرح دوستی بریزد، دختر را تحت آموزش‌های خاص پلیسی قرار دادند و سرانجام متهم خطرناک دستگیر شد و در بازجویی ها به قتل دو دختر جوان و زخمی کردن پنج دختر دیگر اعتراف کرد.

حکم قصاص متهم بعد از تأیید در شعبه ۴۲ دیوان عالی کشور برای سیر مقدمات اجرا به شعبه اجرای احکام دادسرای جنایی فرستاده شد و اکنون پس از انجام مراحل قانونی، شکارچی دختران صبح فردا در ملأعام به دار مجازات آویخته می شود.

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ

 
چهارشنبه 25/11/1391 - 11:28 - 0 تشکر 589448

شکارچی دختران شرق تهران در حالی سحرگاه امروز در هوایی بارانی به دار مجازات آویخته شد که مراسم اعدام او با حاشیه هایی همراه بود

افکار- آخرین تقاضاهایی قاتل پای چوبه دار، اجرای حکم از سوی اولیای دم، شیون مادر قاتل پس از اجرای حکم، درخواست مردم برای اجرای سریع حکم جنایتکاران و خونسردی مرد جنایتکار از مهمترین حاشیه های این اعدام بود.

* ساعت یک بامداد چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۱، خیابان شهید مدنی بالاتر از چهارراه نظام آباد. ماموران کلانتری در حال نصب داربست در محل اجرای حکم هستند. محل اجرای حکم ، محلی است که کارگران فصلی هر روز آنجا می نشینند تا کاری پیدا کنند و شب با دست پر به خانه بروند.

*در محل بنری سفید رنگ نصب شده که بر روی آن بزرگ نوشته شده است : محل اجرای حکم قاتلان دختران شرق تهران معروف به شکارچی.

* با گذشت ساعت کم کم بر تعداد ماموران حاضر در محل افزوده می شود. همزمان محل اجرای حکم حصار کشی می شود.

*ساعت ۴ صبح یکدستگاه جرثقیل وارد محوطه می شود تا ساعتی دیگر حکم مرد جنایتکار را اجرا کند.

* هوا سرد است اما ماموران در حال جنب و جوش هستند تا مراسم در امنیت کامل برگزار شود.

* ماموران یگان امداد در اطراف محل اجرای حکم مستقر شدند. ماموران راهنمایی و رانندگی نیز از ساعت پنج صبح خیابان مدنی را بستند که البته با اعتراض تعدادی از رانندگان عبوری روبه رو شد.

عقربه های ساعت ۵ صبح را نشان می داد. حدود هزار نفر در محل اجرای حکم ایستاده بودند که هر لحظه بر تعدادشان افزوده می شد. خیلی از آنها حتی نمی دانستند جرم مرد اعدامی چیست. برخی هم خیال می کردند عامل جنایت خیابان مدنی قرار بود اعدام شود.

* احمد ۳۵ ساله می گفت: شنیدم قرار است یک قاتل را اعدام کنند. حقش است . باید این جنایتکاران را به سزای اعمالشان رساند تا جامعه امنیت پیدا کند.

* پیرزنی گفت : خدا به پدر و مادر این دو دختر صبر بدهد. کلی تلاش کنی فرزند بزرگ کنی بعد یک نفر از خدا بی خبر بیاید و دسته گل زندگیت را پرپر کند.

* ساعت ۵ و ۳۵ دقیقه پزشک قانونی وارد محوطه اجرای حکم شد.

* در محل دیگری نیز وصیت نامه قاتل گرفته می شود.

*ساعت ۵ و ۴۱ دقیقه بود که اولیای دم مقتولان وارد محوطه اجرای حکم شدند.

، ۱۰ دقیقه بعد هم سرپرست دادسرای جنایی تهران همراه قاضی اجرای حکم خود را به محل اعدام مرد جنایتکار رساندند.

*ساعت ۵ و ۵۵ دقیقه قاتل را به محل اجرای حکم آوردند. البته ناهماهنگی در محل ورود خودرو باعث شد دوباره خودروی حامل مرد اعدامی از محوطه خارج و از در دیگری وارد شود.

*سرانجام ساعت ۶ و ۷ دقیقه طناب سفید دار بر قلاب جرثقیل بسته شد و سه دقیقه بعد قاتل پای چوبه دار قرار گرفت.

* باران شدیدی نیز شروع به باریدن کرده بود و حاضران زیر باران منتظر اجرای حکم مرد جنایتکار بودند.

* علی سعی می کرد خونسرد باشد و فقط می گفت : پشیمانم. او در آخرین لحظات هم از اولیای دم تقاضای بخشش داشت.

* پس از قرائت قرآن ، حکم مرد اعدامی خوانده شد. در این حکم آمده بود: از تاریخ ۳۰ آبان سال ۸۴ تا خرداد سال ۸۵ در اتوبان شهید باقری و شرق تهران ۱۰ فقره جرح عمدی با چاقو و سرقت اموال دختران گزارش شد. در این میان دو نفر از قربانیان جان خود را از دست دادند. علی در آخرین سرقت گوشی تلفن همراه یکی از قربانیان را سرقت کرد که ۱۶ خرداد ۸۵ با ردیابی های پلیسی دستگیر شد. او در بازجویی ها به قتل دو دختر و مجروح کردن هشت تن دیگر اعتراف کرد. قاتل در باره دو قتلش گفت : "ندا را وقتی وارد خانه شد تعقیبش کرده و یک ضربه چاقو به شکم او زدم. اعظم را هم وقتی در حال صحبت با تلفن در پرایدش بود ، در داخل خودرو با چاقو زدم." پس از محاکمه علی در شعبه ۷۱ دادگاه کیفریاستان تهران، قضات او را به ۲ بار قصاص محکوم کردند که شعبه ۴۲ دیوان عالی کشور حکم مجازات او را تائید کرد. قاتل انگیزه اش از این کار را سرقت و تنفر از دختران اعلام کرده است.

* ساعت ۶ و ۲۰ دقیقه با کشیدن چهارپایه از زیر پای قاتل از سوی یکی از اولیای دم زندگی او برای همیشه بسته شد.

*با اجرای حکم اعدام صدای شیون و زاری از دو گوشه محل اجرای حکم بلند شد. از یک سوی اولیای دم بودند که با فریاد و گریه خواستار مرگ قاتل بودند و سوی دیگر مادر قاتل در مرگ پسرش زاری می کرد.

* پس از مرگ قاتل، خواهر یکی از مقتولان به مهر گفت : خواهرم بی گناه کشته شد . اجرای حکم این قاتل در ملاءعام باعث می شود تا افرادی که نقشه های مجرمانه در سر دارند متوجه سزای عمل خود شوند و دیگر خواهر در سوگ خواهرش اشک نریزد.

پس از حدود ۲۵ دقیقه جسد به پائین منتقل شد و با تائید مرگش از سوی پزشک قانونی، آن را به آمبولانسی که در محل بود منتقل کردند.

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ

 
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی